Určeno hlavně fanatickým obdivovatelům zúčastněných komiků. Mám jejich filmy hodně rád, ale tohle prostě až zas taková prča nebyla. Navíc jsou tam všichni kromě Jaye Baruchela meganesympatický kreténi. Sice záměrně, ale to je mi jako divákovi u rekta. Najdou se tam vtipné momenty, ale na to jak je to dlouhý je jich poskrovnu a obvyklej dobráckej pocit upřímný komedie ze života mi tady totálně chyběl. Fakt vtipná mi přišla rozprava jestli nanebebrací fail Jamese Franca byl kvůli učebnicové malichernosti, nebo hněvu, nebo co to vlastně bylo za hřích :)(18.11.2013)

No ty vole! Dost dobrá řezničina. Podobnej druh komedií plných podobně nekompromisního a nekorektního humoru mám rád a jako, že jsem se pobavil fakt od srdce. Jedna absurdita střídá druhou. Nikdo se tu z ničím nesere. To se nedá ani nijak popisovat, to chce vidět. Každopádně (asi) komedie roku. Těžko jí bude ještě něco překonávat. A jsem rád, že aspoň jednou za rok se v tý záplavě většinou naprosto za každou cenu cool a totálně nevtipných sraček, objeví i takovej film. K úplný dokonalosti sice trochu chybí, ale i tak je to bomba. 90%(21.9.2013)

Najkresťanskejší film od Umučenia Krista. :) Je tam niekoľko improvizovaných momentov typu "môžem si honiť, kdekoľvek chcem", ktoré skĺznu do trápnosti či úplnej hluchoty. Ale zvyšok je veľký luxus. Scény ako "kto znásilní Emmu Watson", "The Exorcism of Jonah Hill", "mrdal som Lindsey Lohan", "kurva, to som sa zľakol, James, máš tu rekvizity zo Spider-Mana 3" či "Dobrý Bože, tu je Jonah Hill z Moneyballu..." Skrátka sranda. Veľká sranda. Tony hlášok a vtipných narážok na filmy všetkých účinkujúcich i mnoho ďalších. Plus skvelá rola pre Tatuma.(23.8.2013)

Nejzábavnější film roku! Tolik známých tváří, tolik gagů, tolik narážek na filmy, tak brutální, tak sprosté, ujeté, šílené, vizuálně skvělé a perfektně vymyšlené, že tomu pálím plný počet. O filmu jsem si dopředu nic nezjišťoval a kdo bude čekat flákačskou, hulící komedii jako já, tak bude nesmírně překvapen a šokován, vším, co se ve filmu děje. Nářez!(18.9.2013)

Když si několik hollywoodských herců s chutí zahraje v celovečeráku sebe samotné a ještě jsou ochotni se všelijak shazovat a vzájemně se urážet, to vše na pozadí biblického soudného dne, je to samo o sobě zajímavé a originální. Ale ono je i to neskutečně atraktivní, vtipné a nemá to jediné hluché místo! Navíc efekty jsou více než povedené a obrázky samotné apokalypsy jsou tak dokonalé a dechberoucí, že tenhle film nemohu označit za obyčejný. V podstatě nic jsem od toho nečekal, ani jsem si předem nepřečetl obsah filmu, prostě jsem v sobotu v osm večer zapnul HBO s tím, že se chci pobavit, a ono se tak skutečně stalo. Nevěděl jsem ani, kdo v tom hraje, takže mě bavilo rozeznávat známé herce a jiné hvězdy, které znám z rúzných filmů či seriálů. A jak gradoval děj, film byl stále vtipnější, stále zajímavější, stále atraktivnější, a ještě teď, při psaní komentáře a vzpomínkách na film se lehce uculuji, což je asi nejlepší znamení o jak kvalitní zábavu šlo. Samozřejmě jsem se perfektně bavil i díky tomu, že většinu filmů a seriálů, na které byly ve filmu učiněny narážky, jsem viděl a znám je, a těch, které jsem neviděl a o nichž byla řeč, je skutečně minimum. Jen mě mrzí, že u Dannyho McBridea nebyl zmíněn seriál Eastbound & Down (Nahoru a dolů), přičemž jeho role v tomto filmu se nesla docela v duchu jeho role právě ze seriálu Nahoru a dolů, dokonce byl zde ještě nesnesitelnější, a to je co říct. Vypisovat, co všechno mě pobavilo, by byla ztráta času, ale fakt mě potěšila především scéna "znásilnění Emmy Watson". Tahle komedie se pro mě prostě stává po prvním zhlédnutí nezapomenutelnou, chci ji vidět znovu a uděluji bez jakýchkoliv pochybností pět hvězd.(8.9.2014)

• - Seth Rogen se nechal slyšet, že byl až šokován tím, jak moc se někteří herci dokázali ve filmu navzájem urážet. V jednu chvíli měl dokonce pocit, že by měl zasáhnout a říct jim, že jsou ve skutečnosti přátelé. (SidneyP)

• - Většina herců je přáteli i ve skutečnosti a společně hráli již v několika snímcích. Nejvíce hlavních představitelů se sešlo už ve filmu Zbouchnutá (2007), kde hrál Seth Rogen, Jay Baruchel, Jonah Hill, James Franco, Craig Robinson i Jason Segel, který si v tomto snímku zahrál pouze malé cameo. (Firebug)

• - Role, kterou ve filmu hraje Emma Watson, byla původně napsána pro Milu Kunis. (Johnec)