Mladým manželům, Timovi a Allie (Tim Rock a Kelen Coleman), kteří cestují přes Kalifornii se pokazí auto a tak se vydají hledat pomoc pěšky. Narazí na kazatele (Billy Drago) a jeho ukrajinskou nevěstu (Barbara Nedeljakova), žijících ve starém domě. Protože uvázli uprostřed pustiny, daleko od jakékoliv civilizace, bude muset maldý pár zůstat ve starém domě přes noc. Ale to netuší, že kazatel vězní v boudě blízko domu démonické dítě, které zatouží po ještě nenarozeném Alliině dítěti. (hladass)

Rodriguez

Sláva jednoho dílu pak těží z těch dalších, až do samotného pekla. Tady mohu přičíst k plusu jen solidní brutalitu. 40% ()

3n3my

Už predchádzajúce časti sa výrazne odkláňali od prvých Kukuričných detí. V tejto sa do Gatlinu dostaneme maximálne nejakými odkazmi z minulosti, a aj tá šúpolová bábika (síce z kukurice) nemá s pôvodnou predlohou nič spoločné. Za zmienku tu ale stojí námet (ak si odmyslíme chýbajúcu spojitosť), snaha o napätie a angažovanie Bystričanky v americkom horore. ()

Khumbac

Nebylo to zas až tak hrozné...Např. ten chlápek co jim otevřel a nechtěl je nechat zavolat, ten pěkně podivně nesympatický. Zato ta jeho žena, Helen/Oksana , tu svou předváděčku s vykasanýma šatama mohla dotáhnout do konce, škoda :) Jinak tam bylo jen pár dobrých scén jako policajt na projížďce po oběžné dráze s hladkým závěrečným přistáním :) Celkově blbost, ale tri hvězdy ji dám. ()

jefff

Ze začátku zajímavě a hororově vypadající film, v průběhu však zabředl do bažin trwpnosti a tuposti. Konec je naprosto příšerný. ()

jurasino

Nebylo to tak špatné, docela zajímavé nápady, pohodový filmeček, bohužel už jsme se z Gatlinu přesunuli do Californské pouště a ten chlap s tou ukrajinkou mohli být lepší a mohlo z toho být i nějáké výraznější hixploitation nebo tak. Každopádně Barbara Nedeljaková byla super a 'he who walks behind the rows' se zde taky znamenitě projevil. Ta celá série je docela taková tajemná a tady se to i celkem podařilo napodobit. Ten konec se mi nelíbil ale co už. Aspon něco. Doufám že nás v budoucnu čekají další sequely Children of the Corn, vy co jste viděli jen toto a udělali jste si názor na celou sérii tak doporučuju si přečíst krátký příběh od Stephena Kinga a zkouknout původní film. Je to trošku o něčem jiném. 4* slušná podívaná ()

aLPaC

Také nechápu zdejší hodnocení. Musíme si sice přiznat, že žádné veledílo to není, což ovšem nikdo nečekal a s předchozími kukuřičnými dětmi to opravdu moc společného nemá, nicméně mě příběh špatný nepřipadal, což potvrzuje i fakt, že jsem se během celé stopáže nezačal ani na moment nudit. Potěšila mě i přítomnost krásné Slove(a)nky Barbory Nedeljákové, a jejích "tenisových dvorců". Suma sumárum, z dílů, které jsem viděl (1-4) je pro mě tento druhý nejlepší hned po jednotce. ()

Matli

Snad nejhorší díl všech kukuřičňáků. Když pominu představy a halušky, tak v celém filmu nebylo žádný vraždící dítě, natož klásek kukuřice (krom ty usušený). Celé tak nějak o ničem. Hvězdička za Nedeljákovou a za scénu s padajícíma autama (dobrej a dobře udělanej nápad). 17% ()

Aurus odpad!

Začátek byl povedený a atmosférický ale potom až do konce filmu to je nudný, debilní a totálně nechápaví. Příběh je velmi debilní, postavy jsou blbé a nesympatické, hudba je spíše směšná, atmosféra a napětí tu jsou jen na začátku filmu, lokace jsou docela zajímavé a kameru filmu je docela ok. No tohle  byl pořádný odpad a mnohem horší než Kukuřičné děti 6 Návrat Lzáka. Za mě 0/10. ()

mala_kea

Na horor málo krve, na thriller málo ponuré atmosféry a celek takový nedotažený do konce. Při dlouhé chvíli se na to ale kouknout dá. ()

Rathalos odpad!

A je tu deviate pokracovanie serie a co k tomu povedat,ukecana sracka bez atmosfery a napatia,ktora nestoji absolutne za nic,odpad...:-) ()

Kolssteyn

Vypadá to, že se "slavní" Children of the Corn začínají modernisovat, po třiceti letech už bylo na čase. Ale jak vidno, skalní příznivci Kinga to asi nesou ztěžka, protože si za ta desetiletí zvykli, že tato série má zůstat dementní. ()

helraiser

Neuvěřitelně špatná záležitost, jednoznačně nejhorší díl této zcela podprůměrné série. Vraždících harantů si moc neužijem, prakticky se jen mihnou v úvodu a v závěru, čeho si ovšem užijeme do sytosti tak je nuda a keců o ničem. Váhal jsem mezi odpadem a jednou hvězdou, na konec budu tedy mírnější a to především kvůli závěru, ale to nic nemění na trom, že se jedná opravdu o neuvěřitelně nudnou hovadinu která se nemůže líbit snad vůbec nikomu no a porovnávat s prvníma dílama už vůbec ne. Kdo neuvidí tak v tomto případě neprohloupí. ()

merlinovic odpad!

Další pokračování kukuřičných dětí stylem vymyslíme nějaký příběh, nějakým způsobem tam nacpeme motiv kukuřičných dětí i když to nemá žádný smysl a hurá vypustit do světa aby to nasralo co nejvíc lidí. ()

Maw odpad!

Nemělo to vůbec nic společného s Children of Corn od Kinga...!! Ubohost se špatným dějem, nulovou atmosférou, prakticky žádnou krví nebo smrtí a s tragickými hereckými výkony. Nechápu, že jsem ten nesmysl vydržel dokoukat. O závěru radši ani nemluvím, za ten by někdo zasloužil facku! Neskutečná tragédie z které je mi ještě teď na zvracení! ()

veverysiak

K tejto téme sa už dáko veľa nedá povedať, kukuričky nám za tie roky stratili šťavu a poriadne vyschli a pokiaľ ďalší z pokusov o prinavrátenie ich slávy nedostane slušnejší námet, jeho osud je vopred spečatený, tu sme síce svedkami istého náznaku, ale prichádza neskoro a mdlé tempo a nenápaditosť príbehu ho úplne vymazáva, takže 35%. ()

FIKI69 odpad!

Nechápu jak můžete hodnotit jinak než odpad. Strašné no prostě hnus kukuřičné děti mám rád,ale tohle bože nemělo ani 0,0001 % společného a zase to musím napsat HNUS. Herci úplně blbí celý film se vám chce spát nic se tam neděje a pak ošklivý kluk co sedí dobrovolně někde ve stáji, má woodoo panenky a pochybuje věcmi no tak to je konec. Na kukuřičné pole, kde honí spousta dětí partu lidí tak na to zapomeňte hned. ()

Destoroyah

9 / Children of the Corn: Genesis (2011) Toto pokračovanie nemá skoro nič spoločné s predošlými filmami série. Majú spoločné len toľko že je v strede filmu spomenutý Gatlin a je tu kukurica. Od začiatku nudné ale je vidieť že režisér si aspoň na trocha atmosféry potrpel a je budovaná celkom dobre. Krvi je tu hrozne málo, vraždy tu skoro žiadne nie sú, herci hrajú celkom dobre a ku koncu je tu čím ďalej tým nudnejšie. Akčné vyvrcholenie bolo divné a zle zostrihané čo je škoda pretože na to som sa tešil celý film. Nuda! HODNOTENIE: 4/10 ()

Freakyy

No tak nebudu tomu dávat špatný hodnocení jako ostatní volové tady, není proč. Viděl sem první cotc, což dějově nebylo úplně příšerný, ale jak to bylo starý, tak to bylo trapný a nudný... pak sem viděl remake kterej kdyby sem neměl ve full hd (a eng samozřejmě) tak by to bylo uplně děsný... no ty starý verze se mě sledovat nechce, je fakt málo starejch hororů co stojí za to, proto se mě toto líbilo, protože takovejto typ hororů/trillerů mám rád... vaše kecy a to jak si hrajete na nějaký kritiky mě fakt nezajímaj a pochybuju že by někdo z vás viděl tolik hororů co já abyste to mohli tak nesmyslně hodnotit... no nic..ale každýho názor že...xD ()