Parta tří zlodějů a nerozlučných kamarádů z dětství provede loupež diamantů. Po zdařilé akci jeden z nich chladnokrevně oddělá své parťáky a v domnění, že se jich zbavil navždy, pláchne i s tučným lupem neznámo kam. Sonny (Curtis „50 Cent“ Jackson) však přežil a jediné, po čem teď touží, je pomsta. Za zády mu navíc stojí Biggs (Bruce Willis), největší boss celého podsvětí, který chce dostat zpět to, co mu patří ... (oficiální text distributora)

Ridder

Aneb hodnocením a komentáři některých uživatelů se opravdu neřídit. Film není sice nic extra, ale vůbec sem se nenudil. ()

benny159

Jedna * za Bruca Willisa, ktorý tu jediný hrá to, čo má a ešte za Randyho Coutura a za scénu rozsekania. Curtis "50-centovka" Jackson hrať nevedel, nevie, a ani nikdy vedieť nebude. Tvorcovia sú pekne vybití. Vsadili na zvučné meno Willis, aj keď ten tam má len menšiu rolu nasraného bossa, ktorému ukradli peniaze. Scenár je akčná klasika, avšak natočená ansolútne nezáživne, nudne, bez dynamiky, slaboduché a bez nápadov. Je mi ľúto. Aj tých 20% je veľa. ()

DonBraso

Jedna galaktická hvězda za Willise,jinak to byl průser a podraz spíše na diváky.To byl paskvil vyloženě a takových nic neřikajících záběrů jsem ve filmu neviděl dlouho, natož v akčním filmu.Nejspíš pan střihač vzal messer a stříhal a stříhal jak střihoruký Edward,který nedokáže ani celou zahradu prostříhat,protože pan Režisér to neumí a chce aby to bylo akční,tak z bodu A bod B není ani C a vratíme se k bodu A.Že to nikdo nechápe,jak by taky ne.Herecký výkony nemá cenu dávat na pranýř,víme jak herci umí hrát v lepších rolích,když je co hrát.Tady doopravdy je to točený jak střední škole,jenom ten rozdíl,že na tohle byl větší rozpočet. ()

Mikecat

Som totálne zmätený z tohto filmu. Čierny neger - moralista necháva všetkých žiť a je stelesnením dobra na zemi!!!!!Sem tam sa tu ukáže Bruce, ako snob, čo sa smeje zo zbytočnej smrti iných, aj keď dostane čo potrebuje a biely chudák, ktorý platí otcovi ochranu, aby ho niekto nezapichol, čo aj tak nedokáže, takže nakoniec je všetko zbytočné kopa mŕtvol a svätý černoch ktorý nám necháva pososlstvo spasenia, fúúúj,bleeeee,chce se mi blejt!!!!!!!!!!!!!!! ()

CrazymanM

Velmi,velmi stupidní film,ke kterému si zajisté "padesátihalíř" napsal scénář,produkoval a hlavně sám si ho zaplatil!Je mi líto,že se Bruce propůjčuje k takovéto sračce,i když tam zase byl světlejším okamžikem,občas tam "zahlásil",jinak ubohost jako prase!!!Rozhodně nedoporučuji!!!(Musím souhlasit s Krytonem,tak blbou přestřelku jsem snad opravdu ještě neviděl!!!) ()

Aeres

Neskutečná nízkorospočtová plichta, plná trapně ohraných klišé. Nevím jestli fandit více kladným, nebo záporným postavám, protože jsou všechny úplně stejně na houby. Nespraví to ani ten utečenec z gheta, který si myslel, že když mu nadávaj kvůli hlasité recitaci na ulici (aka rap), uspěje jako herec. Akorát mu zapomenuli říct, že retardovaný scénarista má za sebou dlouhá léta prací na scénářích pro německé pornofilmy ("Ahoj, já jsem instalatér" - "Ahoj, já se zrovna vykoupala" - "Ten se tam nevejde, ... AAAAAU" - "Tak vidíš, vejde"). za poslední dobu jediný opravdový film na dlouhé zimní večery... když třeba nemůžete usnout... mě se to podařilo třikrát, než jsem se na tu zvrhlost po etapách dokoukal. Jedna hvězda za Willise, který hraje jakoby mu bylo jasné, co z toho vyleze za sra*ku. PS: Za to doostřování kamery a najíždění v záběru na detail, kameramanovi nasrat do ruk a nepustit k vodě. ()

lobo87

Zostava Willis-Phillippe-50 Cent sľubovala celkom zaujímavý akčný film, ale Podraz je v podstate dosť podriemerný akčňák, v ktorom nič nefunguje úplne na 100%. Najlepšou postavou prehrávajúci Willis. Inak škoda plytvania časom... 40% ()

veverysiak

Tak takú vydarenú sračku som už dávno nevidel, takmer všetko bolo detinské, amatérske, odfláknuté, slabučký námet, totálne pridrblý scenár, režisér bol stopro celý čas na tráve a iných veciach, herci zrelí do angažmá v ochotníckom súbore Horná Mičiná, mrzí ma nepochopiteľná participácia Willisa a totálny prepad Phillipa, po rozvode mu zrejme načisto preplo fázy, takže 15%. ()

Ondrew

Za ten svet nepochopim, ako sa dal Bruce Willis nahovorit na becko tohto druhu. Mozno nejake docasne zatemnenie mysle... fakt netusim. Pravdou sice je, ze na scene sa privelmi neohreje, no i tak mi to cele ostava zahadou. Stokrat obohraty pribeh i zapletka, zopar svetlych momentov, ale inak nic, co by tento film dostalo spod hranice priemeru. Herecky vykon 50 Centa mi kupodivu nepripadal az taky strasny, cakal som vacsi pruser. Hodnotenie? 40%. ()

djtotal

Tvorcovia sa pravdepodobne snazili vytvorit film o pokrivenych ludskych charakteroch, o falosnej cti v podsveti a o tom co dokaze vidina penazi v dnesnom svete. Navzdory tomu, ze tento film je toceny sposobom ruskej telenovely, ma niekolko svetlych stranok a v takom mongolsku by to bol urcite minimalne trhak mesiaca. ()

Heywood

A o čem tohle mělo být? Jak se dva šéfíci zločinu postřílejí v garáži jen tak? To se v reálu nikdy nestává...Jak černý "dobrák" vše vyřeší a nikoho nezabije? Vypadal jako hloupý a byl to génius zločinu?   Jak špinavé peníze najednou byly ve správných rukou? To těžko... Jak si Rusové nechávali unést své lidi s jenoum koukali (kdysi KGB, která zabila i za kradmý pohled?). Blbý film pro blbé..25% ()

Pan.Antonin

Podražen jsem se trochu cítil i já, protože ač je tady mezi herci Bruce na prvním místě, ve snímku hraje hodně vedlejší roli. Jako hlavní postava zde vystupuje rapper 50 Cent a já se tak aspoň mohu mrknou, co od padesáticentovky můžeme očekávat v nových Postradatelných. Není to žádná extratřída, ale aspoň je teda o parník lepší než jeho protivník Ryan Phillipe. Škoda, že ti nejlepší zůstali ve vedlejších rolích. Kromě Willise jako hláškujícího mafiána tu vidíme Randy Couture jako Bruceova osobní stráž, jehož postava si připíše asi nejhloupější úmrtí v historii akčních filmů, a vyloženě se na minimálním prostoru zaskví Shaun Toub jako nájemný vrah. A i od finále jsem čekal mnohem víc. Lepší dvě hvězdy. ()

nudlis

No to byla teda volovina! Ani Brůs Vyliž to nezachrání. V podstatě se mi ani nechce se nějak rozepisovat, nemá to cenu. A ta jedna hvězda je za krásnýho modrýho Pontiaca GTO, kterýho ani nezničili při nějaký přiblblý honičce. ()

Ajfist

Bruce Willis a jeho ústup ze slávy. Pokud se začne častěji objevovat v takových béčkových slátaninách, tak to ať jde raději prodávat hamburgery. ()

chaosteory odpad!

Je to smutné, ale je to tak. Stačí chytiti pár kulí a jste ten největší "cool raper" a když všichni zjistí, že nejste, pořád ještě můžete být "cool herec". Ať si ten zlaťák heleká co chce, ale ať přitom neleze před kameru. Jeho herectví, omezující se na vrhání likvidních pohledů, držení všeho, z čeho něco poletí a kácení rádoby hlášek, může fungovat tak leda ve videklipu a ne ve filmu. Už vůbec pak nechci komentovat účast Brusiče, jehož sem buď přivedla počínající senilita nebo jeho dcery uchcávají při pohledu na Mr.Jacksona. Úderný komentář: verbal ()