Hodný dinosaurus

• USA The Good Dinosaur (více)

Animovaný film „Hodný dinosaurus" si pohrává s otázkou: Co kdyby asteroid, který jednou provždy změnil život na Zemi, naši planetu minul a obří dinosauři nikdy nevyhynuli? Pixar Animation Studios vás zvou na dobrodružnou výpravu do světa dinosaurů, kde se Apatosaurus jménem Arlo spřátelí s člověkem. Na cestách drsnou, ale překrásnou divočinou se Arlo naučí čelit svému strachu a zjistí, že je schopen velkých činů. (Falcon)

Y2ORSI

technická stránka věci je opět parádní, i když stylizace dinosaura mi přišla jako pěst na oko v některých momentech. Hodně se to podobá Nemovi, což je na jednu stranu plus, ale na druhou už tušíte, co se bude dít. Příběh spíš pro menší, ale střídání filmových žánrů to vynahradí. Děti i dospělí se budou bavit. A Lukáš Pavlásek byla dabingová trefa, protože tu postavu snad dělal pixar podle něj. ()

vrch07256732

Príbeh jednoduchý no miestami velmi dojemny. V 3d prevedení animácie najmä kamera krajinou úplne fascinujúce naozaj máte dojem že sedíte uprostred živej krajiny a nie pc animácie. Popis co by bolo ak by dinosaury nevymreli je úplne mimo - stretnutie človeka a dinosaura mohlo kludne nahradiť stretnutie korytnačky a dinosaura - príbeh je totiž o niečom úplne inom. Jediné čo vytýkam - a to v zásade viacerým animákom - je nejaká tragická skľučujúca scéna, tu v podobe (Spoiler) úmrtia otca malého hrdiny. Myslím že mnohé animáky by sa bez takýchto scén zaobišli a nemuseli by stresovať malé deti - stresu si užijú v dospelosti až až. ()

Mrliš

Zpracování luxusní. Prostředí a vůbec všechno působí úžasně. Příběh pro děti, který je v pohodě. Místy jsem se opravdu od srdce zasmál. Ale nejvíce jsem hltal grafickou stránku filmu. ()

pawn

Skvělá animace zejména tekoucí vody, která vypadá jako skutečná, a horské přírody a pár vtipných scén stačí na 3 hvězdy. Celkově to byla pro mě menší nuda než Snoopy ale jen o fous. Jiné animáky jsem si jako doprovod syna užil více. ()

Igi155

Tento film má krásne animácie a niekedy sa aj zasmejete ale to fakt iba niekedy.Príbeh sa mi páči ale trochu vykráda o trošku horšieho Nema.Inak film je dobrý.TOTO VŠETKO STAČILO NA 55% ()

MisaP3

Animace je naprosto úžasná, ovšem ten zbytek... chvílemi si člověk říkal, zda to tvůrci myslí vážně, s ohledem na to, že v sále bylo několik menších dětí bez rodičů, chtělo by to přidat varování, že to není úplně vhodné, některé momenty byly dost drastické až se i mě jako dospělé zastavil dech a valila jsem oči. Příběh, jak už je tu psáno je splácaný z několika starších kousků, což by až tak nemrzelo, kdyby příběh zaujal, to se ovšem moc nestalo. Člověk si tu pobrečí i zasměje ovšem zcela průměrně... ()

kecal

Tak tento film může objektivně ohodnotit asi jen málo zdejších přispěvatelů. Cílová skupina asi stěží přispívá na čsfd. Jasně že je ti 1000x omletý příběh a bla bla bla, ale ta neskutečná animace je prostě brutus. Jen pro to se na to vyplatí podívat i dospělejším diváku. ()

kacenka.r5

Tak ja tento film hodnotím cez oči mojich detí (4 a 8 rokov). Boli unesený, miestami som mala pocit že im oči vypadnú miestami sa rehotali a miestami by sa im do úst vošiel aj ocko dino. Tento film bol určený práve im a tak je nutné sa ich pýtať ako sa im páčil. My dospelý už ho hodnotíme celkom inak, vidíme nedostatky a chyby. Z môjho pohľadu to bolo pekné, príbeh pekný (hoc pre dospelého nudný), príroda čarovná postavičky chutné. Deti sa veľmi bavili preto 5 hviezd. ()

Vlad

Nie, zle to nebolo - akurat to bol dost otrocky skopirovany Levi kral v dobe ladovej. To nie je zle, lebo oba filmy (prve diely) boli velmi dobre, akurat Disney na overenych sablonach nezmenil skoro vobec nic. Vizualne skutocne nadherne a keby v deji bolo trosku viac inovacie ci aspon vyraznejsej variacie, bolo by za to poctive 4*. ()

kocanska

Hezká pohádka. Možná klasický příběh, ale mě i dítěti se líbilo. Žádné střílení a žádné módní hlášky....u kroužkování rodiny i slza ukápla :-) ()

biggerg

Pridáme šupinku Nema a zalejeme to vývarom s Doby ľadovej1. Dostaneme celkom pohodovú pixarovečku na nedeľné poobedie. Animácia 100 bodof. Ten malý čimpokomončák bol k zulíbání. ()

Flekster

Paradny film. Uroven grafiky vo filme je neuveritelna. Alebo skôr by som povedal ze uveritelna az moc miestami som premyslal ci je to ozaj pocitacova animacia alebo realne zabery. Nebyt tych dinosaurou veril by som ze je to skutocna priroda. A ta voda... Naprosto realna klobuk dole pred ludmi z pixaru ze dokazali toto vytvorit. Pre mna to je graficky najlepsie urobeny animak aky som kedy videl. No ok pribeh je trosku tuctovy ale oplati sa to pozriet. ()

Mat.t

V tomto prípade Pixaru asi nešlo až tak o príbeh, ktorý nie je ničím výnimočný, ale o to, aby ukázal ako ďaleko za dá zájsť za dokonalou modeláciou prostredia v ktorom sa naše postavy pohybujú. Tie sú naopak, doslova, ako z doby dávno minulej, viac ako detské a veľmi do tejto nádhernej scenérie nezapadajú. Možno je to iba predohra k niečomu veľkému, čo pre nás Pixar chystá v najbližšej budúcnosti. Štyri hviezdy iba kvôli dokonalej krajine. ()

Kinepa

20.3.2016, DVD, Mně se to moc líbilo, ale co mě překvapilo,tak dětem zase moc ne. Předpokládám, že jsem to neviděl naposledy, tak uvidíme, jak to ohodnotí děti příště... ()

Martin29

O nic světoborného se nejedná. Podobně jako v případě Na Hlavě je to mírně nadprůměrný animák na jedno max dvě podívání. Tématicky podobný Dinosaurus je několikanásobně lepší než tenhle kde pojem originalita selhává na plné čáře. Pokud Vám přijde vtipné, že dravci zachrání lišku, aby ji sežrali nebo, že malý pračlověk trhá hlavu broukovi a směje se u toho jak měsíček na hnoji budete nadšeni. ()

PORTER44

Docela povedený animák,mládě dinosaura které ztratí svého otce a pak samo nechtíc opustí domov se spřátelí s malým človíčkem se kterým se skvěle doplňují na své dobrodružné cestě,pěkně vydařená animace. ()

plevel22

Animácia super ako vždy od Pixaru. Príbeh dojímavý, ale veľmi jednoduchý a nudný. A predovšetkým bez vtipu. Zábava - nula bodov. ()

MLee

V životě by mě nenapadlo, že mě animovaná pohádka dožene k slzám.. Dvakrát:-) Perfektně zpracovaná grafika přírody, až jsem si chvílemi říkala, jestli je to fakt animovaný nebo natočeny.. Velmi krásný námět, dojemný příběh a celkové je to asi jeden z nejlepších animaku, co jsme viděla.. ()

Zlaté glóby 2016 - nominace

Zlaté glóby 2016 - nominace

10.12.2015

Toy Story 4 dorazí v létě 2017

Toy Story 4 dorazí v létě 2017

07.11.2014

Pixar nám příští rok nabídne hned dva originální filmy. V hlavě bude příběhem pěti emocí malé holčičky a The Good Dinosaur nám představí apatosaura s dobrým srdcem. Od roku 2016 se ale Disneym… (více)

Čekají nás Auta 3 a Úžasňákovi 2

Čekají nás Auta 3 a Úžasňákovi 2