URBAN

Jsem svolný k věcem tohoto typu jenže Don Jon nebyl zrovna trefa do mého vkusu . Než jsem to viděl tak jsem si říkal jo to bude super nová obdoba prciček to bude určitě skvělý !!! Jenže to byla jen iluze a moje očekávání se nenaplnila sice to ze začátku ( prvních 40 min ) bylo dle mých představ , ale pak to vešlo do šílené rutiny sice to pořád bylo pěkný a hezky natočený to nemůžu Levittovi upřít má báječný estetický vkus , ale tato hlava neměla patu tudíž nějáký rozvíjející se děj možná to prvních čtyřicet minut stačilo a já jsem se božsky bavil , ale pak probudte mě z toho v malých uvozovkách " pekla " !!! Mi snad stál hodinu a půl v kuse : D možná to může být úsměvná představa , ale mě to doslova ubíjelo . No škoda mohla to být jedna z mých nejoblíbenějších komedií a i přesto že celou dobu tady na to " nadávám " určitě si to zase někdy pustím v klidu domova . No , ale aspon jsem viděl porno na velkém plátně : D . ( 28.10.13/Cinema City/Sčítání lidu : kolem 30-ti ) ( 19.11.14/MAC ) ()

panMartin

Musím přiznat, že, dobré. Joseph Gordon-Levitt zvládl režii a hlavní postavu chvalitebně. Největší slabinu celého filmu bych viděl v jeho scénáři, ale i ten není vyloženě špatný. Tři věci mi tam vadili nejvíc Lewittova sestra byla divná, pak jak si může 23 letý student platit bejvák, káru, chodit chlastat, chodit do posilky, ještě k tomu mít roštěnku, a Julianne Moore je ji asi 53 let a aby hrála ve filmu milenku 32 letýmu klukovi to bylo takový zvláštní mohla by hrát jeho matku, jinak je samozřejmně dobrá herečka. Scarlett je teda kost jen ta její huba.... jak kráva. Ale mě se tam líbila. ()

CatcherBlock

"Za film můžeš dostat cenu"...... "Jo, to za porno můžeš taky"..... Gordon-Levitt prostě exceluje jako režisér a jako herec.  Jeden z Top filmů 10/10 ()

chelseaman22

Nastávající parťák Netopýřího muže stvořil nový žánr - romantický film pro muže. A jaká, že je nová a jediná ingredience tohoto filmu? PORNO, VOLE! Hrdě se hlásím k mužskému pohlaví, ale tenhle žár je úplně stejně jalový jako inverzní romantický film pro ženy. Dvě milenky nařizují, plýtvají slzami a obnažují svá pozadí proto, aby ROBIN mohl k ránu vstát a zaonanovat nad Anne Hathaway či Channingem Totemem. Děsivý počet uživatelů zde produkuje podobně znějící hlubokou myšlenku: Film je nic moc, ale jako prvotina Gordon-Levitta je to dobré. Milý pitomci, vedlejší věta vylučuje prvotní tvrzení! Prvotina, neprvotina, je to nudná melancholická slabota. 35% Celosvětový výdělek k 17. 10. 2013: $22,330,417, což je 3,72 násobek budgetu ()

PBLead

Upřímně, o čem tenhle film je, jsem dopředu neměl ani tucha, takže, že to bude částečně o sledování porna, bylo pro mě trochu překvápko. Myslím, že tohle téma je nakonec docela nevděčné, protože vždycky se najde spousta mravokárců, kteří budou už jen z principu takovou věc vláčet kanálama. Ačkoliv.... ačkoliv o pornu to vlastně zas tak není, je to o tom, jak si vážit druhých, chápat jejich potřeby a dosáhnout tak vlastního štěstí, což se logicky neobejde bez stejné snahy na druhé straně. To je asi ta přední idea filmu, ačkoliv, že většina chlapů na internetu kouká na hambaté obrázky, bude asi nakonec taky pravda. Jinak to nezachází do něčeho laciného, zároveň se to v závěru nesnaží nějak nesnesitelně moralizovat, prostě se to pohybuje tak někde v snesitelné mezi. Ačkoliv to že si najde Gordon-Lewitt ideál v Moore už mi přišlo trošku mimo, ale pro potřeby filmu zas proč ne, i když kam jí doprčic zmizelo obočí a co ty oči? Dyť tahle krasavice místy vypadala jak zombík... Scarlett zahrála pěknou (rozuměj hezky vypadající) mrchu, co ostatním vytýká to, co jim nakonec sama dělá, a ještě si to vůbec neuvědomuje, protože asi žije jen ve světě poklon ke své dokonalosti. Za co jsem rád, je to, že si hlavní hrdina udržel odstup, a prostě jí to neřekl - nač soudit jiné, když sami máme máslo na hlavě? A nakonec jsem se hodně bavil buranstvím celé Martellovic rodiny i nakonec Scarlett. Samé svaly, vlasy poblemcané bůh ví čím, silné řeči, čumendování sportu jen tak, rádoby zapálená víra či nalepovací nehty a celá ta děvka vizáž u Scarlett. Otázka je, jestli to tak bylo zamýšleno, ale mě to přišlo místy tak ubohý, že to bylo vtipný. ()

Doudis19

A ono to ani není tak moc o ničem, jak se může zdát z námětu i některých komentářů. Ačkoli doopravdy zajímavé témata jen naťukne, nad některými Josephovými myšlenkami je možno se i zamýšlet. Jen kdyby to nebyla taková nuda. Nejméně "nahá", romantická komedie široko daleko! ()

Triple H

Zaokrúhľujem smerom nahor. Na to, že sa jedná o režisérský a scenáristický debut, je film v rámci svojich ambícií vybrúsený veľmi kvalitne. Nič nepřebývá, všetkého je akurát, herci fajn, pár dobrých vizuálnych vychytávok a po filme zostane dobrý pocit. Dobrá práca a Levitt môže pokojne pokračovať. Taký, príjemný, lightový protipól k uberdepresívnemu Shame. ()

Motinski

Love story pôsobiaca ako teen komédia. A pritom vidieť že Joseph nám chcel dať niečo dospelé a iné. Hlavná postava je nesympatická a žiadna iná to tu neutiahne (ani pekná Scarlet). Tématický mal film potenciál, no spracovanie je nezáživné a časom až otravné. ()

kinghome

Joseph si napsal roli ušitou na míru, jemu to vážně sedělo a hrál skvěle, ale problém je trošku někde jinde, a to v obsahu filmu a výběru dalších herců. Jako sorry, ale co všichni vidíte na Scarlett? Jako postava dobrá, ale v xichtě vypadá jak pidlookej mimozemšťan. Úplně se mi tam hnusila a vůbec mi tam jako ta nejvíc sexy ženská nepřišla. A Julianne vážně nesedí role ženský, která hulí a chodí do nějakýho kurzu. Strašně se těším až bude hrát nábožensky založenou matku v Carrie, ale tady mi vážně neseděla. No a pak je tu příběh... no vlastně není, ono to je celý o hovně. Takže sečteno podtrženo 2* za Josepha, ale nic víc.......... Snad poprvé jsem si sednul v kině vedle špatnejch lidí. Vedle mě nadrženej párek staříků a za mnou chichotající se kráva. Jedinej ten prcek vedle mě, co ztratil sponku do vlasů byl v pohodě :D ()

Simpoch

Krom toho, že aby někdo odběhl od Scarlettky k hambatejm filmům je větší sci-fi než trefit laserovou střelu světelným mečem, je to docela fajn. Palec hore. ()

Honzek

Tak tohle bylo výborný :) Musím předem mého psaní říct, že se jedná o snímek vyloženě pro chlapáky, protože je minimálně donutí se nad sebou zamyslet a maximálně je pobaví. Nicméně věřím, že i ženy si v tom najdou svoje. Příběh se motá kolem borce jménem Jon, který má kořeny v Itálii a to se nezapře, protože je to opravdový hřebec. Proč? Inu, má každou, kterou si zamane, ale přesto jeho největší láskou zůstává porno, ke kterému se vrací více, než je zdrávo (že to neznáte, lžete). Snímek ukazuje, že na pornu není nic zlého, ale do vztahu se moc nehodí - nebo ne nehodí, ale není prostě potřeba - (nemluvím o společné inspiraci v páru - ale to už zjistíte z filmu samy), což už tolik z vás třeba nezná. Nicméně pro dnešní dobu si nemohl Joseph vybrat lepší téma na scénář a třeba opravdu někoho dovede svým filmem k zamyšlení. Vřele doporučuji! ()

ivan_drago

Zde se mi poměrně nejasně určuje o co tvůrcům vlastně šlo... Závislost na pornu, druhořadá romkom...., onanie a její následky.... film o kundě a debilovi... Splácanina obrovská a výsledek opravdu nejasný... Zde se celkem chudými filmovými prostředky a zkratkami a slepými uličkami nepovedlo ve výsledku divákovi sdělit zhola nic... Podobná podobenství jen poukazují na lehkou impotenci v invenci a zásadně odhalují scénáristické lapsy... O nějakých sympatiích či atmosféře ani nemluvě... Znuděná storka o namachrovaným blbečkovi co k upachtěné krávě přišel a pak o ni přišel.... I závěrečná sebereflexe v porovnání naší kravky s tou tragédii si prožívající mature nevyznívá věrohodně, ale co film totálně zabíjí jsou ty kecy tří kamarádů, když jsou pohromadě.... Takhle kurva nikdo nemluví, prostě nemluví... Pokud to ale tvůrci mysleli jinak, já jsem jejich sdělení nepochopil... ()

Gothar

Na debut prekvapivo dobré, hlavne prvá polovica má výborné tempo a je zábavná. Potom však príde útlm a všetko sa až príliš rýchlo ženie k záveru bez nejakého vysvetľovania. Pripadá mi to tak, akoby bol scenár od polovice dorábaný narýchlo, aby tam bol vôbec nejaký zmysluplnejší záver. S v podstate prepracovanou prvou polovicou sa to nedá porovnať. Chcelo by to o 15-20 minút dlhšiu stopáž a bolo by to ok. 50% ()

Honzíno

Parádní sonda do rozdílů ženského a mužského světa a taky do podmínek, za kterých se protnou. To vše prostřednictvím závisláka na pornu. Hehe. Ano, ctí to určité šablony, v půlce by si charaktery zasloužili více rozvinout, abych si k nim našel lepší cestu. Jenže možná by pak vypadla největší přednost filmu, že Don Jon za svých 90 minut nezačne ani chvilku nudit. Čekal jsem každou scénou, jaká bude další, co si vymyslí J. G.-L. dál, nakonec to vyřešil šarmantně oldschoolově za pomoci jediné promluvy jedné postavy během celého snímku. Je to sranda a jděte do toho s nadhledem. První polovinu nedoporučuji dívkám typu 'Scarlett'. ()

FaceMan

Konečne som sa k tomuto filmu dostal a malo to priam úžasný začiatok. Potom ale prišla tá romantická časť ktorá už až taká úžasná nebola. Miestami som sa nudil ale ako celok to bolo fajn. Lepšie 3 hviezdy už len za to že to Josep dokázal. Spravil z toho celok, ktorý funguje. ()

Johnny.ARN

Nápadité, nekonvenčné, také reálne. Réžia taktiež fajn, ale keď sa už po sto krát zopakuje tá istá schéma, prestane to trochu baviť. To však vôbec nevadí, lebo tie postavy hovoria jasnou rečou, dá sa na nich naviazať a hlavne Scarlett! Neostáva nič iné len navštíviť propagovanú stránku a potom nezabudnúť vymazať históriu. 3 z 5 ()