Beowulf (Christopher Lambert), syn boha temnoty a pozemskej matky disponuje neuveriteľnou silou a technikou boja. Prichádza do zdevastovanej základne, kde zúri tajomná beštia, ktorá postupne vyvražďuje osadenstvo. Beowulf ponúkol pomoc Hoghartovi a jeho dcére Kyre. Ako však zisťuje, všetko je zložitejšie, tajomnejšie a dômyselnejšie, než si spočiatku myslel... (adooo)

kaylin

Christopher Lambert je asi nejlepším prvkem celého tohoto filmu, který je trochu hororem, trochu akčním filmem, trochu historickým spektáklem, ale nic nedovede dotáhnout do takové podoby, která by skutečně stála za něco. Dějově to není úplně zlé, ale celková originalita je tak nějak zabita provedením. ()

Juto

Budúcnosť fantázie nikdy nevyzerala tak temne! Christopher Lambert bude bojovať proti zlému démonovi Grendelovi v tomto pochmúrne vyzerajúcom kýčovitom fantasy eposu. 5/10 ()

tom88

Sci-fi mám rád , ale toto je iba obyčajná béčková zlátanina so slabým dejom, ešte slabšími hercami, otravnou hudbou a príšernými trikmi. Zrejme by sa z toho dalo vyťažiť oveľa viac. Film sa nedá doporučiť žiadnej skupine ľudí. 30% ()

SeanLSD

Na toto som sa dosť tešil, ale je to ťažká nuda, v ktorej poteší len výtvarná stránka - kostýmy, výprava, rekvizity a Lambertova vizáž. ()

Savo odpad!

Chudák Lambert, že se nechá poslední dobou ukecat na takovýhle béčka. Nebo ho to prostě baví. Jiné vysvětlení mě nenapadá. Divák se ale pobaví líp když se bude koukat do mikrovlné trouby. ()

Finskej

Velmi špatný film, po všech stránkách. Lze doporučit pouze jedincům se zvrhlou zábavou ve sledování opravdu špatných filmů. Pro ně bude rating tak *** až **** :) ()

Skalda

No jo dá se to ale ... ale copka Lambert nenatočil Subway? nebo Higlandera? No jo - nemáme to lehký. tak aspon ** za tu břitvu na začátku ... ()

Vilg

Vřele doporučuji v kombinaci s téměř halucinogenně hnusným pivem Novic. Nakládačka, kterou schytá z hradu uprchlá ženská, stejně jako mozek drásající hudba, jsou legendární. ()

Matli

Sice jsem tento film viděl už hodně dávno, vlastně když vyšel, ale viděl jsem ho určitě 2x a furt si ho moc dobře pamatuju a pokud to tak je, tak je to vždy o hvězdičku navíc. Každopádně hodně dobrá hudba na tu dobu, to se prostě ve filmu neslyší ani teď. Škoda že není čas se na to podívat znova. 70% ()

Chundys odpad!

Teda ultimátní sračka! Tady kdysi můj oblíbenec Lambert a hezká Rhona Mitra se uvrtali k opravdové příšernosti! Ano koukam na různé trashe, ale ty se třeba ani neberou vážně, bohužel tohle se bralo smrtelně vážně s totálně otřesnou hudbou a příšerným příběhem tak jako hereckými výkony!!! ()

Saimon

Viděl jsem to ještě jako dítko školou povinné. Nevim,jak bych nato koukal dnes,ale tehdá to byla ostrá jizda!:) ()

Glover v novom CGI Zemeckisovi

Glover v novom CGI Zemeckisovi

07.08.2005

Po tom, ako bol (doteraz vcelku nvýrazný) herec Crispin Glover pre svoje prehnané nároky doslova vyhodený z oboch pokračovaní kultového dobrodružstva Návrat do budúcnosti, sa opäť spája s režisérom… (více)