Domas88 odpad!

Vím, že české filmy je tak 1 ze 100 dobrý, tak proč na tuhle ... musím jít ještě do kina, když vím, že poslední dobrý byl S Andělem na horách.. ()

kubilov

Jiří Vejdělek sází na jistotu, Muži v naději se jistou formou podobají Ženám v pokušení, ať už svou bizarní mileneckou zápletkou nebo jen pohodovým plynutím celého filmu. Je to vlastně taková oslava ženských těl, krásných pražských zákoutí a mírného humoru v podání hlavně charismatického Bolka Polívky a jako vždy svého Jiřího Macháčka. Skvěle byly vybrány a obsazeny i ženské role, protože co málo schází Vice Kerekes, tak má Petra Hřebíčková a naopak. No a zbývá už jen elegantní dáma v letech, Simona Stašová, která dostatečně doplní, ba i přeplní ženskou krásu v celém filmu. Dalším obrovským plusem je prostředí, protože Praha je krásná jak v létě, tak v zimě. Spoustu krásných míst si k filmování Vejdělek vybral, a když do toho hraje tak milá hudba, je velmi těžké nemít Muže v naději rád. Dokonce mi ani nic nebrání dát plný počet, protože mi zde snad vůbec nic nechybělo. Pro mě jeden z třeba tří nejlepších českých filmů, ani k tomu nepotřebuju rádoby světový drama typu Habermannův mlýn nebo Lidice, pohodová komedie se skvělýma hercema a atmosférou postačí. ()

Don Maty

Krásna komédia o živote dvoch svinských chlapoch. A jako krásne so ženami zatočili? Stačilo len držať spolu. Ale o to nejde, o nejakú satisfakciu medzi ženami a mužami. Šlo tam o to ukázať nám, aký môže byť život jednoduchý aj keď je zložitý. A samozrejme naopak. Všetko si kazíme sami :). A mimochodom, ten záver bol ako z "Holiwúdu". Absolútne epický záver, ktorý ma dostal ako celý tento film svojou nadľahčenosťou. A Vica Kerekes? Mmmmm...4* ()

a0001

Pre mňa najkrajšia čierna komédia. Životný príbeh, reálne humorný, reálne smutný. Veľa ľuďom sa bude možno zdať absurdný, pravda je však taká, že film zobrazuje veľakrát skutočnosť ktorú si nikto nechce pripustiť. ()

MiniMer

Proč tomu Vejdělkovi vždycky zemřou nejsympatičtější postavy? :D Ale jinak docela fajn film, bavila jsem se, super tip na víkend, kdy si chce člověk oddechnout od práce nebo školy. ()

ZHODNOTITEL

Jiří Vejdělek by neměl ve své tvorbě ustat. Dokázal, že dobrou komedii, notabene romantickou, lze natočit i u nás a přitom stačí zcela obyčejný příběh. ()

AndrewNewman

Táto komédia sa mi páčila viac ako súčasne americké komédie, ktoré svoj úspech stavajú na tráve a chlaste. No myslím si, že to mohlo byť lepšie. Ale kto by to riešil keď sa pozerá na takú kosť akou je Vica Kerekeš, ktorá sa k tomu nehanbí ukázať kozičku či zadoček. Celkovo moc nemusím české "komédie" , ale toto bolo proste príjemné :) ()

Karlos8

Tak to bylo něco. Zprvu nenápadná a trochu zapšklá komedie se vlivem úmrtí blízké osoby jednoho z hlavních aktérů přesunula do úplně jiné roviny. Roviny, která měla hodně co do činění se sexualitou a s dvojsmysly. Najednou tak vznikl ne trojúhelník ale rovnou čtverec, který se neustále čím dál tím více proplétal a bylo jen otázkou času, kdy jeden z aktérů udělá krok vedle. Film ačkoliv nemá bohaté obsazení, tak si plně vystačí s již s míněnou čtyřkou. Nejvíce mě dostala jak jinak než kulečníková scéna, přeci jen se jednalo o výstižně a perfektně zahranou scénu, ve které všechno bylo tak, jak mělo být. Naopak nepochopím některý sled událostí, což tomuto snímku rázně ubírá na kvalitě, ale když se od tohohle člověk dokáže oprostit, dostane celkem pohodou komedii se vším všudy. ()

Paveza

Nevěra, vděčné to téma pro českého diváka. Dvě hvězdy za dvě velký přírodní a jedna za Polívkovo charisma. ()

100upa

Po zhlédnutí traileru jsem myslel, že budu vědět do čeho půjdu. Ale, že mě to bude místy tak nudit jsem nečekal, každá scéna se snad dala dopředu odhadnout a místy to bylo fest natahané podle mě se to dalo sfouknout tak kolem těch 80-90min. občas úsměvné, ale kromě jediného zasmání, když jeho žena vychvalovala šarlotu (jeho milenku o které neví že jí je) jako novou čísnici, že má praxi,kdy dělala na lodi čísnici a Macháček na to řekne no vidíš to jsem ani nevěděl :-) ... řešit to jestli je poselství, že podvádění je nutné k udržení vztahu je myslím bezpředmětné. lepší než román pro muže, ale jak se říká sečka zustane sečkou. jednou stačilo, díky ()

Strelkyne1

Výborný film, od kterého jsem nic nečekala a moc příjemně překvapil. Po prvních minutách s vtipnou postelovou scénou jsem se děsila, že vtip byl napálen na začátku a pak už laťka upadne, ale opak byl pravdou. Fil neustále překvapoval, laťku udržel a ani minutu jsem se nenudila. Navíc určité poznatky a myšlenky kolem vztah mužů a žen určitě byly k zamyšlení každého - prostě ze života. ()

Jensy

Komedie to moc zábavná není a moc se toho tam za téměř 2 hodiny nestane. Chvílemi jsem se i nudil. Jinak je ten film hezký na koukání a všechno logicky zapadá do sebe. ()

Majollica

Po Ženách v pokušení, které mě osobně žánrově zradily, už jsem tentokrát byla obezřetnější a do kina šla raději zcela mimo naději, že uvidím sympatickou a kultivovanou komedii, která má šmrnc, svižné tempo, ve vydařeném poměru přimíchanou romantiku a drama a o jejíž hlubší lidský rozměr se skvěle postarali Bolek Polívka a Simona Stašová ... A stalo se :o) Opět se potvrdila ona známá nepřímá úměra: čím méně očekáváš, tím více dostaneš. A to člověka vždy potěší ;o) ()

MartCT

Souhlasím v podstatě s Tetsuem.. Ona by to nebyla špatná komedie, kdyby se tam, jak je v posledních chvílích zvykem všichni nepodváděli a ještě se tomu vesele smáli, bohužel se od toho nedokážu odprostit a tak jsem odcházel z kina spíše zatrpklý, on ten sojový suk tam měl své místo ;-)... Co mě ale dost zaujalo byla ukázka na nový film Davida Ondříčka "Ve stínu". ()

werxix

Než jsem viděl tento film, moc jsem o něm neslyšel. Snad ani trailer jsem neviděl :). Alespoň mě ostatní neovlivnili v mém názoru na tento film. Ne ,že by se mi nelíbil, ale tento snímek až moc poukazoval a vyvyšoval lidskou slabost pro nevěru a to mě dosti zklamalo. Já osobně bych jen těžce nevěru odpustil.(záleželo by na daném vztahu, apod...) A hlavní myšlenka filmu? "Běžte, zahýbejte kde s kým a hlavně ničeho nelitujte, vždyť nevěra oživuje vztah!" . Pardón, ale tohle vážně nejde. Proto 3* . Bohužel, jenom další český děsně průměrný film... ()

sharp87

Z vyprávění svých rodičů jsem slyšel, že v kině se kdysi po filmu tleskalo. Připadalo mi to vždy divné, proč v kině tleskat? Komu? Dneska jsem byl na tomhle filmu a také se po něm tleskalo. Zažil jsem to poprvé, a to chodím do kina celkem často. Konečně chápu, čemu se po filmu tleská. Takže 4* tomuto skvělému filmu a další 1* za zážitek. Tleskám. :-) ()

Stranger#

No z tohoto snímku by si současné páry asi moc nápadů brát neměly. :-]] Nerozumím proč se přes to mnoho lidí nepřenese a hodnotí to jednou hvězdičkou. Vždyť je to "jen" komedie, více chlapsky zaměřená a Bolek s Macháčkem byli fantastičtí. Vlastně všichni hrajou velmi dobře a ikdyž ve scénáři kombinovali všechno se vším, tak mi to ve výsledku vůbec nevadilo. Bez klišé se to sice neobešlo, ale kdoví jak by se bez něj závěr obešel. Originální česká komedie. ()

Pajuska

Já jsem se upřímně docela bavila:-) že by to byl nejlepší český film, to se říct nedá,Vejdělek natočil i lepší komedie ( účastníci zájezdu např. ), ale je to takový neškodný humorný film, který čas od času zvedne diváka ze židle :-)))) Macháček mě opět nezklamal a stále mě přesvědčuje že není jen šoumen na jevišti při koncertě ale i dobrý herec:-) takže **** za herecké výkony a vtipné scény:-) ()

Stuck

Nejsem zastáncem nevěry a trailer mě od filmu vyloženě odradil. Nebýt přátel, kteří mě na něj vytáhli asi bych si ho nikdy nepustil. K mé veliké averzi jsem byl velmi mile překvapen. Začátek je sice prvoplánový a tuctový, ale postupem času začíná mít film děj, hloubku a neotřepaný vtip. Bolek Polívka ještě před chvílí nevěru vychvaloval jako koření vztahu a teď se snaží zeťáka z nevěry vymanit. Macháček umí prostě hrát blbounky a nekňuby. Petře Hřebíčkové jako jeho ženě to velmi sluší. Tak co víc si přát. Dokonce jsme se dočkali i nějaké pointy. Ubral bych ty zbytečné sex.scény, které film činily na začátku lanciným. Ikdyž mi manželka hned po filmu nevěru zatrhla, přesto se na film podívám ještě jednou. ()