Pixely

Režie:

Patrick Jean

Kamera:

Matias Boucard

New York je z obrazovky do odpadu odloženého televizoru napaden osmibitovými kreaturami, vycházejícími z dosovských PC her, a postupně jimi pohlcován a ničen až do chvíle, než se z naší modré planety stane zeměkrychle. (kikulin)

hippyman

dokonalý nápad i myšlenka, vtipné provedení, dechberoucí tříminutová podívaná. prostě nostalgická retroparáda hodná oscara. 90% ()

Cappuccino

Pixelovky ničia mesto! Už mi chýbal len šprintujúci Bomberman, ale veľmi podarený Tetris vynahradil túto nemalú stratu rýchlo a bezbolestne. Príjemné tri minútky. ()

Ruut

Nejnápaditější kraťas, jaký jsem kdy viděl. No a intelektuál může taky říct, že je to supr pocta 70-80 Atari mašinák a tý době vůbec atd atd ... :) ()

Foox

Na pár minutové stopáži to funguje skvěle! Efektní, originální a zábavné, snad dopadne dobře i celovečerák. ()

Frajer42

Nejsem ovlivněn nostalgiíí, jako mnoho hodnotitelů kolem mě, neboť tyhle stařičké hry hraji zřídka dodnes. Rozhodně mě dvouminutové video neochromilo všechny smysly. Chválím nápady a neurazilo mě zpracování. Nic víc, nic méně. Lepší hvězda. ()