The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrálie The Human Centipede III (Final Sequence) (více)
Trailer 2

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

Trailer 2

dubinak

Six už snad poztrácel všechny originální myšlenky, co měl a dal se do třetího dílu se satirickým odlehčením v podobě propagace svých dvou předešlých filmů ve vězeňském prostředí, kde přebývá jeden podvyživený uřvaný krypl, jeden vyvalený ustaraný buřt a jedna kozatá, prdelatá blondýna, která pro šéfa udělá cokoliv. Přidejte k tomu spoustu patetických ukřičených projevů o hovně, stopadesát vulgarismů, otřesného Erica Robertse, pár explicitních operací, které by člověk neměl nikdy vidět a jednu 500 lidí dlouhou oranžovou stonožku. Co bych o tom ještě tak řekla? Je to vrcholně nevkusné, nevtipné, nezajímavé a na to, že stonožku vidíme asi jen posledních 15-20 minut, příšerně dlouhé. Toma Sixe jsem po prvním díle považovala za zachránce a spásu hororového žánru, ale tohleto je hnus!!! ()

Pedestrian

Když pominu, že Six je sračkař, tak zakončení nemuselo být až tak špatné, kdyby všechny scény nebyly tááááák natahované a nudné. Bohužel Six nezná míru a tak je třetí stonožka spíš úmorná než cokoliv jiného. Nechutné scény Six ale pořád točit umí, jen je jich tu želbohu minimum a zbytek filmu se buďto řve nebo brutálně přehrává/pitvoří. ()

Honzek

Nejlepší herecký výkon co jsem viděl za poslední měsíce? Dieter Lester v Human Centipede III. Ten člověk je maniak, ale velmi koukatelnej - ani v jedničce nebyl tak k nakousnutí. Co se týče filmu jako takového - klasická zhovadilost. Ale ten Dieter....Hmmm, sebral všechny hvězdy co jsem nadělil (byly skoro čtyři, než mi došlo, že takhle to dál nejde). ()

Nivenx

První díl uchvátil diváky zvráceností a šíleností námětu. Druhý díl ještě přitvrdil a série i přes tak šílený námět vypadala docela zajímavě. Při zjištění, že bude díl třetí jsem byl skeptický a neočekával jsem žádný zázrak. Nakonec se mi to i splnilo a film opravdu nestojí za nic. Nuda bez šťávy a zápachu. 10% ()

LEGACY

To, že Six tvrdil, že se dvojka s porovnáním s tímto pokračováním bude řadit mezi Disneyovky byla dobrá reklama, ale rozhodně to nebyla pravda. Ten nácek tam né jednou, nebo dvakrát, ale asi tak padesákrát na někoho histericky křičí a samotná postava režiséra se tam prostě absolutně nehodí, a reálný je to asi stejně jako, že půjde cigán v pondělí do kostela, ... ale na druhou stranu. To, co moc nefunguju jako horor vynahrazuje humor, který byl libový. '' We can even save more money if we attach them in circle like .... a perpetuum mobile. Zklamán nejsem. ()

• V tomto dílu se vyskytuje pouze jedna žena. (LUKICKK)
  • Ve scéně, kde jsou vězni nuceni sledovat první dva filmy, vykřikují skutečné recenze na první a druhý film. (LUKICKK)