Hlavně nezávazně

• Austrálie

No Strings Attached

Komedie / Romantický

USA, 2011, 104 min

Výborná oddychovka s kterou jsem opravdu neměl žádný problém. 108 minut skvěle uteklo, sympatické herecké duo, které nikdy nenudí ale samozřejmě pořád jde o snímek do škatulky lehce nadprůměrných romantických komedií jaké máme možnost vidět 5x do měsíce. Po shlédnutí vyšumí do hodiny ale peněz za lístek určitě litovat nebudete. 60%(20.5.2011)

• Sobis87

Ačkoliv mám Natalii Portman moc rád, tak musím přiznat, že Ashton Kutcher je mnohem zábavnější ve společnosti Amandy Peet (tímto přiznávám jedno milované guilty pleasure - Něco jako láska - i když proč vlastně guilty pleasure, vždyť to je dobrej film, ve srovnání s Hlavně nezávazně dokonce výbornej!:). Ne vážně, nekoukejte na tenhle film, protože vyjma několika málo celkem podařených vtipů fakt o moc nepřijdete...radši si místo toho pusťte zmiňované Něco jako láska. A na nové Reitmanovy filmy celkově se vykašlete a vzpomínejte na něho v dobrém při sledování Krotitelů duchů (a vlastně i té Evoluce). A nezapomeňte...Něco jako láska. Tohle ne.(8.8.2011)

• Kamca_

Tenhle film mi moc nesedl. Asi jsem na to neměla koukat v CZ dabingu. Byl hrozný. Docela jsem se nudila. Podle ukázek jsem očekávala víc. Chvílema mi to přišlo docela trapný. Škoda. Od herců jako je Ashton a Natalie jsem čekala lepší výkony. A tyhle témata typu každej s každým nejsou moc pro mě. 40%.(26.12.2014)

Začínám si zvykat, že jedinou možností Ashtona Kutchera, jak se uplatnit ve světě filmu, jsou romantické komedie - většinou ty průměrné, občas bohužel i podprůměrné, přitom je to dle mého herec (herecké kvality nechme stranou) s vcelku velkými komediálními vlohami. Hlavně nezávazně patří určitě mezi ty zdařilejší především díky Natalie Portman, film má spád, vtipné momenty, pouze v závěru se trochu zadrhává - zkrácení o 10-15 minut by více než prospělo, jinými slovy komedie se stopáží nad 100 minut žeru pouze Juddovi ;-).(20.4.2011)

• playboxguest

Stane se vám někdy, že se sami sebe ptáte, proč vůbec vznikl film, který zrovna sledujete? Já si to u tohohle kousku říkala skoro pořád! K tomu naprosto plytký (bez vyjímky v každém filmu) Kutcher a Natalie v nejnudnější roli své kariéry. Friends with benefits v tomto souboji (obojí romkom o "jen" kamarádech, co spolu ***) jasně vítězí, jak na poli obsazení, tak na poli zábavnosti, a to se ani nemusel moc snažit.(19.8.2011)

• - Pieseň, ktorú spieva Alvin (Kevin Kline) svojmu synovi Adamovi (Ashton Kutcher) k narodeninám, napísal a skomponoval samotný Kevin Kline. (U_S_O)

• - Scénář nesl původně název Fuck Buddies. Ten by ale neuspěl u americké filmové asociace MPAA a byl tak pozměněn na Friends with Benefits. Ani tento titul ale filmu nezůstal, protože pod stejným originálním názvem již vznikl snímek Kamarád taky rád (2011). (oje)

• - Keď Wallace (Ludacris) vyfotí Adama (Ashton Kutcher) s dvomi dievčatami na párty, Wallace povie "happy ho-lidays." Je to odkaz na jeho vlastnú pieseň "Area Codes", v ktorej sa spomenuté slová nachádzajú. (U_S_O)