• kolodej1
  ****

  zajímavé mikropříběhy, kterým se nedá příliš vytknout. Snad jedině, že méně je někdy více a tak by nebylo na škodu, kdyby těch příběhů bylo trochu méně, ale byly více rozpracovány, pak by to možná bylo na plný počet hvězd. Jinak bylo pěkné, že se i přes velmi vážné téma nehrálo příliš na city a neždímaly se z diváků slzy, i když by to nebylo až tak složité. Jenom bych měl ještě připomínku k zařazení zde na webu, zaškatulkování jako komedie vyznívá spíš jako hloupý žert, legrace to vážně není, ani ty příběhy samotné, ani téma filmu.(29.6.2013)

 • TommyDiamond
  ****

  Tento příběh nese poselství…. Je natočen ženami pro ženy s rakovinou prsu a jejich blízké. Pět příběhů pěti žen, které přibližuje jejich utrpení i naději. I když má snímek vzbudit lítost, tak nabádá především k prevenci a co nejdřívějšímu odhalení rakoviny..... Já jsem s filmem nad míru spolkojen. Zaujal mě a herečky ze sebe vydaly maximum. Dávám čtyři hvězdy(25.5.2014)

 • Pavlínka9
  *****

  Skvěle nenásilně zpracované téma rakoviny prsu a ukázka toho, jak dokáže zasáhnout do života. Příběhy, které jsou propletené s hlavní postavou, která je v průběhu celého filmu u všehno a na jejímž životním příběhu je to založené. Film je hvězdně obsazen, jak režijně, tak herecky a je to tak silné, že dokonce i slzy ukáply....Rozhodně doporučuji na shlédnutí každému, aby si uvědomil, jak rakovina dokáže ovlivnit životy mnoha lidem...nejen ženám....(19.8.2014)

 • eLeR
  ***

  Aj o tomto je život. Možno to všetko brať ako poučné video, ako rakovina dopadá na život ženy a jej rodiny a okolia. Ako poučné video, že aj prevencia je dôležitá. Mne osobne sa najviac páčil príbeh Patricie Clarkson, ale všetky sa dali pozerať, a už aj keby človeka začali nudiť, tak začal iný príbeh. Určite treba aj kapesníky.(9.9.2013)

 • lucijelucije
  ***

  Každý příběh měl své kouzlo, a každý z nich byl svým způsobem silný a dojemný. Rakovina a její dopad na životy osob, které si tím musely projít, je těžký nejen pro ně samé, ale také pro jejich blízké. A Five krásně ukazuje, jaký důsledek vzniká, když se s tak zákeřnou nemocí setkáme. Určitě má tento film hloubku a nemůže se mu odepřít snaha, vcítit se do daných příběhu oněch žen, ale trochu jsem postrádala emoce tam, kde bych je čekala nejvíc.(27.2.2014)

 • - Ve všech pěti příbězích je přítomna pouze jediná postava, a to doktorka Pearl (Jeanne Tripplehorn). (..Lucas..)

 • - Úvodní díl se odehrává dne 20. 7. 1969, tedy v den, kdy Neil Armstrong přistál na Měsíci. Ve stejný den se narodil Josh Holloway. (Evie28)

 • - Ginnifer Goodwin a Jennifer Morrison se setkali již podruhé. Poprvé to bylo u natáčení seriálu Once Upon a Time (od r. 2011). (R´Hell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace