Lékař záchranky František se odstěhuje od své ženy Bohuny ke své nové lásce Heleně. Ta má za sebou několik let trvající manželství s úspěšným spisovatelem Karlem. V něm však díky manželovým záletům nebyla nikterak šťastná. Zdá se, že Františka i Helenu čekají konečně poklidné dny a budou moci teď, na prahu padesátky, konečně prožít svou spokojenou lásku. Jejich nadšení však nesdílejí jejich minulí partneři. Karel i Bohuna si totiž uvědomují, že jim jejich bývalí manželé začínají chybět. A tak se oba, každý způsobem sobě vlastním, snaží vztah milenců rozbít. Když už toho má František dost, opatří pro sebe a Helenu zájezd do Maroka. Je přesvědčen, že zde prožije pěknou dovolenou po boku své milované. Jenže v Maroku se jim ztratí kufry i s penězi a doklady a každého z nich nenapadne nic lepšího než zavolat svému minulému partnerovi o pomoc. Výsledkem je to, že na cestu za nimi se vydává nejen Karel, ale i Bohuna. (TV Nova)

taft

Možná jsem to trochu nadhodnotila, ale protože mě to bavilo a smála jsem se prakticky pořád, dávám 5*. Dřív jsem komediální filmy moc nevyhledávala, ale poslední dobou, kdy se fakt od srdce zasměju málo čemu (což je velká škoda) jsem ráda, že alespoň u těch filmů se dokážu vychlámat, a zlepšit si alespoň na chvilku náladu. A to poslední dobou oceňuju nejvíc, prostě nic neřešit a smát se. Takžééé pro mě spokojenost. ()

HellFireFery

Pravidlo, že dvakrát nevstoupíš do stejné řeky platí i v této poměrně zdařilé komedii. V tomto případě to však není negativum, ale pouhý fakt, že paní Poledňáková patrně neměla nápady na další sérii zvláštních neshod ve vztazích hlavních postav, a tak udělala z "domácí" jedničky dobrodružnou komedii z dalekého Egypta, ve které máte své oblíbené postavy. Ač jsem se obával, že to bude opět fraška (ostatně jako většina pokračování), tak jsem se v kině náramně bavil a několikrát se i hlasitě zasmál, protože o vtipné scény skutečně není nouze. Fantastický výkon paní Holubové a pana Bartošky Vás ohromí a z kina budete odcházet šťastni, spokojeni. PS: Kdyby to ovšem bylo o 15 min kratší, tak dávám za pět hvězd. Já jsem nečekal nějaký megafilm, ale klasickou, českou komedii, která mě pobaví ----> a to se mi splnilo. ()

MiniMer

Do kina jsem na tenhle film vyrazila už skoro s jistotou, že to bude prostě kravina. Byla jsem docela příjemně překvapená, jak dobře jsem se bavila. Lepší než první díl. ()

DonBraso odpad!

Naprosto zbytečná srágora,přijde mě to jako nejzbytečnější film roku co jsem viděl z ČR.Naprostý trend reklama je všude je i tady naprosto důkladně provařený v záběrech co to jenom jde.Nejvíc mě to přijde,že takhle utrácet peníze na takovýhle filmy,jenom,že jsem Poledňáková,která si vybere příběh a natočí paskvil,obsadí tam herce,který si vyjedou na výlet za mořem,je přímo trest.Jedinej Olda se snažil,ale v tomhle filmu by nezahrál ani kdejaký oscarový herec,protože to přehrávání je tam naprosto všude v takových situacích,že film měl trvat 15minut i se zavěrečnýma titulkama. ()

maniacxl

Paní Poledňáková si scénář vycucala z levýho prstu pravé nohy a Oda na reklamy může začít.Absolutně bez nápadu,nevtipný a nudný.Po pravdě co ale po Líbáš jako bůh jsem mohl čekat?Jasně,že nic!Dám si jacobs se sodastreamem a půjdu se pěkně vysrát.Ách jo,jak já se nebavil!!!30% ()

Inusa

Bavil mně akorát Kaiser a Bartoška, jinak mi všichni vadili, kupodivu i Holubová...Dobrá byla hláška únosce s bambulou. ()

Blazis34

Komedie na volné pokračování Líbáš jako bůh mi zase nepřidala na popularitě českých filmů, ba naopak. Prostě mi to přijde jako úplně zbytečné dílo z kterého si nemáte co vzít, příběh, hlášku nic. Chvíli vám humor připadá střelený a ne vtipný, ale pak zjistíte, že tak to asi má být a lepší už to nebude. Pro mě až na Holubovou a Kaisera průměrné herecké obsazení, které nic moc nepředvedlo. Film mě moc nebavil a tudíž dávám 25% - jedna hvězdička. ()

pafka

Musim bohuzel konstatovat, ze na mizernou uroven Kamenaků se lze lehounce dostat a clovek se az divi, proc tak skveli herci jsou u toho pritomni. Takova skoda jejich snazeni. Marie Polednakova natocila snad jediny film, ktery za neco stal a po revoluci uz se k tomu nemela nikdy vratit, protoze ziram, co snese kamera a medium uvnitr. Kdyz nekdo zakopne ve svych 55 letech, pousmejete se tomu, kdyz se to stane podruhy, uz to takova bzunda neni. Tady je to snad ustrednim motivem filmu, v kazdem druhem zaberu je nejaky takovyhle skobrtnuti, prevraci sklenicky apod. coz je nekonecna otrava. Ke vsemu je to sestrihane tak, ze byste mysleli, ze je to neskutecna rachanda a gagy jdou rychle po sobe a vy nakonec od filmu odejdete smichy uplne vysileni. To se ale ovsem vubec nedeje, vse vychazi liche a vy se drzite za hlavu. Dekuji svemu telu, ze nasadilo ucinnou sebeobranu. Z hodiny a pul me usetrilo min. dvacet minut a zavrelo me vicka a vypnulo usi. To byla asi nejhezci cast filmu z ty hodiny a pul. ()

PamelaJJK

Uffff. Nechápu, jak Líbáš jako ďábel může mít vyšší hodnocení (ačkoliv jen o 2%), než předcházející Líbáš jako bůh! Jednička se mi moc líbila a na dvojku jsem se moc těšil. S jejím shlédnutím jsem však otálel, protože všude a každý říkal, že je to hrůza a děs. Až jsem se odhodlal a podíval se na oba filmy najednou. Bůh stále boduje, ale ďábel? To je fakt průšvih a jen úcta k hvězdnému obsazení mi nedovoluje ďábla poslat do odpadu. Paní Poledňáková v tomto případě je totálně z formy. Přesunutí větší části děje do Maroka byl naprostý omyl! Asi po půl hodině jsem měl chuť to vypnout, ale pořád jsem si dělal naději, že se to obrátí k lepšímu. Neobrátilo. Bohužel. A tak jen díky dámě Magálové (paní Holubovou mám rád, ale zde fakt ne) a pánům Bartoškovi a Kaiserovi si film vykoledoval tu osiřelou hvězdičku. Jinak je to vrchol trapnosti a ubohosti. Bohužel... :-( ()

srolyma

Bambulka, Bohunka, Helenka a ostatní z oblíbené party rozšafných seniorů a jejich další veselá dobrodružství. Tentokrát se naši jurodiví šedesátníci vypravili až do Maroka a zažívají tu opět velkou spoustu legrace. Tak třeba Bambulka prodá všechny Helenčiny podprsenky na trhu v Marrakéši. Bohunku dokonce unesou arabští extremisté. A co Helenka? Ta se pořád blazeovaně usmívá, div jí umělý chrup z huby nevypadne. Paní Marie se tímto svým dílkem zařadila mezi takové skvosty naší polistopadové kinematografie jako je Trhala fialky dynamitem nebo Kanárská spojka. Klobouk dolů. Jedna hvězda za to Maroko. ()

Emilii

Ale joo, zasmála jsem se, Kamila Magálová a Jiří Bartoška jsou moji favorité. Díky těm dvěma má ten film cenu shlédnout a smích příjde sám!!!!! ()

Villager

V kině jsem dostal místo sýrovýho popkornu sladkej... znáte to? Totál mě vymňoukli se sladkým popkornem, měl jsem stochutí jim to zadupat do koberce. To je prostě..., prostě se to nedělá. Jo a ten film.... ten stál taky za hovno. ()

D.o.D odpad!

V prvních dvou minutách 20 product placementů? Chápu, že nikdo normální by tu sračku nezaplatil, ale tohle mi přišlo už moc. Bravo! ()

Anez99

Sice film mohl být o hodně lepší v ději, ale bavila jsem se. Bohunka a Bambulka jsou prostě nejlepší! Zvláště Bohunka dost válí. :-) ()

lobo87

Pokračovanie zhruba na rovnakej úrovni ako jednotka, s tým rozdielom, že tu mi už niektoré postavy (Bartoška...) vyložene vadili. Highlightom oboch dielov pre mňa je bambulo s arabským prízvukom. Za to druhá hviezda... 40% ()

p.i.t.b.u.l

Tak tohle se moc nepovedlo. První díl byl pro mně v celku hodně povedený. Zasmál jsem se, mělo to nápad. To co ale tvůrci předvedli v tomhle se nedá ničím popsat. Už to nemělo nápad, vtipné scény již nebyly tak vtipné a k tomu ten příběh, které sázel na momenty z prvního dílu, jako nenadálé situace apod se už vůbec nepovedl. To vše dovršil únos a vše okolo něj, který film totálně pohřbil. Pro mně katastrofa. ()

klichem

prijemna vtipna komedia - trochu pritiahnuta za vlasy, ale pekne nadvezuje na vydarenejsiu jednotku a tak kazdy predycha aj teroristov, zbrane a skorumpovanych policajtov... ()

Zemřela režisérka Marie Poledňáková

Zemřela režisérka Marie Poledňáková