Jak porodit a nezbláznit se

What to Expect When You're Expecting

Ako porodiť a nezblázniť sa

What to Expect When You're Expecting

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

Toto silno vyzeralo na tupú, podpriemernú americkú komédiu. Našťastie to malo zaujímavé obsadenie a nie tuckový X.krát zrecyklovaný dej. Dramatickosť možno trochu silená, ale k vytvoreniu aspoň akej takej atmosféry nutná. Už dlhšie vravím, že z Kedrick sa stane nová hollywoodska hviezda a potvrdzuje to v každom filme. Banks, Diaz, Decker a J Lo, všetky fajn. Počas pozerania som mal pocit, že si to zaslúži 2, ale ten koniec, pôrody a občas nejaká tá vtipná hláška hlavne od Wilsonovej to vytiahli na na slabšie 3 z 5 . P.S. začínam mať osýpky keď vidím Chrisa Rocka!(6.2.2013)

Tenhle film měl očividně nalákat hlavně na spoustu známých tváří, protože ruku na srdce, kdo by se na to jinak podíval. A jestli tenhle film měl navodit holky na to aby chtěli mít děti, protože je to super, tak se to rozhodně nepovedlo, mě to spíš odradilo ještě víc. Normálně bych řekla, aby vyhodili některé postavy aby ten zbytek mohl mít lepší příběh, ale on to byl příběh tak něják o ničem, takže mi tu možná těch hodně postav vůbec nevadilo. Jednou se na to podívat dalo, něják extrémně jsem se u toho nenudila, ale znova už rozhodně ne, ani si nemyslím, že si na to zítra ještě vzpomenu. 3* Naprosto nejlepší na celym filmu byla parta tatínků v parku.(22.6.2012)

• misterz

Ako porodiť a nezblázniť sa? Hlavne treba brať všetko s nadhľadom a v klídku. No ako na potvoru, zo všetkých možných variácií, ako kto môže prežívať tehotenstvo, práve tento spôsob tu chýbal. Aj keď chápem, to by potom nebol film, v ktorom by sa trápnosť mohla vylievať až cez okraj. Niekedy som kvôli tomu na pár sekúnd musel odvracať oči. Dve hviezdy za pár pekných pesničiek a celkom príjemnú hereckú zostavu. 40/100(30.8.2017)

Asi jako každý (?) zástupce mužského pohlaví nemám zrovna v oblibě romantické komedie, takže když se objeví nějaká nadprůměrná a z řady vybočující, má u mě velké plus (a hvězdu navíc jako bonus). WtEWYE taková je, nabízí příjemné obsazení a fungující partnerské dvojice. Žádný z těch příběhů by určitě nebyl na vlastní film, ale takhle dohromady to funguje, pár vtípků bylo povedených a víc od tohoto žánru prostě nečekám.(12.9.2013)

• Morholt

Sice mě to nijak neurazilo, ale ani nepobavilo. Zkrátka ten americký pohled na těhotenství, porod či otcovství mi je cizí. Nerozumím mu. Nejbližší mi tak přišla linie Anny Kendrick, která byla vše, jen ne úsměvná. A nevyvážili to ani herci, ze kterých bych vypíchl opět Annu Kendrick a z úcty Dennise Quaida. Horší průměr. 30%(29.11.2012)

• - Jedna z rolí byla nabídnuta také Kristen Wiig, avšak ta účast odmítla, protože natáčení kolidovalo s prací na pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). (Avalon820)

• - Pozorný divák môže ponachádzať odkazy na známe filmy ako napríklad Wrestler (2008), Hriešny tanec (1987), West Side Story (1961) alebo filmovú sériu Hviezdne vojny. (MikaelSVK)

• - Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)