Nepřítel státu (S07E01) (epizoda)

 • USA

  Enemy of the State

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 1 h

 • Arkanoid
  **

  Nepriateľ štátu už bol aj záživnejší, atraktívnejší a zaujímavejší, ako tento. Tento nepriateľ nemôže byť príťažlivý pre ani pre fanúšika kladných, ani záporných či ambivalentných postáv. Svojím spiatočníckym myšlienkovým zameraním síce dokáže v reálnom svete vyhnať ľudí do ulíc, avšak jeho divácka hodnota je takmer nulová, samostatný film alebo akýkoľvek príbeh o nej by mal chabú divácku základňu. Charakter postavy je totiž už prečítaný a ďalšie excesy sú očakávané. Carrie si opäť robí svoju robotu, rozohráva hru aj proti vyšším autoritám, je motorom väčšiny deja, redaktor „Slobodného vysielača“ sa stále dá počúvať (tón hlasu, nie bludy) a Saul je stále baví vo svojej polohe tvrdohlavého, neochvejného mača. Problém je len ten, že v epizóde nie je nič, čo by sa nedalo považovať za variáciu dejov z predošlých sérií, ani to, čo by stopercentne bavilo a plnilo svoju čakávanú funkciu dodania príbehu ten správny ráz.(24.3.2018)

 • john.doe
  ****

  slušný rozjezd, kéž to bude pokračovat minimálně stejným tempem..(13.2.2018)

 • kostej_
  ***

  Obávám se, že Homeland má našlápnuto k nejhorší sezóně...(12.2.2018)

 • R1CH1E
  ***

  Pomalejší rozjezd stejně jako v první epizodě předchozí série. Carrie je ve své marné snaze o záchranu situace opět na hraně příčetnosti. Saul je stále macho tvrďák. Pokud se děj dále rozjede a nebude se zabývat stále únavnější linkou týkající se Carrie a jejích rodinných trablů, tak to ještě může být zajímavé. Každopádně rozjezd série pomalejší.(13.2.2018)

 • Ivo
  ***

  Hmm, vypadá že vodní mlýny už se rozjíždějí naplno a Claire bude ještě i v roce 2056 úspěšně a neúnavně zachraňovat svou vlast od zlotřilých, doširoka rozvětvených intrik a úkladů, kterých si nikdo jiný ani v náznaku nevšimne (a to potom klidně i přímo z lůžka Parkinsonova ústavu). Na úvod se jí vždycky jakoby tak trochu tradičně nezadaří, ale pak vše dozajista nabere pozitivně akční obrátky, padouši rezignují a nakonec se ukáže že ve všem měla od začátku svou neomylnou historickou i hysterickou pravdu ... Tak uvidíme jestli si seriál udrží svou stabilně sestupnou tendenci nebo aspoň trošku zalapá po dechu a k něčemu se ještě vzchopí ... První díl v tomto ohledu zatím působil tak trochu neurčitě ...(13.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace