Co ty jsi za číslo?

What's Your Number?

Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

Solidní úlet, ale vlastně nic jiného jsem od Anny Faris ani nečekal. Pohodově ujetá zábava, které se velmi daří vyvarovat trapným situacím a všechno to vyplývá tak nějak sympaticky "logicky" a sympaticky zábavně. Skvělý Chris, který je neskutečná hrana a pár jmen jako Quinto nebo Freeman, které potěší a spestří děj! Příběh samotný je čitelný, ale naprosto v klidu, skýtá několik opravdu vypečených vtípků a celkově se na to dobře dívá. Jen ta stopáž má lehce přestřelených 115 mint a konec je už jen takové to romantické zdlouhavé klišé. 6/10.(4.2.2013)

Průměrná žena má za život kolem 10 chlapů, jenže Anna Faris už vystřídala skoro dvacet a pořát nemůže najít toho pravého. Co takhle si zjistit, jak jsou na tom její bývalý po letech. Šílenější romantická komedie. Příběh je hodně čitelný, ale beru tuhle komedii s nadhledem. A jaké je vaše číslo? ( Hodnocení: 6/10 )(25.5.2012)

• JohnCZ

Chris Evans je sympaťák a jeho role mě baví pokaždé a popravdě tenhle film trochu táhne nahoru, ale Anna Faris prostě ne! Zatímco ve Scary Movie a podobných koninách se to její pitvoření dá, obsazovat ji do romantické komedie je úplně mimo. Tady není ani sympatická a ani vtipná...(17.5.2015)

Musím vyjádřit neskutečně ponížený obdiv všem, kteří považují za nutné pochlubit se ve svých komentářích tím, že dokázali s předstihem odhadnout děj romantické komedie. Hle jak inteligentní tvorové navštěvují CSFD. Já bohužel patřím mezi ty pomalejší, kteří si nejsou zcela jisti, zda 1+1 jsou skutečně alespoň přibližně 2 a tak jsem se nechal zcela amatérsky pobavit neustálým humorem, nahotou i sexem, což mne uspokojilo přesně na 4,1698547 hvězdy.(19.4.2012)

• spaceboyCZ

Puvodne jsem chtel za 3*, ale pres noc se mi to nejak rozlezelo v hlave a je to neco mezi, nicmene neni tam zadna pridana hodnota, neco objevneho, noveho, neotreleho, takze zustavam u 2*. Obcas se zasmejete, ale jinak je to sled tisickrat videneho a tak chlapum nakonec zustane jen pohled na hrud Farrisove v o dve cisla mensich cervenych satech (ty prsa malem praskly =D ) a divkam pak zase pohled na vypracovane telo Evanse (a ze ho tady ukazuje celkem casto)...(6.2.2012)

• Chris Evans

• - Anna Faris a Chris Pratt hrají bývalé partnery. Ve skutečnosti jsou však manželé. (funhouse)

• - V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "20 Times a Lady" od Karyn Bosnak. (Terva)