Reklama

Reklama

Doba ledová: Mamutí Vánoce

  • Česko Mamutí Vánoce (více)
Ukázka z filmu 2

Obsahy(1)

Už jste to slyšeli? Vaši oblíbení prehistoričtí hrdinové se vrací ve zbrusu novém vánočním dobrodružství pro celou rodinu! Když Sid nechtěně zničí Mannyho památeční vánoční ozdobu a ocitá se na Santově „seznamu zlobilů”, vydává se na zábavné putování na severní pól, aby dal vše do pořádku. Místo toho ale způsobí ještě větší pohromu. Teď je na Mannym a jeho bandě přátel, aby zachránili Vánoce pro celý svět! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (4)

Ukázka z filmu 2

Recenze (141)

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Další povedený animovaný kraťas s oblíbenými postavičkami z Doby ledové, který se tentokrát odehrává na Vánoce. Vedle zobrazení spousty různých svátečních tradic, které započaly právě Mamutími Vánocemi, mě opět nejvíce pobavil nepřekonatelný "herecký výkon" kryserčáka Scrata. Zkrátka jsem se znovu pěkně nasmál, což je u komedie to hlavní. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Ak chcete zničiť sériu, dajte do nej Santa Klausa. S tým sa vysporiadal Clark Kent v Smallville, Harold a Kumar a aj hrdinovia Narnie. A teraz je rad na Ice Age. Jediné čo sa môžem pýtať je prečo? Načo dávať sériu, ktorej čaro je hlboko zakorenené v časoch dávno minulých a v parodovaní všetkých vedecky doložených faktov, do súčasnosti aby priblížila ducha Vianoc mladšej generácií? Nefunkčné a nezaujímavé. Zmes rodinných hodnôt, ktoré s dobrodružstvami Ice age nemajú nič spoločné. Strata času, určená len pre najmenších a ktorá patrí do krabice spolu so Shrekovými Vianocami. Po naplnení krabice, ju treba spáliť a na všetko toto hodnotové zlo zabudnúť. ()

Reklama

freddy 

všechny recenze uživatele

Veverka a její hon za žaludem opět potěšil a pobavil, Vánoce v podání hlavních hrdinů Doby ledové také ušly, takže celkově to byla fajn vánoční jednohubka. Navíc neuškodilo dozvědět se zase další z mnoha legend o tom, jak Santa Claus vlastně přišel k létajícím sobům, jak vznikl seznam hodných a zlobivých, jak to bylo s elfy, a tak dále. Zkrátka taková chuťovka, které jsem se nepřejedl a která potěšila. Nicméně jsem přesvědčen o tom, že vánoční speciál Madagaskaru byl přece jen o něco lepší, takže i když Mamutím Vánocům udělím stejně jako vánočnímu Madagaskaru tři hvězdy, tak zde jsou to o něco slabší tři hvězdy. Vím, na hodnocení to sice nebude mít vliv, ale využívám toho, že to mohu napsat alespoň do svého komentáře. ()

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Ufff,těžce patetický kraťas,o tom jak parta kolem lenochoda Sida vlastně vymslela vánoce,dočkáme se plně amerických keců,otravných vánočních melodií a neskonalého patosu.Na druhou stránku některé dialogy jsou dokonalé a věřte nebo ne,ale Scrat tady není hlavním tahákem,pro mě je to skvěle hláškující šavlozubák Diego,který je pro mě prostě nej.Animace je mizerná,je vidět,že se hodně šetřilo,jako vánoční kraťas to neurazí,ale ze všech dob ledových,celovečerních i krátkých je tohle nejhorší,asi proto jak je to patetické. 1* za Sida,1* za Diega a 1* za Český dabing,bez kterého by to bylo nesledovatelné.55% ()

klerik 

všechny recenze uživatele

Pomerne jednoduché, ale na kraťas v pohode. Žiadny nápad sa príliš nenaťauje, dokonca ani veverica nie je stredobodom pozornosti (najvyšší čas, aby s jej eskapádami začali šetriť). Začal som to pozerať s českým dabingom a musel som to vypnúť a počkať si na slovenčinu. Sid bez problémou so sykavkami, to skrátka nie je ono. Trochu lepšie ako KUNG-FU PANDA SLÁVI SVIATKY, podstatne lepšie ako SHREKOVE PRVÉ VIANOE... ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama