Jak porodit a nezbláznit se

What to Expect When You're Expecting

Ako porodiť a nezblázniť sa

What to Expect When You're Expecting

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

musim uznat,že i přes všechny negativní reakce jsem se celkem slušně bavil celou dobu (asi proto,že mám děti).Je fakt,že některé moralitky by si tvůrci mohli odpustit,ale i přes to se dá tahle jednohubka bez problémů odkoukat.Nejzábavnější zcela určitě dějová linka s Elizabeth Banks a Rebel Wilson.Nejlsabší pak zcela určitě ta kolem Anny Kendrick,která je tentokrát hodně nevýrazná.Zbytek nevybočuje z normálu...60%(29.12.2012)

• hous.enka

Námět není špatný, ale provedení je předvídatelné, neoriginální a nevtipné. Tklivé tóny při porodních stazích, pohledy na dmoucí se bříška, doteky a další várka tklivých melodií. Nejlepší dějová linka je těch dvou, co prodávají ve stánku - ta by klidně mohla mít film sama pro sebe, prtoože zbytek je jen sladká vata o budoucích rodičích, hormonech a předporodních párty. Trochu nuda.(16.9.2012)

Podľa toho hodnotenia som čakal naozaj niečo dosť priemerné a nevýrazné. No napokon sa mi to celkom pozdávalo, aj keď miestami bol dej až príliš prehustený a niektoré postavy (resp. celé páry) mi tam prišli úplne prebytočné - tým mám namysli hlavne Rosie a Marca (Anna Kednrick & Chace Crawford), ktorí mi do toho konceptu až tak nezapadali. Ale inak príjemná oddychovka z prostredia tehotenstva, očakávania vytúžených detí a všetkého okolo toho. A to slabé hodnotenie naozaj ten film trochu podcenilo. Za mňa ľahký nadpriemer, 3*.(7.2.2015)

Dobré téma, různorodost postav, i když je zároveň pojí to samé - děti. Skvělé obsazení. A hlavně - pro mě to nejdůležitější - z velké části samostatně plynoucí příběhy lidí, které se, jako je ve většině amerických "komedií" zvykem, sejdout s úsměvem na jednom šťastném konci - tak to tu naštěstí není :)(30.10.2012)

Skvělá komedie s vynikajícím hereckým obsazením a výbornými hereckými výkony! Je to sice chvílemi až příliš emotivní, ale slza neukápla, naopak jsem se často smála. Páry jsou vybrány opravdu dobře, je zde vidět výborný kontrast osobností. Rozhodně je to film pro těhotné, což já opravdu nejsem, ale i tak se mi líbil a řekla bych, že je tady hodnocení hodně pod čárou.(18.9.2012)

• - Pozorný divák môže ponachádzať odkazy na známe filmy ako napríklad Wrestler (2008), Hriešny tanec (1987), West Side Story (1961) alebo filmovú sériu Hviezdne vojny. (MikaelSVK)

• - Jedna z rolí byla nabídnuta také Kristen Wiig, avšak ta účast odmítla, protože natáčení kolidovalo s prací na pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). (Avalon820)

• - Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)