Girlhouse

Vysokoškolačce Kylie (Ali Cobrin) nedávno zemřel otec a její matka bohužel nemá na její studium dost peněz, proto se Kylie rozhodne přijmout nabídku pracovat na erotickém live chatu v luxusní vile Girlhouse.
Bohužel mezi uživateli se skrývá i psychopat Loverboy (Slaine) a je jen otázkou času, kdy mu jen monitor počítače nebude stačit. (korbitch22)

S.Quentin QUALE

A tak to já bych to s dovolením malinko vyhajpoval. Připouštím, že až budu na konci roku sumírovat, možná tuhle pětku ponížím o jeden stupínek, ale momentálně jsem dokoukal skvělej čistokrevnej slasher, což obecně už samo o sobě druhem vzácným jest. Nevzácným jsou naopak všecky zaběhnuté nešvary slasheru, které ale levou zadní přebíjí internetovej bordýlek se svým sexy a hlavně sympatickým osazenstvem. Tomu dává řádně pod kožich oplzlý a patřičně deviantní záporák, takže k vidění je slušný bodycount a taky nějaké to gore. Závěrem bych k doporučení přidal i tip pro fajnšmerky, kteří by rádi svou šlapku raději špinavou, thrillerovo-expoitační, místo této vypucované, slasherové. Pánové, směle do toho! ()

misterz

Mohol to byť po dlhej dobe prvotriedny slasher, keby nie nešvarov, ktoré sú pre tento hororový subžáner tak typické. Úvod bol zbytočne natiahnutý, vlastne kým dôjde na akciu tak film už pomaly končí. Pridal by som aj na masakry, niežeby niektoré mordovačky neboli nápadité, ale mohlo sa to inak zostrihať a ani viac gore by neuškodilo. Najväčšou slabinou ale zostáva hlúpe chovanie sa postáv v kritických momentoch - napr. baby už majú zabijaka "na lopate", omráčeného s tvárou k zemi a niežeby ho ešte preventívne dorazili riadnym náprahom kovovou tyčou rovno do lebky, ony radšej vybehnú von z miestnosti... Na druhú stranu, v momentálnej slasherovej mizérii patrí tento snímok k tým lepším. 65/100 ()

pornogrind

Tak jsem to zkoukl a mám z toho rozporuplný pocity.Začátek bomba a pak dlouhá nudná sekvence která mě absolutně nebavila a měl jsem chuť film vypnout.Nic novýho pod sluncem že některý horory se pomalej rozjížděj,ale tady té začáteční nudě dost pomohli nesympatičtí a toporní herci a herečky(fandil jsem Loverboyovi aby tam ty internetový coury co nejrychleji vybil). nebo spíš neherci a neherečky.Výjimkou je hlavní killer který byl naopak vybrán mistrovsky.A díky krátkým pasážím právě s ním se to dalo do té 52 minuty vydržet.A pak už nastává a pomalu graduje pekelné běsnění hlavního cvalíka.Kterej měl mimochodem fešnou masku.Cvalík kosí co může a já se mistrovsky bavím.Takže za slabší střední část 4 hvězdy.Hláška filmu.UŽ NIKDY SE NEBUDU DÍVAT NA PORNO STRÁNKY.Takže všem můžu jen doporučit, ()

kingik

Hardcore soda se vzdáleným odkazem Mike Myerse a Jasona Vorheese, co dočasně na erotickém chatu vystupují pod nickem Loverboy. Následně transformováni do šíleného maniaka naběhnou do porno rezidence, kde udělají ráznou čistku. Jo, tak už to chodí. Chudá studentka Kylie si na studium musí vydělávat svlékáním se na porno webu s vysokým zabezpečením proti hackerům. Mladým dívkám by tak nemělo zvnějšku hrozit žádné nebezpečí. Jenže vždycky se najde způsob, jak úchylný klient vystopuje svoji vyhlédnutou oběť, zvláště když je to počítačový programátor. V tu chvíli už webkamera není hodná kamarádka a Loverboy není tak prozaický milovník. Z úchylného čumila je jedním kliknutím vražedná mašina likvidující vše, co mu stojí v cestě za Kylie. Jedná se o jedno z příjemně krvavých překvapení horor sezony. Na svědomí ho má režijní dvojice Trevor Matthews & John Knautz. Dohromady se ani jeden neblýskli nijak zvláště vypečeným hororovým počinem, za zmínku stojí snad jen The Shrine, ale dohromady stvořili zběsilou jízdu plnou krve a násilí. Zpočátku tomu tolik nenasvědčuje. Jede se v příjemně nastaveném tempu, s příměsí erotiky. Apropó, erotika. Není to s ní, navzdory tématu, tolik přehnané. Jako holčiny luxus, o tom žádná, ale že by se za film dostaly víckrát dál, než za spodní prádlo, tak to zase ne. Nějaká ta nahotinka samozřejmě je k vidění, ale třeba hlavní hrdinka Kylie neukáže vůbec nic, akorát tak zadek a ruce zkřížené přes prsa. Erotika spíše probíhá v decentním stylu, ne už tak vraždění, které ve druhé polovině rezultuje v brutál řež. Přesně tak, už od dětství ponížený a duševně narušený muž (ostatně, jak k nenávisti k ženskému pohlaví došlo, uvidíme v úvodním prologu) naběhne mezi děvčata a udělá s nimi krátký proces. Vraždy i jejich nápaditost jsou poměrně luxus provedené, naaranžované a dynamicky nasnímané pěkně barvitou kamerou. Většina holek zařve ve spodním prádle, takže je na co se dívat. Film nabere zběsilý spád a prakticky se vraždí na nejrůznější způsoby až do naběhnutí závěrečných titulek. Vše je umocněno tím, že si šílenec na své vražedné hrátky vzal masku s dlouhými vlasy. Určitě naběhne každému horor příznivci, kde se scenárista asi tak inspiroval. Maniaka ztvárnil skvělým způsobem rapper s uměleckým pseudonymem Slaine, který nestojí před filmovou kamerou poprvé. Herecké ostruhy získal třeba v režijních počinech Bena Afflecka. To Ali Cobrin a spol. nepatří zrovna k těm, které byste si spojili s nějakým filmem. Pokud uspějí, mají slibnou hereckou kariéru před sebou. Spojení talentu s pěkným zevnějškem ani jedné rozhodně nechybí. Shrnul bych to tak, že i přes náznaky jakési psychologické hry kočky s myší v kyberprostoru, se po nějaké chvilce rychle vycouvá a pak následují jatka. Jste-li příznivci hardcore hororů, tady se pomějete. 100% ()

hladass

Kupa mladých krásných obětí, které se nestydí odhalit podstatnou část svých těl, nasraný, frustrovaný tlouštík, toužící po lásce, slušná atmosféra, nějaké to gore, vtipné vraždy (robertek pobavil), prostě co víc si fanda slasheru může přát? Proto škoda zbytečně rozvleklé první hodinky, protože když se tlouštík dostane do dívčího domu, je to slušné maso... Jsem spokojen... ()

Kudly4

Jeden z mála Hororů, kde je dost sexy hereček a opravdu je z čeho vybírat - blondýnka, brunetka, asiatka, čokoládka, zrzka. A tohle já moc rád. Fájn Slasher, kurevsky sexy Slasher. ()

Frajer42

Krajně neatraktivní thriller. Všechny postavy jsou maximálně nesympatické, a tak jsem byl nucen držet palce ošklivému tlouštíkovi, který většinu filmu působil dojmem, že do 5 minut zemře na infarkt. Když si ovšem nasadil masku a vydal se vraždit, tak byl jako vyměněný. Nejvíce nesnesitelný byl úvod do děje, který byl zbytečně dlouhý a po celou dobu extrémně debilní. Vzhled slečen ušel. Bohužel bylo zřejmé, že castingem neprošly díky hereckému umu, nýbrž díky ochotě spolykat trošku toho režisérova DNA. Na film se dalo koukat až od samotného vraždění, které ovšem také nebylo kdovíjakým zázrak. V slasheru bych ocenil, kdyby bylo tu a tam i cosi vidět. Postavy jednají v kritických situacích krajně nelogicky, ale to bývá ve filmech tohoto typu typické a výrazně se nad tím nepozastavuji. Při vymýšlení všech záležitostí z oblasti IT bylo celkem zřetelně vidět, že tvůrci nepožádali o konzultaci odborníka. Celkově se jedná o krajně nezáživný film s nulovou atmosférou, bez špetky napětí a s žalostným střihem. Dávám dost hnusnou hvězdičku a ani pořádně nedokážu identifikovat za co vlastně. Zřejmě za to může jen pozitivní vánoční nálada. ()

Campbell

Solidní slasher který mě natěšil na začátku, který byl, poměrně brutální a nečekaný. Pak se film teda tak na 40 minut uklidní. Na konci nás čeká solidní slasher který sice není nijak extra brutální ale bavil mě. Hlavní vrah je celkem nudný a rozhodně si ho nezapamatuju, ale svůj účel splnil. Scénář je zajímavý, když všichni můžou sledovat celý dům. Atmosféra žádná ale ženský jsou aspoň pěkné. Bylo to dobré ale nijak závratné. Čtyři hvězdy jsou sice slabé ale upřímě jsem od tohoto filmu nic nečekal. ()

PetrPan

Zklamání, od slasheru asi čekám větší zábavu, přitom začátek byl přímo famózní a sliboval parádní vražednou jízdu. Bohužel po něm přišla zhruba hodinová nuda se vzdychajícími kráskami bez mozku a v kalhotkách. Několik krátkých záběrů na odhalená ňadra mi erekci opravdu nepřivodí. Přibalila se i plochá romantická linie a čekání na Godota už mi přišlo nekonečné. Pan Godot se sice nakonec dostavil a téměř všem zúčastněným opravdu změnil život, respektive různorodě ukončil, ovšem na mě už bylo pozdě, předchozí "peříčková" nuda mne ubila spolehlivěji než Godotovo kladivo. Hodně odřený tři, nakonec asi jen za těch pár hezkých koz. ()

Yoshitsune

Sem velice mile překvapen, ono v dnešní době, natočit velice kvalitní a na úrovni slasher, je tak trochu nadlický úkol, naštěstí se to téhle partě povedlo a nutno říci, že na jedničku s hvězdičkou. Tahle záležitost, je opravdu jak z roku 1980 akorát s tím rozdílem, že je zde využívaná dnešní moderní technologie. Je fakt že příběh, v ničem nepřekvapí, školačka má hluboko do kapsy tak kývne na nabídnu dělat "né porno" pro jednu lukrativní porno stránku, a je fakt že to má svoje výhody a nevýhody. A je fakt že, když to tady holky rozjedou, tak nejedno mužské oko zůstane suché, takže holčiny mají opravdu veliký, obrovský, né li gigantický talent od boha hrát. Co se týče hlavní záporáka Loverboy, tak ten je ošklivý až srdce pláče a i bez masky jde z něho strach. Co mně trošičku zklamává je, že až na toho zrzka, sou všichni chlapi totálně neschopní a nepoužitelní, přeci jenom sem čekal, že nějaký ten mužský kladný protějšek, se mu pokusí upravit fasádu. Naštěstí, to co chlapům chybí, to bohatě vynahrazují holky, protože tyhle holky nejsou hloupý, mají odvahu, sou chytrý a umí se poradit. Co se týče mordů, ty se opravdu povedený, takže jestli čekali pošuka co pižlá svoje oběti škrabkou na brambory, tak ten tady neni, tenhle pošuk je jiný, využívá různý věci a prostředí, takže dveře, sexuální pomůcky a i ty nožíky, takže opravdu velice povedené. Musím se ještě jednou vrátit k postavě Loverboy alias Slaine, je hip hoper, raper a nazpíval song pro tenhle film - Supreme Villain "The Enemy". A rada na závěr, pro všechny výletníky, studenty v o puštěném domě a nebo jen když jste někde uvízli, tak pokuď už se vám povede, nějakého toho psychopata srazit k zemi, tak se neotáčejte a neříkejte že všechno bude dobrý, za prvé ono nebude a za druhé, po té co je sražen k zemi, rozstřílejte ho, přejeďte ho sekačkou na trávu a narvěte mu do prdele fukar !!!! ()

korbitch22

Pravda, Girlhouse je určitě jeden z těch lepších slasherů poslední doby, bohužel režisér nemá, nebo nechtěl použít i mozek a tak je to místy zase neskutečně idiotské.Do demence všech Vřískotů to má sice daleko, ale když máte vilu plnou luxusních kurviček a jeden retardovaný medvídek jí dokáže v mžiku najít a vykosit, jelikož ochranka je jeden imbecilní playboy co dřív předváděl slipáče u Kelvina Klajna, atmosférou vám potom výsledný film opravdu nečrší.Díky bohu to má sympatické postavy, které jsou spoře oděné, když si vrah nasadí masku, už to není taková komedie a vřaždy jsou povedený.Solidní, leč obyčejný průměr, kterému jeho demenci lze odpustit jen díky stejné míře zábavy, tudíž 50%.Pořád si jen řikám, jestli už někdy někdo natočil opravdu inteligentní vykosovačku, kde se všichni nechovají jako debilové.Vy byste přaštili sadistického vraha násadou od koštěte a utekli?Nebo byste mu rozdupali lebku až byste hnětali kašičku? ()

rollman1

Konečně!!!! PO dlouhých letech trápení s hnusnými, nudnými a céčkovýmu slashery ke mně dorazil Girlhouse a nemůžu dělat nic jiného než jásat až do 8. patra. Grilhouse obsahuje vše co takovej slasher má mít. Charismatického, nabušeného a slizkého zabijáka se skvělou maskou, který dokáže nahnat hrůzu a vymyslet si hezké mordy. Také zde nechybí pěkné broskvičky, kozičky, gore a také atmosféra. Co víc si přát. Tohle byl orgasmus přímo z nebe. Jako fanoušek slasheru dávám plnou palbu. Nefanoušci, klidně si tu hvězdu uberte. ()

heyda

Film jde kvalitativně rozdělit na 3 třetiny. Úvodní třetina je fantastická, skvělý start, sympatické seznámení s jednotlivými osobami, parádní plíživé napětí a očekávání, co z toho vyleze = jasných 5 hvězd. Druhá třetina maličko ztrácí, děj i napětí občas vázne, ale herecké výkony super = 4 hvězdy. Na závěr přichází poslední třetina, kde se už jenom vyvražďuje a bohužel tahle část je plná nejrůznějších klišé a logických děr. Je to škoda, protože jsem ještě v polovině filmu chtěl tenhle slasher vychválit a hodnotit maximálně. Takhle to musím zprůměrovat, takže za 4 hvězdy. :) ()

TheEvilTwin

Průměrný slasher, který se ale trochu liší svým atraktivním prostředím, (v rámci žánru) šikovným představením postav, na kterých pak divákovi nečekaně i celkem záleží, a popcornovým killing spree v celé druhé hodině filmu. To vše z něj dělá stravitelnou jednohubku, která své chyby má, logické díry stejně tak a do slasher žánru ničím výrazně nepřispívá, ale na druhou stranu se u ní divák nechytá demencí za hlavu, nenudí se a dostane přesně to, pro co si šel. A to myslím ke spokojenému průměru stačí. ()

SOLOM.

Slasher coby hororový subžánr patří mezi moje nejoblíbenější (zvláště pak starší kousky). Musím totiž souhlasit s názory, že poslední roky se moc dobrých filmů v tomto odvětví zrovna neurodilo. Dvojice Jon Knautz a Trevor Matthews mě však přesvědčili již filmem The Shrine (2010), že v sobě mají jistý potenciál (Knautz coby režisér a Matthews hlavně coby scénárista/herec). Takže jsem nad nimi rozhodně nehodlal lámat hůl ani tentokrát a popravdě jsem se na jejich další společný počin těšil. No a vyplatilo se. Již úvodní scénka z dětství našeho psychopata nám jasně ukázala, že tenhle magor se určitě s nikým moc srát nebude. Navíc většina jeho obětí byly vážně pohledné děvčata, což jsem samozřejmě kvitoval s povděkem. Takže je celkem jasné, že si na své přijdou hlavně pánové, protože holky se rozhodně nestyděly. Navíc trocha lehké erotiky není nikdy na škodu. Mě však mnohem více zajímalo, jak to tentokrát bude vypadat po hororové stránce a tady jsem místy bohužel narazil na věci, které trošku skřípaly. Tím však nechci říci, že by tu nebylo k vidění i několik lehce morbidních situací. Magor s gumovou maskou na ksichtu totiž nehodlal s nikým jednat v rukavičkách a tak se brzy ve vile začnou ozývat místo milostných vzdechů - nářky a poslední výdechy. Atmosféra v tu chvíli konečně nabrala na obrátkách, což nejvíce ocení milovníci filmového násilí všeho druhu. Rozmanitost mord scén byla opravdu pestrá a pevně věřím, že si každý přijde na své. Herecké výkony byli sice hodně průměrné, ale nenašel jsem tu vyloženě nikoho, kdo by mi nějak výrazněji vadil či byl na obtíž. Takže v mých očích jde určitě o lehce nadprůměrnou záležitost, kterou jsem neviděl naposledy. 60% ()

ARI50

Tohle je jiný level zabíjení a že se povedl, některé scény jsou dokonalé a holky dostanou na zadek dokud krev nepoteče velmi dobře. ()

kajda.l

Nikdy jsem nepátral po sociálním původu s(v)lečen pracujících v oblasti internetového pornoprůmyslu. Neviděl jsem příliš rozdílů mezi dívkou, felující zajištěného otylého šedesátníka či českého fotbalového reprezentanta, někde na privátu, a dívkou, odhalující své bujné poprsí a hladce oholený klín, před webkamerou. Mýlil jsem se. Slečna Kylie mi dala odpověď, že není kurva jako kurva, poplácala svého "miláčka" z kovu a skla a vyzvala k "sexu" Loverboye. Ušetřena fyzického kontaktu od "po troše lásky a úcty" upoceného, zahořklého milovníka, patrně žila v domění ochrany svého zdraví. Chyba! Jak se ukáže později. Naše veskrze kladná hrdinka, pečlivá studentka a dobrá středostavovská dcerka, které před nedávnem zemřel tatínek (velmi smutné) si přece musí i nějak přivydělat. A když není po ruce nic důstojného, zbyde pro vás milé dívky Girlhouse - stačí málo odhodit stud a kalhotky. Loverboy. Milý čtyřicátník s nevyřešenou minulostí a převládající nenávistí vůči ženám, který přesto, stále touží po lásce. Po lásce k modelce. Ovšem pozor, náš miláček nemá smysl pro humor a syndrom stáhnutých slipů a posměšků od "kamarádek" stále přetrvává. Ovšem Kylie riziko frustrovaného kastráta za klávesnicí neodhadla a vinou vtípku jedné z kolegyň se ocitne v halloweensko-valentinském (a několik dalších vykrádaček) pekle. Dívky i mužský personál postupně odpadávají, některým sem tam odpadne hlava či pár prstů, na logiku se kašle (což nevadí, je to slasher, že), ale zábavné nápady nepřítomny. Když pominu smrt udušením, pomocí třiceti centimentrového robertka. Loverboy s maskou vypadající jako kříženec Myerse a Predátora se vyřádí a Kylie si po prožitém pekle uvědomí, že tudy cesta nevede. No není to roznášení donutů přeci jen bezpečnější? :) Překvapivě svižný, zoufale neoriginální a dokonale amorální slasher = nuda. ()

JASON_X

Extrémně ultradementní příběh: V dnešní době, kdy má tvrdé porno všech žánrů každý kdo chce lehce na dosah, si partička afektovaných a bezduchých pipek (včetně jedné stydlivé studentky) jakoby vydělává obrovské prachy svlékáním podprsenek před webkamerou (wow!), jezdí v limuzínách, bydlí v luxusním sídle a pracuje pro ně celý tým též dobře placených chlápků. Až potud čistý odpad!, tak bolestivě iritující idiocii jsem už dlouho neviděl, trpěl jsem jako týrané zvíře a... ano, v zájmu zachování svých mozkových buněk jsem asi už od desáté minuty proklikával, přiznávám. Takže když se na místě konečně objeví otylé vraždící hovado, ihned divák vesele zatleská pacičkami a nadšeně tomu sympaťákovi fandí v jeho záslužné činnosti, kterou je brutální masakrování každého, kdo mu přijde pod ruku. Ale režie musí neustále prudit prostřiháváním na nějaké dva dementy snažící se o záchranu ubohých dívek, takže od odpadu tuhle monstrózní sračku zachránilo jen jedno zadušení gumovým pyjem, které mě fakt pobavilo. A šup s tímhle svinstvem do koše. ()

Morholt

Dům plný kamer a hezkých holek, které se v něm svlékají. Zkrátka sen každého průměrného honimíra. Že se mezi touhle sortou lidí sem tam najde nějaká narušená existence, je celkem jasné a průser je to o to větší, když je dotyčný ještě k tomu machr v oboru IT. To už pak stačí jen párkrát kliknout, najít dotyčný dům a spustit zabijačku. Obstojný slasher plný neokoukaných tváří a mentálem v roli vraha, kterému jsem jeho psychózu bez problémů uvěřil Tak odporná držka to byla. Jen mohl být trochu vynalézavější, ale to vem čert. Sice se tu sem tam mihly příznaky nemoci charakteristické pro daný žánr, ale jinak film v pohodě šlape a nenudí. Čekal jsem propadák, takže jsem příjemně překvapen. 70% ()

BoPo

Jasné céčko, ktoré sa to snaží všetko zachraňovať céčkovým poprsím. Keby si dali trošku viac záležať na IT logike a keby väčšinu minutáže netvorilo prázdne tlachanie budúcich mŕtvol, tak mohol byť dojem o triedu lepší. Horor z porno prostredia je určite nedostatkové zbožie, takže budem dúfať, že iný (talentovanejší) tvorcovia sa poučia z chýb Girlhouse. Zatiaľ môžem odporučiť film Cam (2018). ()