Kurýr pracující pro místního mafiánského šéfa musí doručit záhadný balíček, zatímco jej pronásleduje skupina neobvyklých gangsterů. (oficiální text distributora)

Lacike

Je to doteraz najlepsia Austinova solovka ale aj tak je vysledok po kazdej stranke len cisty priemer. Proste tuctovy film, ktory vas ani raz nenadchne ale ani nicim nesklame. Hlavne v dnesnej dobe ked akcne filmy su nedostatkovym artiklom mi dobre padol aj takyto priemerny kusok. Hlavne vdaka extra sympatickemu prerastenemu medvedíkovi Austinovi. Aj ked je zapletka obohrana a pointa predvidatelna, tak ma osud jeho postavy zaujimal a tesil som sa ako vsetkym nakope prdel. A nakope teda celkom slusny pocet zadkov. Sice to je v takom jednoduchom krcmovom style postavenom len na monotonnom buchani pästí, ale vsetky bitky aj prestrelky su natocene prehladne, co je dnes tiez raritou. Takze ja som tentoraz spokojny. Aj ked su po choreografickej stranke bitky primitivne, tak im nechyba aspon živočíšnosť a tvrdost. Pravdepodobne funguju aj vdaka slusnemu obsadeniu zaporakov, takze som sa tesil na jednotlive duely. Zo zaporakov najviac vycnieva Dolph Lundgren, ktory si zakazdym ked sa objavi ukradne film pre seba. Shahlaviho zaporak pôsobi asi uz tradicne dost komicky, takze neprekvapi, ze sa jak jeho postava tak aj cely gang správa dost nelogicky. Ale aspon je sranda. Takze po druhom pozreti tomu davam 5/10 a pravdepodobne si to este niekedy pozriem znova. Mam smutne tusenie, ze aj ked vysledne kvality tohto filmu su nevalne, tak ich vo svojich solovkach Austin uz neprekona. ()

Ouwen odpad!

Ještě se mi nestalo, aby mi film, který jsem si navíc přetáčel vysál veškerou sílu tak, že nejsem schopen po skončení napsat komentář. Film je neuvěřitelně nudnej, špatnej! Co se týče akce.... Austine, zabal to. Mi přišlo, že zde Dolph hraje proti své vůli, když už bitka, tak kurva je to ochrápaný, kamera někde v píči, takže jsem z akce nic neměl. Je to snad jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl, já neměl šanci to dokoukat, pač jsem byl prázdnej, nebavilo mně to. 0/10 ......................... ()

Expendable

Pacakge nenuní, package je drsný, místy nepředvídatelný. Akce v celku dobrá, příběh taky, neřekl ybch, že to Austin takhle sám utáhne a znovu se mi potvrdilo, že Dolph je skvělej jen ve vedlejších rolích a pokud je ten zlej. ()

ConanVJ

Tak tenhle akčňák jsem si fakt užil. Austinovi jsem fandil a Lundgrenovi zas sedla role záporáka (vtipné bylo, když si Dolphy dělá džus za asistence pobodanýho týpka a vypráví mu jak pomalu chcípne jako by to dělal běžně). Filmek je taková střílečková akce, rvačky zde moc nejsou a když jo, tak je to Austinova klasika. Hlášek je ve filmu hromada. Celkově je to pěkný akční béčko, které fandy tohoto žánru neurazí. Mě se filmek líbil hodně a dávám mu 80% :) ()

Marsik

Ne ne, tohle by nešlo. Když už se natočí akční film s nudným a utahaným dějem, tak ať to zachraňují alespoň ty akční scény. Bohužel ani to zde nefungovalo a akce byly spíše úsměvné. Dolph opravdu působil unaveným dojmem a Stevovo umění (rány pěstí) opět k smíchu. Škoda nevyužité šance, kdy hlavní dvojice mohla předvést mnohem mnohem více. 45% ()

Ellmariachi

Pozor, obsahuje informace z děje. - No tak je to tady. Pro fanoušky žánru další odměna. Dva akční velikáni v jednom balení. Film bych pochválil za několik věcí. Rozhodně za pěkný bitky. SA když někomu škrábne, tak to má prostě svůj nezaměnitelnej styl. DL se několikrát taky ukázal. (představujme si, že ten dablér nebyl poznat) Hodně mě nadchla další věc. Hlavní linka byla tak nějak jasná. Ale víte co? Já furt čekal kdy se ti dva spojí a vymlátí polovinu mafiánské komunity. Naplno přiznávám, že jsem si nějak nepřipouščtěl, že DL bude sviňák. Takže dobrý. Film mě zklamal ve dvou bodech. Neměl nesmrtelnýho záporáka. Znáte to ne? Takovej ten , co ho může zabít jen hlavní hrdina. A ti ostatní byli blbí i na béčkovej film a věděli jste, že dostanou hodně rychle. No a teď k tomu hlavnímu pro mě zklamání. Když už teda měl být záporákem DL závěrečnej souboj mezi ním SA .... Jžš vždyť na tom se dal postavit celej film. Vzpomeňte na bitku Vina Diesla s Rockem v Rychle a zběsile 5. To mělo grády jako kráva. Tady bylo brzo po všem.... 65 procent ()

kaylin

Steve Auston a Dolph Lundgren je dost dobrá dvojice na to, abych se chtěl na snímek podívat. Bohužel po zhlédnutí nemůžu úplně plesat. Ani si postesknout. Steve jako hlavní hrdina docela ujde, snímek je dostatečně drsný, Dolph se vyžívá v mučení a jde mu to celkem dobře, jenže stejně mám pocit, že ta pointa na nějaký vyšší nadprůměr rozhodně nepostačí. ()

Rakosnicek77

Šedý průměr v béčkové úrovni, kdy se vůbec nic neděje, když o tenhle zázrak přijdete. Herecké vystoupení dvou staronových akčních star, působí poměrně prkeně a lacině, takže to na celý děj má akorát negativní vliv a film se tím pádem stává nudný a nezáživný. ()

Martin741

Steve Austin /The Condemned, Expendables 1/ vo filme, v ktorom jednak pracuje ako kurier a jednak ma za ulohu dorucit balik akemusi zlocincovi. Cosi sa poserie, a nastane pohon na dotycneho kuriera Austina. Taka akcna bejkovina, ale rozhodne sa nesmie pouzivat mozog. Potom film dobre, rychlo uplynie, ba dokonca aj par zaujimavych momentov sa najde. 50 % ()

bourec

Hodně slabý.Austin má sice docela drsný charisma,ale prodat to moc neumí.Těžkopádnej v akci,hrát neumí jako většina neherců,navíc film scénaristicky i režijně na úrovni jedličkova ústavu.Jako vždy!30%. ()

Johnny.ARN

Slabá B-čkovina s množstvom chýb, hranými bitkami nudnou výpravou. Na druhej strane, Lundgren a Austin to stále vedia. Daren taktiež potešil. 2 z 5 ()

ywo666

Film je celkom solídny. Vzhľadom k žánru a rozpočtu. Austin sa snaží a občas mu to ide. Bitiek je tu prekvapivo dosť. A Steve sa postaví aj solídnym protivníkom, ktorý vedia kopnúť. Ničmenej pästné výmeny mohli byť ešte trochu nápaditejšie. Prestrelky sú trochu absurdné. Ale čo už. Tak to v akčných filmoch chodí. Človek nemôže chcieť od automatickej zbrane aby prestrelila človeka alebo tenký kovový stôl ak je za nimi schovaný človek, čo ešte nemá zomrieť. Film obsahuje pár slušných hlášok. A pár zaujímavých momentov. Uchvátila ma hrdinská víťazná hudba keď Austin bil na zemi nehybného Lundgrena. Určite lepšie ako One in chamber, Maximum Conviction, Deagon Eyes alebo 6 bullets. Napriek tomu sa stále nejedná o nejaké super terno. 55-60 béčkových percent. ()

Phietros

Nadprůměrný béčko, kde si Austin střihnul jednu ze svých lepších rolí co by kurýr a vymahač, kterého prodá vlastní šéf. Na druhé straně stojí Lundgren, jako boss který nikomu nic nedaruje svojí nadválu si řeší po svém, ale trpí nemocí na kterou je lék pouze vyjímečná krev HH, kterou má Austin. Závěrečná bitka nic moc mezi hvězdami, ale o tom to tady nebylo! 65% ()

Trustme

The Package není úplně zpackané a fanoušci hromotluckého Steva Austina si přijdou na tupé údery a ostré hlášky. Lákadlem je tu však Dóda Lundgren, který ztvárňuje opět typického zástupce bezcharakterních hajzlů. Tentokrát to však není Rus ani Švéd, ale říká se mu Germán. Scéna, kterak si připravuje vitamínový koktejl a svým nezaměnitelným basovým hlasem komentuje obsah živin v ovoci je roztomile morbidní. Steve Austin nevybočuje z cesty umanutého mamuta razícího si cestu přes kaskadéry, kickboxery a wrestlery v akčňácích, které se tváří sofistikovaněji, ale ztroskotávají na rozpočtu a diváckém zaujetí. To, co nestihli kluci v The Expendables se snaží dohnat zde očekávanou mlatou na férovku, kde Lundgren by prostě neměl na obra Koloděje Austina a tak tvůrci rafinovaně nechávají v ději oslabit Austina ztrátou litru krve. Sem tam ve filmu vykoukne příjemné 80tkové pomrknutí (chlapácké hlášky, střelba z M60 ve stoje, samo ošetření ran, pointa), ale není tu nic za co by stálo začít posilovat... ()

Pump

Naprostá a stylová akční béčková pecka. Dolph Lundgren is back! :) Wow ten film je opravdu skvělý... ()

zdenny

Kluci chtěli natočit něco na způsob „Kurýra“, ale nedopadlo to. Již výběr představitele hlasní role byl tak trochu podivný. Podle mě totiž Steve Austin není typem herce (?) pro hlavní role. Lákala mě hlavně účast Dolpha Lundgrena. Jenže z pokusu o „Kurýra“ zbylo obyčejné béčko. ()