Tik. Tak. Bum!
Nikdy nepoznala svojich rodičov. V špeciálnej škole pre siroty z nej vycvičili nájomnú vrahyňu, ale túžba po normálnom živote ju donúti predstierať vlastnú smrť. Čoskoro však zistí, že žiť obyčajný život je omnoho ťažšie, ako si myslela.
Megan Walshová nie je obyčajné 16-ročné dievča, ale tínedžerská agentka pre špeciálne medzinárodné operácie, iným slovami - nájomný zabijak s nevinnou detskou tvárou. Pri takomto povolaní však Megan nemôže žiť ako ostatní vrstovníci. Ľutuje, že jej uniká najkrajšie obdobie života a nemôže naplno prežívať bezstarostnú a bláznivú mladosť so všetkým, čo k nej patrí, teda s priateľmi a romantickými vzťahmi a láskami. Aby si svoj vek stihla ešte ako-tak užiť, zinscenuje svoju vlastnú smrť, oslobodí sa od bývalého života plného zvrátených záväzkov a povinností a s novou identitou sa votrie medzi študentov strednej školy na predmestí amerického mesta. Už čoskoro však zistí, je byť normálnym, obyčajným dievčaťom nie je vôbec také jednoduché, ako si myslela. Byť tínedžerkou a prežiť v zradných vodách nemilosrdného stredoškolského prostredia medzi drzými, ambicióznymi, zákernými, pomstychtivými a sebeckými spolužiakmi je oveľa väčšia výzva, než plnenie nebezpečných úloh na špionážnych  misiách. (TV JOJ)

doogiemus

Ta to co bulo?! Dumal mi, že še choľem kus zašmejem, aľe dajak nebulo na čim. Aspoň tota Džesika vypatrala calkom šumne. Aľe inšak nepaďce, kedz nemušice. ()

Pavlo

Mám pocit, že známy herci teraz hrajú hocikde - žeby z dlhej chvíľky? Pozeral som to vlastne len kvôli nim a absolútne zbytočne. Už nemám pozeranie teenegera, takže toto sa mi ani omylom po skončení nepáčilo. V Kick Ass 2 bola hrdinka lepšie a zábavnejšie vykreslená - jej stret so strednou školou. :) ()

Margay

Na rozdíl od jiných středoškolských filmů je zde neotřelá zápletka (pravděpodobnost vynechávám, ostatně, který film ze střední školy neá stupidní zápletku) a vtipům se konečně dá smát. Tzn. nejsou založené na fekálním humoru nebo trapnosti, kterých jsou ostatní filmy z tohohle žánru plné. Milostná zápletka taky nikterak neotravuje, spíš je tam tak trochu z povinnosti a tvůrci si dělají legraci i z ní. Nenáročné, milé a zábavné. Přesně to, co od pubertálního filmu chci. ()

Pythonator

Budu hodně milosrdný a dám celé tři, na což film asi ani nedosahuje. Navzdory krávoidnímu ději jsem se totiž docela bavil. Nejvtipnější na filmu je ovšem samotná základní myšlenka vraždících holčiček ve škole pro superzabíjačky. "Kdo by podezíral děti?" Škoda jen, že celý film není takhle ujetý. Ona je to totiž bohužel v první řadě jen další teenagerovská usasračka, doplněná o nějaké ty neobvyklé akční prvky. ()

Bull2

Hailee jo, Sophie jo, Samuel jo, zbytek ne. Od nefungujících vtípků, k dřevům mezi ostatními herci, je tento film maximálně lehce akční. Ale ta Hailee.... ()

Bajerys

40% Od tohoto filmu jsem nečekal nějaké skvělé akční scény ani cool hlášky. Zkrátka na tomto filmu není nic neobvyklého ani nového. Je to spíše nezajímavý film o mladé vražedkyni (Hailee Steinfield), která si chce užít svůj vlastní život a její záporačkou je sexy (Jessica Alba) vražedkyně, která se ji snaží zneškodnit. Tyto filmy jsou stále stejné dokola a dokola. Takže film nemá co nového nabídnout. Ale musím říci že ve filmu bylo pár dobrých scén, ale zdaleka to tomuto filmu nestačí. Jediné co mě uklidňuje je, že Jessica Alba je furt sexy. ()

renener odpad!

Nedavam odpad casto, niekedy ocenim aj len to ze sa herci snazili. Toto ale bolo uz naozaj vela. Mozno by na tom "filme" nieco nasla 10r infantilna dievcina po lobotomii mozgu alebo americanka inak si neviem predstavit pre koho ineho by to malo byt. ()

Opeth

Hm, tak jsem doufal, že nízké hodnocení tohoto filmu je zavádějící. Že mě to bude alespoň lehce bavit. Bohužel, těžce mě to nebavilo. Ten film nemá nic. Vtip, super akci, pořádný příběh, charisma. Dvě hvězdy jen za to, že mám rád Hailee. Vlastně ji tak trochu miluju. ()

pistabaci odpad!

Ale choďte mi do kokota. To akože vážne niekoho toto napadlo. Vytvárame zabíjačky s malých dievčat ktoré za celú dobu nezabijú nikoho ale strieľajú uspávačky. Tak akože na kerú piču im bol ten pojebaný výcvik. To jak kebyže mne ako mäsiarovi dajú pásť kravy (debilné prirovnanie viem ale rovnako debilný je i tento film). Jackson je tam fajn ale zvyšné postavy sú píčmečiny. Hnus a odpornosť. ()