poster

Doba ledová: Mamutí Vánoce

 • Česko

  Mamutí Vánoce

 • USA

  Ice Age: A Mammoth Christmas

 • Slovensko

  Doba ľadová: Mamutie Vianoce

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2011, 24 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Stanislaus
  ****

  Další povedený animovaný kraťas s oblíbenými postavičkami z Doby ledové, který se tentokrát odehrává na Vánoce. Vedle zobrazení spousty různých svátečních tradic, které započaly právě Mamutími Vánocemi, mě opět nejvíce pobavil nepřekonatelný "herecký výkon" kryserčáka Scrata. Zkrátka jsem se znovu pěkně nasmál, což je u komedie to hlavní.(12.6.2012)

 • LencaN
  ***

  Trochu mi neseděl Santa Claus v pravěku, ale budiž, jak jinak udělat vánoční příběh v době ledové...(možná mohl mít i nějaký víc pravěký obleček O:-) ) ale jinak to bylo zábavné, veveřička nezklamala. Zjišťuju, že hodně animáků má nějakého takového roztomilého a vtipného tvorečka. Vysvětlení vzniku Vánoc (stromečky, Santovi pomocníci, létající sobi, atd.) bylo povedené.(7.12.2013)

 • Lilloos
  *

  Nechat staré osvědčené věci tak, jak jsou, se občas vyplácí. Vánoční šutr a prťaví barevní lenochodi jsou vrcholem nevkusu této ubohé nesmyslné splácaniny, která ani nemá vánoční atmosféru. Celé to vystihuje odpověď Diega na Sidovu trapnost. "Proč jenom jsem na seznamu hříšníků?" "Asi proto, že není seznam pitomů."(21.9.2013)

 • freddy
  ***

  Veverka a její hon za žaludem opět potěšil a pobavil, Vánoce v podání hlavních hrdinů Doby ledové také ušly, takže celkově to byla fajn vánoční jednohubka. Navíc neuškodilo dozvědět se zase další z mnoha legend o tom, jak Santa Claus vlastně přišel k létajícím sobům, jak vznikl seznam hodných a zlobivých, jak to bylo s elfy, a tak dále. Zkrátka taková chuťovka, které jsem se nepřejedl a která potěšila. Nicméně jsem přesvědčen o tom, že vánoční speciál Madagaskaru byl přece jen o něco lepší, takže i když Mamutím Vánocům udělím stejně jako vánočnímu Madagaskaru tři hvězdy, tak zde jsou to o něco slabší tři hvězdy. Vím, na hodnocení to sice nebude mít vliv, ale využívám toho, že to mohu napsat alespoň do svého komentáře.(6.1.2012)

 • Kryton
  ***

  Vedle všech těch Shreků a kdo ví čeho ještě, tak i Doba ledová přinese svoje vánoční přispění. Ano Santa už byl v době ledové a stromeček vznikl i v té době. Je to jasně proamerické a tak pro evropské publikum zbývá jen veverka Scrat, která vystřihne lepší etídu na ledu než Verner. Dalo se to přežít, ale už bych to vidět zase nechtěl.(10.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace