Parta tří zlodějů a nerozlučných kamarádů z dětství provede loupež diamantů. Po zdařilé akci jeden z nich chladnokrevně oddělá své parťáky a v domnění, že se jich zbavil navždy, pláchne i s tučným lupem neznámo kam. Sonny (Curtis „50 Cent“ Jackson) však přežil a jediné, po čem teď touží, je pomsta. Za zády mu navíc stojí Biggs (Bruce Willis), největší boss celého podsvětí, který chce dostat zpět to, co mu patří ... (oficiální text distributora)

Joppo88

Komentár k tomuto doslova podrazu, bude veľmi krátky - 50 haliernik by sa mal venovať radšej hudbe, Bruce, by si mal dopredu pozrieť do čoho ide a my ostatní by sme neboli závádzaní obsadením na úkor obsahu... Asi tak. ()

dalziel odpad!

Tak som si to nahral z Filmplus v HD, avšak ani pekný obraz nepomohol tomu že to bola totálna kravina.Poldolárovka je všetko možné len nie herec. ()

zberatel

Polovicny dolar v hlavnej ulohe, "Sebastian Valmont" ako poseroudka a k tomu strejda Willis ako mafianik od vedla, plus toto minus tamto a blby scenar ako ceresnicka... Najhorsi film aky som asi videl s Bruce-om ()

Mitisko

Nejde mi do hlavy jako je možné že se Bruce Willis nechal ukecat na toto "veldielo" bez režie. Pán Mike Gunther by toho měl nechat a to hodně rychle jelikož takovéhle ztrapnění neumí zachránit ani Bruce... Ta 1 * je za Bruceho jinak odpad ()

waska

Občas mě Bruce Willis překvapí v čem hraje, tentokrát to byl docela úlet. Ryan Phillippe si taky vybírá jen ty horší projekty. ()

Trixinka

Akční film s Brucem - to jsem musela vidět. Ovšem dostavilo se velké zklamání. Ačkoli je BW uveden na prvním místě v seznamu herců, o hlavní roli se u něj nejedná. Za scénu u prodejce trávy a Bruce dávám 2*, jinak podprůměrné dílo. ()

rublik05

Podraz připravili primárně tvůrci na diváka, jelikož slibují akční jízdu zaměřenou na krvavé vyřizování účtů mezi zlodějíčky, přitom ve finále servírují jen zvláštní a především nekvalitní béčko, kterému má dominovat výkon slavného recitátora padesáticenta, což se nakonec ukáže jako značně pošetilá myšlenka, neboť pan half dollar je cokoliv, jen ne herec do hlavní role. Marně jsem doufal, že film zachrání alespoň sám velký Bruce Willis, ten však pokračuje ve své tradici krátkodobého účinkování za nejvyšší výdělek, takže se ho dočkáme jen na pár zbytečných scén, které však díky jeho odlehčenému pojetí šéfa gangu docela pobaví. Jinak je film takový průměrný akčňák, s malým počtem akčních scén, scénář je plný nelogičností a nesmyslů, nesedl mi ani divný soundtrack. Vlastně jsem se docela intenzivně nudil, což je samozřejmě u akčňáku velký špatný. 1/10. ()

Shitonit

Podle zdejších komentářů jsem čekal totálně vypatlanou sračku, kde nuda střídá usínání. Naštěstí i přes to jsem se do toho pustil, požmoulal jsem si to, a výsledně tomu klíďo dám kladné hodnocení, protože: Vyloženě mě to nenasralo, herci jsou takový jako kdyby v tom ani nebyli (a už i to je umění), děj to má, pohromadě to drží, začalo to i skončilo, no a vcelku jsem to v klidu přežil. ()

Maw

Nic moc, nechápu proč do toho Bruce šel, nudná zápletka, nijak zvláštní vyvrcholení, Curtis Jackson podle mě neumí hrát, a to bylo na filmu dost vidět. Jak už tady někdo podotkl, nebýt pár hlášek (noviny...) a pár celkem ucházejících scén, tak by to byl odpad! ()

FortKnox

50 Cent a jeho produkční společnost Cheetah Vision Films s ním natočila další podprůměrný film. Místo vložení peněz do Bruce Willise měl spíš zainvestovat do lepšího scénáře. Je to prostě jenom o tom jak 50 Cent všechny zabije tak, že vlastně nikoho nezabije. ()

64B

Hvězdička pouze za Bruce. Rozhodně jsem od toho očekával víc, čekal sem trošku víc akce a ne "fiftysentovi" bulšity a promluvy o jeho kámošovi Vincentovi. Prostě zklamání. ()

walkingdead

Brůs už by měl točit jen dalších 38 pokračování Die Hard, pokud si chce udržet nějakou úroveň. O těch dalších filmech včetně Setup jde říct jen jedno - Willis začíná seagalovatět. ()

mirkath1

Kravina,ale na úplný odpad to není. Ubohý scénář a kopa nesrovnalostí. Šéfové by se nedostali s takovým stupidním chováním k nějaké moci :) Bruci nejsi snad na tom tak špatně,abys tohle bral. ()

johnsnow

Skrz naskrz priemer s dobrým 50 haliernikom a slušným Willisom aj keď už je to film kde sa objaví na pár minút. Navyše to nemá ani nejakú extra akciu( chápaj jednu mdlú prestrelku) ale slušný záver a občas drsnosť i prekvapivý ofajč. za slabšie 3* ()

Mamlas

Tohle vypadá tak o 30 let starší, než to je. Jinak takové prosté to bylo, ale nic moc mi tam na koukání až tak nevadilo. (32%) ()