poster

Doba ledová: Mamutí Vánoce

 • Česko

  Mamutí Vánoce

 • USA

  Ice Age: A Mammoth Christmas

 • Slovensko

  Doba ľadová: Mamutie Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2011, 24 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blondboss
  ***

  Taký priemerný ničím nezaujímavý krátkometrážny vianočný sequel, ktorý v zásade len kopíruje podstatu podobných dielov z podobne úspešných animákov. Ani Scrat to tentokrát nevytiahne do lepšieho hodnotenia, aj keď bol opäť skvelý ako vždy, mal ale málo priestoru. Na vianočnú pohodu fajn, inak ale zbytočnosť. 55 %(10.12.2017)

 • adamcikv
  *****

  Nevím proč ale už zase musím dát DL 5 hvězdiček. A není to ze zvyku. Prostě to bylo fajn. K tomuhle stačí jen dodat: "Zastavte svět, přichází doba ledová!" Scrat zase boduje (koneckonců opravdu je jedinou animovanou filmovou hvězdou na světě (pokud samozřejmě přehlížíme Simbu) ) a docela vtipná "Broskvička" ( hrozný jméno ) skvěle doplňuje imbecila Sida. Opravdu VÁNOČNÍ podívaná, kterou po hrozném vánočním Madagaskaru ( Dreamworks bad ) vyspravili úžasní chlapíci z 20th Century Fox a Blue Sky Studios. Není co dodat.(2.12.2011)

 • LencaN
  ***

  Trochu mi neseděl Santa Claus v pravěku, ale budiž, jak jinak udělat vánoční příběh v době ledové...(možná mohl mít i nějaký víc pravěký obleček O:-) ) ale jinak to bylo zábavné, veveřička nezklamala. Zjišťuju, že hodně animáků má nějakého takového roztomilého a vtipného tvorečka. Vysvětlení vzniku Vánoc (stromečky, Santovi pomocníci, létající sobi, atd.) bylo povedené.(7.12.2013)

 • blackrain
  ****

  Mezi starými známými nesmí chybět ani veverka, která pro získání žaludu udělá opravdu cokoliv. Její krasobruslařská kreace by určitě uspěla i na mistrovství světa. Hlavně už vím, jak to vlastně bylo s těmi Santovými soby. Ten Santa Claus se moc nepovedl. Vypadal trošku divně. Asi to bylo těmi vousy. Přece jenom jsem zvyklá na něco jiného.(29.11.2011)

 • Terva
  ****

  Víš o tom, že zpíváš balvanu ? Je to tradice. CITÁT - Vánoční strom ? Slyšíš, jak to zní směšně ?........... Edííííí, kde jsííí !!!!! Co blbnu to jsem já. Žlutý sníh, ten miluju !!! No a nakonec si zaspíváme o kouzlu vánoc. A Scrat ? Také přinese své kouzlo. A jaké že to bylo ? U pavouka jsem se strašně lekl. Chcete normální hodnocení nebo vánoční hodnocení ? Bylo to krátké.(27.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace