Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

Sundance.cz

Klasicky americké, ale tentokráte lehce nad průměrem. Pointa s 20 mi byla známá již od počátku filmu. Dobře volená hudba, uvolněná atmosféra a sexy Anna Faris film trochu vyzdvihují. 60 % ()

kenileja

I přes trapnost vtipů, naprosto tradiční schématický scénář a plastický obličej Anny Faris, mě to bavilo a některým vtipům jsem se musel nahlas zasmát. V duchu si jen říkám, že už vzniklo takových scénářů k romantickým komediím... že už se žádného zázraku vlastně ani dočkat nemůžeme. Každý film je sice jiný, ale v duchu úplně stejný. P.S. U líbacích scén s Annou Faris jsem se opravdu bál, že jí Chris Evans poraní. :-D ()

dj_kure

Sice nejde o nijak zvlášť špatnou komedii, ale už mě Amící začínají s touhle ojetou pohádkou srát. Sice je škoda, že to odsralo zrovna číslo Anny Faris jenže s tím nic neudělám. Celej film hledá pana pravého a nakonec (naprosto neočekávaně) zjistí, že ho má přímo u nosu. Nezasmál jsem se sice ani jednou, ale úplně bych tuhle komedii nezatracoval a pokud se nudíte a chcete něco jen na zabití času je tahle tisíckrát omletá slaďárna docela dobrou volbou. 40% ()

TEKAS

Perfektní vtipná romantika, která sice neopouští klišé svého žánru, ale oproti mnohým jiným kouskům skutečně nepostrádá vtip a necelé dvě hodinky uběhnou téměř celé ve svěžím tempu. Anna Faris pro mě není ztělesněním krásy, ale o to víc oceňuji, že mě bavila a ráda jsem s ní tento film a prošla. A ano, skutečně je Chris Evans oproti panu kravaťákovi stoprocentní tutovka. ()

Bastinka

Je to sice sladký film jak cecek a každému během 10 minut dojde jak to dopadne, ale proč ne?? Člověk si občas musí osladit život a to že ví děj..no bože :-D a něktéré scény jsou dokonce i ftipný...no jak říkám já: ,,pohodový nedělní film´´ - dodatek: určený jen pro holky :-D ()

TommyDiamond

Skvělé a zábavné. A navíc bylo na co se dívat. Asi jedna z nejlepších romantických komedií roku 2011. Co víc dodat. Koukněte a uvidíte! [+]-humor. Celkově 80% ()

Talina

Anna Faris sice hraje většinou v komediích, ale u tohohle filmu jsem se (z filmů, kde hrála) zatím asi nasmála nejvíc...a Cpt. America taky překvapil! Dokonce mi ani nevadilo, že jsem už na začátku věděla, jak to dopadne, protože jsem se těšila, co všechno vtipného se Ally přihodí a já pak svým smíchem probudím lidi v Melbourne. Fakt povedené! ()

Zombiepod

Nevýrazná a ničím výnimočná romantická komédia, ktorej koniec nám je jasný už po prvej tretine filmu. Občas milé, zábavné, ale vo väčšine času skôr otravné a nezaujímavé. Z priemeru nevybočuje ani o milimeter a Anna Faris mi príliš nesadla. ()

Nikol10

Proč,ale vážně proč,jsou všechny tyhle komedie stejné a navíc ani to komedie nejsou,protože se u nich zasmějete opravdu poskrovnu. Pořád jím dávám šanci,že se objeví nějaká jiná,která mě pobaví a pořád nic. Navíc nesourodá dvojce Evans a Faris,tomuto filmu na atraktivitě nepřidala. On je je rozkošný a ona má botox a nebo co to měla s obličejem? Jinak to,že je hubená a bude tam lítat v kalhotkách,asi chlapi uvítají. Asi dvakrát jsem se zasmála a neusnula u toho,takže dvě hvězdičky,jakože jednohubka na pátek ještě ujde. ()

Daginka

+: ,,Počkej, znáš moje zásady..'' -: ,,A co ho tam strčit jen kousek? To se nepočítá!'' Annu Faris mám moc ráda, zvlášť jsem si jí oblíbila ve Scary Movie. A právě proto mi sem k tomu sexy řízkovi Evansovi jakožto třicetiletá buchta, co hledá ''toho pravýho'' ňák nesedí. Film je to zábavnej, ozvlášť ty části, kde si hlavní hrdinka vybavuje svoje zážitky, jak poznala svý bývalý. A Chris Evans je fakt kus, to jako jo. Sečteno podtrženo se mi to moc líbilo! :-) For me 79%. ()

brabbik

Slušné herecké obsazení na průměrnou romantickou komedii. Některé vtípky slušné, některé zbytečné. Dostatek řečí z běžného života, skvělý film na večerní odreagování, nenáročný děj s malými posuny. 60% ()

MarsVl

Tak co na to říct, takové filmy, už tu byly tisíckrát, a jen jednou za čas se povede nějaký více. Tento snímek mezi ně určitě nepatří. Film láká na Annu Faris a Chrise Evanse. Annu Faris znám poměrně už dlouhou dobu, od Scary Movie (2000) a myslím, že se její herectví vůbec nezměnilo. Chris Evans je trošku větší ryba, ve filmu celkem vynikne, ale žádný výkon to není. Příběh je takové to ohrané klišé. Film neurazí ale sotva nadchne. 3* ()

uodevr

Utahaný, zbytečně dlouhý, děsně ohraný, a začátek jako vystřiženej z Bridesmaids (teďka kdo od koho obšlehnul nápad), ale k mému velkému překvapení nejednou ryze vtipné, s nejednou narážkou na přihlouplost celkového žánru. Ještěže do toho ale dostali Freemana...bez něj by tam asi ta třetí hvězda nebyla. ()

vieriX

Co člověk chtěl to i dostal Farris/ Evans sympatičtí a úplně v klidu. Děj chvílemi hledá těžko originalitu, ale co by jste chtěli pořád vymýšlet. Poradím vám sedněte si do křesla a nepřemýšlejte, když tohle dodržíte tak dostanete přesně to co chcete. ()

jafuska

Romantický film, který chytne za srdce, ano takto podobných jsem viděla už několikrát, ale přesto mě to nedá a musím vidět další, prostě romantické filmy miluji, a tento je obvzlášt něčím zvláštním, možná je to tím, že něco se může stát i nám , je to ze života, navíc velmi sympatický mladík, který je krásný se vším všudy, druhá polovička už tolik ne, vadilo mi její divný hlas, až nepřirozený, ale přesto vše do sebe dokonale zapadalo, a tak nechápu tak nízké ohodnocení, já osobně bych dala 65 procent, možná i více. ()

JajinkaBec

Je mi líto, že to řeknu tak zostra, ale nejde to jinak, protože hlavní hrdinka je prostě nehorázná s-l-e-p-i-c-e. Nezískala si mě naprosto ničím, vůbec nic mě nepřinutilo aspoň trochu jí fandit a zpětně jen marně přemýšlím nad tím, co mě u toho vlastně ty necelé dvě hodiny udrželo. Inteligence vůbec všech postav mi připadala víc než podprůměrná a nezdálo se mi to ani nijak zvlášť vtipné. Závěrečná scéna se skákáním na posteli byla velmi ubohou a velmi dětinskou tečkou. ()

miki68cz

Chris Evans už měl světlejší chvilky, a Renée Zellweger je vážně lepší rošťanda než Anna Faris. Celý film je protkán úspěšnými a krásnými Američany, všechno je jakoby ideální, tenhle typ filmů nesnáším. Přes to všechno jsem se dobře bavil a Anna mi byla i přes svoje naivní zábavné herectví vlastně sympatická. Moc nad tím filmem nepřemýšlejte a odpočiňte si při jeho nenáročnosti. Možná, že o to autorům šlo a proto jej doporučuji. ()

Renie42

Tak nějak se cítím jako hlavní hrdinka, jen s vyjímkou toho, že nebudu hledat své ex, abych nepřekročila pomyslnou dvacítku. Čím více vidím filmů s Chrisem Evansem, tím více moje srdce buší. Je tak skvělý a dokonalý, charismatický. Ať už jak Captain Amerika, či Johhny Storm z FF, s přibývajícími filmy mě stále více baví. I když se to více méně točilo kolem Anny Faris, Chris Evans byl pro mě number one v tomto filmu. ()

Alca

Ústřední dvojice se mi moc líbí, jiskří to mezi nimi, Chris Evans je přímo neodolatelný, ale některé scény s bývalými bych vynechala, něco se mi zdálo dost nechutné a konec byl přitažený za vlasy až moc. Ale přesto jsem spokojená, o moc víc jsem od téhle romantické komedie nečekala. ()

Honsik

Anna Faris mě v tomhle filmu naprosto brala. 20 je tedy podle mě hodně velká slabota, člověk přeci není stvořen pro monogamii....a chlap? Ten tuplem NE! Vtipně přitažlivá komedie podle zaběhnutého scénáře, která rozesměje....ale...kdyby se z toho v půlce stal akční film, bylo by to lepší:) ()