Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

Novik

Celkem příjemná oddychovka, sexy Natalie Portman a předvídatelný konec ... jako u všech romantických filmů. :) ()

loopinkaaa

Svěží film pro mladé diváky. Sympatická herecká dvojice a jednoduchá dějová linie z toho dělají příjemný film na víkendové odpoledne. ()

floppy4

Komedia v ziadnom pripade, romanticky tak na 10% kedze to chceli strasne zahrat na city, akurat ze to bolo predvidatelne a nudne jak hovado. Uplne zvrateny pribeh, bez nadhladu, strasne sterilny. Jednu hviezdicku davam za Natalie Portman, ktora zahra asi vsetko a bola jedina motivacia aby som to dopozeral do konca. ()

HanLiuKun

Nenapadá mě nic, co by na tom filmu bylo dobré, krom Portman. Stupidní romantika, která se snaží být vtipná a zatraceně jí to nejde.... ()

turbolama

malokedy sa mi chce ist spat uz o 23:00, ale tentokrat som mal svoj vnutorny hlas pocuvnut a vypnut film presne 39 minut do konca, presne tam som nabral pocit ze sa z tohto dielka zacina stavat vazny pruser a cim dalej k zaveru, tym horsie... 2 hviezdicky iba za vzdy prijemny pohlad na natalie portman ktora si tento film mohla fakt vo svojom kvalitnom zozname odpustit... ()

Barasku

Zdálo se mi to, nebo to bylo naprosto bez nápadu? Dva se po letech potkají, začnou spolu spát a pak zjistí, že se milují... Wow!!... Dobrý večerníček na uspání. Kdybych byla mezi 90% žen, které zbožňují mladého Kutchera a CSFD by svolilo, určitě bych obětovala hvězdiček více... (dvě + polovinu jedné). ()

symbiotic

Všechny složky filmu jsou velice průměrné, jako u všech reitmanových počinů, ale jako celek pro mě fungovaly. Ke Kevinovi se ani vyjadřovat nebudu, ten prostě špatně hrát neumí. Ashton Kutcher nemá valnou pověst, co se hereckých dovedností týče, ale myslím, že se sebou může být spokojen. Natalie předvedla svůj standard a div se světe, někdy ladí i bicí s harfou! ()

ghostwo

Když čtu hodnocení ostatních, tak vidím, že se mi to nezdálo, že filmu něco jakoby chybí. Na venek se film tváří dobře, ale už jen malý kousek pod povrchem cítím velkou prázdnotu a kde nic tu nic. Myslel jsem, že je chyba ve mě a jsem rád, že asi není. ()

Elle18

Jsem asi jediná, kterou tento film vcelku zaujal, ale nemohu si pomoci. Film mapuje dnešní situaci mladých lidí, kteří se nezávaznému sexu oddávají čím dál tím víc. Podle mého názoru je tento film lepší romantická komedie. A i když je už od začátku jasné, jak všechno dopadne, námět se mi opravdu zalíbil a u filmu jsem se rozhodně nenudila.Pro pravé romantické duše je tento film jako stvořený. ()

Tunator

Jedna z nejlepších amerických romantických komedií za poslední desetiletí. Platí to pouze do dvou třetin filmu, pak se z toho stane očekávaná romantická blbost, jakou jsou jiné podobné filmy. Natalie je úžasná a mám pro ní slabost od dob Leona, nicméně v téhle postavě bych ji nejraději nakopal do zadku, protože hraje ultra kravku. Každopádně nic moc jsem nečekal a ve finále jsem se pobavil. ()

Matejus

Nemôžem si pomôcť, ale v momentálnom období, v ktorom sa nachádzam, som tento film videl 2x a nemal som žiadne námietky. Klasický kačerovský romanticko-komediálny príbeh s jednoduchou zápletkou, niektorými ozaj peknými dialógmi. Ashton je sympaťák a vo filmoch ho vidím rád. Postava Adama, ktorá verí na lásku, je verná, oddaná a romantická ... mi vôbec neprekáža. Občas mám proste chuť aj na takýto sladký, žiadnymi hlbokými myšlienkami obohatený film. Na tento film by som ale určite benzín nemíňal.(55%) ()

pan Spock

V podstatě s tímhle filmem žádné větší problémy nemám. To je asi ale ten problém zásadní. Nezanechalo to ve mě skoro žádné pocity. Ani kladné, ani záporné. Prostě standartní romantická komedie, která nevyužívá svůj potenciál. Ashton Kutcher je tu poměrně v pohodě, zato Natalia Portman mi do tohohle filmu prostě nepasovala. Jako hlavní postavy mi k sobě prostě neseděli. U Kevina Klinea jsem si až do konce nebyl jistý, jestli je to opravdu on. Ale jako film na večer s přítelkyní je to určitě dostačující. ()

MargitkaPohl

Dvě hvězdičky....Za Natalii. jinak bych musela dát jednu. Ona je krásná a skvělá herečka nemůže za strašnej film. Námět a nápad dobrej, ale ostatní hrůůzaaa !! Už to víckrát ani nechci vidět ! ()

Pierre95

Tenhle film mě nenadchl ani nezklamal. Kamarád taky rád je o hodně lepší, zábavnější. Natalie Portman tady hraje strašně nesnesitelnou osobu, která se mi nelíbí. Jinak na zabití času ideální..... ()

ghandalf

Prečo sa dala Natalie nahovoriť na takúto rolu mi je záhadou...vôbec mi to k nej nepasovalo...Leon, Star Wars, Vendeta to áno, ale toto prosím nie...Ashton prosím vráť nám Kelsa!!! ()

gombikdrobna

oproti filmu Friends with benefits je to len slabý odvar. Ashton sa na tu rolu hodil výborne, škoda, že chémia medzi ním a Natalie nefungovala. Ďalšou škodou sú dialógy, ktoré sú plytké plné vulgarizmov alebo sa točia iba okolo pohlavných orgánov. Oproti podrezanému jazyku Mily Kunis v už spomínanom Friends with benefits je Natalie iba nudné dievča, ktoré neustále rozpráva o tom ako sa nevie citovo naviazať. Prečo teda dve hviezdičky? Pre obstojný výkon Ashtona Kutchera a pekný koniec filmu, pretože to bola pointa, prečo som ho pozerala nakoľko som vedela, že to skončí dobre už podľa názvu. ()

vixina

Normálne by to bolo asi za 3*, len škoda preškoda že v konkurencii s Friends with Benefits došlo k zásadnému sklzu do žánru, do ktorého si expozícia zadala nevpadnúť a ktorému sa spomínanému podobnu podarilo veľmi zdarne vyhnúť. Tiež dramaturgia na mňa nefungovala - je to vrchol, keď Natalieina postava má menej prepracovaný charakter ako akási štvrtoradá postava (priateľka Ashtona a jeho otca). Čo ale kvitujem je rozzáberovanie a kamera, ktoré mi ulahodili. Natalie a Ashton to rozhodne ťahali a nebyť ich... by to nemalo asi ani tie 2* (a teraz nejde len o ich mená či vizáž). ()

rhodos

Podprůměrná romantická komedie, v které stojí za pozornost pouze perfektní Natalii Portman a Kevin Kline, který má ale velmi malou roli. ()

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman