Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ***

  Film, ktorého najsrandovnejším momentom je, keď Michael Cera plácne po zadku Rihannu. Chalani sa vyblbli. Baviť sa s nimi v ich "reálnej" prítomnosti na pre'dick'ovaných fóroch a úprimnej kritickej sebareflexii má nábeh na cool švandu, ale chcelo to vypilovanejší scenár. Toto akoby zbastlili spontánne za jeden věcer a vrátili sa k tomu až na place. Casting nie je všetko. Finálny penis-démon a záverečný song dobré :-)(8.11.2013)

 • J*A*S*M
  ****

  Komedie roku so far. Nekorektní a sprostá, ale inteligentní. Sebeuvědomělá a meta, ale nenucená. Platí, že čím více toho víte a znáte (o hercích a jejich typických postavách, které hrají ve svých filmech), tím víc se budete smát. Jen nesmíte být nudný suchar. PS: Jestli verbal myslí komentář k tomuto filmu vážně, tak se pomalu ale jistě stává křečovitou parodií na sebe sama. Škoda, holt ne každému jde fekální a nekorektní humor s takovou grácií, jako Sethu Rogenovi :)(29.9.2013)

 • Gilmour93
  **

  …a pátý jezdec je Svrab. Obyčejně ho dostávám z filmů, v nichž je zaháčkován ten sádelnatý hlas mimozemšťana Paula a ani tento zvrácený pokus o jakousi profesní upřímnost nebyl výjimkou. Festival infantilní zastydlosti, schovávající se do děravého pláště satiry na hollywoodský průmysl, mohl být klidně režírován šíleným duem Seltzer-Friedberg a vyšlo by to nastejno. Lze pochopit, že se všichni zúčastnění královsky bavili, ale ve vztahu k diváckým pocitům se může mnohdy jednat o nepřímou úměrnost, takže zatímco jsou někteří paprskem frků opluskaného Rogena taženi do ráje komedie, já si na návštěvě ve Francově garsonce připadal jako afroamerický česač bavlny na výročním sjezdu Ku-klux-klanu. Chyba ve filmu (spoiler): Nechci si hrát na Jana Rejžka, ale Backstreet Boys patří na protipól místa blaženosti..(24.9.2013)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Nejzábavnější film roku! Tolik známých tváří, tolik gagů, tolik narážek na filmy, tak brutální, tak sprosté, ujeté, šílené, vizuálně skvělé a perfektně vymyšlené, že tomu pálím plný počet. O filmu jsem si dopředu nic nezjišťoval a kdo bude čekat flákačskou, hulící komedii jako já, tak bude nesmírně překvapen a šokován, vším, co se ve filmu děje. Nářez!(18.9.2013)

 • Wacoslav1
  ****

  No ty vole! Dost dobrá řezničina. Podobnej druh komedií plných podobně nekompromisního a nekorektního humoru mám rád a jako, že jsem se pobavil fakt od srdce. Jedna absurdita střídá druhou. Nikdo se tu z ničím nesere. To se nedá ani nijak popisovat, to chce vidět. Každopádně (asi) komedie roku. Těžko jí bude ještě něco překonávat. A jsem rád, že aspoň jednou za rok se v tý záplavě většinou naprosto za každou cenu cool a totálně nevtipných sraček, objeví i takovej film. K úplný dokonalosti sice trochu chybí, ale i tak je to bomba. 90%(21.9.2013)

 • - Ve filmu si mohli zahrát sami sebe také Cameron Diaz, Edward Norton, Mila Kunis a Elizabeth Banks. Kvůli jiným filmům však museli odmítnout. (Johnec)

 • - Seth Rogen se nechal slyšet, že byl až šokován tím, jak moc se někteří herci dokázali ve filmu navzájem urážet. V jednu chvíli měl dokonce pocit, že by měl zasáhnout a říct jim, že jsou ve skutečnosti přátelé. (SidneyP)

 • - Snímek vznikl na základě krátkého filmu Jay and Seth Versus the Apocalypse (2007), což je krátký fiktivní trailer, ze kterého se stal virální hit. (Firebug)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace