2sistem

Poslední době snad nejzajímavější romantická komedie. Sympatický pár, plno skvělých situací a hlášek. Zábavný, energický a sice konec trochu zvolnil, ale "nečekaný" zvrat a happyend jsem prostě očekával. Ve většině případů mají podobný filmy stejný vývoj, stejnou šablonu, tak co víc očekávat. ()

zero_zelo

jako zkušeného milovníka romantických filmů (komedií? nevim) musím řict, že mě hodně zaujalo dělání si srandy z romantickejch filmů na jistý ucházející úrovni, takový přirozený kecy :) že sex bez lásky neni udržitelnej, že se dycky přimotaj nějaký vztahy, to je ovšem taky jasný a ten konec, to už bylo na mě vopravdu moc. kdyby se to udrželo na tý původní lince, tak je to asi v pohodě, ale poslední třetina filmu? a ten patetickej konec, kterej by všem romantickejm filmům mohl nakopat prdel? boože. doufám, že to patřilo k recesi z romantickejch filmů, protože jestli ne, tak je to smutný :) ()

majuus

Pomerne dobrá koédia. Proste dvaja ludia v sa zoznámia, povedia si že žiadne emócie ani nič podobné, budú len spolu spať, samozrejme že skamarátia - IBA skamarátia (čo ma dosť prekvapilo a aj trochu potešilo lebo to by bolo len dalšie klišé naviac) - niečo sa medzi nimi zomelie, pohádajú sa, ona sa urazí, potom sa zase skamarátia ale kto by sa po flashmobe neudobril? :D ale bolo to dobré ()

shinlove

Nemůžu si pomoct, ale tahle komedie mě naprosto rozsekala :) Justin a Mila byli spolu výborní a jiskřilo to správně. Navíc šílený frky jako "Zkoušíš se prokopat do Číny?" :D Fakt jsem se bavil a nestydím se dát 4* ()

vlk++

Romantická komedie, píšou, komedie tak zlehka, část romantiky je spíše erotika a té si Justin Timberlake a Mila Kunis užívají dosytosti, ale je to natočeno vkusně. Vděčné téma, budeme jen kamarádi a náš vztah bude čistě fyzický. Kdo by si na to vsadil. Na začátku se mihne Emma Stone, nejprve jsem litoval, že nedostala větší šanci, ale po shlédnutí nebylo o co stát. Slabší 3*, s přítelkou možno shlédnout. ()

Odbornik___

TImberlake, Woody Harrrelson, Patricia Clarkson, svižná první polovina (i když občas až příliš) a pár dobrých hlášek. Zcela zbytečná je linie s otcem, ale to bývá také trendem posledních filmů - do komedie přimíchat pár dramatických prvků, jako by bylo nevhodné, abychom se bavili jen tak. Proto si snad získává body navíc film s Ashtonem Kutcherem a Natalií Portman - tam takovéto prvky nenajdete ()

Kumbula

Líbivý, sympatický a vtipný film :) Skvělá, hyperaktivní a napovrch "tvrdá" Mila Kunis, která je pod skořápkou přece jen citlivější, než se zdá. A charismatický Timberlake, no jak jinak. Pohodovka, u které se nudit nebudete, taková pěkně americká :) ()

Pastelka..

Velmi vtipná romantická komedie, podle současného nezávazného trendu, před kterým, ale všichni varují, že přeroste v lásku, ale u každého jinak a zlomí jim to obou srdce a zničí kamarádství. Osobně bych do toho nešla, ale v tomto filmu velmi dobře pojaté, doplněné skvělými písničkami. Film přesně kopíruje, proč by se to nemělo dělat, ale naštěstí je to romantický film, takže všechno dopadlo dobře. PS: Ten český název mě trochu rozčiluje... ()

teseth

Film nás v první polovině přesvědčuje, že nezávazný sex mezi kamarády je vlastně naprosto nejlepším řešením pro dva nezadané. Jejich špičkování útočí nejnom na bránice, ale dokonce i na mozkové buňky, protože "světe div se" ono to má i nějakou myšlenku a pointu. Po uplynutí poloviny filmu se ale vše otočí a film se začíná plnit klišoidními sračkami a film se začíná utápět v tom z čeho si dělal srandu. Radši se ani nechci zmiňovat o závěru, za který bych strhnul další hvězdu. Ale za tu Milu ty tři nechám. Trošku míň postelových scén (chvilkama jsem měl pocit, že koukám na kamasutru) a trochu víc vtipných hlášek by neškodilo. ()

marttul

Mám ráda Milu, film je příjemnou oddychovkou, mezi hlavními postavami to jiskří, není to nuda - zkrátka a dobře se mi to líbí. =o) ()

Timy68

Na začátek musím dát ***** tomu, kdo tak perfektně vybíral hudbu. Hned na začátku moje nejoblíbenější písnička od Bruna Marse - trefa do černýho. Plus ještě Train a Jupm od Kriss Kross, to jsou prostě moje písničky... I když... Dalo mi to trochu mylnou naději, že to bude perfektní film. Rozhodně lepší podívaná než Hlavně nezávazně. Vtipnější, akčnější a zábavnější. K perfektnosti to má daleko hlavně kvůli překypující naivitě, ale stálo to za to. 80% ()

desnik

Tak tohle je ovšem pecka!!!!! Už dlouho se mi nestalo, abych nechtěl, aby film vyloženě neskončil!!!! Opravdu vtipná komedie, s výbornými dialogy, hereckými výkony a hudbou. Od první chvíle jsem se bavil a nebyl to žádný klasický kýč!!!! Rád se podívám víckrát!!!! ()

entronov

Další díl amerického jasnovideckého pořadu Predict what will happen next s podnázvem Friends with Benefits. Kdybych tvrdil, že jsem se ani jednou nezasmál tak bych lhal, pár scén se povedlo a úsměv jsem nenuceně nahodil, zbytek filmu balancoval na hraně mezi blah blah a yak yak. Závěřem už snad jen, že na romanťák celkem slušný, jinými slovy: 2* ()

SnOuWeX

Je to dobrý, vtipný a i zábavný, Mila Kunis je kočka, ale posledních dvacet minut filmu je opravdu dost špatných. Velká škoda, ale i přesto na odlehčení doporučuji. Já se zasmál . ()

P@\/EL

Ucházejíci romantická komedie, jež podle mého trochu zapomíná na to, o čem by správná komedie měla být, tedy na humor. Na druhou stranu film neurazí a dá se na něj bez problému dívat od začátku až do konce, který rozhodně nemůže nikoho překvapit. ()

p.hyr

Tak přesně tomu řikám romatická komedie, která nemá chybu. Jamie a Dylan jsou přátelé, kteří se rozhodli mít spolu sex bez žádných emocí. Zákonitě přišly problémy a děj se příjemně zamotal. Sexy Mila Kunis a parádní Justin Timberlake společně tvoří perfektní dvojici, která se nebojí ničeho nového. Opravdu krásně strávený čas. Na závěr jen doplním. Jsem rád, že konečně vím, jak to Mila ráda. ()

A.lis

U mě tenhle film propadl. Nejsem schopná říct proč?! Každopádně jsem u něj koukala do stropu, počítala knihy v polici a hrála hru na mobilu. Nejvíc mi vadilo, že ani trochu nepůsobili jako kamarádi - prostě to mezi jimi jiskřilo od začátku. A přestože člověk ví, jak to všechno dopadne, Mile a Justinovi se ani na vteřinu nepovedlo donutit mě zapochybovat! ()