Lékař záchranky František se odstěhuje od své ženy Bohuny ke své nové lásce Heleně. Ta má za sebou několik let trvající manželství s úspěšným spisovatelem Karlem. V něm však díky manželovým záletům nebyla nikterak šťastná. Zdá se, že Františka i Helenu čekají konečně poklidné dny a budou moci teď, na prahu padesátky, konečně prožít svou spokojenou lásku. Jejich nadšení však nesdílejí jejich minulí partneři. Karel i Bohuna si totiž uvědomují, že jim jejich bývalí manželé začínají chybět. A tak se oba, každý způsobem sobě vlastním, snaží vztah milenců rozbít. Když už toho má František dost, opatří pro sebe a Helenu zájezd do Maroka. Je přesvědčen, že zde prožije pěknou dovolenou po boku své milované. Jenže v Maroku se jim ztratí kufry i s penězi a doklady a každého z nich nenapadne nic lepšího než zavolat svému minulému partnerovi o pomoc. Výsledkem je to, že na cestu za nimi se vydává nejen Karel, ale i Bohuna. (TV Nova)

Oggy007

Bohuzel ocekavani byla vetsi nez konecny vysledek. Mizerny scenar a dramaturgii zachranuji vykony Kaisera a Holubove, na kterych stoji a pada film. Rekneme, ze jako oddechovka pro nepremyslive je to dobry ()

Robopes

"Běháš jako ďábel" ...tak by se to mělo jmenovat, Olda podává fantastický běžecký výkony, že i Bolt by záviděl :-) Takže jako sportovní snímek dobrý, ale jako film děsná slátanina bez hlavy a paty. Max. dva vtipné momenty to nezachrání. ()

Brenda.Ch

No, tak zase od té Poledňákové čekat něco můžu, nebo už vůbec nic ????? Líbáš jako Bůh byla koukatelná romantická komedie, ale toto už je snůška takových debilit, že když najdu mezi tím něco originálního a dobrého, tak lituji, že to vůbec v tom škváru je. Kurnik, to si přece museli i ti herci všimnout, když to točili, to nemohli té Marii říct ? :-D A stačilo tak málo - prostě nechat toho líbání, nekazit jakousi sice nic moc ale přece úroveň prvního dílu, netočit pokračování, které vyznívá jako špatně vymyšlený dětský příběh. Všechny neduhy prvního dílu se tady znásobily, a to zcela záměrně, proč ???? Ani ta Kamila už nebyla tak k zulíbání. Ne, toto už ne... ()

_elishka_

Tak teda nevim proc libas jako dabel ma tak male hodnoceni. Ac teda nijak originalni komedie, kvalitne taky trosku zaostava,ale ja jsme se smala pulku filmu. ()

BalbiJirka

Film se snaží navazovat na vtipy z prvního dílů a popravdě, moc se mu to nedaří. Po dokoukání člověk zjistí, že to bylo v podstatě o ničem. ()

R.I.S.A

Musim se na to asi podívat ještě jednou či co, nějak si to nepamatuju, hodnocení z paměti jedině vyjmečně :) Každopádně Holubovou si pamatuju moc dobře :) ()

SZYslak odpad!

Proboha, to snad ani neni mozny. Totalni bramboracka, samozrejme radne zasrana PPckem, ve ktere se dalsi slovenka snazi mluvit cesky. Polednakove silno jebe. ()

Jack_F. odpad!

Omylem jsem tuhle sračku z nudy zkouknul...a poznamenalo mě to na celý život. Ne kecám, tuhle sračku jsem rychle vytěsnil. Poledňáková je druhý Troška...podle mě mají i společné záliby..třeba kouření ptáků, ku´vení filmů apod. Kralevic násoska první aka Zeman by mohl za zásluhy vyznamenat další režisérskou nulu. ()

Teryyy

Je škoda, že už filmy paní Poledňákové nejsou to, co bývaly. Některé české filmy, včetně tohoto si začaly hrát na Hollywood a to je asi to, co je špatně! Všude plno akčních scén, v tomto filmu různě pospolu poskládané tak, že to tvoří opravdu otřesný celek! Je škoda, že se paní režisérka nedržela toho, co uměla a Češi umí - udělat krásnou a vtipnou komedii bez přehnaných scén a zbytečné akce. S láskou vzpomínám na její starší filmy. A tenhle je bohužel ještě o kus horší, než byl jeho první díl. Nedá se nic dělat, musím ohodnotit pouze dvěma hvězdičkami. ()

Saxos odpad!

Je smutné, když i já tam švihnu tenhle fujck. Proč: Holubová byla určitě sexy bum/bum, ale stejně 77,4326 % nebere; z rádoby komických prďolin vyšla snůška nesmyslů. Ani nevím, co bylo nějakým způsobem vyaláhováno? Pár hlášek, Ká Bartoška, celkem ok zrzka a samozřejmě spousta vysmátých tlapičkek. Smutný počin. ()

ČR odpad!

K smrti miluji když Slovesa mluví česky. Přitom je slovenština tak krásný jazyk. A ta vykradačka Casablancy je na facku. ()

dmatejek777

Super film. České filmy moc rád nemám, ale tenhle se povedl. Nechápu tak špatné hodnocení. Hezke prostředí, pohodový film, výborný Kaiser ()

Zemřela režisérka Marie Poledňáková

Zemřela režisérka Marie Poledňáková