Ally Darling pracuje v marketingu, ale její práce jí přináší jen nudu a šeď. Když si toho všimnou šéfové, dostane výpověď. K tomu všemu se navíc dočte, že až devadesát šest procent žen, které měly více než dvacet milenců, se už nikdy nevdá. Ally proto začne počítat, až dojde ke kritické hranici devatenáct, a je v šoku. Rozhodne se žít cudně, dokud nepotká toho opravdu pravého muže, ale vše se zvrtne, když se vyspí se svým šéfem. Pak ale Ally přijde na myšlenku, že svého osudového muže musí najít mezi těmi, kteří už byli jejími milenci. Pomoc při hledání jí nabídne sexy soused, jehož táta byl policistou a on po něm podědil detektivní sklony. Teď se schovává u Ally před svými známostmi na jednu noc a bere ji jako jedinou ženu, u níž se nemusí přetvařovat. Vlastně jsou si dost podobní. (TV Nova)

Ded@M@tes

Průměrná žena má za život kolem 10 chlapů, jenže Anna Faris už vystřídala skoro dvacet a pořát nemůže najít toho pravého. Co takhle si zjistit, jak jsou na tom její bývalý po letech. Šílenější romantická komedie. Příběh je hodně čitelný, ale beru tuhle komedii s nadhledem. A jaké je vaše číslo? ( Hodnocení: 6/10 ) ()

Malarkey

Překvapilo mě, kolik známých herců v tomhle filmu hraje. Na zdejší hodnocení jsem byl ale zklamanej tím, jak zbytečně vulgární tahle komedie občas byla. Ne, že bych byl nějaká fajnovka. To určitě ne. Ale i ty blbý sexistický kecy by herci měly říct s nějakou grácií, aby to nevyznělo trapně. Tady jsem z toho totiž právě takovej pocit měl. ()

Aluska88

Potřeštěná Anna Faris, která je v komediálních rolích jako doma a sympatický Chris Evans, coby kluk se srdcem na správném místě. Spolu jim to jde a jejich kamarádský vztah se všemi (ne)vydařenými eskapádami je podáván velmi vkusně a vtipně. Žádné křečovitosti, ani přehnané scény. Já se také těšila na role Zachary Quinta a Martina Freemana. Sice se jedná jen o chvilkové výstupy, ale i tak potěší. A závěr filmu... prostě klasika:) ()

Jara.Cimrman.jr

Musím vyjádřit neskutečně ponížený obdiv všem, kteří považují za nutné pochlubit se ve svých komentářích tím, že dokázali s předstihem odhadnout děj romantické komedie. Hle jak inteligentní tvorové navštěvují CSFD. Já bohužel patřím mezi ty pomalejší, kteří si nejsou zcela jisti, zda 1+1 jsou skutečně alespoň přibližně 2 a tak jsem se nechal zcela amatérsky pobavit neustálým humorem, nahotou i sexem, což mne uspokojilo přesně na 4,1698547 hvězdy. ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $14,011,084Tržby Celosvetovo $30,426,096Tržby za predaj Blu-ray v USA $922,955 //počet predaných kusov 19,887Tržby za predaj DVD v USA $4,504,241 //počet predaných kusov 145,049║ tuctová záležitosť, ktorú zachráni streštená Anna Faris a roztomilí Chris Evans, pozerateľný priemer /55%/ ()

• Rovnako ako dej filmu, tak aj jeho natáčanie prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Massachusetts, predovšetkým v metropole Boston. (MikaelSVK)
  • Snímek byl natočen na motivy knihy "20 Times a Lady" od Karyn Bosnak. (Terva)
  • V čase 1:45 nasedá Ally (Anna Faris) do auta, aby se vydala opět na cestu v hledání. Po rozjezdu si odškrtává svatební událost a v momentě, kdy odloží papír, je na tachometru auta ručička na 0 mp/h. (WillyMarks)