V tomhle filmu zase představuje Anna Faris jak hledá svou pravou lásku,ovšem bez toho aniž by se vyspala s dalším chlapem než kterého měla. Takže si najde telefoní čísla svých ex a snaží se s nimi vycházet znovu a přijít na to jestli se změnili po těch dávných letech. Ti kteří jsou hezcí tak jsou gayové nebo zasnoubení nebo protivní a ostatní jsou škaredí kluci a nezměnili se. Pomáhá jí s tím Chris Evans a jak by ne s ním se na konci vyspí a zamiluje se do něj. Trochu předvídatelný konec ale co. Děj to má dobrý,herce taky takže pěkný film na který se dá možná i kouknout znova.(23.2.2013)

Niekedy sa stáva že človek od filmu nič neočakáva, ide iba o zahnanie nudy a ostane príjemne prekvapený. A to bol práve tento prípad. Od začiatku až dokonca som sa dobre bavila. Briskný humor v dialógoch bol presne podľa môjho gusta, no podarilo sa aj pekne vystihnúť podstatu zamilovanosti. Páčil sa mi aj nápad vyzliekacieho basketbalu, ktorý musím niekedy zrealizovať.(15.12.2016)

Romantický bláboly nemusím, ale tohle jsem náhodou viděl, když na koukala přítelkyně a docela se to nechalo. Hlavně díky skvělé pohledné Anně. Na můj vkus to bylo až moc dlouhé. ale občas jsem se i zasmál. Ale přesto se nemůžu ubránit patosu, že všechny tyhle filmy jsou stejné. Nejdřív se seznámí či už se znají, postupně se do sebe zabouchnou, aby se v zápětí pohádali a rozešli a pak si uvědomí že patří k sobě a je tu happy end. Pokaždý je to úplně to samý! Co takhle trochu změny?(20.4.2013)

Dva hlavní hrdinové sympatický, fajn lidi, kteří mě skutečně bavili, dostkrát jsem se i zasmála nahlas, což mi normálně moc nejde, trapný moment při kterým bych se schovávala za polštář (ano, skutečně se mi stává, že z trapnosti některých filmů na ně mohu koukat jen zpoza nějaké věci) se nenašel ani jeden, emoční pindy a žvásty, které nesnáším tam taky vlastně moc nebyly, nad trochu nelogickým myšlením hlavní hrdinky a nad nereálnými dějovými zvláštnostmi jsem mávla rukou a tak mi z toho vyšel velmi příjemný romantický současný film. Za mě lepší tři hvězdičky. Anna Faris je děsně fajn:) Měnim na čtyři, páč se mi to fakt líbí!(30.12.2011)

Velké a potrhlé sólo zdatné potrhlice Anny Faris, které není završeno nějakým extra číslem. Číslo v téhle komedii, která se poměrně důsledně vzpírá klasickým sladkým romancím, znamená počet sexuálních partnerů za celý život. Nezaměstnaná Ally si čte takové ty divné ženské časopisy, ve kterých narazí na vyčíslenou statistiku mužských partnerů, kteří projdou ženám postelí a s hrůzou zjistí, že její číslo v tomhle ohledu daleko převyšuje běžný průměr a s největší "pravděpodobností" byl mužský ideál mezi jejími bývalými partnery. Pokusí se s tím něco udělat. Postupně všechny své dávné lásky začne kontaktovat, přičemž za tímto účelem si na pomoc přibere sympatického souseda. Její příští partner nesoucí číslo 20 bude jejím vyvoleným. Vtip je ve filmu jen proto, že v něm hraje potrhlice na slovo vzatá Anna Faris. Nebýt jí, tak můžu čestně prohlásit, že se nedá ničemu, a hlavně nikomu zasmát. A to je ve filmu také Chris Evans v roli souseda zpívajícího na svatbách a schovávajícího se ráno u Anny před sexuálními partnerkami, se kterými strávil předešlou noc. Role ex milenců dopadly zcela žalostně nevyužitě, a je to škoda, když v nich byli k vidění dobří herci. Vedle neutuchajícího espritu, který sršel z chirurgicky vylepšené Anny Faris, se vlastně všechny ostatní role jevily, jako zcela zbytečné. Ona byla válec číslo jedna. Jen bylo zarážející, že jako nezaměstnaná, co doma vyrábí akorát divné sošky z hlíny, měla na sobě každou chvíli nový a draze vypadající outfit do společnosti, kam pravidelně vyrážela se svými dojmy, které si roztomile pletla s pojmy. Anna má ve své filmografii takových rolí více a není nic výjimečného v podobně nenáročném filmu ji uzřít, ale takový Chris Evans nebo Martin Freeman jistě musí zpytovat své (herecké) svědomí, že do takového filmu vůbec vlezli. Scénář a z větší části hlavně to, co se odehrává kolem sexuálního partnera číslo 20 působí tak chaoticky, že nebude mnoho diváků, kteří budou mít ve všem jistý přehled. Ne všechno je vyloženo tak, aby se to dalo uspokojivě pochopit, zvláště když film začne být v číselném partnerství nepřehledně chaotický, aniž bych si všiml, co ho k tomu z hlediska souvislého vyprávění vedlo. Absence vtipů je více než výrazná. Anna Faris v podstatě obstarala všechny, a to i ty, které ve scénáři nebyly. Její sexappeal je však poměrně problematický. Někomu se líbí, někomu ne. Jistě si každý všimne, že prošla rukama plastického chirurga, a to od obličejových částí až po výrazně zvětšené poprsí, které předvádí v basketbalové scéně, ve které se hraje o fanty. Zvládne to až do pěkného spodního prádla. Film hned tak nesklouzne do naivních kolejí romance tak impotentně, a to i přestože i tomu nejméně zkušenému divákovi "docvakne", že když souseda hraje Chris Evans, tak to není jen tak. A skutečně to nebude mylný odhad, ale romance, a vše kolem ní, je tady vyřešeno neotřele až originálně. Nepatřím k těm, kteří by pátrali po literární předloze, z níž vzešel námět. I při její neznalosti lze z toho všeho usuzovat, že scenáristé si z knihy vzali jen osu, do níž zakomponovali vše, co uznali za vhodné a potřebné.Televizní režisér Mark Mylod se po delší pauze vrátil k filmové režii. Chaotickému, a občas i přitroublému způsobu vyprávění, jak je ostatně u něj zvykem, pokud jde o filmy viz "Zmražená pojistka", se opětovně nevyhnul, ale v určitém ohledu zůstal originálně netradiční a k dispozici měl neuvěřitelné číslo Annu Faris. Mé hodnocení: 60%(10.7.2014)

• Anna Faris

• - Snímek byl natočen na motivy knihy "20 Times a Lady" od Karyn Bosnak. (Terva)

• - Anna Faris a Chris Pratt hrají bývalé partnery. Ve skutečnosti jsou však manželé. (funhouse)

• - V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)