Je to taková anglická variace na povedený Zkurvený pátek. Tento je ale plný logických chyb, příběh je prostunký a drží pospolu (jakožto příběh, co má na konci nějak zapadnout dohromady) jen sílou vůle. Jednotlivé příběhy holek jsou rozdílně zábavné, ale ani jeden nevyčnívá z davu. Herečky jsou uspokojující (už se těším na Emmu Roberts ve Vřískotu 4) a konec takový neobvykle nereálný. Prostě blbinka, na kterou se dobře dívá, ale zítra si asi ji pamatovat nebudu.(7.12.2010)

• MartinezZ

14.12.2010 ~ Popravdě, už mě začínají tihle "Knoflíkáři" pěkně nudit. Něco se děje několika lidem natolik propleteně, že to má být zajímavé, ale po sté první už to fakt nudí a navíc, když je to tu jen proto, že je zajímavý koncept, ale obsah nestojí za moc, jde to celé do kopru a ani koprovka z toho není dobrá. ~ 4 kamarádky se takhle sejdou, poklábosí, narazí do nich černoch, co ukradl diamanty, ty spadnou některé asi do kabelky, nebo co (?) a všechny teď mají za zadkem někoho, kdo ty diamanty jakože vážně moc chce zpátky. Jedna holčina by moc chtěla kluka, ale je permanentně v depce, druhá si to chce poprvé rozdat se svojí známostí přes internet, a tak jede do New Yorku, kde mj. dělá nějaký konkurz na něco (hvězdička...), třetí maká v supermarketu a čtvrtá je lesba, co jí leze na nervy rodina. Jejich osudy se proplétají, vždycky se vrátíme na začátek příběhu jedné ze slečen a pozorujeme, jak se co odvíjelo od chvíle srážky s černochem a konec vyúsťuje v předvídatelné "ha, to jste nečekali, co? NEČEKALI, JASNÝ???!!!" a navozující možnost pokračování. ~ Upřímně mě to ani trochu nebavilo a to tak moc, že jsem to až přestával sledovat a tak nakonec ztratil nit. Prý nejlepší britský film. Prostě další "knoflíkařina", která mě nedokáže zaujmout ani tím, že se tam jedna svlíkne a rozdá si to s klukem a druhá si to rozdá s holkou. Možná proto nejlepší britský film...(13.4.2013)

4 holky, 3 dny, 2 města a jedna příležitost. Co by se tak mohlo posrat? V zásadě jde o retrospektivně vyprávěný příběh z pohledu 4 slečen, tak trochu obšlehnutý z Vantage Point. Film je něčím mezi teen komedií a drsnou kriminálkou. Kdyby tam nehrála Emma Roberts, asi bych se k filmu nikdy nedostal, ale i přes počáteční rozčarovanost se z toho stala povedená adrenalinová skládačka, která to, co ztrácí na komplexnosti děje, dohání vtipem a povedenými dialogy. Kombinace je to vskutku prazvláštní, ale ve výsledku docela dobře funguje a vše do sebe příjemně zapadne.(18.3.2013)

4 holky. 3 dny. 2 města. 1 příležitost. CO BY SE TAK MOHLO POSRAT??..... Opravdu neobvyklá skládačka. Holčičí trable řízlý pytlíčkem diamantů v příbězích, jejichž zajímavost je neskutečně kolísavá a nutí mě je hodnotit samostatně..... (Shannon 2*/ Cassandra 4* / Kerrys 3* / Joanne 4*), protože holky jsou tu společně jen chvilku. A i když dělají věci, o kterých si obyčejní lidé jen vyprávějí – je mi to často jedno! A tak jediná vzpomínka patří alespoň Kevinu Smithovi. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Jsem sběratelem kalhotek se zajímavými nápisy. 2.) Chtěl bych ukázat dceři (přítelkyni), že internet je nebezpečnej. 3.) Nevím, jak ztrestat bratra. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(3.12.2010)

Maly pytlik s kaminky a jak dokaze ctyrem holkam zmenit zivot :) Typy herecek byly vybrany dobre, nepletly se (to se nekdy v podobnych filmech stava). Mozna se ty jejich pribehy mohly vic propletat, nez aby to byly jakoze ctyri povidky, ktery se nakonec spojej (mimochodem dost trapne). Film, jehoz "sok na konci" tvurci prozradili uz behem prvni ctvrtiny. Mozna kdyby to trvalo o pul hodiny driv, dala bych lepsi hodnoceni. Tyhle natahovany filmy uz varej z toho, co si clovek mysli v prvnich deseti minutach..(5.6.2011)

• - 4.3.2.1 je zkratka pro 4 dívky, 3 dny, 2 města a 1 šanci. (Terva)

• - Natáčení probíhalo v anglickém Londýně, v americkém New Yorku a ve studiu Pinewood. (Terva)

• - Spoiler: Ve scéně, kdy reportér v televizi ohlašuje nalezení diamantů, na liště na liště je možné sledovat fiktivní zprávy. V první stojí, že se Usáma bin Ládin plánuje zúčastnit iráckých voleb a ve druhé, že fotbalový klub Chelsea ohlásil bankrot. (Kritiq)