Co ty jsi za číslo?

What's Your Number?

Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

Průměrná žena má za život kolem 10 chlapů, jenže Anna Faris už vystřídala skoro dvacet a pořát nemůže najít toho pravého. Co takhle si zjistit, jak jsou na tom její bývalý po letech. Šílenější romantická komedie. Příběh je hodně čitelný, ale beru tuhle komedii s nadhledem. A jaké je vaše číslo? ( Hodnocení: 6/10 )(25.5.2012)

Film byl pro mě podobný jako Collateral, který jsem si pustil jen proto abych si doplnil filmografii od Jasona Stathama. Tento snímek jsem si pustil jen proto abych si doplnil filmografii od Zachary Quinto. A stejně jako J.S. v Collateral i on zde byl jen v úvodu. Náhoda tomu chtěl, že jsem na tento film díval den potom co jsem byl na svatbě. Hledal jsem film na nedělní odpoledne a tady ten se mi na disku válel už nějakou tu dobu, tak jsem si ho bez váhání pustil, aniž bych tušil, že se jedná o romantickou komedii. Nebyl jsem zklamán. Prostě pohodová romantická komedie, s občas úchylnými, ale ne trapnými, vtipy a prostým dějem.(16.5.2016)

• M.i.k.e

Anna Faris je možná čím dál hezčí a hraje čím dál menší blbky,ale to je asi všechno.Ne snad,že bych od What´s Your Number očekával víc než předem jasně nalajnovanou záležitost,ale minimálně ve slušnou oddechovku při které se zasměju jsem doufal.Výsledek je nemastná,neslaná věc,která vlastně ani neni moc vtipná a ve finále jí zachraňuje ústřední dvojice Faris x Evans...40%(10.1.2012)

Taková lepší americká komediálně-romantická klasika. Anna Faris je docela vtipná (stejně jako ve Scary Movie) a Chris Evans se do podobných rolí zkrátka hodí (podobný charakter měl ve Fantastické čtyřce). Příběh není nijak převratný, ale všechny postavy padly přesně do svých rolí, což tento film trošku odděluje od jemu podobných.(14.2.2012)

• Lamiczka

Tolik obehrané téma, jak si sousedi, léta míjející se bez sebemenšího zájmu o sebe, najednou k sobě najdou cestu a zjistí, kupodivu taktéž náhodou, jak si rozumí a že vyvýjející vztah by možná mohl mít i něco do sebe .. oddychovka dostačující, ale takových tu už bylo, nic originálního, navíc hercům to nevěříte ani náhodou a Annu bych za její přehrávání snad umlátila po půlce filmů palicí, tragédie celkem!(29.12.2011)

• - V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)

• - Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Massachusetts, predovšetkým v metropole Boston. (MikaelSVK)

• - Anna Faris a Chris Pratt hrají bývalé partnery. Ve skutečnosti jsou však manželé. (funhouse)