Carrie White je plachá dospívající dívka, která je díky přísné výchově své fanaticky věřící matky totálním outsiderem. Ve škole prožívá hotové peklo – její oblíbenější spolužáci (a hlavně spolužačky) ji neustále šikanují a krutě si ji dobírají. Ale Carrie má tajemství: jednoho dne zjistí, že byla obdařena vzácnou, a zároveň děsivou mocí telekineze. Toto nadání se umocňuje a vymyká kontrole při přílišném nervovém nebo emocionálním vypětí. Postupem času začne své síly využívat proti lidem ve svém okolí, kteří ji ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy je Carrie pozvána na maturitní ples, kde se stane obětí velmi krutého žertíku svých zákeřných spolužáků. Carrie se její skryté schopnosti naprosto vymknou kontrole a všichni, kdo ji znemožnili, dostanou lekci: Pokud si budou hrát s ohněm, spálí se. Změní se studentský večírek v krvavá jatka, nebo vše dopadne úplně jinak? (Forum Film CZ)

Ladyfonveber

Jedním slovem zklamání. Četla jsem knihu, viděla původní verzi a teď tohle? Stará verze s mladým Travoltou byla prostě mnohem povedenější. ()

coolsender

Já se omluvuju, protože jsem to musel vzhledem k nedostatku času shlédnout snad v nejhorším kino ripu v dějinách. A to měl UP ještě drzost napsat HD kino...Dobytek :-DDD Ale byl první, asi teda. Mno, pozitivní je podle mě Chloe, protože ve svém věku ukauje nedrozměrní kvality, ale hlavně herecký rozsah.Přes "hit girl", a mládež, kde to byla jen periodická role :-DD, větší " hit girl". Líbila se mi ve stínech, i stopování. Ale kfilmu. Prostě to nezachránila. Prudkej přechod mezi startem a pointou. Jako by autor ( režisér ) spoléhal, že se divák nechá strhnout vpomínkama ana originál, kde nebyly iphony. Hodina o ničem a pak trhák, ale žádný přechod. Mohlo tam být víc prostoru prozvětšování levelu schopností, kterými Carrie disponuje. Dám 4stár, protože Chloe ... ()

Fraktální

Carrie, nothing less and nothing more. Aneb poměrně koukatelný čajíčkový horror. Taková sonda do pošahané americké kultury :- ) ()

Sirenie

Velmi zajímavý film. Ukazuje velmi problematicky vztah matky s dcerou i to, jak člověka dokáže změnit šikana. Drama to rozhodně je, ale hororu se film jen vzdáleně přiblížil. ()

obyč.divák

Přesně okopírovaný původní film-proč ? Městečko resp.škola je plná modelů a modelek kteří neustále smskuji -proč ? ... Chloë Grace Moretz-ze začátku kdy má vzbuzovat lítost,způsobuje spíš odpor až vztek protože se chová jako retard,ke konci kdy má vypadat nebezpečně -je až nechtěně vtipná až trapná(k tomu jí zdatně sekunduje trapná maska) Krev kterou je polita vypadá spíš jak kečup a ještě patrně z Teska protože je světlej jak slovo boží.(I přesto že když si jí nebohá kravka daruje je tmavá jako noc)Smutný je že efekty z roku 1976 jsou lepší než roku 2013.Jedna hvězda za J.Moore která psychopatku zahrála poměrně dobře. ()

Profík

Už si moc nepamatuju knihu, je to přeci jen nějaký pátek, co jsem ji četl. Jen mámn pocit, že druhá, televizní, verze, byla lehce věrnější adaptací. Tohle byl skoro remake první verze, což je škoda. Jen tam přibylo pár technických vymožeností, které v roce 1976 nebyly. Já bych ocenil taky delší film, více propracované charaktery postav, zvláště Carrie a její matky, tady na to nebylo moc místa. Poslední, hororová část, měla taky své rezervy, ale vyloženě zklamáním nebyla. Herecké výkony vesměs fajn, ale stejně, jako někteří jiní tady, jsem měl problém uvěřit, že je Chloe takový outsider. Skoro bych až mohl film popsat jako: Příběh ze školy plné modelek, z nichž jedna, která nemá příliš vkus na oblékání a špatně se češe a maluje, je kvůli tomu šikanována a na konci se pomstí. Ale přesto jako modelka vcelku vypadá. Rozhodně doporučuju nepouštět si původní adaptaci před touto verzí dost dlouho. Já to udělal a tak možná i proto dávám ještě za slušné, i když slabé čtyři hvězdy a 70%. ()

+sfinx+

Film dobrý, ale ne z roku 2013. Efekty i ten těžko popsatelný styl patří do období 5 až 10 let nazpět. Líbí se mi takovýto námět a šikana, jako nadčasové téma, si podobné zpracování zaslouží, což dokazuje už 3. zpracování příběhu. Za ty poslední chvilky (zvláště za ten soud a výpověď té dívky) musím také přidat body. A teď ta negativa - zmíněné efekty nejsou nic moc - výbuch auta i s benzínkou a následný záběr na téměř nepoškozené auto či několikanásobný a navíc zpomalený záběr na převrhnutí kyblíku, působí velmi lacině. Příběh je sice zajímavý, ale poměrně nudný - na začátku se divák něco dozví a pak v podstatě až do konce pouze čeká na důsledek. ()

Mimi28

Velka skoda,ako pri vacsine filmovych spracovani Kingovych knih,cest par vynimkam. Herecka az prilis pekna na takuto ulohu,tokly potencial nevyuzity a hlavne je o nesmierne nudne bez atmosfery. ()

pelewi

A tak film to je priemernej kvality. Osobne ma už dlho zaujíma myšlienka telekinézy, tak ma bolo pomerne ľahké ukecať na tento film. Len je tam veľmi málo práve ohľadom tých schopností Carrie. Čakal som niečo viac a filmu chýba taký ten správny "šmrnc" ako sa hovorí. A úprimne, Julianne Moore bola fakt neskutočná v tomto filme. Fakt mi z nej šiel mráz po chrbte!!! ()

Breeg

Na film jsem šel bez nějakých velkých očekávání. Knihu jsem četl již dávno, původní De Palma mě nějak nezaujal. Proto jsem byl docela překvapen a udiven, co jsem dostal od nové Carrie. Ano je to jako podle kopíráku s originálem, přesto mě tato verze nadchla tedy mnohem víc. Co pro mě bylo velké plus byla Chloe Moretz, protože ta holčina v jejích letech má více talentu než mnohem starší herci. Pro mě táhla celý film. Jistě, neodpovídá předloze od Kinga, protože je pěkná, ale radši 100x Chloe, než když v původním filmu hrály náctileté herci, kterým táhne na 30. Jediné, co jsem považoval za velké plus originálu, byl Travolta. Dále pak Julianne Moore, které v roli šílené matky odvedla hodně dobrou práci. Až mi z ní šel mráz po zádech. Dle mého to nebyl vůbec špatný film. A ti, co hodnotili film dle toho, že se jedná o remake, jsou u mě úplně mimo. Stejně jako ti, co čekali horor. Carrie nikdo horor nebyla. Vždy se jednalo o thriller potažmo drámu. ()

Aduella

Na tomto filmu není nejvíc strašidelná hlavní hrdinka Carrie (ani ve chvílích největšího vzteku), toto prvenství jí sebrala její matka, kterou Julianne Moore ztvárnila tak dokonale, že celý film jen kroutíte hlavou, co je tohle za materiál. Ovšem ta hrůza je ovšem někdy až k smíchu (když jde matka za dcerou do pokoje, promluvit si s ní a "pro jistotu" s sebou bere obrovský nůž - to se celé kino smálo. Ale jako katastrofu bych to neviděla. ()

Kosir

Všechno je relativní, takže posuzovat tenhle "remake" při znalosti předchozích dvou verzí je dost obtížné. Základní kostru příběhu nelze měnit, tudíž ty nové technické vymoženosti ve starých kulisách žádnou přidanou hodnotu nemají. To, že mladá holka někdy v padešedesátých prudérních letech nemusela nic vědět o menstruaci se dalo ještě pochopit, postupem času to je ovšem stále méně uvěřitelné. Už tenhle moment je ke škodě dalších verzí. Ve mně prostě zůstala na prvním místě ta první a na posledním se ocitla tahle poslední. Hlavně proto jenom *. ()

K4sum1

Po zhlédnutí Carrie nechápu, proč tomu říkají horor. Přišlo mi to jako dost povedený thriller, ale neva :D Chloe Moretz je skvělá herečka, pamatuju si jí možná jako nějakou 6ti letou holčičku v Agentovi v sukni 2, ale pěkně nám vyrostla^^ A tím se dotávám k tomu, že nechápu jak jí mohli tak šikanovat. Normální hezká holka. Tím se tak trochu na tu roli nehodila, ale aspoň ukázala talent. Palec hore, povedený remake si myslim. ()

Keiniku

Mám pocit, že jsem celý film čekala nějaké něco, kterého jsem se nedočkala. Mám ráda malou Chloë, dokonce ani ta její hezká tvářička to moc nekazila, jenom mohla méně často vyděšeně zírat na svoje ruce. Julianne Moore nepředvedla nic, co bych od ní nečekala, zato potěšila protivná Chris. Potkat takovou holku na ulici, zrovna jí preventivně jednu fláknu. Závěr mě ale dost zklamal, čekala jsem větší řežbu. Namísto toho jsem se dočkala neslaného nemastného odvaru staré verze se Sissy Spacek. Místy jsem si dokonce připadala jako v mizerném béčku (Carriiny rozmáchlé pohyby rukama stačilo doplnit nějakým tím abrakadabra blabla kedavra a máme solidní kouzelnickou show), občas jako v temnější teenage komedii. Vlastně se to celé skládalo ze scén, které vykrádaly Spacek-verzi a tudíž byly dobré, ale z druhé ruky, a scén slabých, vycpávkových nebo divných. Jsem ráda, že jsem na to nešla do kina, asi bych těch peněz litovala. 2,5 * ()

Fililu12345

Video šokující zákazníky v kavárně je možná jen o málo méně akční než vrcholná scéna filmu. Škoda. Opravdu jsem se na její pomstu těšila. Vlastně nejvíc jsem vedle z Julianne Moore. Její fanatická matka je vážně přímo děsivá. Jako celek mi to jinak přišlo suché. ()

Thomrius

Mě se film moc líbil, herci odvedli dobrou práci a byly hodně přesvědčivý, zéjména hlavní hrdinka. Stále se na to musí koukat, že je to fantasy, ale dobrý spád to mělo. Jediné co bych trochu změnil, je konec a až trochu moc ujetá máma. Proto film nedostane plných 5*. Já jsem se ani chvilku nenudil. 4*+ / 88% ()

Iveta47

Keď som si prečítala niektoré komentáre na tento film ,myslela som si,že to bude rovnako zlé ako remake Evil Dead z roku 2013.lebo prvá verzia by mala byť vždy tá lepšia.Ale som veľmi milo prekvapená,že remake Carrie sa podarilo.Od začiatku som porovnávala asi ako každý a len z drobnými odchylkami to bolo natočené podľa pôvodnej predlohy čo teda často nebýva.Ja som veľmi spokojná vôbec som sa nenudila.*4 ()

noKOMERZIALL

tak to vypadalo dost nadějně,od začátku dobrý,všechno pěkný,atmosféra dobrá ale ten konec,co to mělo sakra bejt??Povedený film s naprosto debilním a zmršeným koncem to celé poslal do kytek.Barák se zasype šutrama,no větší debilitu jsem si vážně ani nedokázal představit. ()

Návrat Kingových zombie zvířátek

Návrat Kingových zombie zvířátek