Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

zuzzuli odpad!

Mně se film absolutně nelíbil. Blbé hlášky, už i téma stojí za starou belu. Ale zpracování toho to filmu je podle mě ještě horší... ()

play3man

Ako prečo je to stále všetko dookola to isté s menšími odchýlkami? Ja ani neviem či sa dá vôbec vymyslieť niečo iné v tomto žánri, no ja tu na to nie som, na to sú tu scenáristi Až mi bolo trápne aj za postavy a keď prišli klišé scény, ktorých tam naozaj nie je málo.. ani som sa to nesnažil pozerať. Síce som mal ešte pred polovicou filmu jasno o čo ide a čo si to zaslúži, no boli časti, kedy som to mal chuť hodiť ešte pod priemer. Nakoniec to ale zase až tak zle nedopadlo, takže 3* ()

Black3R

Vtipná komédia pre dospelých. Nečakal som toľko zábavných situácií, čo ma nakoniec potešilo. A medzi Natalie a Ashtonom to iskrilo! Ashton čoraz viac ukazuje aký má talent! ..... 70% ()

Locksley

Půjdu proti proudu a dám čtyři. Nikdy jsem nechápal, proč jsou známí z Portmanový tak paf, ale musím přiznat, že tady je opravdu šmrncovní a s Kučerou ( kterýho nemám rád ) jim to fakt sedí, a bylo vidět, že si to opravdu užili. ()

JosefTomas

Fajn oddechový film,který neurazí,ale ani nenadchne,lepší průměr,protože se z toho nedá vykouzlit zázrak. Hodnocení zvedá i Natalie Portman,takže 60% ()

liquuid

Já bych to tak hrozně neviděl. Mně to přišlo sympatické a kdo miluje izraelskou Natálku, tak si to užije. Příjemná oddychovka. ()

dzules

ideální na odpoledne po práci, kdy chcete vypnout mozek..neurazí, nepřekvapí..co pekvapivé je, proč to Natalie natočila ()

p.i.t.b.u.l

Netuším jestli je to mou dnešní dobrou náladou, nebo tento film je opravdu tak dobrý. Každopádně mně se to vážně líbilo. Film měl tempo, bez zbytečně dlouhých pauz, byl vtipný, nechyběla romantika atd. Samozřejmě, jsou tu jistá proti, jako ohraný děj nebo to děsné klišé stále se opakujících příběhů, ale i přesto mně film pobavil. A to se cení nejvíce. Na rozdíl od některých diváků nemám problém s hereckým obsazením. Natalie Portman či Astona Kutcher mně nevadí. Film asi není pro každého. Kdo hledá romantickou komedii ten zklamán nebude. Kdo hledá pouze komedii, může být trochu otráven. Nicméně to nemění fakt, že tento film si zaslouží dle mého lepší hodnocení. Dávám 75%. ()

Blazis34

No Strings Attached je hezká roztomilá a hodně romantická komedie. O to se zapřičiňují hlavně dvě hlavní postavy. Pro ženy sladký Ashton Kutcher a pro muže neodolatelná Natalie Portman. Děj je sice dost předvídatelný a nalinkovaný tak, jako většina filmů a toto téma. Líbili se mi i herecké výkony ostatních herců. Hlavně nezávazně pro mě byl docela koukatelný jako celek, ale nic na to, na co bych jen tak nezapoměl. Tak že dávám 65% - tři hvězdy. ()

yazik

Příjemný romantický film, který si na nic nehraje a často i pobaví. Lehký nadprůměr s příjemnými herci. Pokud ovšem nemáte rádi romantiku, filmu se vyhněte. 70% ()

sliziakkk

Nič nové, nič čo by ma prekvapilo, nič čo by ma zaujalo a jediná vec na ktorú sa príjemne pozeralo bola asi len Natalie. ()

Ruud36

Po první polovině jsem chtěl film vypnout a dát mu odpad! Takový příběh, scény a dialogy už jsem dlouho neviděl. Nakonec jsem se ale hecl a film dokoukal do konce. Musím uznat, že druhá polovina už byla o něco lepší a nakonec to snímek dotáhl na velmi slabé dvě hvězdy. ()

White-Man

Není to vtipné, napínavé, dramatické ani překvapující. Je to ale určitě docela nudné a dlouhé. Průměrný až podrůměrný snímek, který ničím nezaujme. Navíc Natalie se do téhle role ale vůbec nehodila. ()

lobo87

Tento film nám poslúži ako dôkaz, že ani taká hviezda ako Natalie proste nezmení priemerný námet na kvalitný film. Na to, čo predvádzala v Čiernej labuti jej tu jednoducho nedával slabý scenár priestor. Napriek tomu svojho "hereckého" partnera Ashtona prevalcovala a bola jedným z mála pozitív tejto "komédie". Málo vtipu, trošku romantiky. Tretia hviezdička je za to, že tento menej príjemný film mi pripravil veľmi príjemnú spoločnosť (ktorej sa film páčil :-)... 60% ()

PólBulva

Jak se tak dívam, tak budu asi jeden z mála, co tento film bude chválit. Film se mi líbil od začátku ("můžu ti tam šáhnout?:-D") až po konec :-) Možná jsem čekal ješte trošku menší zvrat na konci, ale i takhle jsem ten konec vzal. Některé hlášky se mi tam opravdu velice líbily ("můžu nahoru?"."ne"."já mám buchticky"....bzzz). Hodně dlouho jsem váhal mezi 4* a 5* a nakonec jsem dal 4*, jestě tomu něco chybělo :-) ()

Peters18

No snad to zachrání Milča s Justinem. Ashton s Natálkou nejsou ani vtipný, ani romantický, klasická průměrná romanťárna, kterých se urodí za rok minimálně 35 ()

megajalec

Príbeh nič moc, fakt by mohlo prísť už niečo originálne, keby aspoň záver...Ale smeruje to tam, kde si myslia všetci a čuduj sa svete, tak sa to aj skončí. Herci to trochu zachraňujú, dokonca som uvažoval o troch *, ale v porovnaní s láska a iné závislosti je to slabšie. Je týždeň po tom, ako som to pozeral a pamätám si, že tam len sexovali, čo je dosť málo, zato láska a iné závislosti mi ostalo v hlave dlhšie a chémia medzi hercami a tým pádom aj sexuálne scény, na ktorých je film postavený, boli oveľa lepšie ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman