• dobytek

Takovou blbost jsem už hodně dlouho neviděl. Ve filmu jsem nenašel sebemenší náznak nějakýho děje. Působilo to na mě dojmem, že někdo prostě vyrazil s kamerou někam do hor a tam natáčel nějaký nesmysly, pak to nějak nahodile sestříhal a vzniknul z toho "film". V jednu chvíli tam někdo zvrací do záchodu, pak tam někdo kácí stromy, pak se tam po ledě kloužou nějaký fakani, pak tam banda cikánů hraje na housle a následně jeden z nich zabijí koně... Jednotlivý scény jsou naprosto nezajímavý a nenašel jsem mezi nima žádný souvislosti. Herecký výkony jsou taky kapitola sama pro sebe. Herci vypadaj, že se v tý zimě asi dost posilňovali borovičkou, takže se po většinu času akorát smějou nebo něco halekaj a vydávaj různý skřeky. Možná měl film ukázat, jak moderní a nový věci postupně vytlačujou všechno to starý, možná to byla nějaká "umělecká" hovadina o ničem... Ale to se nedozvim, protože v půlce jsem ten nesmysl vypnul a podruhý se na to dívat určitě nebudu.(27.10.2008)

• Martin741

Normalizacna nuda. 20 %(20.9.2014)

• - Film sa natáčal v lokalitách Kordiky, Čierny Balog, Chopok, Revúca, Králiky a Hriňová. (dyfur)