Bruce Willis je zpátky v akci — strhující, dech beroucí, divoké akci — jako John McClane, odvážný newyorský policajt s úžasnou schopností být v nesprávný čas na nesprávném místě. Tentokrát se John vydává do dalekého Ruska, aby vypátral svého syna Jacka (Jai Courtney), který se ocitl v moskevském vězení. Jeho mise ale nabere smrtící obrátky ve chvíli, kdy musí se synem spojit síly, aby společně překazili plány na krádež jaderných zbraní a zabránili tak rozpoutání třetí světové války! (Magic Box)

mufy001

Předchozí díly jsem neviděl, nemůžu porovnat. myslel jsem že tento typ akšních filmů letěl tak v 80. a 90. letech. Já mám akční filmy docela rád, takže nebudu v hodnocení tolik přísný jako někteří tady. Existuje plno lepších akčňáků, ale i plno horších, viděl bych to na takovej průměrnej akční film. 5/10 ()

hujerita

Klasická Smrtonostná pasca, nič prevretné som od toho nečakal, a zasa som sa nejak ani nenudil, ale ani nenadchol pre niečo. Keby tam nebolo Willisa tak by to bolo za menje ako tri hviezdy. ()

Ejvi

3/4 filmu děsná nuda s apokalypsou na konci.. S přehledem nejnudnější S.p., ve které je navíc Bruce Willis jenom tak náhodou. ()

xxxblade

totalně mimo . film mě ani moc nezaujal , krom přitažené honičky s nakladaky v rusku. Oproti předchozím dílům krach ()

dombas

Šílená blbost, už to není a nikdy nebude ono, není to kvůli jeho stáří, je to kvůli digitalizaci a touhou mít ve fimu milion výbuchů, všechno zničit co nejpompéznějším způsobem a nakonec si říct po americku "mám tě rád tati"..to s Černobylem ani nebudu komentovat, možná by to chtělo klasika, režiséra co se vy*ere na efekty a dá tam starou dobrou akci...odpad nedávám jen kvůli tomu, že mám rád Johna McClanea z prvních douv/tří dílů.. ()

Zerathus

Je to špatný. Tohle není Die Hard. Tohle je Action Movie 2586. Bez špetky charisma. Bez hlášek. Bez Johna McClana. Bez pořádného záporáka. Bez pořádného Yippee ki yay (!) John Moore ať jde učit a Skip Woods by měl být veřejně lynčován a pak bez milosti vyhozen z Hollywoodu. Teď jen se modlit za šestý díl aby si alespoň udržel kvalitu 4ky. Protože jinak budem muset vypálit Fox ()

JerryPilsen

Trapné a nedůstojné pokračování.Scénář je ubohý a pan režisér se vyžívá v nesmyslných béčkových scénách,které nemají ani vzdáleně nic společného s realitou. ()

klukcz

docela příjemně akční film. od začátku nabere rychlost a až do konce v podstatě nezpomalí. To že se přehnané akční scény zdají až parodující samy sebe vlastně ani nevadí - koukám se na "nejdrsnějšího poldu z NY" a ne na nějakou artovou unylost. Nebýt některých otřesných nesmyslů (a nebudu je raději konkrétně jmenovat - každý ať si dosadí ty své) mohlo to dostat i o hvězdu víc. ()

Margaret-A

Kde se ztratil veškerý humor z ostatních dílů série? V každém díle nějaká hláška, téměř legendární. To fandění plešatému policajtovi se vytratilo. Je to vůbec ještě policajt? ()

PStasek

STRAŠNÝ a NUDNÝ. Jedna hvězdička je dohromady pro lokaci Černobyl a pro Willise (ikdyž mě přišel tady docela trapnej) ()

nandu991

Po shlédnutí traileru jsem se na film těšil snad čtvrt roku jako malej Jarda. Obavy přišly v momentě kdy jsem si prohlídl spoustu negativních hodnocení. A pak přišla ta rána. Se začátkem se nikdo nemaže, John v podstatě vystoupí z letadla a už támhle likviduje město náklaďákem nebo kosí celé pluky ruských žoldáků kulometem. Bože vždyť už na sobě nemá ani tílko... Kam se poděla Smrtonosná past kde John stál pouze proti pár nepřátelům a musel je odrovnat pečlivě??? Kde měl pořezaný nohy od skla a byl špinavej jako prase??? Tohle si mohl pan John Moore odpustit... Po tom co totálně zmastil Maxe Payna zmastil ješté klasiku... A ještě tam je Rytmus... ()

funesfilm

Toľko rozbitých áut vo filme, som hádam ešte ani nevidel. To je však asi všetko. Bruce Willis hral druhú úlohu a je to poznať. Starý dobrý John McClane, už asi nadobro skončil. Kiežby opak, bol pravdou. ()

alex.0

Pokud hledáte akci za akcí na intelektuálně nenáročný večer, tak jste na správném místě. Jedná se prostě o další díl ze série Smrtonosných pastí. Dal bych spíše 70%, ale to tu bohužel nejde, takže vzhledem k současným 51% se přikloním spíše k vyššímu hodnocení. ()

Kano4441

Film sa dá povedať jednou vetou - výbuch , akcia , ďalšie množstvo výbuchov a ničenie všetkého čo sa dá zničiť. ()

kirk83 odpad!

Úplná sračka.Dobre že som na to nešiel do kina.Po výbornej,kvalitnej 4 ktorá sa dokázala vyrovnať predchodcom je toto maximálne peklo.Tak dementné dialógy a absurdné chovanie postáv som snád skoro ešte v žiadnom filme nevidel.Tento film vlastne ani nedáva zmysel a nikdy nemal vzniknúť.Nechápem Willisa ako mohol kývnuť na taký scenár.Už len tým že sa tam mal objaviť jeho syn a že to mal režírovať Moore smrdelo prúserom ale toto som vážne nečakal.Akcia je natočená úplne nahovno a ani nedáva zmysel hlavne tá úvodná kde zničia skoro pol Moskvy len tak.Môj otec(veľký fanúšik série) povedal po 27 minútach že to mám vypnúť lebo sa na to nedokáže pozerať...Som za to aby sa natočilo ešte jedno pokračovanie lebo také ukončenie série si to vážne nezaslúži. ()

bivoj1970

Jednoznačně nejhorší film celé série , já snad budu radši dělat že má ta serie jen čtyři díly. "mám tě rád" "já tebe taky táto" "tak a teď půjdeme oddělat pár šmejdů" a takhle je to celej film. Humoru a nadsázky minimum , jen destrukce , výbuchy a generační střet otce se synem. Nuda , nuda , šeď , šeď. ()

RiciKapus

Čo by ste chceli všetci? Willis je už starý, nemôže 60ročný dedo sám robiť zázraky. Áno, je to slabšie ako ostatné diely. Ale pravý fanúšik Die Hard a Willisa toto pokračovanie neodkopne. ()

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

Prequel Smrtonosné pasti je oficiálně zrušen

29.07.2021

Pět let strávil producent Lorenzo di Bonaventura přípravou šestého filmu v sérii Die Hard neboli Smrtonosná past. Snímek pojmenovaný jednoduše jako McClane byl totiž původně oznámen ještě před… (více)

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

Kteří herci ve filmech nejčastěji bourají?

22.03.2021

John McClane omládne?

John McClane omládne?

15.10.2015

Pátá Smrtonosná past moc lidí nepotěšila, ale vydělala 305 milionů dolarů, takže se pracuje na šestce. Původně se mluvilo o tom, že se v ní Bruce Willis podívá do Tokia a ve hře byl (alespoň v… (více)

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

Smrtonosná past 6 se Samuelem L. Jacksonem?

16.04.2014