poster

Údolí smrti (TV seriál)

 • USA

  Death Valley

Komedie / Horor

USA, 2011, 12x22 min

 • maddy
  **

  Slabota a aj napriek „len“ 20 minútovým epizódam, ktoré mi navyše prišli akoby trvali dva krát tak dlho, je to absolútna strata času. Seriál v žánri horor/comedy síce predstavuje celkom zaujímavý svet s policajným oddelením, pre ktoré je bežné odchytávať upírov, vlkolakov a zombie pobehujúcich v súčasnej Californii, no celé je to také nemastné, neslané, bez atmosféry, bez napätia. Nefungujú vtipné scénky, ktoré pôsobia prevažne trápne, o horore sa nedá taktiež priveľmi hovoriť. Čo stojí za zmienku sú akurát celkom vydarené masky. MTV tento pokus vôbec nevyšiel a tuším zrušenie seriálu po prvej sezóne, ktorý následne zapadne do večného zabudnutia. Season 1 = 2* (28.9.2011)

 • bartias
  ****

  MTV využívá toho, co umí nejlépe. Policajtská podívaná ve stylu Cops spojuje reality show s trochou hororu a hlavně spoustou zábavné nadsázky. Death Valley se vůbec nebere vážně. Na opravdu dramatický děj ale nedojde a gagy začnou být trochu okoukané. Největší výhodou seriálu zůstává mockumentary, falešný dokumentární styl, a odlehčený tón.(11.12.2011)

 • evilmind
  ***

  Cops v prostředí s nadpřirozenými bytostmi, to znělo prostě od začátku teoreticky skvěle. A i v praxi to nevypadá zle, spousta gore, černý humor, nekorektní až na půdu - a to nejen vůči vlkodlakům. Jenže už po asi čtyřech episodách jsem se přistihl, že mě to vlastně dost nudí, je to pořád dokola, poměrně často je překročena tenká hranice směrem k trapnosti, a navíc upoutávky na příští episodu skoro nikdy neukazují to, co příště opravdu bude. Fungování toho světa je navíc zoufale nevěrohodné a odfláknuté, což je v problém v případě, že na něm stavím reality show, závislou právě na dodržování/porušování pravidel...(4.1.2012)

 • rodier
  *****

  Spravna blbost.. skoda ze to ma jen 1 serii(22.5.2015)

 • Jeremiasz
  ****

  fakt1) tenhle serial neni pro kazdyho fakt2) je sexisticky, sprosty, uchylny fakt3) spouste slusnych lidi bude pripadat debilni fakt4) ja osobne se rezal smichy kazdou epizodu celych 20 minut(2.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace