• Goldenhair

Obávám se, že většina diváků si po shlédnutí filmu jeho název poupraví na “Jak přežít a dokoukat tenhle film a nezbláznit se“...Tahle strašně uměle působící komedie totiž není ani zábavnou a vtipnou mozaikou vztahových trablů, ani návodem, jak ve zdraví přečkat těch zázračných 9 měsíců. Úsměvných momentů je pramálo, otravných bohužel habaděj. Na mě tohle “těhotenství a rodičovství hrou“ dojem neudělalo.(2.7.2012)

Musím dát 4*, když vidím to nízké hodnocení tady... Po pravdě, od amerických filmů, které mají uvedené žánry viz výše mnoho neočekávám, a proto jsem byla příjemně překvapena. Ano, je to americké až hanba, ale stopáž a celkový děj sedí akorát a všechny příběhy mě potěšily. Cameron se v roli fitness guru opravdu vyřádila :-), mám ji holku čím dál radši. Oproti tomu Jennifer Lopez jsem nikdy nemusela a tady mi vůbec nepřekážela... Několik scén z otcovských meetingů stojí za to, ale nesmíte to vidět očima potenciální matky, málem jsem si dělala poznámky typu "nenápadně nainstalovat minikameru do kočárku, do koupelky, atd.(11.10.2012)

• tterez

Cameron byla neskutečně nepříjemná celebrita, ale to ani zdaleka neměla na tu inteligentní čičinu od Denise Quaida.. Úplná tragédie to nebyla → to bych byla vážně zlá :) Ale dívat se na to v horším rozpoložení..? No 2 hvězdičky by to nedostalo ani náhodou. Jsem hodná, šířím pozitivní energii a dávám 35%.(12.11.2012)

• Marze

Diazová si do nádoby odložila obsah žaludku. A takový je celý film, plný hvězd, laciného humoru a rozjitřeného sentimentu. Kam příběh směřuje dobře víme, stále četnější vzdechy nás neomylně vedou k uhekanému vyvrcholení, při kterém vám bude pořádně trapně za všechny, kdo se na téhle slátanině podíleli. Kromě toho, že tahle komedie opravdu není zábavná, je také vrcholně nevkusná. Snaží se nám totiž namluvit, že mezi největší ctnosti patří hysterie a sebestřednost a že je v pořádku, když v rámci přirozeného výběru ti krásní a silní válcují ty ošklivé a slabé.(1.5.2020)

• Wally

Čekal jsem od toho víc....naivně...věřil jsem, že tentokrát by film mohl být super jako trailer...já vím blbost :-) Dámské herecké osazenstvo bylo příslibem, ale zůstalo pouze u toho...snad kromě A. Kendrick a J. Lopez byly ostatní postavy vyloženě nesympatické a jediným světlým momentem filmu je když se na scéně objeví čtyřčlenné komando s kočárky, ale to jsou oproti traileru epizodní scénky...prostě podvod. Jako relax dobrý...kvalita nic moc....(23.9.2012)

• - Jedna z rolí byla nabídnuta také Kristen Wiig, avšak ta účast odmítla, protože natáčení kolidovalo s prací na pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). (Avalon820)

• - Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)

• - Okrem mesta Atlanta pracovali filmári aj v Juhoafrickej republike, kde sa natáčali scény z Etiópie. (MikaelSVK)