Vlkodlak: Bestie mezi námi

• USA Werewolf: The Beast Among Us (více)
Z natáčení 8 - Rachel DiPillo

Píše se 19. století. V lesní samotě je rodina napadena vlkodlakem. Otec je záhy zabit a těsně před smrtí dává matka malému chlapci Charlesovi stříbrný amulet vyjící vlčí hlavy, který patřil jeho dědečkovi. Ten byl „velkým lovcem“ vlkodlaků. Charles pak unikne smrti pomocí otcovy pasti, když pád lustru zabije útočícího vlkodlaka. O dvacet pět let později si Charles vydělává jako lovec vlkodlaků. Spolupracuje společně s partou dalších lovců, aby zbavili svět všech těchto monster. Vlkodlaci mohou způsobit lykantropii – nakažení jedinci sice nejsou pravými vlkodlaky, ale zuřivě útočí na lidi a jejich smrti lze dosáhnout pouze ustřelením hlavy. Jejich těla jsou pak spálena. Vlkodlaci jsou obvykle schopni transformovat se pouze během úplňku, avšak Charles a jeho tým dostanou nabídku na dopadení obzvlášť brutálního vlkodlaka nového plemene. Tento nový typ vlkodlaka je schopen transformovat se tři noci za sebou… (TV Nova)

kakyn

Klasickej béčkovej horor. Tenhle však od odpadu zachránilo pár věcí. Tak první hvězda za to,že je to docela dobrej koukatelnej horor a ne žádná trapná sračka, která se jako horor tváří. Žádný zbytečný "potoky krve", žádný nechutný a trapný scény. Druhá hvězda za celkem slušný efekty, dobrý prostředí a docela i dobrý herce. Dal bych i tři, bohužel to zkazil ten happyend. Rozhodně by se tam hodil jinej konec.... ()

johnsnow odpad!

Ked som to sledoval myslel som si, že ma jebne. No a keď sa len tak z piči zjavil ten upír tak sa tak aj stalo. ()

VanBradley89

Nezačalo to úplně nejhůř. Ale někde v půlce jakoby se to zlomilo a z každou další minutou to bylo horší a horší. Až to najednou skončilo. Bez emocí jsem vyndal placku z přehrávače a položil na poličku : Už nepotřebuji nikdy vidět! ()

Domas88

Další děsivý příběh, tajemný a hrůzný, moc mrtvých a krve. No, asi to takhle musí jít, pokud chcete udělat horor, no jako jednou a dost stačí. ()

vodkasesemte

Tie me up, please. Tighter. Harder. I know what you are thinking. I would make good bait. For man or for beast? To je nějaký péčko, ne? ()

brasek

Prvé minúty sú zaujímavé, dokonca aj dej je pútavý... zmasakrované mŕtvoly sú dostatočne dôveryhodné. Videofilm je ale videofilm a preto sa nebavme o kamere, strihu... a komparzisti sú veľmi nedôveryhodní, prechádzajú sa v pozadí len aby sa nepovedalo. Žiaľ asi po polhodine je všetko zlé a koniec je najhorší až primitívny. Hodnotím za 2 hviezdičky, tú druhú pridávam len preto že ide o videofilm, kde naozaj nezáleží na výprave. ()

Mark1983

Průměrný horor,který jusem v klidu dokoukal až do konce,ale předchozí filmy od Louise Morneaua se mi líbily o hodně víc. ()

Luciaaas2

Po dlouhém odkládání sem se rozhodnul, že se na tento film zkusím podívat a dám mu šanci. Musím uznat, že je to béčko jako řemen, Je to nízkorozpočtový horor, ale ne tak hloupý, jako jiné vlkodlačí horory. Výprava stojí za to, gore efekty jsou udělané na jedničku, mrtvých je hodně a vlkodlak se stím nepáře. Řádí, tak jak by měl v hororech, aby šel z něho strach a vědělo se, že každý úplněk, příjde zlo. Sice Vlkodlak je digitální, trochu to sráží film k zemi, ale kde jsou náznaky vlkodlaka, například obrys, pařaty na kmenu stromu, tak to filmu přispívá na atmosféře. Každý si ale musí uvědomit, že se dívá na béčko, já se skvěle bavil a sem rád, že sem film nezavrhnul a dal mu šanci. Mít tento snímek rozpočet jako Vlkodlak s Beniciem Del Torem, byl by zněho ještě lepší film. Sice herci jsou toporní, ale za to sympatičtí, doporučuji všem skálním fanouškům vlkodlačích hororů... ()

fabregas1

Nemůžu si pomoct, ale jak chystal potravu pro vlkodlaka a kuchal tam borca jako by nic + ty zohavéné těla, člověk by dal za tu řezničinu 5 hvězd :)) Realita je samozřejmě taková, že se jedná o béčko, které můžeme brzo očekávat na Nově. Každopádně nuda určitě nebyla. ()

zekon odpad!

Stupidní herci, stupidní kamera, stupidní triky a animace a nadšenec série Underworld, naprosto tragická kombinace. Trapné od začátku až dokonce vč. dialogů a napětí. ()

MadMaxCZ

Jednohubkový béčko na večer, kdy moc nechcete přemýšlet a chcete restartovat mozek adekvátním přísunem alkoholu. Dostatek krve se ideálně hodí k červenému vínu, cca sedmička je nutná. A několik důvodů, proč se na to podívat? 1. Ráno si zcela nejsem jist předešlou nocí a nakonec jsem rád, že moje noční řádění odnesla jen lednička. 2. Chci se stát veterinárním protetikem, koně jsou přece taky lidi, že? 3. Když mne nevemou na veterinu, budu aspoň patolog. Nebo řezník. 4. Chci vidět v akci westernovou partu ve špageti hororu. A může u toho být i Xena nebo Lara Croft, i se špičatejma kozama. ()