Epizody(6)

The Fades, nebo-li Vyhaslí nemohou být viděni, cítěni ani dotknuti ostatními lidmi. Pomstychtivý Vyhaslý Polus hledá způsob jak se opět stát člověkem a zničit tak lidskou rasu. Paul je dospívající chlapec, který trpí apokalyptickými sny a aby toho nebylo málo, začíná vidět duchy Vyhaslých. Je tedy na Paulovi, aby zastavil Poluse a všechny Vyhaslé před zničením lidstva. (Jane18CZ)

Fanita

Podmanivý seriálik s takmer neprebádanou zápletkou, ktorá vzala čosi z toho a čosi z tamtoho a ukuchtila vynikajúci príbeh. Herci bavia, rozosmievajú. Každodenné problémy odľahčujú globálnejšie problémy. John je fešák a sympaťák, napriek všetkému. Mesto je plné zbabelcov, vyhaslých, popola a krídiel a jediné po čom túžia ľudia je, aby uzrela svetlo nového sveta aj druhá séria. ()

LordSnape

Seriál, který na mě působil rozpolceným dojmem. Na straně jedné jde o atmosféru a na té druhé se autoři snažili protlačit humor a vztahy mezi adolescenty. Nápad není až tak originální, jedná se o vykradenou Hlídku od Lukjaněnka a kdyby zde nebyly některé poněkud otravné postavy, bylo by to také o moc lepší. ()

kinghome

BBC prostě umí, jen mě sere, že ukončují minisérie ještě před tím, než se pořádně rozjedou. The Fades je další mistrovské dílo od Farrena, který už prokázal svojí kvalitu u Luthera. Největší plus má seriál za výběr herců, který je naprosto úžasný, hlavně díly Lily a Joeovi (Naomi a Chris) ze Skins. Přepadla mě úplná nostalgie a ty postavy jsem si úplně zamiloval, i když Joe hraje hlavního záporáka a Lily strašnou krávu :D Ale prostě stejně to byli mí oblíbenci. Příběh je zajímavý a sem tam se dočkáme i nějakého zvratu. Poslední dva díly jsou dost silný a hlavně při jedný scéně v posledním díle mi zvlhli oči. Všechny díly jsem zkouknul za dva dny a strašně mě sere, že už se rozhodlo, že druhou sérii nenatočí. Snad si to někdy rozmyslí, byla by chyba, kdyby to skončilo na dobro. Zamiloval jsem si Maca, nechápu že ho tu lidi tak nenávidí, kdyť to byla jedna z nesympatičtějších postav a jeho úvody byli naprosto luxusní. Oblíbené postavy: Mac, Natalia( jen jako vyhaslá), John, Anna ()

galba

Oblíbení herci z druhé generace skins v něčem zcela novém, pátá hvězda je za neotřelost, doufám ale, že tento seriál nedopadne jako misfits... ()

Jane18CZ

V tomhle seriálu všechno funguje. Kamera, kostýmy, herci, hudba. Všechno do sebe zapadá. Zpočátku jsem měla pocit, že je příběh trošku přitažený za vlasy, ale s každým dílem mě tenhle pocit opouštěl a během 2-3 dílů byl pryč. The Fades se s ničím nemazlí, když máte pocit že všechno půjde tak jak předpokládáte, tak vás seriál překvapí. Vynikající, opravdu zasloužených 5* ()

Lachvos

Hodně dobré, a zase jinak, VB si opět získala můj obdiv. Chápu, že pro tento styl potřebuje divák jistý smysl pro humor a není pro každého, ale já se v něm poslední dobou vidím čím dál více, proto se s ním v budoucnu budeme vídat častěji...A pro ty ještě nerozhodnuté lidi, hlavně trpěliovost, s dalšími díly přichází gradace ;) ()

Illy

Hodnotit budu po dalších dílech, nicméně Paul (něco mezi Harrym Nekroskopem a Podivným Thomasem) a dění kolem něj mě velmi zaujalo.... Dokoukáno. Spokojenost. Dostatečně britské, zábavné i originální. 80% ()

BlackHood odpad!

Strašná sračka, kte hlavní hrdina má erotické sny a pak ukazuje své mámě, jak si postříkal kalhoty (je to pravda). Omg. ()

studo

Takto som hltal seriál naposledy pri Prison Breaku. Má to nápad, štýl, zápletku, super postavy, premakaný dej, efekty v rámci seriálu, zabíjajú tu klišé. Jeden z naj seriálov poslednej doby... ()

mackey

Anything to be frightened of? I grow wings when I ejaculate. To, co ze začátku vypadalo jako nějaká pošahanější varianta stmívání (který jsem pro jistotu ani neviděl), se v průběhu třetího dílu stalo velmi zajímavou podívanou. Hlavní geek/saveworld dvojka mi sedla (a vy, kdo nadáváte Kaluuyovi, shame on you!!), vizuál taky hezkej. Jen kolem toho hororu to jelo hodně rychle a asi tak vteřinu. ()

Múra

Chcu další řadu! První (a taky jedinou) sem zvládla za jeden den, nějak sem se nemohla odtrhnout. A teda musim říct, že Neil mě ku.evsky naštval.. ()

Vanguard77

The Fades u mě místy aspirovalo až na nejvyšší hodnocení, ale za několik karambolů se k němu nakonec přeci jen nedostalo. I tak se ale jedná o kvalitní a celkem napínavý seriál, který mi zpříjemnil dvě podzimní dopoledne. Jsem docela zvědavý na další díly. ()

ikilledjenny

Upřímně jsem to začala sledovat, protože jsem byla zvědavá na Lily Loveless, která se mi dostala pod kůži ve Skins, a pak mě tenhle příběh překvapivě dostal. Věčně hláškující Mac, ustrašený Paul, který je jakýmsi andělem, takže svůj strach ze všeho musí překonat a konečně nakopat prdel jednomu Vyhaslýmu. Těším se na další sérii. Can't wait! ()

DJ Kritik

I keď teen spracovanie, ale zaujímavé. Skutočne som sa tešil na ďaľšiu časť. Nebolo tam vsunutých až tak veľa bláznovín a malo to hlavu a pätu. ()

reno.d

FUCK!...Čtvrtej díl mě naprosto dostal!Každej díl je lepší a lepší...a ještě k tomu super muzika...90%. ()