The Barrens

• Kanada The Barrens (více)

Navzdory jejich neochotě vezme Richard Vinyard (Stephen Moyer) svou manželku Cynthii (Mia Kirshner), mladšího syna Dannyho a dospívající dceru Sadie na prodloužený víkend tábořit a stmelovat rodinu do New Jersey Pine Barrens. Jakmile se dostanou do Warten State Forest vběhne jim do cesty zmrzačený jelen a málem se srazí s autem Vinyardových. Později ten večer padá další zkrvavené zvíře ze stromu. Zlé se změní v horší, když vysokoškolský student, kempující nedaleko, zmizí v lese. Richard bere rodinu na výlet dále do lesa na místo, kde dříve kempovali s jeho otcem. Dostane horečku a kolem rány na ruce se mu vytvoří rozsáhlá infekce, ale když začne pršet, není cesty zpět. Richardova nemoc ho brzy vysílí a bolesti hlavy mu způsobí halucinace. Co je horší, věří, že je tu něco, co je sleduje....něco se žlutýma očima, špičatými rohy a křídly netopýra - Jerseyský ďábel. Brzy objeví znetvořená těla jiných táborníků a ztraceného studenta. Vinyardovi musí bojovat o holý život. Jak děsivé odpovědi odhalí v šokujícím a děsivém závěru? (Devilskitten)

Teabag

Být v tom charismatičtější herci a lepší režie, mohl být The Barrens vcelku zajímavý kousek, kterému bych odpustil i nízký rozpočet a pixeloidní efekty. Takhle jde ale o šedivý průměr, který mě nikterak nenadchnul. ()

Ronaldo79

Slušnej horor z prostředí lesů, v kterém se moc viditelně neumíra, oběti jsou nacházeny roztrahány, ale ono je to vlastně dobře, protože okřídlený paskvil působí dost rozporuplně a strach nenahání. Atmosféra je tvořena spíš nakaženým otcem a jeho paranoiou. Na film jsem se těšil, čekal jsem prozatimní ''best of year'', ale jedná se o průměrné dílo schopného režiséra. ()

Silviaxx

Celý čas sa film vyvýja asi 100x lepšie ako som od neho pôvodne očakávala. Desivosť lesa + psycho človek je dosť na to, aby som si to užívala plnými dúškami. Keď už si pomaly myslím, že super naparím tomu bez pocitu viny aj 5, tak príde záver. A ten so záverečnými titulkami so sebou odnáša aj ten tiesnivý pocit, ktorý si vo mne film počas predchádzajúcej hodiny a 20 minút vybudoval. Takže, keď to zhrniem, celý čas slušná mrazivá atmosféra s koncom, ktorý ma rozdupal, avšak momentálne v negatívnom slova zmysle. ()

BlackHood

Darren chtěl natočit něco originálního, kde nevíte, jestli má psychopat vzteklinu, nebo je posedlý. A mi se to líbilo. Sice to vůbec bohužel nebyl survive, to až jen posledních 2o minut. Byl by z toho skvělý kraťas. Ten konec mohl vypadat lépe. ()

johnymdoe

Pěkně napínavé od začátku až do konce. Špatné na tom je, že když vás někdo tak dlouho napíná tak vás to znudí. Mě se to přihodilo, nicméně postavy byly docela zábavně pitomoučké a les hrál taky pěkně. Takže i když to nebyl tak moc horor ale spíše thriller, tak se to sledovat dalo a potěšilo. ()

Vaiollet

Dábel vypadal docela vtipně, ale i tak mě to mile překvapilo. Stephena Moyera mám ráda, je to dobrý herec. Skoro do konce filmu mi to připomínalo Hubičky a 3:15 zemřeš. Konec mě ale překvapil. SPOILER! Hned jak řekl, že ho kousl pes, tak si říkám: Aaa vzteklina. Čekala jsem konec jako v houbičkách. Že to dopadlo takhle, jsem byla ráda. Tatky mi bylo nejvíc líto, takže mě potěšilo, že on nezabíjel. KONEC SPOILER Dneska váhám mezi 3 a 4 hvězdičkami. Nakonec se přikláním ke 3, líbilo se mi to, ale po druhé se na to asi nepodívám. ()

M.Myers

Tak toto není vůbec špatný horor. Trošku se dalo předvídat, že konec bude takový, jaký byl. Ale celkově mě to dosti bavilo. Herecky v pohodě, režie taktéž. Lepší průměr... ()

Hapretor

To ušlo. Stephen Moyer je velmi dobrý herec. Divadelní průprava je znát s každou grimasou a gestem. Jasný rozdíl od jiných rádoby herců ... mohl bych dlouze jmenovat ... ()

Rathalos

Horory odohravajuce sa v lese milujem a aj preto mi tento film sadol,ma to atmosferu,je to napinave,herci su v pohode,prisera je odporna,zaver super,jedine,co mi trosku vadilo,bol dlhsi rozjazd,ale nevadi,som spokojny...:-) ()

Murdock

Jak se člověk u podobnejch bijáků těší na druhou půli, tak v tomhle případě bych radši zůstal u tý první. Napětí se buduje celkem příjemně, tatík hraje solidně a čekáme co se bude dít...no a děje se kulový, zmatek nad zmatek a potvůrka jako by vypadla z Ju Hele Nedele :) skoro jsem si na konci řikal, jestli by nebylo lepší celej motiv s ďáblem smáznout...jinak to chování všech postav zase dost nelogický, ke konci už působěj jak banda dementů... ()

ANTYCHRYST

To vůbec není špatný. Zajímavej nápad. Hodně divnej otec, vezme rodinku na campování, kde ovšem všechno není tak, jak si představoval. Vše to začíná podivnou historkou u táboráku a pak už to frčí. Mám rád tyhle filmy, příroda, zviřátka - nějakej ten rozpáranej jelen, dobrej nápad, kamera v pohodě a v neposlední řadě překvapivej konec, kterej toho ale bohužel moc neukazuje. Určitě jeden z těch lepších filmovejch kousků z poslední doby, i když to není klasickej horor. ()

goodnic

Tyvole co to je za debila? Kousne ho pes, kterýmu pění huba a von to nechá hnít! To jako fakt? Proč se skoro v každym filmu stane něco, co by normální člověk udělal jinak? Už mě to fakt začíná srát. ()

MillaJ

Jednoduché téma. Celý film vás jen zajímá kdo vraždí, zda Richard Vinyard, který je nakažen vzteklinou a nebo Jerseyský ďábel z legendy. Takže už víte co čekat, nic jiného vás nepřekvapí. Dávám 2* ()

pivomamrad

U tohoto hororu si do gatí neprdnete, ale pár světlých momentů se tu najít dá. Konec taky překvapí a dozvíte se i co může způsobit taková nevinná vzteklina /že ten vůl se nenechal jako každý normální člověk očkovat/ Závěrem musím uznat, že si rodinka ten stmelovací víkend náležitě užila :D ()

Easykill

Tyhle lesní horůrky jsou vždycky fajn a většinou se sejdou podobný problémky. Jako například mizení táborníků, následné nacházení tělíček, psychóza, stupidní chování postav a tak dále. V barrens mají, ale ještě nějaký esa v rukávech, takže to pěkně vodsejpá a nenudí. K tomu šponování nám občas hraje dobrá hudba a výsledek stojí určitě za to. ()

naytsirk

Mám rád lesní horory, nelépe teda s vidlákama, ale příšerky klidně taky…. ale tady to na mě nefungovalo… ten film ve mně nedokázal vyvolat sebemenší obavy, chování postav dost často nemělo hlavu ani patu… prostě pro mě nic moc… ()

ScoRPy

Zajímavý horor o legendě-"Jersey Devil" v tajemné oblasti Pine Barrens. Mě film rozhodně nezklamal, skvělé prostředí i atmosféra. Pěkné a zasloužené 3* ()