Gemeroid

Na tak skvělou zápletku nic moc výsledek. Nějak mi to celé vyběhlo do prázdna. Ale akce dobrá. Koukat se na to dalo, i když mínus půl hodiny by to sneslo. ()

mirodevil

Když nic moc nečekáš a dostaneš syrový nářez i s nášupem. Skvělý casting... Prostě všechno je dobré jak cyp!.. 85% ()

Lucka_97

Film mě zaujal originálním námětem. Dějová linka hezky plynula a nenarazila jsem na část, ve které bych se nudila. Jedná se o sci-fi z blízké budoucnosti (ve které již někteří žijí dnes). Při sledování jsem si nemohla přestat poklídat otázku: Co když sleduji vlastní budoucnost? 7 životů ve mě zanechalo silný dojem a určitě mohu snímek doporučit ke shlédnutí. ()

medveed

Tak to byl slušnej náhul! Kdybych byl hnidopich, tak asi najdu několik nesrovnalosti a vybleju pár výtek... Jelikož, ale nejsem, tak jen konstatuji, že jsem se kuwa bavil prakticky každou minutu a těšil se na to, co se odehraje v další minutě. Lepší 4* a 90% ()

Naby

Celkem zajimavy napad s drobnou sci-fi tematikou. Dej byl zajimavy, akcni, chvilema me i rozesmal. Pribeh byl z prvu hodne zajimavy, ale potom u trochu predvidatelny. Necim jestli jsem mel jen silnou chvilku ale doslo mi to nekde po pulce, nebo ve 2/3 filmu o co vlastne jde. Nicmene slusna, i kdyz hodne neverohodna zapletka. Celkem 3,7* ()

tribican

Přes předvídatelnou pointu jde o zajímavě natočený a akcí nabitý film. Já osobně bych ocenil méně akce a více přemýšlení, vysvětlení motivů jednotlivých postav. Noomi Rapace to zahrála skvěle, ač mně osobně není až tak sympatická. Nejvíc nelogické mi ale přijde, jak rychle dochází ke schvalování určitých zákonů. 75 % ()

Sa.sa

Zajímavý námět a zápletka, provedení bez problémů... Tak pondělí obětovala všech 6 sester, protože byla prvorozená a navíc se zamilovala + se nechala zbouchnout... :( njn city a pocity jsou více než krev... Ten konec byl super, vč. upalování mladších sourozenců. dr. Cayman se s tím nesrala a víceméně měla pravdu a samozřejmě ten její výstup na konci byl něco.... ()

matous20063

Velice zajímavý a originální příběh, založený na katastrofickém podkladu. Nemám filmu co vytknout, až na děj který pokládá spoustu otázek ne které nedostaneme odpověď. Děj je velice chytlavý, a herecké výkony dobré. Celkové zpracování filmu je výborné. Určitě doporučuji. 90% ()

Nechic

Tohle je složitý, ono to je vlastně dobrý. Má to docela spád, strach, dějové zvraty, hodně akce. Jen ten despotický svět jak je nastavený, mi nějak nesedí. Nevěřím mu, nedává mi smysl, nedává smysl po 30 letech. Mísí se tam cosi super moderního s designem Ameriky nějakých osmdesátek. Takže takový, průměr. Jsem rád, že jsem to viděl, špatná podívaná to není, ale potenciál byl mnohem větší ()

naytsirk

Solidní a za mě i celkem originální sci-fi/postapo počin.... Vidět Noomi v sedmi pohledech, i když to ne vždy vypadalo uvěřitelně, nebylo špatný... Určitě to nebyl špatný film, jen se obávám, že zítra už nebudu vědět, o čem to bylo... ()

MoziMedve

Zajímavý Sci-Fi koncept, bohužel už základní premisa je hodně divná a neumožňuje abych se do filmu vžil natolik kolik by bylo potřeba. Prostě byl nápad natočit film o tom, že 7 lidí sdílí jednu totožnost. Bohužel způsob kterým ten nápad realizují je nedomyšlený a povrchný. Navíc "zvraty" které ve filmu jsou se dají uhodnout prakticky hned jak je nastíní. Ve výsledku je to film který má fajn výpravu, a byl tam dobrý námět ale bohužel ho nepropracoval dostatečně a ve výsledku na film asi zapomenete do týdne po shlédnutí. ()

Pierre95

Noomi Rapace jede a je opravdu herečka s velkým H! A Glenn Close je jako záporačka skvělá. Film se mi moc líbil, o napětí ani překvapení není nouze a to mám rád. Vřele doporučuju!!! ()

Aceboris

Zo začiatku veľmi pomalé, rozmýšľal som čo som spravil dobre, že som to začal pozerať. No potom nastal v celku slušný zlom, konečne začala akcia. Sedmorčatá vcelku zaujímavá téma hlavne v časoch keď druhé dieťa nieje možné pre nedostatok potravy, pokiaľ sa stane, že Vám na to prídu, jednoducho Vám ho zoberú a dajú do krio spánku , v reklame je sľubované že sa zobudí do lepších čias. Pomenovať ich po dnoch v týždni v celku originálne, tak ako spracovanie a rozdelenie úloch, každá mohla ísť von len v daný deň ako sa volala. Willem Dafoe v jednej scene povedal " čo sa stane jednej, stane sa všetkým " Veľa vecí pri pozornom sledovaní Vám dôjde, či už počas deju, alebo na konci. U mňa 50%. Dobre sa na to pozeralo. ()