Chlap na roztrhání

• USA Playing for Keeps (více)

Bývalý profesionální sportovec se snaží odčinit svou minulost tím, že začne trénovat fotbalový tým svého syna. Bohužel však zjistí, že maminky jeho svěřenců jsou strašně krásné a neposedné a dost těžko se jim odolává. (oficiální text distributora)

Derek

je strasne smutne vidiet tolko talentu (hlavne kamera je vynikajuca) v tak otrasnej zlatanine, ktora postrada humor, sarm a hlavne scenar ktory by nenutil aby sa vsetky postavy chovali ako banda tupcov... ()

TominoLa

Asi jsem byl po filmech Štěstí na dosah a Sedm životů příliš namlsaný. Není to hrůza, ale od někoho jako je Gabriele Muccino je to zatraceně málo. :( ()

Aljak

Vôbec som si nevedel predstaviť Gerarda Butlera v roli profesionálneho futbalistu, ktorý po konci kariéry sa vracia na začiatok a začne trénovať detské futbalové družstvo - a neskôr sa na neho začali lepši rozvedené ale aj vydaté mamičky detičiek jeho teamu. Vôbec to nebolo až také zlé ako tu väčšina ľudí píše, aj keď to bola štandardná romantická komédia, ale celkom spestrená tou futbalovou tematikou - aj keď to nebola dominantná časť deja. No ešte viac ten film oživili také krásky ako Cahterine Zeta-Jone, Jessica Biel, Uma Thurman, Judy Greer, atď. Takže aj keď film začal nudiť, tak stále bolo na čo pozerať... Ale malo to celkom spád, aj keď ten koniec bol až príliš predvídateľný (možno by nebolo zlé netlačiť všade happyend za každú cenu). ()

Figu

Od borce kvalit Gabriele Muccina, který dokáže natočit tak citovou bombu Sedm životů, bych čekal mnohem více, kor když si k filmu přizve takový ostřílený mazáky jako Gerarda Butlera či Dennise Quaida... O ženském obsazení netřeba mluvit, vždyť Jessica Biel, Catherine Zeta-Jones a hlavně Uma Thurman, to jsou dnes už persony ženského Hollywoodu. Prostě filmek na jedno pokoukání. Čistý průměr... 50% ()

Martin741

Butler vymenil toxicku maskulinitu za tu blaznivu a komedialnu ...... hm, no su aj lepsi komici, pan Sean Fazula Atkinson, BS/TH, Villaggio ako Hugo Fantozzi ... na tych ani Butler nema, sympaticke je ze toxicku maskulinitu zahodil : 7 % ()

bourec

Samozřejmě to nic novýho ,nečekanýho neni.Film na jedno použití,ale dva sympaťáci v hlavních rolích zaručí,že se krom pár minut člověk nenudí.60%. ()

Streeper

Myslela jsem, že když tam hraje Gerard, tak půjde o skvělou romantickou komedii, u které se zasměju a možná i popláču. Nic z toho se nedělo. Scénaristi se asi hodně nudili a tak vznikl tenhle nudný film o fotbale. ()

Martrix

Komedie? Kdeže...možná pár lehce úsměvných momentů. Sportovní? Pokud pominu, že uvidíme několik gólů, které dají děti, jejichž trenérem se stane bývalý fotbalista, tak žánr sportovní je dost mimo. Romantický? Jasně!!! To je to jediné, co v tomto filmu funguje. Drama? Když je to romantické, tak to musí být i drama, to dá rozum. Takže co? Je to koukatelné? Ale jo, je. Ale není to zásluhou účasti hvězd jako: Gerard Butler, Uma Thurman, Jessica Biel, Dennis Quaid, Catherine Zeta-Jones. Jejich přítomnost je zcela zbytečná, nevyužitá a pro mě nepochopitelná. Proč se na takový film dívat? 1. Nic lepšího v TV nedávají (máte základní nabídku programů, nefunguje přepínání programů, netušíte, že lze mezi programy přepínat, rozbil se vám se set top box...). 2. Žehlíte si průšvih u drahé polovičky (a dnešní fotbal si stejně tajně nahráváte). 3. Jste prostě romantik /-tička. ()

Immortal17

Ach jo, Gerard Butler mě v poslední době jen zklamal, doufejme, že to příště napraví. Má na víc, Olympus Has Fallen nebo i Chasing Mavericks toho byly důkazem. Komedie, jak vidím, mu zrovna nesvědčí. Mrzí mě, že Uma Thurman měla jen tak malou roli, přitom jsem očekávala, že by ve vedlejší roli měla nějaké větší postavení, bohužel jsem se nedočkala. Příběh tak obyčejný, který se děje ve skutečnosti v podstatě v životě téměř každé hvězdy. ()

otík

No dobrá, dám 3 hvězdy za nakonec přeslazený, ale rozumný závěr, ale jinak je to místy neskutečně hloupé a směšné, ačkoli se to tváří, že si to hraje na klasickou dobrou romanťárnu. Na tu ale nemá, protože postavy jednaní předepsaně tupě. Hudba: Andrea Guerra ()

dr.fish

Naprosto a zcela předvídatelný film s podtitulkem "Rodina je základ státu". Je zajímavé, že se tak průměrný film povedlo tak dobře obsadit. Chybí tomu ale chytrost a švih, aby se tak dobrý herecký ansámbl vyplatil. Takže jen zcela průměrná komedie. 50% ()

Tyny

Tohle bylo slabší. Čekala jsem mnohem víc, už kvůli Butlerovi, který vždy předvede skvělý výkon, bez výjimky. Tohle nebyla chyba herců, ale celkového zpracování filmu. ()

Lopezka1982

NO tak to kolik se v tomto filmu objevilo známých herců, tak mi to přišlo o ničem. Nudné, předvídatelný děj, ani jako komedie nebo romantický film se mi to moc nelíbilo. ()

ecceHOMMO

Ono je to jedna obrovská scenáristická blbosť a klišé v jednom, ale popravde, fungujúca. Gerrard i Jessica svojím šarmom dokážu odzbrojiť kdekoho. A mne sa táto blbosť vlastne páčila. **/*** ()

LiborGondek

Bylo to nenáročné, snadno stravitelné, nic úžasného ani hrozného, k tomu hodně dobrých herců. I když Chlap na roztrhání není zrovna bůhví jak veleúspěšný a všeobecně známý film, byla to příjemná podívaná. 65% ()

Johnny.ARN

Namiesto Umi tam mala byť Aniston. Jednoznačne. Inak presladená blbosť s prvkami komédie. Lebo ženy sú už také, príde niekto nový a sú hneď hotové. Možno až trochu odstrašujúce, aká tá dnešná spoločnosť je. 2 z 5 ()

elanius

(39/2013, DVDRip) / Film ktorý do bodky napĺňa označenie priemerný. Jediný Butler vyčnieva aspoň trochu. Človeka až napadne či sa takéto filmy naozaj točia, alebo len vychádzajú ako produkt z nejakého prepracovaného programu. Len treba zadať žáner a film je na svete. Mimochodom, "Slovakia" nezaznie v americkom filme každý deň :) 5/10 ()