poster

Jak porodit a nezbláznit se

 • USA

  What to Expect When You're Expecting

 • Slovensko

  Ako porodiť a nezblázniť sa

 • Velká Británie

  What to Expect When You're Expecting

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2012, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tuax
  *****

  Já si to dokonale užíval, je to příjemná změna o proti mnoha klasicky romantickým komediím. Je to nadsazené, ztřeštěné a velmi slušně herecky obsazené. Beru, že scénář není zrovna moc silný, ani že to není pro mnohé asi takové aby se u toho popadali smíchy za břicho, jenže takové jaké to je mi to ohromně sedlo, zvedlo náladu a celou dobu sjem se příjemně bavil. Lepší než kdyby tam byl forek na forku, což by to u mě spíše potopilo. Herci i herečky se snažili hrát a přišlo mi, že z nich tryská naprostá uvolněnost a že si to řádně užili. Takový Denis Quaid mě překvapil ze všech asi nejvíce. Hned za ním Jennifer Lopez, která měla asi nejtěžší a nejproblematičtější postavu. Ta různorodost a přitom propojenost to bylo fajn, tohle mám rád. I ta hudba mi k tomu seděla a režijně pohodově odvyprávěno. Vadila mi snad jen postava, kterou hrála Rebel Wilson. Takže opět vybočím ze zdejšího průměru hodně na opačnou stranu hodnocení 9/10(7.12.2012)

 • castor
  ***

  Hlavně žádné odsuzování, pokyvuje na sebe s vážností ve tváři otcovská garda na své pravidelné vyjížďce s kočárky. Možná i na tuhle jednohubku jako celek jsme až zbytečně přísní. I když leccos dokážu pochopit, protože: mohla to být lehká melodramatická komedie, ve které se budou řešit skutečné problémy, v očekávání ale nejsou jen hlavní protagonistky, ale i divák. Snímek rozhodně nestrhne. Nejpřijatelnější volbou je čas strávený v přítomnosti uvěřitelné dvojice Kendrick-Crawford, která jako snad jediná (Lopez-Santoro se ji lehce přibližuje) aspoň trochu působí jako lidé z masa a kostí. Zbytek je místy scénáristický průjem, kdy namísto něčeho pořádného tu tvůrci řeší trumfování se syna s vždy vítězným otcem nebo odstranění předkožky ještě nenarozeného syna. Komplikují si to také tím, že postavy vykreslí skutečně bídně, vztahy mezi nimi jakbysmet. Divák se se svými hrdiny i těžce identifikuje, hlava nehlava se tu skáče od jednoho k druhému. Samotná „problematika“ těhotenství se pak pochopitelně smrskává do absurdních dialogů. Vedle všech těch „bohužel“ ale britský tvůrce velmi solidního dramatu Všichni jsou v pohodě tak úplně neselhává. Některé momenty zábavnost nebo dojetí přes všechna klišé nepostrádají, navíc Anna Kendrick je prostě.. Anna Kendrick!!(10.10.2012)

 • Patw
  ***

  Ne. Tohle se nepovedlo. Zajímalo by mě co přimělo Cameron Diaz aby si v tomto snímku zahrála. Ale pár momentů stojí za to.(20.6.2012)

 • predators
  *

  Tato komedie nemůže sloužit ani jako antikoncepce, protože být otcem je daleko horší. Tedy musí být a to prostě tento film nevystihuje. Sledovat několik těhotenských párů je vážně nuda, jak v životě, tak na plátně. Zasmál jsem se všehovšudy jednou a to je na komedii málo. 10%(11.9.2012)

 • Beastmaster4
  ***

  Průměrná, mírně naivní a mírně pokrytecká komedie o lásce, manželství, přátelství a hlavně o těhotenství a problémech a radostech s ním spojenými. Trošku mi vadil přístup filmařů k dětem, které tu byly spíš jenom na okraj a hlavním tématem jsou pak problémy párů v období očekávání potomků. Film ukazuje rozlišné pocity a přístupy několika žen k tomuto nejkrásnějšímu a zároveň (asi - jsem muž :-D) nejdepresivnějšímu a frustrujícímu okamžiku každé nastávající maminky :-)(4.1.2013)

 • - Jedna z rolí byla nabídnuta také Kristen Wiig, avšak ta účast odmítla, protože natáčení kolidovalo s prací na pořadu Saturday Night Live (od r. 1975). (Avalon820)

 • - Film je inspirován stejnojmennou sérií populárních příruček o těhotenství, kterých se do roku 2011 prodalo více jak 14,5 miliónu kusů. (Avalon820)

 • - Okrem mesta Atlanta pracovali filmári aj v Juhoafrickej republike, kde sa natáčali scény z Etiópie. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace