Jak porodit a nezbláznit se

What to Expect When You're Expecting

Ako porodiť a nezblázniť sa

What to Expect When You're Expecting

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

• tterez

Cameron byla neskutečně nepříjemná celebrita, ale to ani zdaleka neměla na tu inteligentní čičinu od Denise Quaida.. Úplná tragédie to nebyla → to bych byla vážně zlá :) Ale dívat se na to v horším rozpoložení..? No 2 hvězdičky by to nedostalo ani náhodou. Jsem hodná, šířím pozitivní energii a dávám 35%.(12.11.2012)

Čekala jsem opravdu našlapanou komedii, protože téma které otevírá je málo probádané a ukrývá studnici nápadů, a ono to nakonec bylo suché, bez šťávy :-( Zklamání.. Elizabeth Banks byla snad jediná "reálná matka".. Postavy, které ztvárnil Dennis Quaid a Brooklyn Decker bych pro jejich nechutný optimismus ihned umlátila bejsbólkou :-D(15.11.2012)

Jak porodit a nezbláznit se.....jak adoptovat a nezbláznit se.....jak potratit a nezbláznit se.....a to vše v násilně nenásilné, žensky hormonální, nekrytě mainstreamové, skládačkově konzistentní a svým způsobem příjemně zábavné formě. Jednoduchým návodem jak dokoukat a nezbláznit se je mít na příštích deset let odrozeno a nečekat žádné divácké orgie, pak bude Jonesova rodičomedie podle knižní bestselleru příjemným podvečerním společníkem.(6.5.2014)

Já nejsem až tak moc znechucen jako ostatní, ale film je to úplně pitomý. *** snad za krásky A. Kendrick, C. Diaz, J.LO, B. Decker. Jak mám rád E. Banks, tak byť byla moc krásná, hrála takovou krávu, že jí to hned tak nezapomenu. A to je největší chyba filmu. Pár E. Banks a ten druhej a ta 4ka pseudootců. Nebýt těchto dvou dějových linií, film nemá chybu! Protože byl o přirozených problémech! Tohle ale normální nebylo! Jinak fajn. Hezké ženy, normální problémy.(20.9.2012)

• Mishqo

čo k tomuto povedať? americké klišé jak delo, neoriginalita, prvoplánovosť, človek to tam nikomu neverí, málo sympatických postáv (najsympatickejšia bola aj tak moletka Rebel Wilson), aj tých vtipov bolo veľmi málo resp. veľmi málo vydarených...chcel som dať trochu vyššie hodnotenie ale keď tak pozerám na svoj komentár tak asi to nebude možné =D max. 50%(2.9.2012)

• - Jedna z rolí byla nabídnuta také Kristen Wiig, avšak ta účast odmítla, protože natáčení kolidovalo s prací na pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). (Avalon820)

• - Okrem mesta Atlanta pracovali filmári aj v Juhoafrickej republike, kde sa natáčali scény z Etiópie. (MikaelSVK)

• - Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)