Co ty jsi za číslo?

What's Your Number?

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

• VanTom

Výrazně z ženského úhlu pohledu zabíraná, tím pádem zejména divačkám určená romanťárna. Já měl plnou hlavu přemítání, jestli mi přijde Anna Faris spíše půvabná a přitažlivě ztřeštěná, nebo pitomá a nepříjemně otravná; což u 110% sympaťáka děvkaře Chrise Evanse nehrozilo. Protože fórky často míjely basketbalový koš o metry a hlavní hrdinka v závěru "prohlédla" scénáristicky hodně vychtěně - včetně trapného spurtu přes celé město, naklonily se hodnotící váhy blíže podprůměru.(11.9.2017)

• Lamiczka

Tolik obehrané téma, jak si sousedi, léta míjející se bez sebemenšího zájmu o sebe, najednou k sobě najdou cestu a zjistí, kupodivu taktéž náhodou, jak si rozumí a že vyvýjející vztah by možná mohl mít i něco do sebe .. oddychovka dostačující, ale takových tu už bylo, nic originálního, navíc hercům to nevěříte ani náhodou a Annu bych za její přehrávání snad umlátila po půlce filmů palicí, tragédie celkem!(29.12.2011)

Trochu zdlouhavé, ostatně plácat dvouhodinovou stopáž na romantickou komedii je dost, trochu klišovité, ke konci vlastně už poměrně dost (ačkoli hláška: "Tohle je blbost, proč jsem na něj nepočkala doma?" to dobře uzemňuje), každopádně příjemně obsazené (Faris a Evans jsou mými oblíbenci), pohodové a i na ty dvě hoďky slušně odsýpající.(6.3.2012)

• Aljak

Keď sa to tak vezme, tak ten scenár je totálne stupidný, ale aspoň že pointa stála zato! Ally na začiatku filmu číta v časopise, že ženy, ktoré majú v živote viacej ako 20 milencov sa nikdy nevydajú. A tak si povie, že už ďalší milostný vzťah naviazať nechce a vydá sa po stopách všetkých jej bývalých, aby našla toho "pravého". Tak toto je základ celého scenáru, a to už samo o sebe znie dosť absurdne, nie? No a táto "zábavka" sa tiahne počas väčšiny filmu, našťastie asi tak v poslednej tretine filmu sa dej aspoň o kúsok vyvíja aj nejakým zmyselnejším smerom. A napokon príde aj pointa - hoci úplne predvídateľná už od určitého momentu v začiatkoch filmu. Ale tak treba uznať, že niektoré scénky boli celkom podarené, a mňa osobne úplne najviac z celého filmu rozosmialo toto vyznanie: Možno som nebol tvoj prvý, ale môžem byť tvoj posledný. - Prečo? Chceš ma znásilniť a zabiť? :D(30.9.2013)

Proč, když ve filmu vidím jméno Anna Faris, ve mě evokuje fakt, že to bude blbý a že ona tam bude hrát zase neskutečnou blbku? Přečetla jsem si stručný obsah a řekla si, to bude blbost. Vybrala jsem si to jen kvůli Chrisovi Evansovi. Ano, Anna Faris nezklamala a hraje tam další pitomou, blbou a docela dobře vymaštěnou couru. Dobře. Byla bych radši, kdyby to bylo o nějaký normálnější a třeba i chytrý holce (což v dnešní době vůbec nikoho nezajímá, proto se točí komedie typu Borat a Scary Movie). Ale přesto všechno, na konci to bylo velké překvapení, zabijte mě, ale mně se ten film prostě líbí!! JE to skvělá komedie, u který jsem se naprosto dokonale pobavila. Co věta, to hláška. Vtipné scény a momenty. "Proč! Kozy!" nebo jak se neustále soused Collin objevuje na chodbě jen s pidi ručníčkem. Super. Je tam krutě sexy a to přidává tu poslední hvězdičku, takže se vůbec nestydím za své hodnocení. Film 4 hvězdičky, sexy Chris další hvězdička...hotovo. Plný počet. Na procenta to má ale 80-85% a to za to, že je to od začátku jasný, jak to dopadne, ale stejně každýho zajímá, jak k tomu dojde.(18.5.2012)

• Anna Faris

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "20 Times a Lady" od Karyn Bosnak. (Terva)

• - V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)

• - Anna Faris a Chris Pratt hrají bývalé partnery. Ve skutečnosti jsou však manželé. (funhouse)