John (Mark Wahlberg) byl jako malý velmi opuštěný, i proto pronesl to pošetilé přání, aby jeho plyšový vánoční dárek začal mluvit. Stal se zázrak a mluvící medvěd se stal mediální hvězdou a miláčkem davů. Jak roky ubíhaly, chlupatému Tedovi zůstal jediný fanoušek – John. Ti dva si náramně notují v pohledu na život (maximální pohoda), na holky (divošky mají přednost), na práci (jen když není zbytí) a John i díky tomu velkoryse přehlíží, že okolí se na jeho soužití s méďou dívá čím dál rozpačitěji. Sežrat mu to dává především jeho holka Lori (Mila Kunis), která je sice nadmíru tolerantní, ale i u ní platí přísloví o chození se džbánem pro vodu. Takže když se ucho utrhne, dostává John nekompromisní ultimátum. Buď Lori, nebo plyšák. A tak se John ocitá na zásadní životní křižovatce, ze které vede jen jedna cesta. Nebo to tak aspoň vypadá. (oficiální text distributora)

Rupmen

Komedie, co by se mohla líbit hlavně teenagerům a v některých momentech pak ještě malým dětem, které vždycky spolehlivě rozesmějí hovory o prdění. Tím rozhodně netvrdím, že je to snímek určený dětem. To asi ne. Možná by pak odmítali spát se svými dosud milovanými plyšáky. Pokud ale (i dospělý) člověk snese občas hrubší výraz, vtip anebo narážku, zkrátka nemá předsudky, může ho Méďa celkem pobavit. ()

Ollivander

Takové rozporuplné. Po většinu času fajn zábava, sem tam dobrý vtip, ale občas to přejde na takovou divnou notu. Hudba (Walter Murphy): 4z5 (80%) ()

romulus777

Taký malý milý filmík,ktorý neuráža a vari aj poteší.Pre M.Wahlberga nezvyčajná poloha,ale vôbec nie zlá.Ak máte depku a potrebujete zahnať spleen,je to pre Vás správny tip. ()

Kovlad

Žiadna sláva, miestami nuda, predvídateľný dej od začiatku do konca, viackrát som sa pristihol že pozerám koľko ešte ostáva do konca. Čakal som viac ale vtípky im celkom vyšli: "Back off Susan Boyle" u mňa priemer. ()

Alpha69

Celkový dojem podobný jako z filmu Kamarád taky rád (zřejmě i díky Mile Kunis, která mi zrovna neučarovala). Jen těch zábavných momentů to má víc. A je zajímavé vidět plyšového medvídka nadávat. ()

QuietRioT

Nebyť toho happy end konca bol by sa Macík vyhrieval v mojich top 10. Takto musím len dodať, že ide o ultimátnu zábavu a určite si to budete chcieť pustiť ešte raz. ()

jancaD21

Teda, čekala jsem víc. Spíš taková oddychovka, sprostá pohádka nebo komedie nebo akční film - nevim co zvolit. Námět docela dobrej. Bohužel jsem se zasmála jen párkrát. Nevim proč, ale film mě prostě neoslovil, přišlo mi, že se snažili tam nacpat tolik humoru, sprostých slov a prasárniček, až to vypadalo nuceně. ()

MaxDamage1

Tyto filmy mám rád,ale něco mi tam přece chybělo. Nebo tam bylo až moc hluchých míst a nebo spoustu sentimentality. Ale i tak se mi film celkem líbil,ušmudlané 4*. ()

Saryk08

Pohádka o přátelství mezi chlapcem a jeho plyšovým mazlíčkem?........Vůbec ne! Méďa je super komická jízda dvou kámošů na život a na smrt,která pobaví nejen teenagery,ale určitě i vyšší věkové kategorie.Já vím,je tam dost perverzních scén,ale zkusme projednou přivřít oči a dát této komedii šanci,určitě si ji zaslouží.Mě to bavilo :-)) ()

Barbucha303

Co se stane, když si téměř neviditelný malý chlapec přeje, aby jeho vánoční dárek ožil? Nic, říkáte si? Avšak MacFarlane dokázal nemožné, a to to, že když se nevinný plyšák dostane pod výchovnou ruku celoživotního puberťáka, tak z něj nebude nic jiného než celoživotní puberťák, který se domnívá, že tomu tak bude navždy, avšak lidé na rozdíl od věcí, ve většině případů, mentálně vyspívají, a to se přihodilo o Tedovu nejlepšímu kamarádovi Johnovi, který pod nátlakem své přítelkyně Lori sežene svému chlupatému byt, aby mohl začít žít "DOSPĚLÝ ŽIVOT" s ženou, která nechce mít vedle sebe malého kluka s medvídkem, nýbrž muže na úrovni. Ve zkratce se jedná o roztomilé spojení dětství s dospělým životem, a je poukázáno na fakt, že současná mužská populace do mentálně dozrává mnohem později, než-li tomu bývalo dříve. Komedie se ke konci mění v akční drama, neboť Ted je unesen, během únosu těžce zraněn, avšak jak bylo řečeno, přání dokáží zázraky. ()

ev001

nechápu co na tomhle filmu všichni mají...asi jsem očekávala úžasnou jízdu a smršť vtipů, protože samotný nápad mě nadchnul a říkala jsem si "to bude pecka" .....hm, těžce jsem se zmýlila. u filmu jsem usínala, navíc hlavní hrdinka mi byla dost nesyptatická(mimochodem nedávno jsem se dozvěděla, že je jednou z nejvíc sexy hereček, docela mě to šokovalo a zvedlo sebevědomí)a jestli jsem se jednou pousmála, tak moc...no co víc napsat , zklamaně jsem se teda dokoukala do konce a šla spát. jak píše verbal, dalo se z toho plyšovýho zmr.. vytřískat mnooohem víc!! ()

Untouchabl

Tak nevím, jestli to byl špatný film, který zvedá spousta parádních scén, anebo výborný film, který potápí spousta hluchých míst a trapných fórů. Škoda, potenciál možná i na kultovní film tu byl. ()

Edwin44

Jako velký fanda Family Guye musím dát zkrátka 5*. Celých 106 minut jsem se náramně bavil a scéna s Gordnem Flashem byla naprosto fenomenální. Příjemně mě překvapila Mila Kunis, nejenže je hezká ale i vtipná. Samotný Ted je opravdu skvěle naanimovaný roztomilost+hrubé výrazy= moje nejoblíbenější animovaná postava. ()

Lucinka591

Typický americký film so šťastným koncom. Ale má niečo do seba, super herci- Mila neodolatelná, Mark ešte viac, dobrý nápad, ale film tak na 2 - 3 pozretia. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (více)

Hvězdy ve dvojce Médi

Hvězdy ve dvojce Médi

25.09.2014

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

Berg, Wahlberg a sága o drogovém králi

02.07.2013

Mark Wahlberg a Peter Berg právě dotočili válečný thriller Lone Survivor o Talibánem obklíčené a zlikvidované jednotce amerických mariňáků, a už si brousí zuby na další skutečný příběh. American… (více)