The Human Centipede III (Final Sequence)

• Austrálie The Human Centipede III (Final Sequence) (více)
Trailer 2

William Boss (Dieter Laser), šialený dozorca z väzenia uprostred americkej pustatiny, natoľko podľahne "kúzlu" dvojitého pokračovania zvráteného snímku Human Centipede, až nadobúda presvedčenie, že jediný spôsob, ako dospieť k náprave trestancov a ušetreniu na výdavkoch v prevádzke, je prekonanie počtu "uchádzačov" prvotného výtvoru režiséra Toma Sixa. Z koľkých "dobrovoľníkov" sa bude skladať ľudská stonožka tentoraz? (*CARNIFEX*)

Trailer 2

J*A*S*M

Co s hororem, který není strašidelný? Co s exploitation, které není znepokojivé? Co s komedií, která není vtipná? Co se satirou, která není trefná? Jednoduchá odpověď - nedívat se. Když už nic jiného, musí se sérii Human Centipede uznat, že každý díl je jiný. Final Sequence to vzal sebeparodicky a satiricky. Six bohužel (bohužel pro mě) jede na jiné vlně humoru než já, takže zdejší humory v čele s přeafektovanou hereckou kreací Dietara Lasera na mě působily spíš neuvěřitelně trapně (opravdu, u některých jeho řvavých výstupů jsem se za tvůrce až styděl), a na trefnou, ne-banální a ne-povrchní satiru politicko-společenských poměrů v USA patrně nemá dostatečnou intelektuální kapacitu. Nebo ji alespoň v tomto filmu neprojevil. ()

verbal odpad!

O tom, že Tomáši Šestkovi zaručeně kape na karbit, není nutno polemizovat a jeho dosavadní „patotvorba“ je toho nesporným důkazem, ale také požehnáním a viagrou pro všechny zvrácené perverty, kterým jako mávnutím kouzelného klystýru nepochybně dokáže proměnit toho obvyklého Spončboba v kalhotách v sepiovou kost. U prvních dvou dílů jeho chirurgického strkání nosů do prdelí duševně vyvážený divák sice nehonil, nicméně byly natolik hnusné, vykolejené a bizarní, že alespoň způsobovaly pocit dokonalého odporu asi jako Den otevřených trakčníků v léčebně pacientů po kolonostomii. Tomík nám však ze všeho toho úspěchu u psychopatologického publika náležitě zpychnul a místo další várky narušené invazivní chirurgie nechal skoro celé třetí pokračování svého úchyla aspirovat na cenu NekroThálie za ultimativně bezcharakterní neherectví. Výsledkem je směs řídkých, krvavých hoven a prohleněných zvratků natolik trapných a debilních, až si s ní obvyklý anál s měsíc mrtvým, vykuchaným drobným hospodářským zvířectvem nahrazují jen ti nejzoufalejší Smaženicové, kdovíproč stále unikající ústavní léčbě. Zase pak ale nemohou jako obvykle před spolupacienty hustě frajeřit, že se zrovna včera vycákali na kozy. Toto je první počin z celé série, který opravdu neváhám Tomíkovi adekvátně ohodnotit, a tak ukazováčkem, který jsem měl ještě před chvíli zastrčený v prdeli, vyšťárám trochu bordelu z ucha, setřu vnitřní stěnu deset let nečištěného dřezového sifonu, naklikám tu po Birdmanovi druhý nejhnusnější odpad, co jsem kdy udělil, vyhodím myš a jedeme dál. ()

Flipnic

ČTVRTEJ nakonec sem byl v ohododnocení !! :-DD Pánové "kolegové" zde čekali už asi nažhavení no ... ;)) Film je tvrdej politicky nekorektní výsměch všem úchylkám světa, stejně jako všem politickým směrům, stejně jako výsměch všem lidem .... Je to jiný, jde v tom o něco jinýho, je to humor ... ale kulervoucí (doslova!!) ...... :)) Jsou tam věci, co jsem jseště NIKDY NEVIDĚL !!!! :-DDDD // jo ještě, komu se líbila třeba Penumatika / Rubber, tak se mu bude asi líbit dost i tohle a naopak... ()

EvilPhoEniX

Fuck you Tom on six times! Nejzbytečnější pokračování ? Definitivně! První díl byl výborný horor obsahující snad všechny prvky od napětí, atmosféru, zvrácenost po nápad, druhý díl se přesunul do undergroundového a samoúčelného stylu, ale pořád velmi solidní, ale třetí díl je absolutní filmové dno a ostuda veškeré filmové kinematografie. Dieter Laser zřejmě zapomněl, že není v ochotnickém divadle, ale v céčkovém hororu a tak předvádí nejtrapnější teatrální herecký výkon v historii. Uřvaný, ufňukaný sociopat s nevtipnými obscénními poznámky, který celý film řve tak moc, že bez dvojité dávky brufenu, se nedá téměř vystát, do toho si představte jeho nesympatický xicht a budete si přát, ať se už do konce svého života neobjeví na žádném filmovém plátně. ( Nikomu jsem nepřál rakovinu či Aids jak jemu). Jeho skřetí parťák je tišší zlo, ale uchylná tlama opět neskutečná. Druhým mínusem také je, že na stonožku příjde řada až posledních 20 minut před koncem a z operace vidíme pouze jedno zašívání ( To známe z jedničky, díky). Do té doby je "film" trapná, banální, nudná, chabě natočená a hloupá satira. 1* za detaílní kastraci a sexy sekretářku, jinak ostuda jak svině. 20% ()

ricci.s

Tentokrát budem patriť k tým, komu sa to nepáčilo. Čo už. Jednotka výborná, dvojka najdokonalejšia (a pre mňa najlepší diel trilógie), ale toto ma minulo. Ale čakal som to už podľa ohlasov. Je fajn, že si Six dokáže urobiť z toho všetkého prdel a mal som pocit, že chce predovšetkým poriadne zavariť kritikom svojich predchádzajúcich snímkov, tak z toho spravil čistú paródiu. Drobná komediálnosť možno nezaškodí, nemám vlastne nič proti tomu, keď sa aj pri takomto type hororu sem tam zasmejem, ale tieto večné a opakujúce sa preafektované psycho výlevy mi už miestami prišli za hranicou znesiteľnosti. Na svoje som si proste prišiel pri prvých dvoch častiach. Najlepšia mi prišla kastračná scéna a niekoľko dobrých hlášok, ináč nič moc. Patrím proste k divákom, ktorý vždy upredostnia brutalitu a nechutnosti pred fekálnym humorom a dementnými dialógmi, je to o vkuse a prístupe, a s tým sa už nič robiť nedá. ()

• Tom Six na Twitteru před produkcí filmu uvedl, že tentokrát je jeho přáním udělat lidskou stonožku z 500 lidí. (KajusaK)
  • Ve scéně, kde jsou vězni nuceni sledovat první dva filmy, vykřikují skutečné recenze na první a druhý film. (LUKICKK)
  • Název filmu se objeví až před závěrečnými titulky. (griph)