Reklama

Reklama

Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

(více)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (960)

Ampi 

všechny recenze uživatele

Není konec (World's End) jako konec (This Is the End). Nakonec tento konec nebyl tak špatný. Možná až na ten konec, myslím část závěru. Ale co, konec konců jsem se docela na čsfd projekci bavil. Na konci filmu pobaví i titulky, kde se dozvíme, že Seth Rogen hrál Setha Rogena, Jay Baruchel taky sebe, Emma Watson sebe, Rihanna sebe atd. Nevím jestli to byl úmysl nebo nedopatření, ale standardní oznámení, že veškeré události i POSTAVY jsou smyšlené a veškerá podobnost je čistě náhodná. To že herce z Hollywoodu jejich vlastní filmový průmysl popřel je docela vtipné. Celkem hodnoceno za slabší 4. Tak a to je konec komentáře, který taky mohl mít lepší konec. ()

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Největší komediální událost roku ! Tahle partička si to doslova užívá a je tu spoustu nezapomenutelných scének: Michael Cera na kokainu, trailer na sequel Pineapple Express, Eastbound and Down entré Dannyho McBridea .. a takhle bych mohl pokračovat ještě dál, ale nejsem zmrd, abych to tady celé vyspoileroval. Navíc i digitální triky, i když nejsou celou dobu úplně perfektní, fungují naprosto skvěle a to nezmiňuju ani gore, které se taky náramně povedlo. Jinak, is it only me, nebo se všude, kde se sejde McBride a Franco musí sekat péra ? Ale tak, koho to nakonec sere, že ? Dlouho jsem se takhle od srdce z plnych plic nezasmál ! Všema dvaceti ... všema dvaceti. ()

Reklama

Spooner 

všechny recenze uživatele

Backstreet's Back, alright! Totální komediální šílenost, na které je výtečně vidět, že se sem šli všichni zúčastnění hlavně hodně pobavit. A překvapivě se jim tu radost povedlo přenést i na diváky. Některé improvizační scény sice už byly trochu mimo a pár hvězdných cameí mohlo být využito lépe. Hláška ale střídá hlášku, herci si dělají ustavičně prdel sami ze sebe a navíc to má ten nejulítlejší soundtrack široko daleko. Seth Rogen a jeho grupa prostě zase zaváleli. ()

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Jay prichádza takmer po roku za svojim naj kamarátom Sethom do L.A. Nakoľko možností zábavy vo dvojici neustále ubúda, rozhodnú sa spoločne zájsť na súkromnú párty kolaudácie nového domu starého kamoša, Jamesa. Jay nemá mesto L.A. veľmi v obľube. Rovnako, ako starých Sethových kamarátov. Navyše po krátkom čase bude čeliť omnoho väčšiemu problému! Pomerne vydarená fantasy komédia obohatená o pár slušných hororových prvkov. Aj keď film postráda logiku, Ja som sa zabavil. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Když si několik hollywoodských herců s chutí zahraje v celovečeráku sebe samotné a ještě jsou ochotni se všelijak shazovat a vzájemně se urážet, to vše na pozadí biblického soudného dne, je to samo o sobě zajímavé a originální. Ale ono je i to neskutečně atraktivní, vtipné a nemá to jediné hluché místo! Navíc efekty jsou více než povedené a obrázky samotné apokalypsy jsou tak dokonalé a dechberoucí, že tenhle film nemohu označit za obyčejný. V podstatě nic jsem od toho nečekal, ani jsem si předem nepřečetl obsah filmu, prostě jsem v sobotu v osm večer zapnul HBO s tím, že se chci pobavit, a ono se tak skutečně stalo. Nevěděl jsem ani, kdo v tom hraje, takže mě bavilo rozeznávat známé herce a jiné hvězdy, které znám z rúzných filmů či seriálů. A jak gradoval děj, film byl stále vtipnější, stále zajímavější, stále atraktivnější, a ještě teď, při psaní komentáře a vzpomínkách na film se lehce uculuji, což je asi nejlepší znamení o jak kvalitní zábavu šlo. Samozřejmě jsem se perfektně bavil i díky tomu, že většinu filmů a seriálů, na které byly ve filmu učiněny narážky, jsem viděl a znám je, a těch, které jsem neviděl a o nichž byla řeč, je skutečně minimum. Jen mě mrzí, že u Dannyho McBridea nebyl zmíněn seriál Eastbound & Down (Nahoru a dolů), přičemž jeho role v tomto filmu se nesla docela v duchu jeho role právě ze seriálu Nahoru a dolů, dokonce byl zde ještě nesnesitelnější, a to je co říct. Vypisovat, co všechno mě pobavilo, by byla ztráta času, ale fakt mě potěšila především scéna "znásilnění Emmy Watson". Tahle komedie se pro mě prostě stává po prvním zhlédnutí nezapomenutelnou, chci ji vidět znovu a uděluji bez jakýchkoliv pochybností pět hvězd. ()

Galerie (48)

Zajímavosti (29)

  • Seth Rogen se nechal slyšet, že byl až šokován tím, jak moc se někteří herci dokázali ve filmu navzájem urážet. V jednu chvíli měl dokonce pocit, že by měl zasáhnout a říct jim, že jsou ve skutečnosti přátelé. (SidneyP)
  • Ve 49. minutě okrádá Emma Watson se sekerou v rukou Sethovu partu o pití. Když usekne dřevěný penis, drží sekeru na pravé straně. V dalším záběru ji drží nalevo a poté opět napravo. (PauloZ)

Související novinky

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Nutno uznat, že omladina z Bradavic si buduje zajímavější filmovou kariéru, než by jeden čekal. A jejich další projekty rovněž vypadají slibně. Daniel Radcliffe si po Ženě v černém a letošním Horns… (více)

Reklama

Reklama