This Is the End mohla být perfektní p*čovina. Bohužel však jako celek moc pohromadě nedrží a tu a tam jde přes čáru. Na druhou stranu je však výsledek asi lepší, než kdyby se Rogen snažil být až příliš korektní, to by pak zase trpěla humorná stránka filmu. Při ohlédnutí zpět je však dojem z projekce až nečekaně a překvapivě dobrý. Jak blázen jsem se smál většinu času, z filmu čišela nadsázka a sebeironie a všichni si své party očividně užívali. Měl bych si doplnit vzdělání, co se týče Rogenových filmů... 80%(5.11.2013)

Líbí se mi úvodní věta komentáře uživatele Limy: "Chytřejší, než si většina diváků dokáže připustit." Osobně bych byla raději, kdyby se mírně ubralo na (překřičené) improvizaci a více přidalo na řízené a naplánované absurditě, ale i tak jsem spokojená. Zároveň také žárlím, protože natočit se svými kamarády film o konci světa a pekle a nebi je můj sen. Naše civilizace je odsouzena k zániku.(10.8.2015)

• Fr

,,MÁM TĚ RÁD, SETHE, VŽDYCKY JSEM MĚL“ ... ,,TAKY TĚ MÁM RÁD, UMŘEME SPOLU“... /// A znáte tu vo tom, jak si Rogen potřeboval zvednout sebevědomí? Proto sedl a psal a psal, pak režíroval a hrál… Jako nic osobního proti Sethovi nemám. On má rád fekální humor, já ne. To je asi tak všechno, co nás spojuje. Tady je chvilku zábava vidět chcípat ,,hvězdy“, pak taky Ceru a je škoda, že ta parta přeživších kámošů nemá trošičku jiný složení em>(jasan, asi by to pak nebyli kámoši, chápu.). Namelou se tady tuny sraček a (měřeno vod voka…) vychází tak jedna dobrá hláška na jednu tunu. Ta vobčas vyloudí i úsměv, ale asi nejsem ten pravej, aby seriózně hodnotil skupinku mamrdů uvězněnejch v baráku. Jsem schopnej uznat, že prodat film, kterej stál pár doláčů, kterej nemá scénář a těží jen z pár známejch ksichtů, do kin celýho světa je možná větší frajeřina, než ho natočit. Ale na mě to bylo málo úchylný a teda i ftipný. To třeba Mládeži nepřístupno, byla možná větší píčovina (no, spíš nebyla. Byla! Nebyla!...), ale zvrhlýho humoru jsem si užil. A taky ta schopnost, udělat ze sebe magora, tady svědčí jen Francovi. Ty ostatní totiž magoři jsou (kromě Emmy, vím, ale ta je normální!). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zadek Michaela Cery si představuju jako malou koblihu. Malou pihatou koblihu... 2.) Zjistím, že natočit film, nemůže bejt zase taková věda. 3.) Thx za titule ,,krasnyprinc“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ *(17.8.2013)

Možná jsem čekal o trošičku víc, ale přesto prča. Parta správnejch celebrit se zabarikáduje v domě a občas bavěj a občas malinko nuděj, každopádně u některejch scén jsem se opravdu gebil nahlas. Herci jsou všichni skvělí, nejvíc se mi líbili asi James Franco a Craig Robinson. Shrnul bych to tak, že stejně jako v případě Pineapple express a Your highness tomu k dokonalosti něco chybí, ale zábava to je, o tom žádná.(15.9.2013)

No ty vole! Dost dobrá řezničina. Podobnej druh komedií plných podobně nekompromisního a nekorektního humoru mám rád a jako, že jsem se pobavil fakt od srdce. Jedna absurdita střídá druhou. Nikdo se tu z ničím nesere. To se nedá ani nijak popisovat, to chce vidět. Každopádně (asi) komedie roku. Těžko jí bude ještě něco překonávat. A jsem rád, že aspoň jednou za rok se v tý záplavě většinou naprosto za každou cenu cool a totálně nevtipných sraček, objeví i takovej film. K úplný dokonalosti sice trochu chybí, ale i tak je to bomba. 90%(21.9.2013)

• - Ve 49. minutě okrádá Emma Watson se sekerou v rukou Sethovu partu o pití. Potom, co usekne dřevěný penis, drží sekeru na pravé straně. V dalším záběru ji drží nalevo a poté opět napravo. (PauloZ)

• - Michael Cera původně neměl Rihannu plácnout přes zadek, ale jen naznačit pohyb a zastavit těsně před dotykem. Na kameře to však nevypadalo věrohodně, a tak se jí Cera zeptal, jestli ji může opravdu plácnout. Rihanna souhlasila, ale jen pod podmínkou, že ona dá jemu také opravdovou facku. (Johnec)

• - Seth Rogen a Evan Goldberg v interview prohlásili, že na konci během titulků měla být scéna, ve které James Franco a Danny McBride kouří v pekle marihuanu s Hitlerem. Pak ale usoudili, že to už by "bylo moc". (Johnec)