Tik. Tak. Bum!
Nikdy nepoznala svojich rodičov. V špeciálnej škole pre siroty z nej vycvičili nájomnú vrahyňu, ale túžba po normálnom živote ju donúti predstierať vlastnú smrť. Čoskoro však zistí, že žiť obyčajný život je omnoho ťažšie, ako si myslela.
Megan Walshová nie je obyčajné 16-ročné dievča, ale tínedžerská agentka pre špeciálne medzinárodné operácie, iným slovami - nájomný zabijak s nevinnou detskou tvárou. Pri takomto povolaní však Megan nemôže žiť ako ostatní vrstovníci. Ľutuje, že jej uniká najkrajšie obdobie života a nemôže naplno prežívať bezstarostnú a bláznivú mladosť so všetkým, čo k nej patrí, teda s priateľmi a romantickými vzťahmi a láskami. Aby si svoj vek stihla ešte ako-tak užiť, zinscenuje svoju vlastnú smrť, oslobodí sa od bývalého života plného zvrátených záväzkov a povinností a s novou identitou sa votrie medzi študentov strednej školy na predmestí amerického mesta. Už čoskoro však zistí, je byť normálnym, obyčajným dievčaťom nie je vôbec také jednoduché, ako si myslela. Byť tínedžerkou a prežiť v zradných vodách nemilosrdného stredoškolského prostredia medzi drzými, ambicióznymi, zákernými, pomstychtivými a sebeckými spolužiakmi je oveľa väčšia výzva, než plnenie nebezpečných úloh na špionážnych  misiách. (TV JOJ)

Trailer

KNTRFKT odpad!

Tak tenhle Letální Barel z dílny Novéhomuže zatím aspiruje na největší kokotinu, kterou jsem letos neměl to potěšení vidět. Je až k zamyšlení, že je Samuel schopen ve stejném roce zazářit v Osmi hrozných a rázem se podepsat pod tenhle postpubescentní výstřik člověka bez invence a chuti natočit něco byť jen trochu jinak. Sansa je sice vážně kost, že by z ní nejeden čokl vysál tekutiny a s chutí oblíznul chrupavčitou část, ale to je asi tak jediný, co se dá říct v pozitivním slova smyslu. To už bych radši koukal na prasknutý hemoroid bezdomovce s úplavicí, než znovu zažít tohle. Kajl by se měl příště rozmyslet, jestli by nebylo spíš lepší skočit z mostu. Určitě by to byla větší psina. ()

Lovely.Bones

Takhle by to dopadlo, kdyby se Kinsgmana pokusil natočit kdokoliv jiný než Matthew Vaughn. A není to špatný. Ve skutečnosti, mě to skutečně bavilo. Má to stejnou energii jako Kingsman a herecké obsazení je úžasné. Hailee Steinfeld se pro svojí roli naprosto hodila a předvádí skvělou práci. Sophie Turner aka Sansa je možná to úplně nejlepší na tomhle filmu, svojí roli prožívá a je neskutečně bad-ass. Jessica Alba hraje obdobnou roli jako ve filmu Spy Kids 4D, ale tady i trochu někoho škrtí a vypadá u toho dost hustě. Samuel L. Jackson si asi nevšimnul jména filmu, a myslel, že dostal scénář ke Kingsman 2 :D Thomas Mann je obrovský sympaťák a nejvíc jsem mu fandil. Nejvtipnější je ovšem, překvapivě, Disney Channelovská herečka Dove Cameron, která má opravdu super hlášky. Moc doporučuji a přijde mi, že to hodnocení je tedy opravdu nízké. Strašně jsem si to užil a určitě to někdy uvidí znovu ;-) ()

DEXTER099

Film pojednává o tajné vládní organizaci co už od mala cvičí tajné agentky na boj proti různým zločincům.Co se,ale stane když jedna z nejlepších dospívajících agentek zatouží po životě kde by obdivovala Justina Bíbra a ráda by si vychutnávala další nepostradatelné věci,které k životu potřebuje slečna co je právě v pubertě....to všechno se právě v tomto snímku dozvíme.Pokud chcete film vidět kvůli účasti Samuela L.Jacksona nebo Jessice Albě tak věřte,že zde jak to tak býva mají jen malé roličky a hlavně Alba je ve filmu celkem tak dvě minuty,ale Samuel i v tom minimu dokáže film pozvednout a pro nějaké puberťačky to špatný film nebude.Navíc v době kdy se čím dál tím víc rozmáhá módní vlna ženských akčních hrdinek (ne,že bych to byl přívrženec).Za mě z tohoto pohledu tedy celkově 60% a tři hvězdy. ()

T2

Rozpočet $-miliónovTržby USA $6,075Tržby Celosvetovo $119,000Tržby za predaj Blu-ray v USA $13,351 //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA $52,549 //počet predaných kusov ║ tajní agenti(Mission Impossible5, Spectre, Kingsman, U.N.C.L.E.) sú v roku 2015 nadmieru v kurze, tak tu máme aj takúto béčkovinu ladenú skôr v takom TV prevedení ale dá sa to zniesť ako taká neškodná uletená traškarina, kde sa mihnú aj známejší herci /60%/ ()

RakeW

Barely Lethal je v první řadě promarněná šance na slušnou moderní teenage komedii. Několik světlých lehce originálních či vtipných momentů obklopuje temnota klišé, nudy, stupidy a povinných prvoplánových popkulturních odkazů. Hailee postavy jako 83/Megan určitě sednou (a seknou), ale měla by je hrát podle jiného scénáře. Jeden z hlavních problémů tkví v tom, že celý nevyvážený slepenec scén jak z několika různých filmů očividně nemá zcela vyjasněnou cílovou skupinu diváků. Tvůrci zřejmě chtěli, aby se bavili mladší i starší, holky i kluci... Jenže nakonec se všichni tak nějak otravují. Prostě vaughnovka těžce bez vaughnovské šťávy. ()

• Jméno Victoria Knox (Jessica Alba) je hříčka se slovem Victorinox, což je slavný výrobce švýcarských armádních nožů. (tessincolor)
  • Film mal byť pôvodne natočený s prístupnosťou R, no nakoniec získal rating PG-13, a to bez toho, aby tvorcovia museli vystrihnúť alebo upraviť niektorú zo scén. (m.a.t.o.)