Lékař záchranky František se odstěhuje od své ženy Bohuny ke své nové lásce Heleně. Ta má za sebou několik let trvající manželství s úspěšným spisovatelem Karlem. V něm však díky manželovým záletům nebyla nikterak šťastná. Zdá se, že Františka i Helenu čekají konečně poklidné dny a budou moci teď, na prahu padesátky, konečně prožít svou spokojenou lásku. Jejich nadšení však nesdílejí jejich minulí partneři. Karel i Bohuna si totiž uvědomují, že jim jejich bývalí manželé začínají chybět. A tak se oba, každý způsobem sobě vlastním, snaží vztah milenců rozbít. Když už toho má František dost, opatří pro sebe a Helenu zájezd do Maroka. Je přesvědčen, že zde prožije pěknou dovolenou po boku své milované. Jenže v Maroku se jim ztratí kufry i s penězi a doklady a každého z nich nenapadne nic lepšího než zavolat svému minulému partnerovi o pomoc. Výsledkem je to, že na cestu za nimi se vydává nejen Karel, ale i Bohuna. (TV Nova)

Luswani

Poledňáková má pocit, že komedie se pozná podle naprosté ztřeštnosti, neustáleho pobíhání, křičení atd. Nemá to daleko k Troškovi. Magálová se opět pseudozamilovaně nonstop usmívá. Celkový dojem trochu zachraňuje tradičně dobrá Holubová, vlastně jen scény s ní byly o něco lepší než zbytek. Hlavně, když únosce řekne do telefonu "bambulo". Znovu vidět nemusím. A nechci. 35% ()

Kokutek odpad!

Co to mělo bejt za píčovinu ? Nevím proč, ale připadal jsem si jako bych se díval na nějakou debilní rádoby chacha romanci od Rosamundy. Staří pedáli a starý báby, kolem je plno keců a stupidní omáčky a nechybí gerontosex. Ani náznak vtipu. ()

laple odpad!

Katastrofa. Když už člověk myslel, že trapnosti byl vrchol, tak to předčila ještě větší píčovina. ()

Eire

cesky LEV divaci ! 44% no to ma POSER!. Naschaval davam 5* aj ked je to na 75%. Ale zasmial som sa. Na rozdiel od jednotky Libas jako....? A co tak 3 Libas jako ocistec. :-D ()

koza3

Občas se divím, že se áčkové hvězdy zaprodají do takovéhle koniny. Výprava, hezké scenérie Prahy i Marakeše jsou super a za ně je ta jedna hvězda, ale zbytek je odpadní trubka. Výkony herců jsou pod úrovní, scénář je naprosto k zblití. Holubová jako unesená turistka, Kaiser jako naivně vtipný trouba a Bartoška jako trouba číslo dvě. Škoda, ze začátku to vypadalo na průměr, ale čím se to blížilo ke konci, tím více to byla pitchovina. Muselo to spolknout spoustu peněz, ale raději měli ušetřit naše nervy a svoje peněženky. ()

Cibulka_C

Líbáš jako Bůh mi přišlo jako fajn oddychová česká komedie, která sice není něco extra kvalitního, ale zase na druhou stranu pobaví a zaujme. 💋👀 Každopádně od druhého dílu jsem asi čekala něco víc? i když se to očekávat nikdy nemá, chtěla jsem vědět, jak to všechno z toho otevřeného konce dopadne a jestli spolu hlavní hrdinové opravdu skončí úplně. Dostala jsem něco, co mi přišlo mírně vynucené. (Hlavně se příběh už skoro nevztahoval ke dvěma hlavním hrdinům a jejich lásce, ale spíš sestře hlavní hrdinky a jejímu životu. František a Helenka tam v podstatě byli už jen okrajově. 🥲) Něco jako „všichni chtějí druhý díl, tak ho natočme“... Ono se to i rozjíždí tak pěkně nevinně, ale to Maroko už možná lehce překročilo míru snesitelnosti. Ovšem lokalita je to nadmíru zajímavá a námět určitě skvělý, ale zpracoval se lehce pod svoji úroveň. A PS. Oldřich Kaiser měl ve filmu několik akčních scén, a i když měl k dispozici kaskadéra, všechny scény nakonec odehrál sám. 👏🏻 A my tleskáme! 👏🏻 ()

Alden_Larson

Oproti "Líbáš jako Bůh" to není ani zlepšení, ale ani zhoršení, je to pořád na stejné míře šílenosti. Film vypadá vizuálně lépe, ale zápletka je horší a tentokrát ještě více nesmyslná. Herecké výkony jsou fajn, ale nesjou nic extra, možná s výjimkou Bartošky, na něm se mi zdá, že film nebere vážně a jen si užívá. Film se mi také zdá být moc rychlý, všechno se vždy vyřeší moc rychle, kvůli čemuž je těžké se zapojit do děje a hlavně do postav. Bohunka a Karel jsou snad jediné postavy, které mají nějakou osobnost, ostatní postavy nejsou ničím zajímavé. 6/10 ()

B3njamin odpad!

To byla ale hovadina, pokračování neúspěšného filmu dopadlo hrozně. Trapné hlášky a scény. Asi jednou jsem se zasmál u hlášky Evy Holubové, ale jinak fakt nic moc. Aspoň že si štáb udělal dovolenou v Maroku. ()

lusenda

ale tak prečo nie? Prvý diel bol slabý odvar českej komédie, no musím priznať, že "dvojka" je omnoho vtipnejšia :-) Smiala som sa asi v 78% filmu - a to, myslím, je dosť slušné :-) I keď s pokračujúcim filmom bol dej dosť predvídateľný, v telke si to pozriem rada znovu ... ()

bmolko odpad!

Ze sequelu Líbáš jako Bůh si nejde ani snad delat srandu, i se silnym recesistickym nadhledem nefunguje ani minutu... ()

Stuck

Asi jsem komerční a neumělecký divák, ale přes opětovné prošení manželky jsem na film vyrazil a on se mi líbil. Není to zázrak, ale splnil, co se od takových filmů čeká-jednoduchost, lehkost a vtip. Samozřejmě neřeším-li "skrytou" reklamu a některé nepodařené vtipy. Snímek bych přirovnal k českému Sexu ve městě. Nebýt Holubové-Bohunky, tak je o 2 hvězdy méně., hrála skvěle. Ač jsem mnohdy vybíravý a kýče odsuzuji- toto mě opět mile překvapilo. No a za 80 kč dobré.. ()

nolme

...co jsem čekala, to jsem dostala:) zase takový ten "kulisák". Méně ideologické oproti prvnímu dílu. Zasmála jsem se. ()

Digmen

Jak jsem už několikrát říkal, filmy z české produkce moc rád nemám. Přesto přezevšechno na ně chodím a pouze se utvrzuju v tom, že u nás opravdu neumíme točit nic jiného, než připitomělé komedie nebo dokumenty. Jakýkoli pokus o inovaci, či natočení něčeho jiného většinou končí nezdarem. Marie Poledňáková uspěla u diváků s filmem "Líbáš jako bůh", a tak nám tentokráte servíruje druhý díl s názvem "LÍBÁŠ JAKO ĎÁBEL". Řadí se do škatulky ztřeštěných komedií a začíná tam, kde končil první díl. Karel se konečně odstěhoval od Heleny a František už má důvod utéct od své šílené bývalky Bohuny. Nastěhuje se tedy k Heleně, ale protože nemají chvilku klidu, tak František vymyslí výlet do Maroka, kde by svůj klid mohli nalézt a věnovat se jeden druhému. Příběh nabírá grády v momentě, kdy po shodě blbých náhod příjdou naši hrdinové o všechny doklady a peníze a jsou nuceni požádat své bývalé partnery o pomoc... Dále vyzrazovat děj je nepotřebné... Obsazení je stejné jako minule a funguje opět dobře. Jiří Bartoška (Karel), Oldřich Kaiser (František), Kamila Magálová (Helena) a Eva Holubová (Bohuna). Snímek začne bavit až zhruba po půlhodině a dočkáme se několika dobrý gagů. Každopádně to není nic výjjimečného pod sluncem a českých komedií podobného ražení se tu točí několik ročně. Pokud na film půjdete, zřejmě se budete docela dobře bavit jako já, ale posléze si řeknete, že tohle už jste někde viděli. Co mě ale potěšilo, je kamera a střih, bylo to hodně dobré, řekl bych až vysoce nadprůměrné. Hudební doprovod je klasický a funguje ve snímku tak jak má. Závěrem lze tedy říci, že tu máme komedii pro nenáročné klasického českého střihu, která neurazí a dokáže vcelku slušně pobavit. Hodnocení 60%. ()

rigby

Líbáš jako Bůh byl celkem příjemný, svěží film, u které ho jsem se bavil, smál, žil. Dokonce jsem se na něj rád podíval více než jednou. Druhé pokračování je ale velmi slabý vývar nedosahující jedničce ani na paty. Skvělí herci se utápí v téměř dvouhodinovém zmateném ději, který postrádá jakýkoli smysl. Scény, kde by se měl divák smát, vyznívají do prázdna, protože vtipné nejsou, spíše trapné. Škoda, tento film by měl větší hodnotu, kdyby zůstal nenatočen... ()

Infalín

Od třetiny je to docela zábava, hlavně v Maroku. Eva Holubová tu má roli přímo na tělo. Na velbloudu neměla chybu. ()

Zemřela režisérka Marie Poledňáková

Zemřela režisérka Marie Poledňáková