Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Saul Berenson, poradce pro národní bezpečnost, je u vytržení, když zjišťuje, že Amerika se neodvratně žene do záhuby, stejně jako křehký ekosystém Blízkého východu. Saulův vliv přitom v Bílém domě slábne, a jakmile se mu podaří zjednat, byť jen malý diplomatický ústupek, veškerá naděje je ihned rozcupována a nahrazena ještě větší hrozbou. Před bezvýchodnou situaci je postavena též bývalá elitní agentka Carrie Mathisonová. Ta je nyní souzena za vlastizradu i spoluúčast na vraždě prezidenta Spojených států amerických. Současně je donucena ruskými tajnými službami k tomu, aby zradila a zneutralizovala svého nejbližšího přítele. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

I v jedenácté epizodě se ozvala stará bolest seriálu, s níž si tvůrci neumí tak úplně poradit- aby jim příběh fungoval, musí jít logika stranou. Jenna Bragg se tak stala takovým Jar Jar Binksem osmé sezóny, a když pominu všechno ostatní, nejvíc mě dráždilo, jak si tvůrci myslí, že jim skočím na to, kterak se bude Carrie po propuštění z vazby volně pohybovat, aniž by nebyla pod neustálým dohledem. Je to snad seriál o špiónech, ne? ()

Reklama

Ivo 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát jen super nudná konverzačka s mikroskopickými studiemi obličejů, otravným legem z červených knížek, Saulem vyplňujícím přihlášku do Bohnic, odřenou agentkou v depresi a Cimrmanem opakovaně reportujícím - "tak takhle to tedy bylo v roce 1986 př.n.l." ... ale žádný tajný agent v Rusku samozřejmě neexistuje a tu krabici taky nemáme ... Tlačítko fwd mělo drobnou práci (ale o nic jsme nepřišli) ... tak to jste se soudruzi moc nevytáhli. Z black boxu se pomalu stává už docela silný alergent a jediný existující zachránce a spasitel světa a vesmíru - fakt už nic lepšího nemáte? Aspoň ten Jevgenij dostal rozum a komunikuje s Carrie raději už jen přes skype... A to všechno chtějí beze zbytku vyřešit v posledním díle ? Ten bude potom muset trvat aspoň tak 3 hodiny :) Jolanda říká: velký dobrý - dostanou od Rusů black box, Saul přežije, Pakistán se uklidní, Kvakaniho lokálně podříznou, Carrie obdrží 28.10. státní vyznamenání (a od Jevgenije online pusinku), černovousatý proradce bude vyhozen a prezident pro neschopnost rezignuje :) A Glum ? Na toho se nějak zapomene ... až prý v další sérii zase ... Druhá možnost - nic se nevyřeší a vše bude pokračovat v dalších sériích až do skonání věků ... ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama