Co ty jsi za číslo?

What's Your Number?

Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

Takové pohodové, roztomilé a v závěru dosti nasládlé pokoukáničko. Které nijak nepřekvapí, ale ani nenudí a když je člověk nenáročný tak i pobaví. Sice tam nebylo nic co by mě vyloženě rozesmálo, ale mám z toho navozenou příjemnou náladu, takže to hodnotím kladně. I když kdybych dal dohromady moje číslo s tím jejím a zprůměrovali ybchom to, dostali bychom se na to průměrné číslo z časopisu. Tak si říkám o co vše jsem asi přišel a nebo čemu jsem vlastně vyhnul, že ano. Anna Faris mě chvílemi docela štvala těmi svými obličeji, nevím zda to bylo přílišným chtěním, ale ne všechny scény byly z ejí strany takové přirozené, uvěřitelné. Chris Evans naopak vypadal po celou dobu jako že si užívá každou vteřinu, škoda že takový náboj nedala své postavě i Anna Faris. Finální dění byla velká klasika, která mě nezklamala, ani nijak nepohoršila, celé to bylo v duchu podobně laděných romantických komdií, které jedou dle předem daného schématu a nijak z toho nevybočují. Když tohle divák zkousne, tak je tento film pohodovým zpříjemněním večera. 6/10(20.6.2012)

• M.i.k.e

Anna Faris je možná čím dál hezčí a hraje čím dál menší blbky,ale to je asi všechno.Ne snad,že bych od What´s Your Number očekával víc než předem jasně nalajnovanou záležitost,ale minimálně ve slušnou oddechovku při které se zasměju jsem doufal.Výsledek je nemastná,neslaná věc,která vlastně ani neni moc vtipná a ve finále jí zachraňuje ústřední dvojice Faris x Evans...40%(10.1.2012)

Na tenhle film jsem byl docela zvědavej. Trailer se mi líbil. Nuda to rozhodně nebyla, ústřední dvojice byla sympatická. Docela to funguvalo a i vtipné momenty se nacházely. Naopak trapné momenty se filmu docela vyhybaly a přesto, že to zrovna dvakrát originální nebylo, tak to dokázalo zabavit a rychle to uteklo.(5.1.2012)

Takhle nějak si představuju pojem "eRkový film" - nijak upejpavý, ani žádná úchylárna. Bohužel takhle nějak taky vypadá tuctová otřepaná romantická komedie, což není samo o sobě zlé, ale s podobným scénářem jsem už viděl pár lepších. Ačkoliv označení "komedie" má své rezervy. Zasmál jsem se 3×; ale budiž, není tu snaha o humor za každou cenu, po neslaném nemastném začátku přijde sympoatická romantická pasáž, a vzhledem k náladě to je pozitivní film. Není vyloženě špatný, dalo by se říct průměrný, jen nenabídne nic navíc. # příběh 5 | hudba 6 | humor 3 | akce 1 | napětí 0 | pustil bych si znovu 4(2.1.2012)

Jak už jsem určitě někdy psal, všechny romantické komedie jsou naprosto stejné, vždy jde jen o tom, jak sedne do vkusu ústřední dvojice. Anna Faris mi lezla svým upištěným hlasem trochu na nervy, ale Evans je naštěstí od pohledu sympaťák a tahá film z průměru o něco výš. Navíc i když je What's Your Number? na romantickou komedii trochu delší, než je zvykem, uteče to jako voda a rozhodně jsem se v průběhu nezačal nudit. 6/10(2.1.2013)

• Anna Faris

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "20 Times a Lady" od Karyn Bosnak. (Terva)

• - V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)

• - Anna Faris a Chris Pratt hrají bývalé partnery. Ve skutečnosti jsou však manželé. (funhouse)