Po deseti letech boje se zákeřnými chorobami v Africe se do Francie vrací lékař Francois. V malém přímořském městečku má na pár dnů zastoupit kolegu a strávit tu prázdniny se svou dospívající dcerou Garance. Jenže to, co mělo být příjemnou dovolenou, se nečekaně mění v dramatický boj o život. Přibývá totiž útoků nezvykle agresivních včel, a když několik lidí zemře, spojí se Francoise se sympatickou včelařkou Clementine, aby se společně pokusili zjistit příčiny agresivity a našli způsob, jak je zastavit. Současně se snaží přesvědčit starostu, aby zrušil blížící se tradiční květinovou slavnost. Ten však odmítne. (nash.)

brasek

Fantaghiró ako sympatická včelia kráľovná, ach bože... ako ten čas letí však ona má tento rok polstoročnicu. Typický tv film so svojimi kladmi a zápormi. Z môjho pohľadu priemerné dobrodružstvo, ktoré z viacerých aspektov nudí. ()

Kontryhelka

No čekala jsem teda něco na lepší úrovni a dostalo se mi hororu bez chuti a zápachu. On to vlastně ani horo není, akční mi moc nepřišel, možná trochu to drama,ale ne...... jednou stačilo a už si ho nepustím. Snad jen ten doktor byl sympatický, ale jinak hrůza a děs. ()

montel

Francois (Richard Anconina) je lékař, který se po deseti letech mise vrací z Afriky do Francie společně se svou dcerou Garance (Clara Ponsot). Přijíždí spolu do malého městečka, kde Francois zastupuje místního lékaře, který odjel na dovolenou. Zpočátku vše vypadá idylicky, ovšem pouze do chvíle, kdy roj včel napadne několik lidí a útoků neustále přibývá. Do boje se zákeřnými včelami se vydává Francois společně se svým bývalou kamarádkou Clémentine (Alessandra Martines)...Slabý televizní film, hodící se tak na dopolední program u televize, když se hodně nudíte. Herci nejsou nejhorší ale scénář je ubohý. Nechápu proč se za takové filmy, které už jsme viděli tisíckrát vyhazujou prachy. 40% ()

Aldehydek

Francois bydlel v hezkém domě s výhledem na moře. To je tak vše, co bylo pro mě na filmu pozitivní. Postavy chabé a nesympatické, příběh absurdní a zdlouhavý s odfláknutým koncem. ()