• DaViD´82

Domácí video partičky kamarádů, které by stejně jako všechna ostatní domácí videa mělo zůstat uvnitř party. Jak sympaticky totiž celý ten nápad vyznívá na papíře, tak diletantsky je to zrealizované. Rogen s Goldbergem měli mít dostatek soudnosti a nepouštět sami sebe za kameru. Nerozsype se to jak domeček z karet jedině díky obsazení. Všichni bez výjimky si to evidentně užívají. Což je i důvod proč mě u toho spíše zajímají bonusové materiály a komentáře než samotný film, který je stylem i humorem na naprosto shodné vlně jako všechno ostatní co (si) doteď Rogen sepsal.(21.9.2013)

Komedie roku so far. Nekorektní a sprostá, ale inteligentní. Sebeuvědomělá a meta, ale nenucená. Platí, že čím více toho víte a znáte (o hercích a jejich typických postavách, které hrají ve svých filmech), tím víc se budete smát. Jen nesmíte být nudný suchar. PS: Jestli verbal myslí komentář k tomuto filmu vážně, tak se pomalu ale jistě stává křečovitou parodií na sebe sama. Škoda, holt ne každému jde fekální a nekorektní humor s takovou grácií, jako Sethu Rogenovi :)(29.9.2013)

Líbí se mi úvodní věta komentáře uživatele Limy: "Chytřejší, než si většina diváků dokáže připustit." Osobně bych byla raději, kdyby se mírně ubralo na (překřičené) improvizaci a více přidalo na řízené a naplánované absurditě, ale i tak jsem spokojená. Zároveň také žárlím, protože natočit se svými kamarády film o konci světa a pekle a nebi je můj sen. Naše civilizace je odsouzena k zániku.(10.8.2015)

• IQ Tiqe

Začnu tím, že to byla úchylná a v 90 % případů trapná sračka a taky jsem si často trapně připadal. ALE – sem tam se nějaký vtip povedl, nápad s herci hrajícími sami sebe byl taky povedenej, narážky na jiné filmy tomu taky místy dodávaly šťávu; a když už jsem se hodně nudil, tak to zachránila Emma; a pak nesmím zapomenout na I will always love you a ostatně ani na Backstreet Boys. # [viděno: monitor, 5.1] # příběh 4 | hudba 4 | humor 3 | akce 5 | napětí 1 | pustil bych si znovu 4(15.9.2013)

Že bych z toho močil do vejšky, to jsem zrovna nechcal. Ale několik úlisných úšklebků film vyvolal, nic proti. Škoda, že se podobného námětu nechytil někdo od nás, z Absurdistánu, kupříkladu takový děckoprc Renč. To by se sešel Ivánek ,,Pepek" Vyskoč-il, Rosák, Nahulená Bočanová a - třeba - prase Zounar i s Pomejema, aby společně nakopalypsa (mé sorry Fananovi za vykrádačku). A já bych roztleskával Ďábla, mlátil ho po prdeli Biblí a klíďo i přecucnul, jen aby je už konečně rozerval na hadry!(19.9.2013)