The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrálie The Human Centipede III (Final Sequence) (více)
Trailer 2

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

Trailer 2

Morholt

Čekal jsem něco v intencích předešlých dvou dílů s tím, že Sixova zvrácenost tady dosáhne svého vrcholu, ale to jsem se zmýlil. Holanďan to pojal trochu jinak a satira (nebo co to bylo) v jeho podání na mě absolutně nefungovala. Přiznávám Dieterovi Laserovi momenty, kdy mě svým zjevem či výrazy dokázal pobavit, ale toho přehrávání bylo moc. Přicmrndávači v podobě Harveyho a Bree Olson nestojí za řeč, ačkoliv na druhou jmenovanou se sem tam aspoň hezky dívalo. Bylo tu i několik blééé momentů jimž jednoznačně vévodí kastrace s průstřelem tlustého střeva. Ale co se stonožky týče, tak tu všechno bylo společensky korektní, dá-li se tomu tak říkat. No doufám, že Six dostonožkoval a ukáže také něco nového, protože závěr trilogie ukazuje, že tomuto tématu už došel dech. 30% ()

stuntmanMIKE

Tak ti nevim Karle, ale ja som sa bavil kralovsky. Predstavte si film natolko zly, ze je az dobry. Od zaciatku do konca som sa skeril na televizor ako pedofil na kocik. Ono tento film treba brat proste inak. Tom Six je uchylny pracurak, ale ja som mu to tentoraz bezvyhradne bastil. Hlavna postava riaditela vaznice je dokonala. Je to skratka taky neskutocne flegmaticky sympatak, ktory sa len snazi ocistit spolocnost od odpadu a dari sa mu to. Hlasky su neskutocne a nebyt toho obcasneho tlacenia na pilu, tak nevaham a palim plny. ()

peiton odpad!

Pre začiatok som vedela do čoho asi idem o to väčšie bolo moje ani nie tak zdesenie lež skôr nemilé prekvapenie,že po ľudskej stonožke nebolo skoro celú tú dlhú dobu ani chýru ani slichu,až sa objaví niekde skoro v samotnom závere a v daleko prijateľnejšej forme než bolo z predchádzajúcich dielov známe.Sú veci,ktoré si za peniaze nekúpite a potom sú veci,ktoré jakživ nemali uzrieť svetlo sveta.Jednou z tých vecí je toto nechutné,odponé a zvrátené divadlo,ktoré nie je určené pre ľudí zo slabším nervovým systémom-jedným slovom hnus (!) ()

LEGACY

To, že Six tvrdil, že se dvojka s porovnáním s tímto pokračováním bude řadit mezi Disneyovky byla dobrá reklama, ale rozhodně to nebyla pravda. Ten nácek tam né jednou, nebo dvakrát, ale asi tak padesákrát na někoho histericky křičí a samotná postava režiséra se tam prostě absolutně nehodí, a reálný je to asi stejně jako, že půjde cigán v pondělí do kostela, ... ale na druhou stranu. To, co moc nefunguju jako horor vynahrazuje humor, který byl libový. '' We can even save more money if we attach them in circle like .... a perpetuum mobile. Zklamán nejsem. ()

JohnMiller

Dvakrát ten istý vtip už síce vtipný nieje ale trojku rozhodne nepovažujem za takú tragédiu ako sa rozširuje po internete, a ako na ňu kydajú fanúšikovia prvých dvoch častí. Jasné, pôvodný zámer zhnusiť diváka do morku kostí sa vyparil, už tu nejde ani tak o gore a explicitné znázorňovanie mučenia, utrpenia atď. Za to, musím podotknúť, že je to príjemná satyra režiséra Toma Sixa, na samého seba a celý ten Doterajší kult, ktorý sa krúti okolo jeho stonožkových filmov. Dej nás privádza do americkej väznice, kde sa to riaditeľovi a jeho účtovníkovi akosi vymyká z rúk a z pod kontroly. Paradoxne ho hrajú obidvaja herci, ktorý si zahrali hlavné úlohy v predošlých častiach. Príjemné bolo aj to. že väčšina hercov z predošlých častí si tu odohrala nejaké role. Či už boli väzni alebo tak. Napríklad si tu zahral aj totálne skrachovaní herec Eric Roberts (Vyzeral hrozne, toho musel život či alkohol riadne zbičovať) alebo príjemná pornoherečka Bree Olson. Väčšina deja sa pohybovala okolo týchto dvoch, spomínaných, skrachovancov,riaditeľa a účtovníka, ktorý si nevedeli dať radi z väzňami, skúšali, mučenie, kastráciu, no nič nepomáhalo. Až účtovník nabehne z dvomi filmami ľudskej stonožky, že našiel spôsob ako ušetriť peniaze a zároveň si udržať rešpekt a aj znížiť recidívu. Prizvú aj samotného režiséra Toma Sixa, ktorý tvrdí, že mu lekári potvrdili, že je to lekársky možné. Takže on sa rád a ochotne bude podieľať na operáciach zo zvedavosti. Ako, je to nič moc, ale celí čas si to robí zo seba srandu a to si cením. Napríklad, pred operáciou sú pustené obidve časti väzňom a oni počas premietania kričia že: Fúúj, to čo je za nechutnosť, tieto filmy by mali byť zakázané, utratiť takých tvorcov a tak.. Chápete? Tí najväčší vrahovia a násilníci to kričia. Každá časť mala niečo do seba ale neviem, čakal som od nich viac. Ani tento kúsok, veru, nepodedil logiku. Ale dá sa, videl som aj horšie kraviny. ()

• Jediný film z trilogie, kde není úplná nahota, ale je zde vidět pouze část hýždí vězně. (LUKICKK)
  • Ve scéně, kde jsou vězni nuceni sledovat první dva filmy, vykřikují skutečné recenze na první a druhý film. (LUKICKK)