• Austrálie

• Nový Zéland

Horor / Drama

Nizozemsko / USA, 2015, 100 min

Tak ti nevim Karle, ale ja som sa bavil kralovsky. Predstavte si film natolko zly, ze je az dobry. Od zaciatku do konca som sa skeril na televizor ako pedofil na kocik. Ono tento film treba brat proste inak. Tom Six je uchylny pracurak, ale ja som mu to tentoraz bezvyhradne bastil. Hlavna postava riaditela vaznice je dokonala. Je to skratka taky neskutocne flegmaticky sympatak, ktory sa len snazi ocistit spolocnost od odpadu a dari sa mu to. Hlasky su neskutocne a nebyt toho obcasneho tlacenia na pilu, tak nevaham a palim plny.(25.5.2015)

• J*A*S*M

Co s hororem, který není strašidelný? Co s exploitation, které není znepokojivé? Co s komedií, která není vtipná? Co se satirou, která není trefná? Jednoduchá odpověď - nedívat se. Když už nic jiného, musí se sérii Human Centipede uznat, že každý díl je jiný. Final Sequence to vzal sebeparodicky a satiricky. Six bohužel (bohužel pro mě) jede na jiné vlně humoru než já, takže zdejší humory v čele s přeafektovanou hereckou kreací Dietara Lasera na mě působily spíš neuvěřitelně trapně (opravdu, u některých jeho řvavých výstupů jsem se za tvůrce až styděl), a na trefnou, ne-banální a ne-povrchní satiru politicko-společenských poměrů v USA patrně nemá dostatečnou intelektuální kapacitu. Nebo ji alespoň v tomto filmu neprojevil.(23.5.2015)

• Kothy

Tak tohle už režisér vážně přestřelil. Nejhorší film, co jsem kdy viděl. Kam se hrabe Tetsuo... Měl jsem opravdu co dělat, abych to vydržel až do konce. Tady je prostě všechno špatně. Jestli se vám předchozí díly zdály přes čáru, tak tohle už je daleko za ní. Strašné herecké výkony, prostě hnus. Ředitel vězení Bill Boss se neustále vzteká a je vážně k nevydržení. Dokonce i sám Tom Six tu má menší roli, hraje sám sebe. Často se tu odkazuje na předchozí dva díly. Minulé díly možná ještě trochu reálné, ale tohle už je prostě úplná pičovina. A ten konec už vůbec nekomentuju. "Zašijte ho!"(31.7.2015)

• ConanVJ

Tak jak jsem se těšil na trojku, tak mě zklamala na plné čáře. Některé gore scény jsou zábavné (třeba kastrace), sekretářka je pěkná, obsazení obou parchantů z předchozích dílů do nových rolí potěší, už to prostě není ono. Než se bude vůbec stonožka konat, tak je před tím změť bláznivých scén vypsychlého ředitele věznice a jeho účetního. Ještě mě potěšilo cameo Erika Robertse. Tak nevím, největším masakrem zůstává druhý díl, nejhororovější první a tady to už je jen taková bláznivina, která mě už nevzala ani na dvě hvězdy. Za mě tedy 20% a celkem zklamání.(10.8.2015)

• dubinak

Six už snad poztrácel všechny originální myšlenky, co měl a dal se do třetího dílu se satirickým odlehčením v podobě propagace svých dvou předešlých filmů ve vězeňském prostředí, kde přebývá jeden podvyživený uřvaný krypl, jeden vyvalený ustaraný buřt a jedna kozatá, prdelatá blondýna, která pro šéfa udělá cokoliv. Přidejte k tomu spoustu patetických ukřičených projevů o hovně, stopadesát vulgarismů, otřesného Erica Robertse, pár explicitních operací, které by člověk neměl nikdy vidět a jednu 500 lidí dlouhou oranžovou stonožku. Co bych o tom ještě tak řekla? Je to vrcholně nevkusné, nevtipné, nezajímavé a na to, že stonožku vidíme asi jen posledních 15-20 minut, příšerně dlouhé. Toma Sixe jsem po prvním díle považovala za zachránce a spásu hororového žánru, ale tohleto je hnus!!!(26.6.2015)

• - Na rozdiel od minulých dvoch dielov si vo filme zahral aj sám režisér Tom Six. (ShortyIC)

• - Tom Six na Twitteru před produkcí filmu uvedl, že tentokrát je jeho přáním udělat lidskou stonožku z 500 lidí. (KajusaK)

• - Před natáčením filmu režisér Tom Six prohlásil, že vedle tohoto pokračování bude druhý díl vypadat jako „disneyovka“. (Ruuzha)