Tři lidé beznadějně uvíznou v chatce uprostřed hlubokých lesů. Každý z nich směřoval jinam a každý se tu objevil z jiného důvodu. Nedostatek jídla a vody je nutí jednat. Postupně ale zjišťují, že něco není v pořádku. Zvláštní sny jim ukazují cosi z jejich života a přes vzájemnou odlišnost nakonec zjistí, že toho mají společného víc, než je na první pohled zřejmé. (Teabag)

Hoyt

Objektivně asi za tři ale tu atmosféru a tajemno jsem si neuvěřitelně zamiloval a uvítal bych klidně delší prosřední pasáž. Scott Eastwood je velmi přesvědčivý a Sara Paxron je ozdobou celého snímku. Ještě musím pochválit výbornou kameru, zneklidňující hudbu a prostory. Mínus je bohužel konec. Ani tak pointa jako jeho způsob natočení ale i tak převládá veliká spokojnnost. ()

Astaroth12

Súhlasím s Rišom (misterzom), film ma osral v tom, že je horor, tak to nieje. Ale tento film ukázal, že to ide aj bez krvi. Parádna prepracovaná mysteriózna snímka, ktorá už od začiatku je napínavá a udrží si to až do konca. Snové sekvencie boli rozmazané, ale hodilo sa to do príbehu, aj keď toho veľa neukázali. Je to nízkorozpočtový film, ale disponuje kvalitnými hercami a parádnym scenárom, to prepracovanie bolo Božie. Naozaj som nadmieru spokojný aj keď film nieje dokonalí, vie zaujať a to je hlavné. ()

ledzepfan

Mě se to líbilo protože i přesto, že jsem vůbec netušil do čeho jdu jsem dostal úplně něco jiného než jsem byl schopen předpokládat. Hlavně první 2/3 jsou neuvěřitelně chytlavý blázinec, kdy divák cítí, že je něco blbě ale není schopen přesně určit co. Postupně se ty divnosti začínají rýsovat, odkrývat a pojmenovávat a já si jen s úsměvem říkal".hahá-to je teda psycho". Ke konci to do sebe všechno zacvakne a odhalená konstrukce celého příběhu možná trochu naruší tu skoro mrazivou a mysteriózní atmosféru nejistoty, ale na druhou stranu to celé uzavře do smysluplného celku. Takže jako jó-Pobavil jsem se, ani chvilku to nenudilo a měl jsem pocit, že jsem viděl zase něco trošku jiného a nového. ()

kaylin

I když mi místy přišlo, že je to odhalování souvislostí trochu křečovité, musím jinak uznat, že se mi snímek docela líbil a byl jsem zvědavý na to, jak se to celé vyvine. Herecky je to dobře obsazené a všichni mladí herci dělají, co mohou. Anonymní, uzavřený prostor tomu ještě přidává velmi dobrou atmosféru. ()

stration

Za málo peněz celkem hodně muziky. Hlavním důvodem pocit, který film navozuje. Celkem příjemná nejistota, postupně odhalující se další střípky skládačky, celkem sympatičtí herci a dobrá hudba. Pointa je také celkem zajímavá, ikdyž ke konci zbytečně natahovaná, aby to vyšlo aspoň na hodinku a půl. Pro mě jednoznačně koukatelný film, kterýmu na hodnocení rád trochu přidám. ()

runner85

Kde sa vzala tu sa vzala bola raz jedna chalúpka a v tej chalúpke žil chlap, až ho jedného dňa navštívili dve slečny. Krásny film, ktorý nepotrebuje ku skvelej atmosfére nič, stačí skvelý scenár a ten sa vydaril ! Ohodnotiť toto menej ako 5* by bol kaťas ! ... ()

honajz2

Do takových 25 minut před koncem to funguje dobře, je to napínavé, člověka zajímá, co se děje a kde to proboha jsou, jak se tam dostali a pomalu se toho odhaluje víc a víc... Postupně tu postavy mezi sebou prohodí několik teorií, kde jsou (takže se dá čekat, že to tak nebude), no a pak přijde pointa a bum - SPOILER časová smyčka KONEC SPOILERU. Já nevím, jestli jsem od toho nečekal moc, protože ono to i na víc mělo, ale tohle mi prostě přijde jako kdyby nad tím nikdo nechtěl moc přemýšlet, tak do toho dal jedno z nejlehčích možných vysvětlení. Nutno ale uznat, že když už to tam je, tak to využívá celkem dobře a chytře, ale já jsem si čekal něco víc... A to s tím trezorem je sice zajímavý, ale je to tam jenom proto, že to tam je, ale nějaké vysvětlení v tom, jak je to vůbec možné, tam není. Já nevím, film je to dobrý, to rozhodně, ale s tím, jak se to vyvíjelo, jsem čekal nějaké zajímavější vysvětlení... No, na víc jak silné 3* to ve finále nevidím. Navíc místy je to až moc ukecané. Btw, tenhle film děj složitý nemá, tak jsem tak nějak doufal, že se tu neobjeví někdo, kdo by se v tom všem ztratil a co nevidím - POMO to nepochopil. A navíc tohle je hlavně sci-fi, horor moc ne. Nakonec tu čtvrtou hvězdu přece jenom dám, ono udržet nějak napětí po celý film, když se to vlastně odehrává na jednom a tom samém místě je fuška a tenhle film to vlastně dokázal. Takže za 4* ()

Caminzind

Od půlky docela chytlavá blbina, která ke konci už ztrácí dech. A taky jsem kouknul na své trenky, ale rok 2012 tam nemám. ()

Martin741

Jack heller ako rejza mi hovori leda tak hovno, a film som si pozrel kvoli krasnej Sara Paxton. A ako slusna mysteriozna jazda to dobre odsypa : 65 % ()

Havaj8

No to se podívejme, co se dá ještě vylovit v roce 2011. Hned z kraje, nejedná se o horor ani omylem, proto spousta lidí hodnotí tak nízko, čekali totiž něco, co pak nedostali. Nic takovýho jsem já absolutně nečekal vzhledem k první polovině, vypadalo to spíš na survival. Ale přitom stačí jedna chata uprostřed obyčejnýho lesa, pár herců, kteří se tam objeví náhodně a trocha fantazie. A hned z toho vznikne luxusní mysteriózko, který svojí pointu má. Jen ke konci ty efekty z bombardování dost utvrdily, jakej že to má vlastně rozpočet, ale to je jen minimální kaňka. ()

bourec

Určitě to špatný nebylo.Bylo to fakt hodně tajemný,sice slovo horor napsal do popisu filmu spíš slepec,ale jinak mysterie,thriller,drama-to sedí.Jak už to u těchle filmů bejvá,dost překombinovaný,hlavně v závěru,ale i s odpuštěním některejch prohřešků je to spíš lehce nadprůměrem.60%. ()

Flaxik

Pohodová záležitost a i když je fakt, že z toho má člověk pocit, že leccos už někde nějak viděl, rozhodně to není ztracený čas, sympatičtí herci, v rámci možností postav i logické uvažování, narážky na Pacmana, Deliverance a Mika Myerse rozhodně zalahodí uchu. Atmosféra je parádní, nebýt dost podivně udělaných letadel a přece jenom trošku omleté zápletky, dostalo by to pět plných, digitálních bombiček. ()

dubinak

I když to působí jako kopírka všeho, co už jsme viděli stokrát, přece jen má Enter Nowhere 'tu svou' originální myšlenku a ozdůbku celého scénáře. Nicméně, nemůžu dát víc než tři, protože mám zkrátka pocit, že byla tato myšlenka na svůj obsah až příliš nezajímavě zpracovaná. Sice jsou dialogy plné překvapení a divák je postupem času už fakt na rozpacích, co se v tý chatě sakra děje, ale je to natočené docela nudně a bez zájmu. Nevím, zda je to nedostatkem peněz, času či nevím co. Na můj vkus je tento kousek ale až příliš televizní. Oceňuji nápad a scénář, ale věřím, že se to dalo zpracovat o něco líp. ()

forsythia

Nápaditá, jednoduchá atmosférická chuťovka, která zde z nějakého tajemného důvodu byla zařazena mezi horory. Horor to tedy není, i když má atmosféru pěkně tísnivou. Nejlepší je o tomhle filmu vůbec nic nevědět, takže milý čtenáři komentářů, čtením jen ztrácíš čas a můžeš se při sebemenším vyzrazení děje o dost připravit. Jestli máš náladu na trochu komorního tajemna uprostřed ne zrovna přívětivého lesa, rovnou si to pusť. ()

kinghome

Aneb jak se dá skvělej horor zkurvit v posledních minutách. Taková škoda! Celej film jsem koukal co z toho vyleze, začíná to normálně a postupně se víc a víc ponořujete do děje a čeká vás pár překvapení, strašně se mi líbilo to mystično kolem celého příběhu, herci jsou divně skvělý, sice jsem chtěl od začátku aby všichni chcípli, hlavně náboženská mamka, ale bavili mě. A pak přišel konec, prostě co to kurva bylo?! Naprosto debilně vymyšlený, připadalo mi, že tvůrci filmu ho mermomocí chtějí poslat do kytek, "80 minut se koukáte na povedenej film, tak ho teď posereme, aby jsme vás naštvali" Je to škoda, ten film měl na víc než na 3*. ()

lennyd

Samanthě (Katherine Waterston) se při cestě se snoubencem za rodiči porouchá auto. Snoubenec odejde hledat pomoc, a Samantha vyhledá útočiště v opuštěné chatce nedaleko cesty. Druhý den ji vyděsí mladý muž Tom, kterému došel benzín a také uvízl v těchto lesích. A další den ještě mladá Jody, s dalším podobným příběhem. To co zpočátku vypadá jako velká náhoda, se brzy ukáže jako velmi promyšlený plán. Kdo to všechno způsobil, ale hlavně co má s nimi za úmysly?... Chce se mi říct wow - už dlouho se mi nestalo, že by mne nějaký film takto mile překvapil, naposledy snad Triangle. Enter Nowhere obdobně jako výše zmíněný film začíná docela nenápadně, aby každých dvacet minut vpálil divákovi jedno šokující odhalení. A musím říct, že mi s každým dalším docela běhal mráz po zádech, i když jsem už od půlky začínal tušit o co go. Taky mne potěšil závěr, ve skrytu duše jsem doufal v něco takového, a naštěstí se nevyplnilo tušení o nesmyslném konci. Jen nechápu zařazení do kolonky horor, toto fakt horor není... ()

elanius

(146/2012, DVDRip) / Tu je vidieť, že pri dostatku talentu sa dá natočiť slušná žánrovka aj so 4 hercami a pár tisícami dolárov. Dobrá atmosféra, hlavne vďaka depresívnej hudbe, zápletka nenasere, osobne ma ani nenapadlo toto rozuzlenie. Čo je asi najlepšie na celom filme je samotná záhada, prečo sa práve títo ľudkovia ocitli na práve tomto mieste, samotné pomalé rozplietanie záhady bolo chvalabohu pomalé, relatívne prepracované, žiadne šialené twisty neboli treba. Pote39 samozrejme aj to, že niekto vybral "ozajstných" hercov, herecký amaterizmus je vždy základny problém low budget záležitostí. (8/10) ()

Skeksis

Zbytočné natočiť to bez väčšieho rozpočtu. Neviem, či bol zámer natočiť to v nízkonákladovom režime, ale predpokladám, že nie. A keby áno, minulo sa to účinku. Námet je dobrý, viem si podľa neho predstaviť film v réžii trebárs Davida Finchera (aj keď si myslím, že po Klube bitkárov nemal točiť už nič. Ale produkoval Love, Death & Robots, čím sa tým u mňa zachránil.) Takto je to mierne stupídne únavné babľanie a vysvetlenie zhrnuté do zopár minút na konci je ako keby si režisér povedal, že už to chce mať z krku. ()

zolo23

Nenápadný filmík, ktorý si ma získal hlavne scenáristickým zvratom o ktorom som ani nedúfal. Do polovice prekecaná nuda, od polovice som už musel dávať väčší pozor, aby som sa nestratil. Predsa len tento typ žánru (mysli tým cestovanie v čase, deja vu a podobné "úchylky") je na mozog (teda asoň môj) zložitejší a keď sa stratíte na začiatku, nasrato môžete film vypnúť. :) Chvalabohu pochopil ...,nevypol, pochválil. ()