Reklama

Reklama

Luke Wright je bývalý newyorský policista, který se za své prohřešky v řadách policie nechává mlátit v kleci s bojovníky. Za to, že ruským gangsterům nebyl po vůli v sázkovém světě, je zastřelena jeho žena a Luke se stává vyhnancem. S kýmkoliv promluví a spřátelí se, toho Rusové odpraví. Do cesty se mu ale připlete malá holčička, o kterou mají zájem Rusové, Číňani i samotná policie. Luke se rozhodne ji ochránit. Přitom zjistí, že holčička si pamatuje velmi dlouhé číslo, které je zároveň kódem k trezoru. Jak Luke pátráním zjistí, má dojít k výměně mezi čínským gangem a samotným vedení města. Starosta má disk, o který Číňani stojí, protože jim zajistí očištění nelegálního majetku a ti mu za to dají třicet milionů dolarů a na všechno se zapomene. (TV Prima)

(více)

Videa (24)

Trailer 1

Recenze (407)

Morholt 

všechny recenze uživatele

No chvilku mi trvalo pochopit, o co jako vlastně jde. Hlavně těch podvratnejch živlů se tu motalo nějak moc a Jasonova role v tom všem bordelu byla poněkud nejasná. Ale nakonec všechno do sebe tak nějak zapadlo, protože Jason začal všem živlům rozkopávat držky, což byl jasnej signál k tomu, že se mam postavit na jeho stranu. A ten zbytek už byl tak nějak jedno, včetně naprosto zbytečnýho sejfu, nebo přívěsku v podobě přerostlýho tamagoči. 60% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,TY? TEN ŠMEJD?“ ... ,,NIKDY JSEM NEBYL ŠMEJD. SLADKÉ SNY....“ /// Mei je génius (to je ta holčička, Jason tu není od přemejšlení...). Má sloužit mafii místo počítače (furt jsme u tý holčičky...). Soubory, složky, antivirus.... no to bych asi neřekl, spíš jim jde vo matiku. Čínská mafie. Ruská mafie. Policejní mafie. Jason Statham a zdrhající počítač, kterej každej chce. Jason nejdřív zmlátí rusáky. Pak policajty. A pak, pak ...no nebudu tady spoilerovat! Takovej ten film, kde pravděpodobnost smrti je vysoká. Prostě ,,Stathamovka“. Ne úplně blbá, ale zázraky se dějou jinde. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jason Statham. 2.) Čínská holčička (se radši neptám proč...). 3.) Chcu se stát počítačem (možná mi bude stačit bejt i kalkulačkou). 4.) Thx za titule ,,Daci“ a ,,jives“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE *** NAPĚTÍ ne ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Jason si dal tentokráte za cíl za každou cenu ochránit chodící čínskou kalkulačku a neváhá při tom nafiletovat asi tak tři kubíky rusáků, ťamanů a dalších podvratných živlů. Tečka. Kdo postrádá u podobných existenciálních smaženic nějaký ten kategorický imperativ, aristotelovskou logiku, freudovský rozbor charakterů či půlhodinové menopauzy čumění do jednoho bodu při čekání, až se zahřeje kamera, ať jde raději do Turínského koně. Anebo do prdele. A vy ostatní aktivovat mozkožrouta a pořádně se soustředit, aby jste svému otylému kamarádovi v kostěných brýlích mohli před kinem předvést těch pár špinavých triků, co jste se za tu hodinu a půl teoreticky perfektně naučili, a za pomocí kterých byste v tom vašem alternativním světě v pohodě rozkopali držky asi tak šedesáti cigošům s mačetama při záchraně Pamely Anderson! ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Paráááda!!! Ruská mafie proti čínským triádám a mezi nima si nesmlouvavě klestí cestu Statham přes hromady mrtvol!!! Špičkovej akčnák ve stylu klasických 80.tek (Seagal apod...), Statham je borec, nikdo proti němu nemá šanci, s nikým se vůbexc nesere, nesmlouvá, nemrkne ani okem a rozstřílí auto plný mafiánů, osobní souboje jsou suprově koukatelný, i když sestříhaný, tak fakt dobrý zákroky, prostě mazec, tohle se mi líbilo moc!!! ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

Dobrej akční film. Ze začátku filmu mi přijde film dost chaotickej, kdy divák sotva dokáže si dát vše do hlavy. Pak už je to o dost lepší, jakmile Statham zachrání malou čísnkou holku. Akce a souboje jsou dobré, sice někdy moc urychlené, honička autem se tu nějaká najde. Konec mohl být lepší, ale celkově mám dobrej dojem z filmu. 78% = **** ()

Galerie (72)

Zajímavosti (7)

  • Mŕtvy chlap v útulku pre bezdomovcov, ktorému Luke (Jason Statham) daroval tenisky, stále dýcha. (lepo)

Reklama

Reklama