Údolí smrti (TV seriál)

Death Valley

Komedie / Horor

USA, 2011, 12x22 min

• maddy

Slabota a aj napriek „len“ 20 minútovým epizódam, ktoré mi navyše prišli akoby trvali dva krát tak dlho, je to absolútna strata času. Seriál v žánri horor/comedy síce predstavuje celkom zaujímavý svet s policajným oddelením, pre ktoré je bežné odchytávať upírov, vlkolakov a zombie pobehujúcich v súčasnej Californii, no celé je to také nemastné, neslané, bez atmosféry, bez napätia. Nefungujú vtipné scénky, ktoré pôsobia prevažne trápne, o horore sa nedá taktiež priveľmi hovoriť. Čo stojí za zmienku sú akurát celkom vydarené masky. MTV tento pokus vôbec nevyšiel a tuším zrušenie seriálu po prvej sezóne, ktorý následne zapadne do večného zabudnutia. Season 1 = 2* (28.9.2011)

MTV využívá toho, co umí nejlépe. Policajtská podívaná ve stylu Cops spojuje reality show s trochou hororu a hlavně spoustou zábavné nadsázky. Death Valley se vůbec nebere vážně. Na opravdu dramatický děj ale nedojde a gagy začnou být trochu okoukané. Největší výhodou seriálu zůstává mockumentary, falešný dokumentární styl, a odlehčený tón.(11.12.2011)

Cops v prostředí s nadpřirozenými bytostmi, to znělo prostě od začátku teoreticky skvěle. A i v praxi to nevypadá zle, spousta gore, černý humor, nekorektní až na půdu - a to nejen vůči vlkodlakům. Jenže už po asi čtyřech episodách jsem se přistihl, že mě to vlastně dost nudí, je to pořád dokola, poměrně často je překročena tenká hranice směrem k trapnosti, a navíc upoutávky na příští episodu skoro nikdy neukazují to, co příště opravdu bude. Fungování toho světa je navíc zoufale nevěrohodné a odfláknuté, což je v problém v případě, že na něm stavím reality show, závislou právě na dodržování/porušování pravidel...(4.1.2012)

Spravna blbost.. skoda ze to ma jen 1 serii(22.5.2015)

fakt1) tenhle serial neni pro kazdyho fakt2) je sexisticky, sprosty, uchylny fakt3) spouste slusnych lidi bude pripadat debilni fakt4) ja osobne se rezal smichy kazdou epizodu celych 20 minut(2.11.2011)