Partička bývalých Machrů a šprtů je sice dostatečně sebeironická na to, aby si ze sebe dělala prdel a častovala se nadávkami nejhrubšího zrna, ale chybí jim trošku soudnost, co se týče promyšlenosti filmu. Tvůrci sází na to, že jsou prostě celebritami k sežrání a že diváci budou jásat pokaždé, když se sejdou na obrazovce. Občas se pracuje i se samotným statutem herců, např. role hodňásků Michaela Cery vs jeho role prasáka zde. Scénář Seth Rogen nejspíš splácal na párty podobné té v úvodu filmu a dialogové improvizace na tom nic nevylepší. Apokalypsa v Hollywoodu může posloužit jako jednorázová jednohubka pro relax více lidí u obrazovky, ale rozhodně není kvalitním filmem, ani zapamatováníhodnou komedií. 5/10(28.10.2013)

Super skvělej nápad, díky kterýmu se mi konečně plno herců zase trošičku sblížilo a zlidštilo. Hrají tady totiž sami sebe. Do toho ale přijde brutální apokalypsa, která je ve všech ohledech totální nic neříkající nesmysl a tak jediné, co drží nad hladinou je celá řada místy dost brutálních hlášek jednotlivých herců, co se navzájem stírají a předhánějí v tom, kdo bude lepší. Líbí se mi o to, že plno herců prostě ukázali sami sebe, a že si ze sebe kolikrát dokázali udělat upřímně legraci. Vadí mi pro změnu to, že některé forky byly dost zbytečný a za hranicí. Chvílemi jsem se fakt dobře nasmál, abych se následně smát přestal a čekal zase na nějakou hlášku, která mi opět udělá radost. Seth Rogen a Evan Goldberg ale vymysleli skvělej nápad a plno těch herců tam mě přesvědčilo, že jsou skvělá parta, která umí rozesmát, a se kterou do budoucna budu v rámci Ameriky rozhodně počítat.(27.9.2014)

Buranská, ale zatraceně zábavná podívaná, kterou je třeba brát s extrémní porcí nadhledu. Ano, ne vždycky se herci trefí, ale většinu času není těžké se bavit s nimi, ať už nějakým tím klasičtějším gagem ("podej mi nůž"), nebo absurdním dialogem ("já tě postříkám!"). Body to má za nečekaně dobré využití katastrofické zápletky (v zásadě je to skutečně film o konci světa - potěšilo "Mad Max finále"), výborná camea a odvahu jít až na kost. Bavil jsem se možná víc, než by člověk měl, ale zrovna tuhle hereckou sestavu mám dobře nakoukanou. Malé plus za Michaela Ceru... ten si to dal jako král!(30.10.2013)

Líbí se mi úvodní věta komentáře uživatele Limy: "Chytřejší, než si většina diváků dokáže připustit." Osobně bych byla raději, kdyby se mírně ubralo na (překřičené) improvizaci a více přidalo na řízené a naplánované absurditě, ale i tak jsem spokojená. Zároveň také žárlím, protože natočit se svými kamarády film o konci světa a pekle a nebi je můj sen. Naše civilizace je odsouzena k zániku.(10.8.2015)

Takový ten pošahaný film který vymyslíte s partou kámošů na párty v baráku když jste totálně ožralí a sjetí, a rovnou ho tam i natočíte na půjčenou kameru. Až na to že tady je za tu partu kámošů komediální špička současného Hollywoodu, místo papundeklových kulis mají velmi kvalitní CGI triky, a do cameo rolí obsadili úplně všechny co na kopci nad Los Angeles kolem nich bydlí. Je to něco jako Movie 43, ale s tím že není až tak perverzní, bere se o dost vážněji, a trochu víc připomíná normální film . Pro znalce ostatních filmů zde hrajících herců je to totální nerd-fest. 8/10(8.1.2014)