• MM_Ramone
  *

  Mohla to byť taká priemerná zábavná televízna show zameraná na premietanie vtipných domácich video záznamov. Podobných relácií sa objavilo na obrazovkách už mnoho. Nie je to nič originálne, ale sem tam sa na niečo také dá pozrieť. Len tak zabiť čas a zasmiať sa na tom ako si nejaký debil rozbije držku alebo keď zvieratá vystrájajú kokotiny. Občas sa tam mihli fakt podarené zábery. Lenže to ako to moderoval nemožný Eduard Hrubeš bolo niečo totálne trapné. Tento starý cap sa naozaj hodí len do tej priblblej Veľkopopovickej Kozlovky. *(24.10.2017)

 • duklak2
  **

  Na 100% vím, že jsem tento "speciál" viděl před dávnými lety. Neváhej a toč mě v dětství celkem bavilo, ale dnes už bych se nechtěl dívat. Některé "scénky" a "klipy" byly tragikomické a dodnes nemohu tak nějak pochopit, proč např. když vidíme klip, ve kterém člověk spadne třeba z výšky na zem, nebo ho "něco" trefí do hlavy, tak se lidé tomu strašně moc smějí. A já nevím proč, vždyť ten dotyčný musel strašně trpět, nebo ne? Prosím o vysvětlení:)(26.8.2011)

 • kingik
  odpad!

  Po pečlivém zvážení výkonná rada RPKH (Rada pro kvalitu humoru) jednomyslně rozhodla, že tento pořad nebyl humorný. Pan Eda Hrubeš se neskonale při jeho uvádění nudil, alespon tak působil, a o humor ve svém bilancování či glosování nikdy ani neklopýtl. Výběr starých videí se po čase začal ve smyčkách opakovat. Nebylo nám patrné, co mělo být vtipného na pádech neznámých lidí ze kterých videa z 80% procent sestávala. Rovněž výběr účinkujících většinou směřoval do trapného desetiminutového šaškování před hledištěm. Nejhůře působily jakoby "nepřipravené" etudy či nachytávky, které měly účinkujícího uzemnit. Za ně nám bylo hodně trapně. Je tedy po pečlivém rozboru záhadou, jak je vůbec možné, že se taková antivtipná nemožnost udržela takovou dobu na televizních obrazovkách. Je také nutné ke všem negativním záležitostem dodat, že pořad po letech zcela ztratil na aktuálnosti. Nejvtipnější tedy s odstupem času je pozorovat, jak různí účinkující vnímali tehdejší dobu, a to se bavíme o dílech z let 2000 - 2002. Nejsme si jistí, jestli bychom jako RPKH neměli znovu zavést nepopulární trezor a do něj tuhle vadnou záležitost jednou pro vždy zavřít i s jejich autory. Jistě by se světu humoru ulevilo od dalších nemohoucných umělců a tvůrců, jejichž díla mají stabilně prošlou záruční lhůtu a unikla shodou okolností na svět. Ne všechno jsme schopni kontrolovat a v zárodku úspěšně zničit. Naše hodnocení: 0%(25.8.2014)

 • Ydrosten
  odpad!

  Už úvodní znělka, ve mě vyvolává dávicí reflex. Eda Hrubeš přiběhne ( tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk ) na pódium, a uvede prvního zoufalce z rodu hereckého ( Bohdalová ) Ta má hned připravenu repliku ( instantní smích ha, haha, haha, hahahahaha, ha ha tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk) Neřekne ani 3 slova ( instantní smích ha, haha, haha, hahahahaha, ha ha tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk) a už ji Eda háže nenacvičené udičky,( tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk ) aby se neztratila protože je tupá jak ťamanský kuchyňský nožík za sotopadecát. A pustíme si nějaké klipy - po 20 minutách nudného skřehotání Bohdalky které je otravnější než přenosy z parlamentu ( tuc, tac, hvíí, íhrrr, bum, bác, kvííík, huíí, tata, ééééu, uéééé ) A to se celé opakuje z dalším zoufalým hostem ( tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk, tlesk, tlesk, tles, tlesk, tlesk )(18.12.2014)

 • NinadeL
  **

  Navzdory nevhodnému uvádění repríz v poměrně dobrém čase, které tomuto formátu rozhodně nepřidává, je občas dobré zachytit nějakou tu perličku. Perličku v podobě vystoupení Stanislava Zindulky, který neváhal a přednesl v mezičase skvělou historku o tom, kterak jako student hrál v Lucerně pod dohledem Víta Vejražky.(12.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace