Reklama

Reklama

Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

(více)

Videa (28)

Trailer 1

Recenze (269)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Potřeštěná Anna Faris, která je v komediálních rolích jako doma a sympatický Chris Evans, coby kluk se srdcem na správném místě. Spolu jim to jde a jejich kamarádský vztah se všemi (ne)vydařenými eskapádami je podáván velmi vkusně a vtipně. Žádné křečovitosti, ani přehnané scény. Já se také těšila na role Zachary Quinta a Martina Freemana. Sice se jedná jen o chvilkové výstupy, ale i tak potěší. A závěr filmu... prostě klasika:) ()

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Poměrně kvalitní průměr, není to vysloveně hloupé. Je ovšem pravda, že to celé táhne Anna Faris, za prvé svojí sexy prdelkou, za druhé neuvěřitelnou sbírkou kukučů ve kterých nemá konkurenci. Takovouhle vtipnou mimiku měla snad naposledy Goldie Hawn. Diblík s velkýma očima, které umí nádherně vykulit....to pořád funguje. ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele

Pokud jste ženy a myslíte jen na sex a moderní oblečení, jistě vás tento snímek zaujme. Ostatním – mužům, a také ženám myslícím i na jiné věci – hrozí při sledování filmu ztráta IQ. Hlavní hrdinkou této jen podle nálepky romantické komedie je umělohmotná blondýnka v podání Anny Farris, kterou sice vyhodí z práce, ale ona nejspíše dokáže žít ze vzduchu. A ta vám má veliký problém. V časáku psali, že průměrná žena, než najde toho pravého, má v průměru 10,5 partnera. A tak se holka pustí do těžkých počtů, z hlavy jí kouří, ale dopočítá se jen 19 zářezů ve své pochvě, což jí přijde děsně málo. A tak si najme souseda, urostlého a mladého poldu, jinak děsně záletného to muže, který jí všechny ty předchozí vypátrá, a ona zkusí zjistit, zda některý z nich nebyl ten pravý. Jak to skončí asi? To je nervák! Největším problémem tohoto filmu je ona celková povrchnost a postavy jak ze Sexu ve městě – umělohmotné figuríny finančně zajištěné a s problémy, jaké asi může řešit jen tahle smetánka. Z těchto problémů vyplývající vtipy pak skutečně ocení asi jen horních deset tisíc. Ono i to poselství o sexuální nezdrženlivosti mi přijde hodně pochybné. Takže snad jediné, čím snímek zaujme, je vedlejší herecká účast Martina Freemana (např. Watson v britském seriálu nebo Hobit) či Zachary Quinta (známý ze seriálu Hrdinové). ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Romantický bláboly nemusím, ale tohle jsem náhodou viděl, když na koukala přítelkyně a docela se to nechalo. Hlavně díky skvělé pohledné Anně. Na můj vkus to bylo až moc dlouhé. ale občas jsem se i zasmál. Ale přesto se nemůžu ubránit patosu, že všechny tyhle filmy jsou stejné. Nejdřív se seznámí či už se znají, postupně se do sebe zabouchnou, aby se v zápětí pohádali a rozešli a pak si uvědomí že patří k sobě a je tu happy end. Pokaždý je to úplně to samý! Co takhle trochu změny? ()

terin.manka 

všechny recenze uživatele

V tomhle filmu zase představuje Anna Faris jak hledá svou pravou lásku,ovšem bez toho aniž by se vyspala s dalším chlapem než kterého měla. Takže si najde telefoní čísla svých ex a snaží se s nimi vycházet znovu a přijít na to jestli se změnili po těch dávných letech. Ti kteří jsou hezcí tak jsou gayové nebo zasnoubení nebo protivní a ostatní jsou škaredí kluci a nezměnili se. Pomáhá jí s tím Chris Evans a jak by ne s ním se na konci vyspí a zamiluje se do něj. Trochu předvídatelný konec ale co. Děj to má dobrý,herce taky takže pěkný film na který se dá možná i kouknout znova. ()

Galerie (33)

Zajímavosti (4)

  • Snímek byl natočen na motivy knihy "20 Times a Lady" od Karyn Bosnak. (Terva)
  • Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Massachusetts, predovšetkým v metropole Boston. (MikaelSVK)
  • V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)

Reklama

Reklama