Antologie pěti kratších filmů zkoumá dopad rakoviny prsu na lidské životy. Pět geniálních umělců spojilo své síly proti rakovině prsu a každý z nich natočil krátký úsek tohoto průkopnického filmu. "Charlotte" líčí ženu (Ginnifer Goodwin), jež neví, jak se rozloučit se svou dcerou. Příběh "Mia" (Patricia Clarkson) je vyprávěn skrz sérii záběrů z minulosti. "Cheyanne" (Lyndsy Fonseca) je překrásná striptérka, jejíž čerstvé manželství ohrožuje její nemoc. "Lili" sleduje snaživku (Rosario Dawson), jež požádá svou sestru, aby sdělila jejich matce její diagnózu. A nakonec "Pearl", onkoložka (Jeanne Tripplehorn), která se náhle ocitla v roli pacienta. (HBO Europe)

kolly13

Silné téma, dobrý výkon herců, divák si najde sympatickou roli. Ale celkově tam chybí určité "wow", na které bych se odkázal později. ()

teckax

To je prima, že to lze vyřešit matematikou... 5 příběhů, 5 hvězd. Takže: Charlotte půl hvězdy, Mia celá, Cheyanne celá (top), Lili půl a nakonec Pearl - celá... 4* jak vyšitá. ()

hajner

Ťažký ženský pohľad na reálnu hrozbu keždej jednej na rakovinu. Ťažký film o vyrovnávaní sa s osudom čo hodnotím pozitívne, už len kôli skvelému hereckému poňatiu. ()

sabatko

Nejsilnější byl pro mě začátek zachycující dění z pohledu dítěte což naznačuje, že film měl poněkud klesající tendenci. Příběhy byly na můj vkus zbytečně krátké, zrovna ve chvíli kdy si začnete domýšlet kam se bude děj ubírat, střih a jedeme dál. Překvapením (alespon pro mě) byl režisérský počin Alicie Keys a Demi Moore, které se ho myslím zhostili více než dobře. Celkově působí film vzhledem k tématu nesporně dojemně až srdceryvně. Dávám přednost méně mainstreamovému podání, ale budiž, tři hvězdy si to jistě zaslouží. ()

Rajca

Aktuálna téma, ktorej hlavným ťahákom je zrejme len celebritný rukopis. Výsledok na mna pôsobil skôr seriálovým dojmom. Vyplnil jeden večer ale nezanechal výraznejšiu emóciu. Osviežením bol príbeh v podaní Patricie Clarkson, inak dosť prvoplánové spracovanie s jasne predvidatelnym priebehom. ()