Co ty jsi za číslo?

What's Your Number?

Môj dokonalý ex

Komedie / Romantický

USA, 2011, 102 min

Další naivní, stupidní a tuctová romantická komedie, kterou si ale vždy pustim, protože jsem línej koukat na ňákej posranej vážnej film u kterýho se musí myslet. Což je stejně k ničemu, protože u takových filmů jako je tenhle si zase kladu otázky o jeho stupiditě a jak naivní někdo dokáže bejt (studie tohle dokázala, platí to ve 100% případech, 20 je ještě v pohodě, ale nedej bože kdybych se vyspala s 21 klukama). Hodinu a 40 minut si ten film odbyl, tak proč tam musí bejt scéna, kde jezdí jak blázen po svatbách a hledá svýho osudovýho frajera když může počkat, až až dohraje na svatbě a přijde domů. Do toho takový nenápadný vsuvky, jako že chybí harfistka, aby nám pak nebylo divný proč týpek co zařizuje svatbu, má ještě plnej list svateb v obrovským městě, kterej by mu byl jinak k ničemu.. Miluju, když jsou ve filmu debilní scény, aby na to navázala další debilní scéna. A těch je tady spousta. Jo a abych nezapomněl, v Twilightu se svlíkají chlapi v každý druhý scéně, budeme to mít v tomhle filmu taky. Ok ale na odpočinek film ujde..(15.12.2014)

• M.i.k.e

Anna Faris je možná čím dál hezčí a hraje čím dál menší blbky,ale to je asi všechno.Ne snad,že bych od What´s Your Number očekával víc než předem jasně nalajnovanou záležitost,ale minimálně ve slušnou oddechovku při které se zasměju jsem doufal.Výsledek je nemastná,neslaná věc,která vlastně ani neni moc vtipná a ve finále jí zachraňuje ústřední dvojice Faris x Evans...40%(10.1.2012)

• Pavlínka9

Pro mě klasická americká "komedie" o tom, jak se jedna "normální" dívka nemůže smířit s tím, že ještě nepotkala toho pravého a není vdaná :) Neurazí a ani nijak extra nepobaví. Co se mi hodně líbilo, bylo neustálé narážení na jejího bývalého "Nechutného Donalda" a tím tam byla vytvořena další situace, která mohla vyvrcholit skvělou pointou. Expřítele měla opravdu hodně zajímavé a na tom je to podle mě celé podložené. Skvělá byla taky Blythe Danner, jejíž postava matky byla precizní. Anna Faris jako ztřeštěná Ally zvládla vše na jedničku :)(11.7.2013)

Poměrně kvalitní průměr, není to vysloveně hloupé. Je ovšem pravda, že to celé táhne Anna Faris, za prvé svojí sexy prdelkou, za druhé neuvěřitelnou sbírkou kukučů ve kterých nemá konkurenci. Takovouhle vtipnou mimiku měla snad naposledy Goldie Hawn. Diblík s velkýma očima, které umí nádherně vykulit....to pořád funguje.(29.1.2012)

• Sammya

Chris Evans dobrej, o tom žádná, Annu jsem nemohla vystát, ta ženská má děsně vychlastanej hlas, rvalo mi to uši. Přehlídka skvělých herců jako jejích ex-přítelů pobavila. Pustila jsem si to kvůli tomu, že je tam i Zachary Quinto (haha) a jo, celkem jsem se pobavila, nejvíc asi u scény s jejím falešným anglickým přízvukem. Ale taky jsem párkrát měla chuť to vypnout, jak to bylo trapný. Asi si to už znova nepustím. Btw. český překlad názvu je úplně mimo.(24.1.2016)

• Chris Evans

• - Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Massachusetts, predovšetkým v metropole Boston. (MikaelSVK)

• - V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "20 Times a Lady" od Karyn Bosnak. (Terva)