Určeno hlavně fanatickým obdivovatelům zúčastněných komiků. Mám jejich filmy hodně rád, ale tohle prostě až zas taková prča nebyla. Navíc jsou tam všichni kromě Jaye Baruchela meganesympatický kreténi. Sice záměrně, ale to je mi jako divákovi u rekta. Najdou se tam vtipné momenty, ale na to jak je to dlouhý je jich poskrovnu a obvyklej dobráckej pocit upřímný komedie ze života mi tady totálně chyběl. Fakt vtipná mi přišla rozprava jestli nanebebrací fail Jamese Franca byl kvůli učebnicové malichernosti, nebo hněvu, nebo co to vlastně bylo za hřích :)(18.11.2013)

• Fr

,,MÁM TĚ RÁD, SETHE, VŽDYCKY JSEM MĚL“ ... ,,TAKY TĚ MÁM RÁD, UMŘEME SPOLU“... /// A znáte tu vo tom, jak si Rogen potřeboval zvednout sebevědomí? Proto sedl a psal a psal, pak režíroval a hrál… Jako nic osobního proti Sethovi nemám. On má rád fekální humor, já ne. To je asi tak všechno, co nás spojuje. Tady je chvilku zábava vidět chcípat ,,hvězdy“, pak taky Ceru a je škoda, že ta parta přeživších kámošů nemá trošičku jiný složení em>(jasan, asi by to pak nebyli kámoši, chápu.). Namelou se tady tuny sraček a (měřeno vod voka…) vychází tak jedna dobrá hláška na jednu tunu. Ta vobčas vyloudí i úsměv, ale asi nejsem ten pravej, aby seriózně hodnotil skupinku mamrdů uvězněnejch v baráku. Jsem schopnej uznat, že prodat film, kterej stál pár doláčů, kterej nemá scénář a těží jen z pár známejch ksichtů, do kin celýho světa je možná větší frajeřina, než ho natočit. Ale na mě to bylo málo úchylný a teda i ftipný. To třeba Mládeži nepřístupno, byla možná větší píčovina (no, spíš nebyla. Byla! Nebyla!...), ale zvrhlýho humoru jsem si užil. A taky ta schopnost, udělat ze sebe magora, tady svědčí jen Francovi. Ty ostatní totiž magoři jsou (kromě Emmy, vím, ale ta je normální!). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zadek Michaela Cery si představuju jako malou koblihu. Malou pihatou koblihu... 2.) Zjistím, že natočit film, nemůže bejt zase taková věda. 3.) Thx za titule ,,krasnyprinc“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ *(17.8.2013)

Holy shit, to byla neskutečná prdel! Respektive abych byl konkrétnější, nedá se vysloveně říct, že by mi všechno v tomhle filmu sedlo - některý fóry pro mě vyzněly hodně do prázdna, protože nejsem úplně zběhlej v backgroundu, z něhož scénář těží, ale přesto mi to nebránilo si většinu téhle šílené komedie prostě užít. Je to hra, a když přijmete její pravidla, dostane se vám zasloužené odměny - tohle je biják pro lidi, kteří ho docení - čímž se klaním na stranu těch, kteří se domnívají, že APOKALYPSA V HOLLYWOODU je ve skutečnosti mnohem sofistikovanější, než by se mohlo na první pohled zdát. A třeba už jen kvůli báječné Emmě Watson a pěknému závěru nemám za sebe problém dát tomu 4 hvězdy, byť zrovna tady mi 5 hvězdičková škála přijde hodně omezující, a osobně bych to viděl spíše někde mezi 3-4 hvězdami, v závislosti na tom, jak moc vám tenhle typ humoru konvenuje. Což mi na tom přijde nejpozoruhodnější - ačkoli žiju v domnění, že nejsem úplně cílovka tohoto typu filmů, místy jsem se vážně smál nahlas. A o tom je.(29.10.2013)

• IQ Tiqe

Začnu tím, že to byla úchylná a v 90 % případů trapná sračka a taky jsem si často trapně připadal. ALE – sem tam se nějaký vtip povedl, nápad s herci hrajícími sami sebe byl taky povedenej, narážky na jiné filmy tomu taky místy dodávaly šťávu; a když už jsem se hodně nudil, tak to zachránila Emma; a pak nesmím zapomenout na I will always love you a ostatně ani na Backstreet Boys. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 4 | hudba 4 | humor 3 | akce 5 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4(15.9.2013)

Nejzábavnější film roku! Tolik známých tváří, tolik gagů, tolik narážek na filmy, tak brutální, tak sprosté, ujeté, šílené, vizuálně skvělé a perfektně vymyšlené, že tomu pálím plný počet. O filmu jsem si dopředu nic nezjišťoval a kdo bude čekat flákačskou, hulící komedii jako já, tak bude nesmírně překvapen a šokován, vším, co se ve filmu děje. Nářez!(18.9.2013)

• - Pes, kterého na konci filmu drží Seth Rogen, je jeho a jmenuje se Zelda. (Johnec)

• - Většinu obrazů ve filmu namaloval sám James Franco. (Johnec)

• - Jedna z prvních verzí filmu byla, že apokalypsa začne ve chvíli, kdy jsou hlavní protagonisté ve studiu, kde se zrovna natáčí videoklip Busty Rhymese. (Johnec)