Jak porodit a nezbláznit se

What to Expect When You're Expecting

Ako porodiť a nezblázniť sa

What to Expect When You're Expecting

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

Tenhle film měl očividně nalákat hlavně na spoustu známých tváří, protože ruku na srdce, kdo by se na to jinak podíval. A jestli tenhle film měl navodit holky na to aby chtěli mít děti, protože je to super, tak se to rozhodně nepovedlo, mě to spíš odradilo ještě víc. Normálně bych řekla, aby vyhodili některé postavy aby ten zbytek mohl mít lepší příběh, ale on to byl příběh tak něják o ničem, takže mi tu možná těch hodně postav vůbec nevadilo. Jednou se na to podívat dalo, něják extrémně jsem se u toho nenudila, ale znova už rozhodně ne, ani si nemyslím, že si na to zítra ještě vzpomenu. 3* Naprosto nejlepší na celym filmu byla parta tatínků v parku.(22.6.2012)

Dobré téma, různorodost postav, i když je zároveň pojí to samé - děti. Skvělé obsazení. A hlavně - pro mě to nejdůležitější - z velké části samostatně plynoucí příběhy lidí, které se, jako je ve většině amerických "komedií" zvykem, sejdout s úsměvem na jednom šťastném konci - tak to tu naštěstí není :)(30.10.2012)

• Wally

Čekal jsem od toho víc....naivně...věřil jsem, že tentokrát by film mohl být super jako trailer...já vím blbost :-) Dámské herecké osazenstvo bylo příslibem, ale zůstalo pouze u toho...snad kromě A. Kendrick a J. Lopez byly ostatní postavy vyloženě nesympatické a jediným světlým momentem filmu je když se na scéně objeví čtyřčlenné komando s kočárky, ale to jsou oproti traileru epizodní scénky...prostě podvod. Jako relax dobrý...kvalita nic moc....(23.9.2012)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $41,152,203Tržby Celosvetovo $84,384,002Tržby za predaj Blu-ray v USA $902,217 //počet predaných kusov 45,201Tržby za predaj DVD v USA $4,907,782 //počet predaných kusov 321,689║ na také obsadenie štrašná planoba, nasilu dramatizovanie, zbytočnosť ktorá nič nedá a ani nepobaví /15%/(21.11.2012)

Asi jako každý (?) zástupce mužského pohlaví nemám zrovna v oblibě romantické komedie, takže když se objeví nějaká nadprůměrná a z řady vybočující, má u mě velké plus (a hvězdu navíc jako bonus). WtEWYE taková je, nabízí příjemné obsazení a fungující partnerské dvojice. Žádný z těch příběhů by určitě nebyl na vlastní film, ale takhle dohromady to funguje, pár vtípků bylo povedených a víc od tohoto žánru prostě nečekám.(12.9.2013)

• - Pozorný divák môže ponachádzať odkazy na známe filmy ako napríklad Wrestler (2008), Hriešny tanec (1987), West Side Story (1961) alebo filmovú sériu Hviezdne vojny. (MikaelSVK)

• - Jedna z rolí byla nabídnuta také Kristen Wiig, avšak ta účast odmítla, protože natáčení kolidovalo s prací na pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). (Avalon820)

• - Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)