Tvůrčí tým televizního fenoménu, úspěšného seriálu The Inbetweeners, se vrací s celovečerním snímkem Přizdis*áči, aby ukázal, co se stane, když se čtveřice mladíků vypraví na dovolenou bez svých rodičů, bez učitelů, bez peněz a s velmi malou šancí na to, že by dovolenou mohli strávit v dámské společnosti. Život dospívajícího člověka definuje celá řada významných událostí, od první návštěvy restauračního zařízení až po první nesmělé a neohrabané doteky, a vysoko na žebříčku těchto životních zážitků je pochopitelně první dovolená v zahraničí bez doprovodu rodičů. A protože se jejich dny působení v Rudge Park Comprehensive chýlí ke konci, rozhodnou se Will, Simon, Jay a Neil, známí též jako „přizdis*áči“, že se na takovou potenciálně přelomovou cestu vypraví. Cílem jejich cesty je populární krétské město Malia, pověstné svými nočními kluby. (oficiální text distributora)

ivan_drago

Ze seriálu sem neviděl ani minutu, nevěděl jsem co od filmu čekat... Pominu-li nepravděpodobnost setkání dvou čtveřic sobě souzených na dovolené, pominu-li, že ústřední čtveřice je banda dementů, jimž tvůrci jejich charakterové vady vyhnali do extrému, pominu-li, že ve filmu hraje odporná muzika, pominu-li, že film je splácaninou snad všech doposud natočených teenagerovských, více či méně povedených, komedií a konečně pominu-li, že příběh filmu se skládá z epizodek, z valné většiny, nepovedených, tak jsem se u filmu celkem bavil... ()

SG_ever

Velice zábavná letní párty komedie ve stylu amerických teenage komedií se špetkou britského humoru a velice vkusným obsazením. Na pomezí 3 a 4 hvězdiček, dnes jsem již jednou přidával, tudíž tady maličko uberu, ale tento snímek určitě stojí za shlédnutí! (65%) ()

ecceHOMMO

Lúzeri v akcii...klasická teenagerská blbovina....len nechápem prečo v poslednom čase v každej takejto akože komédii pre mládež sa vyskytuje akože humorná scénka ala exkrement....mne to vtipné nepríde....ale možno už som príliš starý....alebo už neviem čo je to humor.... ()

Johnny.ARN

Serial síce nepoznám, ale film bol fajny. Ja osobne som sa na niektorých hláškach ( aj ked klišoidných ) fajne zasmial. Takýchto teen komédií nieje asi nikdy dosť. 3 z 5 ()

Mrkvič

Přes počáteční skepsi po představení hrdinů to ještě celkem šlo. Oproti nej teenagerské komedii Prcičkám tady jsou postavy oblíbené asi jako ten citron v oku, hudba neskutečně zk......, ale zase je to i přes to vyhnání do extrému v základu reálnější než prcičky. Jen je škoda, že jsem se pouze dvakrát lehoulince usmál. ()

kinghome

To tady hodnotěj samý intelektuálové bez smyslu pro humor? Tak to běžte do prdele. Tahle komedie je boží a takhle nízký hodnocení si nezaslouží! A jestli jste se u tohodle filmu aspoň párkrát nezasmáli tak jste vadný nebo předpojatý a už při názvu filmu jste usoudili, že to bude sračka a nechtěli jsme to měnit. Smutný jak je CSFD čim dál tim víc upjatý a hodnotěj tu samí zamindrákovaný důchodci a lidi bez smyslu pro humor. 85% ()

galba

Docela dobre, ale na muj vkus dost podobne americkým komediím, chyběl mi tam britský humor.. CSFD projekce ()

ywo666

Rovnaké ako seriál. Tie isté postavy, ten istý humor, tie isté klady a zápory. Rozdiel v hodnotení činí 19%, čo je úplný nonsens, lebo je proste to isté. Kto nevidel seriál môže sa v niektorých veciach strácať a je proste ochudobnený. Hodnotenie ostáva ako seriálu 70%. Prikloním k 4*, kvôli nespravodlivému rozdielu. ()

marvan

Rozdíl mezi Inbetweeners a ostatními rebelujícími filmovými teenagery spočívá v tom, že se nesnaží předstírat nějaké lidsky obhajitelné pohnutky, které by divákům ulehčily jejich akceptaci. Oproti věkově zpřízněným buranům z American Pie jsou nechutní především svou nezastíranou povrchností. ()

Maki89

bohužiaľ slabší odvar seriálu, ktorý mal byť radšej bombastickým zakončením a nie posledným klincom do rakvy inak podarenej série.... 6/10 ()

Pavlínka9

Původní seriál neznám a myslím, že to bylo dost znát. Překvapilo mě až moc, že film si svou syrovostí a svým "humorem" nedělal hlavu vůbec s ničím a musím říct, že u některých scén a hlášek jsem se fakt nasmála :-D :-D Ale že by to byl můj šálek kafe, to se přímo říct nedá. Někdy to na můj styl bylo až moc... ()

Krustyburg odpad!

To snad není ani možný!!! Víc nechutnej film jsem fakt ještě neviděl! Kdybych tam nebyl s kamarádem kterej to chtěl dokoukat tak z kina odejdu.. ()

Danny F.

Správně přisprostlá komedie o teenagerech na prázdninách. Jejich chování a chutě na holky jsou neskutečně humorné a situace vtipné. Hudba ideální na párty. 60% ()

Unnamed

Hodně ujeté pokračování seriálu - nasmál jsem se dost, o tom žádná - ale bylo to místy příliš vyhnané do extrémů a často překračovalo hranici únosnosti. Slabší 4*. ()

VasaX

I když hodnotím jako průměr, musím říct že jsem se poměrně bavil. Klasická outsiderská "party akce", která skončí nereálným fantaskním (aka "nerd wet dream") happy endem. Situační komedie s humorem prváku na střední, ale za hodinu a půl se to neokouká, i když každý trochu mentálně vyspělý člověk je po jejich příletu na dovolenou poměrně přesně schopen načrtnout zbytek děje. Ale i tak je to sranda, sestava je sympatická, celé to odsýpá a pokud chcete nějakou upřímnou lehkou zábavu k večerní nudě, The Inbetweeners se za to dají docela dobře považovat. ()

Master19

Netušil jsem, že to je na základě seriálu, tak mi začátek přišel trochu podivný, ale zpětně pochopitelný. Už kvůli řediteli (a jeho proslovu) bych se chtěl na seriál podívat. Pak následuje klasický příběh, na kterém jsou kupodivu založeny skoro všechny podobné filmy: chci tu krásnou mrchu a nakonec skončím u té hodné, která je vlastně taky hezká... Faktem je, že každá z postav má něco a docela jsem se bavil, ale třetí hvězdu dát nemůžu už jen proto, že tu mužská nahota velmi výrazně převyšuje tu ženskou. Proč? ()

rumczeis

Seriál jsem neviděl a nikdy o něm ani neslyšel. Na film jsem přišel díky ČSFD projekci, teprve ve foyae kina jsem při čekání viděl trailer a zhrozil se poprvé a bohužel ne naposledy. Film má občas velmi vtipné chvilky, ale vzápětí je zabije fekální a nechutný humor. Film bych přirovnal k britské verzi Prciček (American Pie), v podstatě zde jde o naprosto totéž, jen v britském podání. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna