Kdopak by se Shreka bál

(TV film)

Shrek se vrací o Halloweenské noci domů, kde ho chtějí vystrašit jeho kamarádi v čele s Oslíkem a Kocourem v botách. Když se jim to nepovede, vsadí se se Shrekem, že si budou celou noc vyprávět strašidelné příběhy a kdo vydrží nejdéle beze strachu, tak vyhrál. Hra může začít. (Soundtrack)

LadyEsik

Jeden z opravdu podařených shrekovských krátkých filmů, ve kterém najdeme odkazy na horory jako Psycho nebo Vymítač ďábla a také na první díl Shreka (hrůzostrašný hrad zemřelého lorda F., dřevěné postavičky Vítá vás Důlok, které jsou jako zombie, parádička). Postavičky se vsadí se Shrekem o to, kdo bude dřív vyděšenější při vyprávění děsivých historek. Začíná perníček s takovou perníkovskou zombie apokalypsou, poté Kocour, kterému skáče do řeči Oslík, takže vypráví oba a různě si příběh upravují. Poté vypráví Shrek. Pěkných dvacet minut, lepší než celý čtvrtý díl. ()

redwik

Video zložené z troch príbehov, ktoré si Perníček, Oslík s Kocúrom a Shrek rozprávajú medzi sebou, aby sa navzájom vystrašili a stali sa tak kráľmi Halloweenu. Príbehy sú vtipné a dokonca občas aj celkom strašidelné. Škoda, že je to také krátke a príbehy pôsobia veľmi urýchlene. Občas nájdeme podobnosť s nejakými hororovými filmami a to bolo super. ()

sarfian

Bolo to celkom fajn, príbehy kopírujúce Vyháňača diabla, frankensteina a psycho boli celkom slušne spracované. VIDENÉ 2x ()

Likan7

Je to sice animavovaný a je to kraťas se Shrekem, ale rozhodně bych to nepouštěl dětem, protože speciálně třeba příběh s Perníčkem je hororový ažaž. Dovedu si představit, že by z toho děti mohli mít noční můry. Ale jinak je to jen o ničem vypovídající kravinka, která by měla jen zvýšit prodej DVD. Říkám to pořád a říkat to budu. Shrek je totálně vyždímaný. ()

Alojs

Návrat ke Shrekovi z jedničky. Na poli dvaceti minut se tvůrci nenásilně vyvlíkají z pout, do nichž se sami uvedli Shrekem dvojkou, trojkou a čtyřkou, a jedou si bezvazebně po svém. Což je fajn. Moc fajn. Halloweenské vydání působí nenásilně a divák - ten se baví a říká si: "Ať to ještě nekončí." P.S.: Perníček je tentokrát nejlepší a oslík hraje druhé housle. ()

Renie42

Vtipný speciální díl se Shrekem, kde si v opuštěném hradě lorda Farquada vyprávějí strašidelné historky. O Perníčkově přeslazené ženě, o vafli, která sežrala Oslíka, o Shrekovi, který se snažil vymítit ďábla z Pinochia. ()

jafuska

ačkoliv nejsem fanouškem shreka, přeci jen jsem od těchto postaviček odrostla, a je to spíše jen pro malé děti, přesto se mě tento velmi krátký příběh líbil, bylo milé si Shreka znovu připomenout ()

kubilov

Kdyby tam bylo víc vtipů, dal bych rozhodně více, ale postavit byť jen krátký film na parodování slavných hororů přeci nejde, ne? ()

hepi_

Človeka teší, vidieť svoje obľúbené postavičky opäť, ale tieto halloweenske (a vianočné) špeciály sú skrátka prepadák. Miestami veľmi vtipné ale inak vata. A deťom by som to istotne nepúšťal_odvar 25 % ()

Brano

Trochu mi to pripomenulo Simpsonovský čarodejnický speciál. Niektoré odkazy na známe horory sa podarili, ale inak to bolo slabšie. ()

ostravak30

Já už jsem Shrekových příběhů viděl poměrně dost a můžu tak srovnávat. Samotné příběhy z Halloweenu byly přeci jen hororovější a dětem ne moc vhodné. Na druhé straně by jim pomohla větší důmyslnost než jen klasická parodie na slavné filmy. Příběhy byly navíc krátké a příliš přímočaré, což jim spíše ubralo. Klasický humor tohoto typu filmu jsem sice nepostrádal, ale lámal se právě s tou hororovou částí, takže výsledek spíše připomínal pohádku Jak pejsek s kočičkou pekli dort... ()

lobo87

Halloweensky kraťas, ktorý určite nie je určený pre deti. Vtipné, primerane strašidelné a zaujímavé. Oplatí sa vidieť... 75% ()

blondboss

Klasický halloweensky špeciál, aký má asi každý úspešnejší animák, a tento nejako výrazne nevybočuje od priemeru. Možno hádam tým, že tie príbehy, ktoré tu rozprávali naše obľúbené postavičky, boli miestami vtipne podané, ale miestami aj vcelku nie veľmi pre detské publikum. Každopádne ale účel to zrejme splnilo. 60 % ()

brasek

Helloweenský Shrek... vcelku zaujímavý nápad, vcelku pekné príbehy na pobavenie... okrem domotaného príbehu Oslíka s Kocúrom v čižmách. ()