Co ty jsi za číslo?

What's Your Number?

Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

Bez Anny Faris by podle mě tento film byl stejná s*ačka jako polovina romantických komedií. Věřím, že kdyby byl do hlavní role obsazen někdo jiný, skončil bych někde u 2*. :) Jenže Anna Faris je pro mě neskutečně zábavná a i z takového klišé udělala celkem milou a vtipnou věc (a není to poprvé). Nevím, jestli je to zrovna dvakrát objektivní, ale já se prostě bavil... :)(10.3.2013)

• Malarkey

Překvapilo mě, kolik známých herců v tomhle filmu hraje. Na zdejší hodnocení jsem byl ale zklamanej tím, jak zbytečně vulgární tahle komedie občas byla. Ne, že bych byl nějaká fajnovka. To určitě ne. Ale i ty blbý sexistický kecy by herci měly říct s nějakou grácií, aby to nevyznělo trapně. Tady jsem z toho totiž právě takovej pocit měl.(11.5.2015)

Solidní úlet, ale vlastně nic jiného jsem od Anny Faris ani nečekal. Pohodově ujetá zábava, které se velmi daří vyvarovat trapným situacím a všechno to vyplývá tak nějak sympaticky "logicky" a sympaticky zábavně. Skvělý Chris, který je neskutečná hrana a pár jmen jako Quinto nebo Freeman, které potěší a spestří děj! Příběh samotný je čitelný, ale naprosto v klidu, skýtá několik opravdu vypečených vtípků a celkově se na to dobře dívá. Jen ta stopáž má lehce přestřelených 115 mint a konec je už jen takové to romantické zdlouhavé klišé. 6/10.(4.2.2013)

• uiu

Tak na filmy jako je tento vážně nemám žaludek. Přiznám se, že jsem vydržela sledovat jen hodinu a tu další hodinu jsem už proklikala do konce, abych aspoň věděla, jak to všechno skončí. Ally je "běhna" a její soused Collin je "děvkař". Jelikož si Ally přečetla v jednom časopise, že normální žena má během života 10 milenců a ona jich má již 20, tak se rozhodne s příležitostným sexem přestat a hledat toho pravého mezi těmi bývalými. V hledání jí pomáhá věčně nadržený Collin, který by ji chtěl dostat do postele no a zkuste hádat, jak to všechno skončí? No samozřejmě, že ten pravý je pořád pod jejím nosem v podobě Collina. Něco tak ubohého, vulgárního a hloupého jsem už dlouho neviděla. Anna Faris mi nikdy nijak extra nevadila, ve Scary Movie byla skvělá, ale zde v delší stopáži a výrazně větší roli pokulhává, její postava je spíš nepříjemná a její podivně chraplavě upištěný hlas začne rychle lézt na mozek (pokud se samozřejmě nedíváte na dabovanou verzi). Chrisi Evansovi se to dá odpustit, neboť už hrál v pár trapných komediích (Bulšit) a tyhle přešlapy vždy vyváží dobrým filmem. Dále mě udivuje účast na filmu Zacharyho Quinta nebo Martina Freemana!!!, kteří sice hrají asi minutové štěky, ale i tak mě vždy děsí účast takových kalibrů v trapných komediích.(29.2.2012)

Musím vyjádřit neskutečně ponížený obdiv všem, kteří považují za nutné pochlubit se ve svých komentářích tím, že dokázali s předstihem odhadnout děj romantické komedie. Hle jak inteligentní tvorové navštěvují CSFD. Já bohužel patřím mezi ty pomalejší, kteří si nejsou zcela jisti, zda 1+1 jsou skutečně alespoň přibližně 2 a tak jsem se nechal zcela amatérsky pobavit neustálým humorem, nahotou i sexem, což mne uspokojilo přesně na 4,1698547 hvězdy.(19.4.2012)

• - Anna Faris a Chris Pratt hrají bývalé partnery. Ve skutečnosti jsou však manželé. (funhouse)

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "20 Times a Lady" od Karyn Bosnak. (Terva)

• - V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)