Největší komediální událost roku ! Tahle partička si to doslova užívá a je tu spoustu nezapomenutelných scének: Michael Cera na kokainu, trailer na sequel Pineapple Express, Eastbound and Down entré Dannyho McBridea .. a takhle bych mohl pokračovat ještě dál, ale nejsem zmrd, abych to tady celé vyspoileroval. Navíc i digitální triky, i když nejsou celou dobu úplně perfektní, fungují naprosto skvěle a to nezmiňuju ani gore, které se taky náramně povedlo. Jinak, is it only me, nebo se všude, kde se sejde McBride a Franco musí sekat péra ? Ale tak, koho to nakonec sere, že ? Dlouho jsem se takhle od srdce z plnych plic nezasmál ! Všema dvaceti ... všema dvaceti.(17.9.2013)

• Pethushka

Silně podprůměrná komedie založená na nechutných a trapných vtipech o všemožných tělních tekutinách. Ten se vystříkal tam, ten vypil svoji moč... zkrátka všechny ohrané slizkosti narvané v jednom filmu. A když už nevěděli coby, tak třikrát zopakovali p*ča. Sorry, ale už nejsem v první třídě, abych se válela smíchy, protože někdo řekl sprostý slovo. Žádného z herců, kteří v tomhle filmu hráli, už hodně dlouho nechci vidět. Moje hodnocení od odpadu dělí asi dva vtipy, při kterých jsem se trochu usmála. I když sama nevím, jestli to bylo kvůli tomu, že to bylo vtipný nebo trapný. 0,5*(29.10.2014)

Freaks forever, man... No, nevím. Parta, která se kdysi sešla pod taktovkou Paula Feiga a Judda Apatowa na natáčení kultovního seriálu Freaks and Geeks v posledních letech chrlí jednu politicky nekorektní řachandu za druhou, ať už je zrovna Zbouchnutá, Superzlá, dává (či dostává) Kopačky, hulí Travičku zelenou, zachraňují princezny jako Princ a pruďas či nejnověji zažívá konec světa z pohodlí vlastního bejváku v Apokalypse v Hollywoodu. Faktem je, že přestože jde o docela vtipný film (s několika hodně přísnými momenty - viz. Michael Cerra na koksu), začíná tady silně fungovat princip zmenšující se návratnosti (diminishing return) - pokud jste viděli pár z výše uvedených filmů (je jich samozřejmě ještě daleko víc), budete mít možná tu a tam nepříjemný pocit deja vu a dojem, že platíte za něco, co už jste viděli. Takže tak. Mě osobně nezbývá než doufat, že si tahle nesporně talentovaná banda dá nějaký delší inspirativní trip v poušti a přijde příště s něčím novějším. 60%(29.11.2013)

Buranská, ale zatraceně zábavná podívaná, kterou je třeba brát s extrémní porcí nadhledu. Ano, ne vždycky se herci trefí, ale většinu času není těžké se bavit s nimi, ať už nějakým tím klasičtějším gagem ("podej mi nůž"), nebo absurdním dialogem ("já tě postříkám!"). Body to má za nečekaně dobré využití katastrofické zápletky (v zásadě je to skutečně film o konci světa - potěšilo "Mad Max finále"), výborná camea a odvahu jít až na kost. Bavil jsem se možná víc, než by člověk měl, ale zrovna tuhle hereckou sestavu mám dobře nakoukanou. Malé plus za Michaela Ceru... ten si to dal jako král!(30.10.2013)

Rozpočet $32miliónovTržby USA $101,470,202Tržby Celosvetovo $126,141,050Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,738,082 //počet predaných kusov 208,487Tržby za predaj DVD v USA $5,174,126 //počet predaných kusov 288,866║ bez skutočnej štavy a iskry natočený povrchný blábol, domáce video Setha Rogena nič viac, toto mohlo maximálne baviť tak američanov /25%/(30.11.2013)