• igi B.

Činčily s tímhle pořadem neřádem nemají sice nic do činění, leč ryze symboligicky jsou možná zviřátka čilá - ale smrdí. A ani se nakonec jeden nediví, že ta tušašká popkuktůra je dnes po dvaceti letech v takových smradlavých sračkách... %-( - - - - - Poprvé viděno v lehkém rauši po dvaceti letech 20.3.2013 na pozdněnoční >veřejnosrádní jebničce< , hodhodcení 34., komentář zde činný coby čtverácky čtvrtý - 20.3.2013)(20.3.2013)

Pohoda s Marií Rottrovou. Záleží na výběru hostů. Osobně mám radši, když převládají pěvecká vystoupení Marie Rottrové. V Činčin se víc mluví.(28.4.2012)

• Paity

Pro fanoušky Marie Rottrové to bude určitě milé setkání. Pro nás trochu mladší to může fungovat pouze jako rozšíření povědomí o českému šoubyznysu.(14.8.2013)

• otík

Viděl jsem vánoční vydání z roku 1992 s Pilarkou, Ebenem či Kaiserem, ale absolutně mě to neoslovilo. Spousta vánočních písniček jsou sice fajn, ale ničím neohromí. Povídání také nemělo šanci zaujmout. Dvě hvězdy pouze za Marušku, Ebena a Ypsilonku. Třináctidílný hudebně-zábavný pořad z let 1992 - 1994.(25.12.2015)

Zajímavé povídání a zpívání, ale vše zachraňují ke konci borci Eben s Kaiserem a jejich vtipné scénky. 40%(27.12.2012)