New York, 1974. Padesátiletý Chris (Clive Owen), byl právě propuštěn za dobré chování po mnohaletém vězení za vraždu. Venku na něj čeká jeho mladší bratr Frank (Billy Crudup), policista s perspektivní budoucností. Chris a Frank byli vždy odlišní, ale pokrevní vazby mezi nimi vždy fungovaly dokonale a pevně. Chris dostává šanci k návratu do běžného života. Frank ho ubytovává u sebe doma a nachází mu práci. Chris už ale není schopen žít „normální“ život. Opět se ocitá na šikmé plose zločinu a Frank ho vymazává ze svého života. To už je ale příliš pozdě, protože osudem obou bratrů je zůstat navždy spolu. (Magic Box)

Domas88

Velice silný příběh s dobře udělaným scénářem, škoda, že mi tenhle tip filmu nic neříká, ale líbit se mi líbil a zhlédl jsem to bez vypínání, takže musel být dobrý.. ()

david666

Solidní drama s civilními výkony kvalitních herců. Rodinné problémy jsou tady pěkně prokresleny a k tomu pěká retro atmosféra a dobrý soundtrack ()

fafejt001

Nejdříve jsem moc nečekal , pak mne to zaujalo a závěr mne uzemnil . Takže tři a půl . Ten Al Pacino mi tam také chyběl. Musím to někdy shlédnout jěště jednou . ()

ALchemik

Docela dobré, i když jen retro. Rozčilovala mně ta plejáda hitů během filmu, jako by měla navodit atmosféru 70.let i těm, co nepochopili, že se film odehrává v té době. Slušela by se sem filmová hudba jako ve francouzské verzi.... ()

PTuranyi

Veľmi dobrá dráma o komplikovanom vzťahu dvoch bratov. Ono totiž nie je ľahké byť dobrým policajtom, keď je váš brat zločinec a na druhej strane nie je ľahké byť zlým zločincom keď je váš brat policajt. Zároveň to Chrisovi a Frankovi komplikujú vzťahy so ženami. Ačkové obsadenie, zaujímavé charaktery a kvalitná produkcia sú zárukou dobre vyrozprávaného netriviálneho príbehu, v ktorom má nakoniec bratská láska navrch nad sebectvom. 70% ()

veverysiak

Pekne natočená retrokrimoška s hviezdnym obsadením, ono sa netreba furt pachtiť po vzore Wicka a mlátiť okolo seba ako zmyslov zbavený, len aby som ukojil nízke chúťky poďobaných pukancožrútov, k dobovým strieľačkám by sa to vôbec nehodili a našťastie si to chlapi vopred uvedomili, aj keď to neohúri, je to spoľahlivá zábava na sobotný večer, takže 65%. ()

fabregas1

Dva bráškové. Jeden se stane policistou a druhý gangsterem, zápletka víc než dobrá. Gangsterka ze sedmdesátých let s dobrými herci a občas skvostnou akcí. Film si drží své tempo a díky svým zápletkám je dostatečně zajímavý. ()

Agnostik

Někdo možná kdo očekával předrsnělou krimi gangsterku,jak se k příbuzným filmům tohoto ranku sluší zůstal zklamán.Já neočekával nic,a dostal jsem odměnou velmi poutavé rodinné krimi z v retro stylu 70-tých let z tehdejšího New York city.Příběh dvou bratrů z nichž i když každý stojí na opačné straně zákona spojuje právě Pokrevní pouto..! ()

Edwin44

Sakra ty starý americký fára měly něco do sebe - co auto to paráda. Jinak k filmu, jak někdo už tady říkal délka by mohla bejt kratší ideálně těch 90 minut, takhle ten začátek tůůůůze nudil, naštěstí konec to vynahradil se všim všudy. Herci parádní, akorát trošku nevyraznej Billy Crudup. ()

Tempter

Dobrej biják. Film o tym, že když jsou kostky osudu vrženy, tak se na hlavu můžete stavět a vždy to dopadne jinak, než jste si přáli. Jinak - velká auta, krásné baby, realistické střílečky, to všechno zabaleno do dost vymakaného retro hávu, bohužel 70-tek, které zrovna esteticky ani hudebně moc nemusím. Ale kdyby se Klifoň aspoň na moment ukázal v oblečku Elvise, dal bych možná i 5 :-D ()

JerryPilsen

Rodinné drama na pozadí nejtěžších zločinů.Přepálená stopáž a chvílemi i nuda.Vyvrcholení ale ušlo a herci výborní. ()

NagatoPein

Dráma a pocity. O to vo filme ide, nie o akciu alebo dynamickosť. Amosféru zachytáva a celkovo pôsobí konzistentne. Záver pekný a celkom jasný. Trochu nechápem všeobecné nízke hodnotenie. ()