Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  ***

  Partička bývalých Machrů a šprtů je sice dostatečně sebeironická na to, aby si ze sebe dělala prdel a častovala se nadávkami nejhrubšího zrna, ale chybí jim trošku soudnost, co se týče promyšlenosti filmu. Tvůrci sází na to, že jsou prostě celebritami k sežrání a že diváci budou jásat pokaždé, když se sejdou na obrazovce. Občas se pracuje i se samotným statutem herců, např. role hodňásků Michaela Cery vs jeho role prasáka zde. Scénář Seth Rogen nejspíš splácal na párty podobné té v úvodu filmu a dialogové improvizace na tom nic nevylepší. Apokalypsa v Hollywoodu může posloužit jako jednorázová jednohubka pro relax více lidí u obrazovky, ale rozhodně není kvalitním filmem, ani zapamatováníhodnou komedií. 5/10(28.10.2013)

 • Superpero
  ***

  Určeno hlavně fanatickým obdivovatelům zúčastněných komiků. Mám jejich filmy hodně rád, ale tohle prostě až zas taková prča nebyla. Navíc jsou tam všichni kromě Jaye Baruchela meganesympatický kreténi. Sice záměrně, ale to je mi jako divákovi u rekta. Najdou se tam vtipné momenty, ale na to jak je to dlouhý je jich poskrovnu a obvyklej dobráckej pocit upřímný komedie ze života mi tady totálně chyběl. Fakt vtipná mi přišla rozprava jestli nanebebrací fail Jamese Franca byl kvůli učebnicové malichernosti, nebo hněvu, nebo co to vlastně bylo za hřích :)(18.11.2013)

 • dr.horrible
  ****

  Tak som to na druhý krát predsa dvihol na tie štyri. Neni to dokonalá komédia, obsahuje niekoľko úplne hluchých miest, kopec trápností a zbytočných fekalít, ale je to sranda aká tu dlho nebola. A čo sa týka napríklad Tatuma, asi som ešte ani nevidel, aby si niekto takto zo seba dokázal urobiť srandu, čo platí aj o Cerovi a ostatných; skrátka dokonalá reflexia ich ako ľudí, hercov a ich filmových postáv. Haluz až to bolí. Tak mala vyzerať Neighborhood Watch(3.10.2013)

 • J*A*S*M
  ****

  Komedie roku so far. Nekorektní a sprostá, ale inteligentní. Sebeuvědomělá a meta, ale nenucená. Platí, že čím více toho víte a znáte (o hercích a jejich typických postavách, které hrají ve svých filmech), tím víc se budete smát. Jen nesmíte být nudný suchar. PS: Jestli verbal myslí komentář k tomuto filmu vážně, tak se pomalu ale jistě stává křečovitou parodií na sebe sama. Škoda, holt ne každému jde fekální a nekorektní humor s takovou grácií, jako Sethu Rogenovi :)(29.9.2013)

 • Lima
  ****

  Chytřejší, než si většina diváků dokáže připustit. Rogenův humor jde kolikrát za hranu, ale kdo by se zlobil, když je činěno tak sebeshazovačným a ironizujícím způsobem. Studiová kápa asi musel trefit šlak, když to viděli ve zkušební projekci, o to víc přeju Rogenovi a jeho partičce ten komerční úspěch, který za mořem zaznamenal. Zaslouženě – za asi nejupřímější áčkový biják, který vypadl z „továrny na sny“ za poslední léta.(16.9.2013)

 • - Původní název filmu byl The Apocalypse. (R´Hell)

 • - Natáčelo se v New Orleans v Louisianě. (Weasley)

 • - Craig Robinson v jednom rozhovoru prozradil, že Jonah Hill improvizoval, když požádal o sušenku Milky Way. Následující debata o tom, kdo sušenku nakonec sní, byla také improvizovaná. (Johnec)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace