Že bych z toho močil do vejšky, to jsem zrovna nechcal. Ale několik úlisných úšklebků film vyvolal, nic proti. Škoda, že se podobného námětu nechytil někdo od nás, z Absurdistánu, kupříkladu takový děckoprc Renč. To by se sešel Ivánek ,,Pepek" Vyskoč-il, Rosák, Nahulená Bočanová a - třeba - prase Zounar i s Pomejema, aby společně nakopalypsa (mé sorry Fananovi za vykrádačku). A já bych roztleskával Ďábla, mlátil ho po prdeli Biblí a klíďo i přecucnul, jen aby je už konečně rozerval na hadry!(19.9.2013)

Rogen hraje pořád tu samou postavu a měl by v tom rozhodně pokračovat. Rozjezd na Francově party mě jen utvrdil v tom, že on tak skutečně žije a je těžké mu nezávidět. Debaty o poslední Milky Way, nadměrné ejakulaci nebo znásilnění Emmy Watson jsou předčasnými vrcholy, i když finále s nejlepším boy bandem všech dob také neurazilo.(26.9.2015)

Takový ten pošahaný film který vymyslíte s partou kámošů na párty v baráku když jste totálně ožralí a sjetí, a rovnou ho tam i natočíte na půjčenou kameru. Až na to že tady je za tu partu kámošů komediální špička současného Hollywoodu, místo papundeklových kulis mají velmi kvalitní CGI triky, a do cameo rolí obsadili úplně všechny co na kopci nad Los Angeles kolem nich bydlí. Je to něco jako Movie 43, ale s tím že není až tak perverzní, bere se o dost vážněji, a trochu víc připomíná normální film . Pro znalce ostatních filmů zde hrajících herců je to totální nerd-fest. 8/10(8.1.2014)

Antiblockbuster roku! Hodní herci přijdou do nebe, kde si hodí taneček s Backstreet Boys (!), a ti špatní (a to není myšleno jen jako jejich charakter) skončí v pekelném chřtánu. Už je to tak. V L.A. nastal pro hereckou smetánku Soudný den. Seth Rogen a jeho herecká parta (čiji ceuá neceuá pauta) se zabarikádovala před nenadálou invazí Belzebuba v luxusním domě Jamese Franca. A v tomhle domě se strhne pořádná mela, když se herci představující zde sami sebe, začnou v rámci záchrany holého života navzájem podrážet a štvát se, a pak se následně pro spasení duše udobřovat. Divák si s nimi užije legrace, napětí, porce solidního gore a hromadu originálních hlášek a narážek na známé hollywoodské trháky, i filmy, ve kterých osobně hráli, nebo se případně dočkáme jejich na rychlo spíchnutých pokračování (Travička zelená 2). Autorem projektu je Seth Rogen, který zřejmě už měl dost negativní kritiky ohledně jeho hereckých schopností a s Evanem Goldbergem a Jay Baruchelem vyprodukovali žánrový mix na motivy jejich autorské povídky. Seth Rogen prokázal, že pokud jeho herectví má stereotypní ráz, tak jako režisér by rozhodně nezapadl do šedi průměrnosti. Je se svým režijním kolegou Goldbergem technicky zdatný, a jediné v čem to vázlo, bylo občas statické vyznění děje i prostředí. Jinak všem na place nebylo nic svaté. Od úvodní brilantní likvidace párty pařmenů ve stylu "Nezvratného osudu" přes "zabíjecí" hláškovací pasáže, problém s nedostatkem vody, "gangnam style" blbnutí až po posedlého Jonaha Hilla s následným zmrveným vymítáním. Všechno v ideálním poměru a rozložení, až na ten přepálený závěr, který mohl být stylově vybroušenější. Pochopitelně, že film po celou dobu na diváka funkčně pomrkává a herecká partička se se sympatickou drzostí vysmála katastrofickému žánru a blockbusterům zvláště. Do kin vlétl netradičně pojatý film s osobitým pohledem na současnou mainstreamovou hollywoodskou produkci. Relativně herecká omladina dokázala s nejedním upjatým kritikem pořádně zamávat. Tohle mělo vztyčený prostředník. Mé hodnocení: 90%(17.11.2013)

miestami trápne, miestami opakujúce sa, zo začiatku som vyslovene hľadel na tento film s odpoom (v podstate do momentu, kým nezačala apokalypsa), prišlo mi to ako "vyťahovanie sa" - ale tak pekne alibisticky zamaskované, akože "robíme si zo seba srandu"... pár fórov ušlo, no poväčšinou sa týkali vedľajších a kameo úloh - michael cera na plnej čiare vyhral tento film, potom emma watson (škoda, že jej je tam tak málo) a napoko back street boys v nebi... a pritom baruchela, franca a robinsona mám rád, rogena veľmi nemusím a hill s mcbrideom sú mi vyslovene proti srsti, čiže to je u mňa taký stred - pár fórov vyšlo, ale celé to asi vzniklo podľa mňa tak, ako je to ukázané v scéne, kedy franco s rogenom vymýšľajú sequel k pineapple express - takto zrejme vznikol nápad, scenár a napokon aj celý tento film...(1.2.2014)

• - Seth Rogen se nechal slyšet, že byl až šokován tím, jak moc se někteří herci dokázali ve filmu navzájem urážet. V jednu chvíli měl dokonce pocit, že by měl zasáhnout a říct jim, že jsou ve skutečnosti přátelé. (SidneyP)

• - Většinu obrazů ve filmu namaloval sám James Franco. (Johnec)

• - Ve filmu si mohli zahrát sami sebe také Cameron Diaz, Edward Norton, Mila Kunis a Elizabeth Banks. Kvůli jiným filmům však museli odmítnout. (Johnec)