Potom, čo Sabrinu (Zoë Bell) unesú tajomní útočníci, ocitne sa v podzemnom brlohu, kde je nútená bojovať s ďalšími nevinnými ženami iba pre pobavenie neviditeľných divákov. Každá z týchto bojovníčok má čo stratiť, no len jedna má ostať nažive po skončení brutálnej hry. (Steny94)

SOLOM.

Potřeboval jsem si na chvíli oddychnout od animovaných filmů a seriálů, na které jsem se v posledních dnech vrhl a díky svým přátelům na CSFD jsem narazil úplnou náhodou na tento akční kousek. Moc jsem od něj neočekával, ale ve finále jsem byl docela spokojený i přes nepříliš pestrý děj. Vše se totiž točí hlavně okolo samotných soubojů a ty byli přesně podle mého gusta. Nejsem sice příznivcem násilí na ženách (v reálném životě), ale když si to ve filmu rozdají holky (a nemusí jít jen o porno), nejsem proti. Už jsem byl párkrát svědkem toho, jak se dvě slečny popraly (trhání vlasů, škrábání nehty, atd…), tady budou praskat kosti a vazy, takže se bylo opravdu na co dívat… ()

JASON_X

Pamatujete si ještě na tu docela sympatickou blonďatou kaskadérskou mužatku z Tarantinova úmorně užvaněného propadáku Death Proof? Tak na ni zapomeňte - tady je vrcholně nesympatická a navíc šeredná jako půlnoc. A naštvala mě svou zákeřností hned v prvním fightu. Ale to samozřejmě znamená, že byla skvělá a že podala dobrý herecký... hlavně tedy bojový výkon... Zajímavá je i epizodní účast dvou jinak celkem známých béčkových hereček (Nichols a Dawson). Každopádně Raze můžu všem milovníkům pokleslých žánrů vřele doporučit - tahle maximálně relaxační a mozkovýplachová vyvražďovačka (nebo spíš vybíječka) je fakt slušný béčkový kousek. Od ujetých tvůrců pro ujeté diváky. Takže z mojí strany naprostá spokojenost, i přes ten nepříliš nápaditý konec. ()

Morholt

Totálně vymaštěnej nátěr, kde vyvinutý holky v nátělnících mezi sebou bojují v duelech na život a na smrt. To vše pro pobavení několika boháčů a ulítlýho pořadatele zápasů. Tady se ani nikdo nesnažil přijít s něčim novym. Jen spousta krve a rvaček. Liší se to jen tím, že jsou tu místo namakanejch svalovců ženský. Scénář nejspíš napsán přímo na tělo Zoë Bell. 60% ()

Astaroth12

Jednoduchší príbeh som dávno nevidel ako bol práve tu s príbehom ,ktorý je predvídateľný ako vysielanie sprav na markíze.Film útočí na diváka hlavne brutalitou, rozbitými hlavami či prasknutými kosťami to je ukázané surové a baby sa s tým vobec neserú, ale mohli tam ukázať aj viacej bojového umenia a nie len tu krčmovú bitku. A chýbali mi tam i nejaké pomôcky - nože,mačety,motorová pila a pod. Malo by to tú správnu dávku akcie a góre omáčka by tomuto filmu určite pomohola aby film bol zaujímavejší. Hlavne som sa tešil na boj dvoch najsilnejších alfa samíc, no , ale bolo vymalovane skôr,než som si ten boj mohol aj vychutnať. Konečne prišlo finále, ale ani to nesplnilo moje očakávania, bolo z celého filmu najlepšie, ale chýbala mu gore efektnosť, tam mohli tvorcovia viac pritvrdiť.. ()

Andersis

Tak tady si rejža naložil větší sousto než mohl pozřít. Nápad a potenciál veliký, ale všechno jede tak na půl plynu. Soubojů je tady docela hodně, vlastně se dá říct, že celý film se neděje nic jiného než že se řežou a lámou krásné holky do krve. Jenže souboje jsou dost nezáživné a po čase nudí svou stereotypností, hlavně to nekonečné škrcení..... myslím, že zlomení vazu by bylo rychlejší. Postav je hodně....... film je krátký, většina postav má příběh, jenže právě kvůli toho množství není šance se nák vžít do jejich kůže. Takže jejich role zkončí a vy si řeknete HMMMMM.... OK a za pár minut nevíte kdo to vlastně byl, nebo si na ni vůbec nevzpomenete. Celý film tahá z podprůměru až závěrečná půlhodinka která nabírá na obrátkach a hlavní hrdinka jde proti všem. Ale abych pořád nepeskoval. Zoe je baba každým coulem, není to sice žádná krasavice, ale něco v sobě má......... možná nákou přirozenou drzost, živočišnost a mám jí rád. Na každý její nový film se s radostí podívám. Potěší i hlavní záporačka, vysoká blondýna s dlouhýma nohama a vyzívavým obličejem, ale pozor !!!! Svou roli proradné, drzé mrchy která má všechno na háku a užívá si všechny zvrhlosti zvládla naprosto dokonale a je jednou z nejlepších hereček z filmu. Potěší pár brutálních scének, ale žádné gore nečekejte, tady se hlavně hraje na pěsti. Sečteno podtrženo............... lehký, ale opravdu lehký nadprůměr. Být tam lepší souboje a víc brutálních technik, klidně bych dal i čtvrtou. Film který neurazí, nenadchne a konec jsem teda opravdu nečekal. ()

ledzepfan

Sabrina proti všem byla fajn rubačka..zbytek trochu natahovaná záležitost bez výraznějšího nápadu.. Něják mě to sice nenasralo, ale vlastně jsem se po většinu času nudil. ()

TomX2

Zas a znovu tu máme ten otrepaný námet, ktoré malo už veľa iných filmov a pracovalo s ním lepšie. Raze je síce v trošku inom podaní a líši sa od iných podobných snímkov, avšak pästné súboje ani ako tak slušná herečka to nezachráni. Bez napätia, bez atmosféry, kopa akcie, ktorá je však nudná. ()

kaylin

Nazývat film sexistickým, zaměřeným jen na prsa hrdinek, je trochu krátkozraké a myslím si, že tohle je film, který si pozornost zaslouží. Ženy jsou vhozeny do kruté situace, kde se buď rozhodnou, že chtějí přežít, anebo zemřou. Líbí se mi podobné zápletky a tahle pro mě funguje dobře. Ano příběhově je to nakonec jednodušší, ale je zde krásně ukázáno, jaké bestie lidé vlastně jsou. A vůbec nemám na mysli ženy, které proti sobě bojují do posledního dechu. ()

ben666

Ženský se mlátí hlava nehlava, takže o zábavu je postaráno. Škoda jen že Rachel nevydržela trochu dééle no Škoda. ()

JohnMiller

Tak tomuto vravím šialenosť ! Mix exploitation a WIP s Tarantinovimi herečkami s filmu Death Proof. Zoë Bell, Rosario Dawson a Tracie Thoms. Prvá menovaná tu hrá hlavnú úlohu. Ide o totálnu absurdnosť ktorá by sa v osemdesiatich rokoch určite nestratila, no ani v prvej polovici 90´s by hanbu nespravila. Celí dej sa krúti v podzemných ilegálnych arénach kde proti sebe bojujú najsilnejšie ženy sveta. Jedna je bývalá vojačka, druhá väzenka, ďalšia kickboxerka a tak ďalej. Bojuje sa pre potešenie bohatých divákov proste je to v štýle Shootfighter . Je to nelogické ani moc vážne sa to neberie prirodzene ide o srandu skôr pre potešenie okrajových divákov než pre milovníkov bojových filmov. Ako, tlčú sa tu dievčiny v priliehavých tielkach a teplákoch, a to skoro po celú dobu, ale hľadať v tom nejaké umenie je strata času. V drvivej väčšine sa dalo vidieť že dievčiny nikdy nikoho nenakopali do zadku. Koniec v takomto heroickom duchu som čakal od začiatku. Keby taký nebol tak by som sa skôr prekvapil, no tieto filmy idú na zaužívané istoty hoci sa nejedná o film ktorý by mal zarobiť miliardy ()

AlistairMir

Myslím že tímto hláška : Pereš se jako holka, navždy končí protože tady si holky dávají po hubě opravdu drsně a soupeřky dobíjejí jakýmkoli způsobem ať už uškrcením, rozšlápnutím hlavy, rozmlácením držky pěstma do beztvarého masa nebo udušením pískem či mé nejoblíbenější rozmáznutí hlavy o kameny. Taaak a za to jsou ti hvězdy protože to mohlo být podstatně brutálnější (výše uvedené dobíjení zní drsně, ale je natočené tak, že toho moc nevidíme) a prostřihy kdy místo bitky sleduje divák holky co sledujou bitku to člověka naštve. Každopádně druhej díl by mohl být vydařenější stačí do toho šoupnout trochu z milého wrestingu Ultimate Surrender a hned tu bude nejlepší slasher porno všech dob :-D ()

stuntmanMIKE

Ale no tááák kluci a holky... nebudte takí priposraní. Ja som sa bavil... je to ploché ako hruď Keiry Knightley, ale na nudný letargický večer mi to sadlo výborne. Scenár (moment...bol tam vôbec ?) a námet sú originálne asi ako sneh v zime a príbeh to má priamočiary asi ako táto nesmrteľná klasika , ale ja som sa bavil. Ženušky majú gule väčšie ako kde aký moderný hipsterovo-rovnošiltový kúúúúl drsňák z nesmrteľnej klasiky Twighlight a R-kový rating je právom zaslúžený... ja som bol spokojný ()

bourec

Už to tady někdo psal,ale do půlky filmu prostě neni komu přát.Bojůvky jsou sice hodně drsný,ale to je tak všechno.Nakonec si ale film jednu hvězdu zaslouží za ten konec,jinak samoúčelná bezbarvá kokotina.20%. ()

Rodriguez

Další ze série snímků, který nudí celých 75 minut! Malinko to zachraňuje posledních 10 minut, kdy se do akce konečně zapojuje i film. A koukat na ženské, které se ve sklepních útrobách řežou hlava nehlava po chvíli omrzí a radši děláte jiné věci (daleko užitečnější). 20% ()

Nivenx

Velice slabé a špatně zpracované. Mrknul jsem se na to, jelikož to má v popisku horor, ale ten jsem v tomto filmu hledal marně. ()

Wade

Chtěl jsem oddechovku dostal jsem ji. Obsah jsem neřešil souboje ty byly super a finále krvavé. ALE! Když já bych si to finále dokázal představit větší a krvavější prostě monstróznější a proto nakonec dám jen 3*. 55% ()

sedm.1

Raze není vůbec špatný béčkový námět, jen škoda toho opravdu nevýrazného zpracování a obsazení žen do hlavních rolí. Já tedy sice chápu, že tvůrci chtěli film samotný a v podstatě i zájem o něj oživit především tím, že si to tu v soubojích rozdávají mezi sebou ženský, nicméně já jsem v tomto ohledu krapet puritán, kdy mlácení ženských, ikdyž vzájemné, ve mně prostě nevyvolává ten správný adrenalin, spíš naopak, a zároveň ve filmu, a to nejen v tomto, mi veškeré ty dámské souboje přijdou jen minimálně uvěřitelné, spíš na mě působí jako takové oplácávání, a konkrétně zde tomu mému pocitu nezabránilo ani množství krve a zobrazení nekompromisního násilí, já tomu prostě nevěřil a přišlo mi to až směšně, což je vážně úplně špatně. Navíc veškeré ony souboje neměly ani pořádný drive, dynamiku, koule po nich chtít by asi bylo pak úplně zbytečné a naivní 8D, ovšem ony souboje dopadly opravdu nevýrazně i po stránce choreografické, bez nápadu, bez využití a znalosti skutečného bojového umění, prostě opakuji, takové pouliční oplácávání bez efektu. Představitelky všech bojovnic jsou též zcela o ničem, já v těchto rolích po nich tedy samozřejmě nevyžadoval nějakou modelkovskou krásu, ale nějaké to ženské charisma a sexappel by mít měli a zde tím nedisponuje ani jedna ze soupeřek, o Zoë Bell v hlavní roli pak radši ani nemluvě. Zápletka je jinak béčková jak jen být může, ale pro tento typ filmu je zároveň i poměrně atraktivní a drží si i poměrně slušné tempo, v tomto ohledu bych tedy toho v rámci žánru asi moc nevytýkal. Je to zkrátka ale s Raze složité, mě by to nejspíš s mužskými bojovníky bavilo asi vážně hodně, takto z toho mám ale opravdu jen rozpačité pocity, já se prostě u toho jednoduše nebavil a přišlo mi to divný. ()