Reklama

Reklama

Emma a Adam jsou dávní přátelé, které osud několikrát svedl dohromady. Jejich další setkání však bylo osudové. Doktorka Emma potřebuje sexem vyventilovat náročnost a stres ve své profesi, Adam se rozhodl pustit city k vodě z bolestivějších důvodů. Poslední přítelkyně ho podváděla s jeho vlastním otcem. S Emmou se nezávazně vyspí a ta přijde s na první pohled dokonalým nápadem − budou se scházet výhradně jen kvůli sexu. Ovšem pod podmínkou, že vztah skončí v momentě, kdy kdokoliv z dvojice bude očekávat víc. Co začalo jako ideální řešení jejich fyzických potřeb, bylo postupem času čím dál komplikovanější a přerostlo v něco víc. Oba se s tím budou muset vypořádat a najít odpověď na klíčovou otázku. Mohou mít dva přátelé sex bez lásky? (TV Nova)

(více)

Videa (4)

Trailer

Recenze (687)

Fr 

všechny recenze uživatele

,,ZA JAKÝCHKOLIV PŘÍLEŽITOSTÍ SPOLU BUDEME MÍT SEX. VE DNE , V NOCI. NIC VÍC“..... /// Hlavně nenápadně! – vlastně NEZÁVAZNĚ! Humoru tu trochu je, romantika narůstá přímou úměrou s ubýváním sexu a film má hlavní trumf v N.Portman, která tuhle odlehčenou romantiku vynáší do lehce nadprůměrných vod. To, že si ti dva způsobí ,,komorovou extrasystolu“ se očekává, takže jednou to jistě vydrží i méně romantičtí nadšenci. Stačí, když jim stačí N.Portman (která dneska vypadá (zase) krásně) nebo hovory o zkoušení podivných věcí! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Neustále slýchám větu: ,, Máš 45 vteřin na to, aby ses udělal! 2.) Nemůžu se soustředit na porno, když je kolem tolik opravdovýho sexu. 3.) Moje bejvalky neustále končí v baráku mýho táty. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Galadriel 

všechny recenze uživatele

Bohužel i s Ivanem Reitmanem to jde značně z kopce. Natočil romantickou komedii, u které samozřejmě od první minuty víte, jak to všechno dopadne, ale to bych jí ani nezazlívala. Problém je v tom, že už po třetině jsem si myslela, že by měl už pomalu skončit a to zbývala do konce ještě skoro hodina. Pár vtipných momentů nevynahradí ani jindy výborná Natalie Portman, která mi sem prostě vůbec nesedila a naopak překvapil Ashton Kačer, kterému jsem jeho postavu uvěřila naopak stoprocentně. ()

Reklama

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Elizabeth Meriwether .. Natálka (byť k ní chovám velký obdiv) si potřebovala před mateřskou dovolenou asi pořádně přivydělat, jinak moc nechápu, že skončila v tomto průměrném romantickém filmu, který vtipu nepobral téměř vůbec a i ta celá vztahová zápletka je, mírně řečeno, divná. A jelikož obsahuje happy end (spoiler;-)) nedostaví se ani případné poučení. Plusem není ani to sladké dřevo Ashton Kutcher, ale naštěstí nejde celkovým zpracováním a podáním o záležitost, která by byla vyloženě k nevydržení. Přesto mi tu padesátku táhnou průběžné okolnosti spíše dolů.. 50%. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Pila se tam Stella Artois, ne Budweiser. To je zdárný příklad toho, že se v Americe piva perou o to, který pivo do americkýho filmu vleze dřív. Sympatický ale je, že jsem se konečně po dlouhý době nesetkal s Budweiserem. Kdyby ale Reitman byl takovej grand, podstrčí tam Plzničku a je zaděláno. Proto dávám jen dvě hvězdičky ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $25miliónovTržby USA $70,662,220Tržby Celosvetovo $149,228,078Tržby za predaj Blu-ray v USA $3,521,169 Tržby za predaj DVD v USA $14,914,519║ V podstate priama konkurencia pre film Ide len o sex, až na to že tu nebola taká svieža dvojica, režisér Ivan Reitman akoby sa držal troška na dištanc a ponúkol len klasický vývar na mieru dnešného publika, bez skutočných emócii, ktoré ho prevažne zdobili u jeho filmov, toto je len rutinérsky priemer. /55%/ ()

Galerie (72)

Zajímavosti (11)

  • Keď Wallace (Ludacris) vyfotí Adama (Ashton Kutcher) s dvomi dievčatami na párty, Wallace povie "happy ho-lidays." Je to odkaz na jeho vlastnú pieseň "Area Codes", v ktorej sa spomenuté slová nachádzajú. (U_S_O)
  • Scénář nesl původně název Fuck Buddies. Ten by ale neuspěl u americké filmové asociace MPAA a byl tak pozměněn na Friends with Benefits. Ani tento titul ale filmu nezůstal, protože pod stejným originálním názvem již vznikl snímek Kamarád taky rád (2011). (oje)
  • Natalie Portmanová se k vznikajícímu projektu původně připojila jako producentka, nikoli jako herečka. V roli výkonné producentky pak zůstala i poté, co se ujala role Emmay, a pod filmem je mimo jiné podepsána i produkční společnost Natalie Portmanové, Handsomecharlie Films. (Mr.Hudson)

Související novinky

Zemřel režisér Ivan Reitman

Zemřel režisér Ivan Reitman

14.02.2022

Nálož filmových novinek a trailerů ze Super Bowlu narušila v noci z neděle na pondělí smutná zpráva. Zemřel totiž legendární režisér Ivan Reitman. Autorovi filmů jako Krotitelé duchů, Policajt ze… (více)

Reklama

Reklama