New York, 1974. Padesátiletý Chris (Clive Owen), byl právě propuštěn za dobré chování po mnohaletém vězení za vraždu. Venku na něj čeká jeho mladší bratr Frank (Billy Crudup), policista s perspektivní budoucností. Chris a Frank byli vždy odlišní, ale pokrevní vazby mezi nimi vždy fungovaly dokonale a pevně. Chris dostává šanci k návratu do běžného života. Frank ho ubytovává u sebe doma a nachází mu práci. Chris už ale není schopen žít „normální“ život. Opět se ocitá na šikmé plose zločinu a Frank ho vymazává ze svého života. To už je ale příliš pozdě, protože osudem obou bratrů je zůstat navždy spolu. (Magic Box)

DAPDO

Příběh o dvou bratrech, jeden polda, druhej grázl, taková klasická zápletka. Rozjíždí se to pomalu, první hodina trochu nudná a ukecaná. Zachrání to přece jen druhá půlka, kdy se už dokonce i něco děje a míň se mluví. Dobře vystihnutý sedmdesátý léta. 55%. ()

Ozzy2

Billy měl charisma jako patník u silnice.Ve srovnání s Clive Owenem, kterej si roli užil byl příšerně nudnej.Vypadali na všechno, jen ne na milující se bratry.Nevěřil jsem jim to bratrství ani vteřinu.Jinak pohoda, fakt drsnej film nabitej skvělou muzikou. ()

Razzor_82

"Já vím, že přijdeš. Seš dobrej chlap." Dva rozdílní bratři, jeden na straně dobra a druhý na straně zla. Mám rád kriminální klasiky ale tenhle pokus vyšel tak na půl. Hvězdné obsazení nemá chvílemi tak trochu co zajímavého hrát. Jde především o rodinné vazby a lidské hodnoty.  6/10 ()

mira.l

Když to shrnu, tak asi zopakuju, co už tu všechno bylo řečeno: kvalitní obsazení ještě nezaručuje kvalitní podívanou, nějak jsem úplně nepochopil přítomnost Mily Kunis a Marion Cotillard nebo možná lépe řečeno ani jejich přítomnost to nezachránila, vražedná délka víc jak dvě hodiny je opravdu moc, bratrské pouto bratrů policajta a nenapravitelného kriminálníka je možná až příliš silné - policajt kreje (mimo jiné) loupežné přepadení bankovního vozu bratrem, atd. V celém filmu snad není postava, se kterou by mohl člověk sympatizovat a fandit jí, vpodstatě všichni se více či méně častěji chovají jako hovada. Snad jedinými pozitivy jsou slušný soundtrack, starý dobrý pořádný americký auta a vůbec vizuální vystižení doby, jinak to byla dvouhodinová nuda se dvěma kratšíma scénama, který měly trochu spád, to bylo asi gegen Schlafen. Na víc jak dvě * to nebude. ()

viviak

Konečne nejaky film, ktoremu mozem dat dobre hodnotenie. Dlhšia stopaz len prospela, dej je zaujimavy, ani na chvilu som sa nenudil Atmosfera 70 rokov film vytiahla poriadne hore, až natolko ze som mal pocit ze som vtom obdobi naozaj.(oproti tým blbostiam co sa dnes tocia). Herecke vykony nadpriemerne, sceny plne kriku nasilia... jednoducho plne emocii. Koniec (od momentu telefonatu a zaklopania 3x) bol naozaj velmi dobre spracovany(nič lepsie podla mna vymysliet ani nemohli). Dovie kolko dostal Chris rokov a či ho aspon teraz pride Frank navstivit :o) ()

john.h

Solidní retro krimi s odrhnutým tématem hodnej a zlej brácha, který má hodně hvězd a solidní závěr, díky němuž se to zvedlo do nadprůměru. ()

TommyDiamond

V Evropě se vždy natočí dobrý a úspěšný film (Krevní pouta) a Američani si myslí, že když ho zasadí do svého prostředí a slušně ho obsadí, že mají vyhráno. Že ta jejich verze bude k posrání lepší. Ale většinou to tak nebývá. Mrkněme třeba na provar s filmem Muži, kteří nenávidí ženy.... Ani Pokrevní pouto nepřekonalo velikost svého evropského bratra. A i když byl snímek velice dobře a líbivě zasazen do Ameriky 70.let, tak příběh našich dvou bratří (gangstera a poldy) a vedlejších postav na mě velký dojem neudělal. I přes pár záporů si snímek tři hvězdy zaslouží.... ()

papadoce

Opäť tu máme príklad toho, že film sa nech je to akokoľvek nelogické, nedá postaviť len na dobrých hereckých výkonoch. Tých je tu fúra, ale čo z toho. Nuda, nuda a zase nuda.Malo to taký potenciál, ale niečo tomu proste chýba. A za to niečo sa dávajú hviezdy. ()

Shitonit

Pomalu se táhnoucí poctivá filmařina, přesně trefa do Černýho pro milovníka tohodlentohoto žánru :-) Radostí bych snad i zakvoxal naposledy. ()

miki68cz

Tak tenhle kousek čekal na mě. To snad točili kvůli mně. Úžasná gangsterka z NY, která si nezadá s největšími blockbustery a legendárními snímky, kdy se ještě točily hustý střílečky. Syrový příběh bez klasického happy endu, skvělý příběh, fantastické herecké výkony, neskuteční Owen, Crudup i Cotillard, muzika poplatná době podtrhuje příběh, stylovka jako prase, super načasování napětí, perfektní vývoj postav. Dokonalý film, který vřele doporučuji, zapsal se do zlatého fondu mojí kinematografie nesmazatelným písmem. Další film, na který se nazapomíná. ()

gicous

Možná mírně nadsazuju, ale Blood Ties se mi opravdu libilo. Film, u něhož jsem cítil, že nic nechybí, ani nepřebývá. Žádná zbytečná scéna, výborný casting a dobří herci v hlavních rolích. Jako fanoušek akčních filmů, musím ocenit také dvě akční scény, jež ve filmu jsou. Natočeny přehledně a s odpovídající atmosférou dokažou vyloudit potřebné napětí. Když k tomu přičtu věrohodné retro let sedmdesátých, včetně aut a hudby, dokážu odpustit i mírné prohřešky proti dějové logice v závěru. Za sebe tedy mohu říct - příjemné překvapení a velice kvalitní žánrový a dobový film. 8*/10 ()

adamcik.patr

Herecké obsazení mluví za vše. Navíc to, že sám mám mladšího bráchu přidává tomuto filmu grády. A ten závěr... Slzička ukápla ()

Sharleen

Takú prvú polhodinu som sa nudila a hovorím si, že to bude ten prípad, kde sú dobrí herci v nejakom nevydarenom kúsku, ale nakoniec ma to celkom prekvapilo. Nie extra vydarené dialógy vykompenzovali vygradované emócie, príjemný soundtrack, Pán herec Clive Owen a Pani herečka Marion Cotillard. ()

elanista1

Skvelá vec nesúca sa v príjemnom retroštýle, fanúšikov žánru jednoducho nemôže sklamať. Navyše pre mňa osobne, aj keby to nebol až tak dobrý film, minimálne kvôli tým trom hereckým dámam by som pri tomto neľutoval strávený čas. Teraz ho dupľom neľutujem. Som spokojný, a osobitne so záverom ktorý má výborne vyvrcholenie, finálna scéna mi privodila zimomriavky. ()

chewbac.Ca

jednu hvězdičku za mou "andělskou" milu! a druhou hvězdu za scénu vystřílení restaurace... zbytek celkem o ničem navíc ten hloupoučký konec byl fakt umělej. ()