VOD (1)

Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kendrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: „Žádné odsuzování!“ Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě. (oficiální text distributora)

Trailer 1

blackrain

Pět párů v tomhle příběhu na mě bylo až moc. Neustále poskakování mezi nimi mi po chvíli začalo vadit. Taky jsem se mezi nimi ztrácela. Mě by bohatě stačily dva možná tři, když přivřu obě oči a zacpu si uši. Na ně by se člověk zaměřil mnohem lépe. Obsazené to bylo perfektně a hlavně sympaticky. Škoda, že se všechno akorát tak zazdilo. Asi nejsem ta správná cílovka, na kterou tenhle film zacílil. ()

campix

Další čistě konzumní záležitost. Bohužel opravdu otravná. Už by se měli scénáristé a režiséři Hollywoodu zamyslet a přestat nám servírovat rádoby vtipné komedie opravdu přecpané hereckým obsazením a spoustou příběhových linií, které se někdy navzájem prolínají. Dříve to vycházelo (například Paříži miluji tě nebo Až tak moc tě nežere) jenže film Jak porodit a nezbláznit se je spíše prázdnou konzumní zábavou a také samozřejmě filmovou antikoncepcí. Některé linie zajímavé, jiné naprosto zbytečné a otravné. Hold nejsem cílovou skupinou tohoto filmu. ()

IQ Tiqe

Pořádná dávka estrogenu, kterou žádnýmu chlapovi nemůžu doporučit. Neni to „až tak“ blbý a trapný, ale moc k tomu nechybí; ale za to je ten film úplně zbytečnej. Jako komedie to za moc nestojí, scéna s epidurálkou je obšlehnutá z Coupling a opět si neodpustili sračkoidní americký závěr plný rádobychytrých keců. Aspoň že J Lo je mile usměvavá jako vždy a aspoň Liz Banks hraje. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 4 | hudba 6 | humor 1 | akce 1 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4 ()

Mertax

Je to povrchní, je to podle amerického bestselleru, ale má to poměrně konzistentní příběh, avšak o šikovné provázanosti jednotlivých mozaik si to může nechat zdát. Hormony napěchované těhule si přidají dvě hvězdy, páni zase odeberou. Přežít se to rozhodně dá i bez epidurálu:)./// Rebel Wilsonová je skvělá a má skutečný komediální talent, Santoro je pořád zatracene sexy jako v Lásce nebeské a Ch. Rock by se na dabing měl vykašlat a sehnat si konečně pořádnou roli. Lopezová kupodivu hraje docela slušně, Kendricková je nevýrazná, Diazová přehrává a hysterčí, Morrison je snad ještě horší než v Glee a ta pipka Deckerová z Bitevní lodi se snad nedá ani nedá komentovat. Celkově to však není tak stupidní film a je z něj patrné, že si sám ze sebe utahuje. Ovšem vtipů obsahuje JPANS minimum a pořád lavíruje mezi vztahovým dramatem a komedií pro třicátnice./// Crawford z Gossip girl mě může oplodnit hned teď. 50 %. [Kino] ()

Guzo

Asi jako každý (?) zástupce mužského pohlaví nemám zrovna v oblibě romantické komedie, takže když se objeví nějaká nadprůměrná a z řady vybočující, má u mě velké plus (a hvězdu navíc jako bonus). WtEWYE taková je, nabízí příjemné obsazení a fungující partnerské dvojice. Žádný z těch příběhů by určitě nebyl na vlastní film, ale takhle dohromady to funguje, pár vtípků bylo povedených a víc od tohoto žánru prostě nečekám. ()

• Okrem mesta Atlanta pracovali filmári aj v Juhoafrickej republike, kde sa natáčali scény z Etiópie. (MikaelSVK)
  • Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)